Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 16

Gija: Crysler Voyager 2.5 TD, 1996 metu

  1. #1
    arunce
    Svečias


    Crysler Voyager 2.5 TD, 1996 metu

    Parduodamas Crysler Grand Voyager 2.5 TD, 1996 metu, variklio gedimas (manau trukusi galva) 868611781, Anyksciai

  2. #2
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    ar daug mates skelbimu be kainu???

  3. #3
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    ar daug mates skelbimu be kainu???
    šitam forume labai populiaru
    Born in USSR

  4. #4
    vidas
    Svečias


    parduodu voyageri, 96m, turbo.8300lt.Amortizatoriai nauji, ju atraminiai nauji, stabdziu diskai nauji, cilindriukai, kaladeles, visas naujas duslintuvas. el.langai, autopilotas, kablys. GRandine, tempejas, slopintuvas, voztuvu lazdos, hidrokompensatoriai, galva slifuota, visos naujos tarpines, guolis, rieboksliai,karoce ten visos tarpines, skysciai. Ziema galima originaliu sildytuvu pasildyt salona ir varikli nuo220v, pakanka 20min.Salonas svarus. Dariau ji sau, bet sveikata neleidzia kolkas vairuot. Labai apmaudu, pasveiksiu, kita susitvarkysiu.Skubiai reik pinigu gydymui.Vidas tel.861675486
    Paskutinį kartą taisė vidas : 2012.07.08, 08:40

  5. #5
    vidas
    Svečias


    prasau galvotu, protingu vyru, kad atsakytu man i siagija. Nes labai reikalingas patarimas. Gal galetumet, prasau ,keletas/

  6. #6
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vidas Žiūrėti skelbimus
    prasau galvotu, protingu vyru, kad atsakytu man i siagija. Nes labai reikalingas patarimas. Gal galetumet, prasau ,keletas/
    o tai ką Vidai atsakyti? už 10 dabar jau gali IV modelį nupirkti.
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

  7. #7
    vidas
    Svečias


    nori pasakyti , kad visai nebloga? mano parduodamas irgi geras. Nu uz 10 nepatikesiu, kol nepatysiu 4uko

  8. #8
    vidas
    Svečias


    boso ir Zydriaus nuomone man labai svArbi-atleiskite, kitu taip nepazistu.Masina apo poros metu, pirksiu daug veliau, dabar sveikata nelaboji smarkiai priciupo.Senai noriu ketvirt.

  9. #9
    vidas
    Svečias


    Citata Autorius driusa Žiūrėti skelbimus
    o tai ką Vidai atsakyti? už 10 dabar jau gali IV modelį nupirkti.
    kam as ji parduociauoj, jei ir tas geras, kita lauza nusipirkt. Ne cia esme

  10. #10
    Neberius
    Svečias


    Jei čia klausiama tik BOSAS ir Žydrius nuomonė tai galima jiems ir asmenines žinutes parašyti. Vis tik jei įdomi ir kitų nuomonė tai atsivertus autogidas ir pamačius, kad už tavo mašiną norima MAXIMUM (reiškias dar galima derėtis) 6'600 lietuviškų rublių natūraliai kyla klausimas kas sutiks mokėti dvigubai nei rinkos kaina, kad ir už pilnai sutvarkytą mašiną (čia pardavėjo, t.y. tavo teiginys). Kaip ir minėjo Driusa, o aš galiu patvirtinti - už IV Limited mokėjau lygiai 10'000, nors aišku remontas pas BOSAS kainavo irgi padoriai. Pyk nepykęs, bet už tokią kainą nebent kokiam Kazachstane galėtum parduoti.

    P.S. Suprantu tavo nusivylimą. Greičiau sveik kolega.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •