Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Gija: 96m grand voyager , 2.5 td yra ribotuvas?

  1. #1
    marioske
    Svečias


    96m grand voyager , 2.5 td yra ribotuvas?

    sveiki, ar turetu buti 96m 2.5td voyageri variklio apsuku ribotuvas ? nes pas mane tai bent toksai neveikia . jai turetu buti tai kaip rasti problema ir kaip pasalinti? nes dabar grysiu is uzsenio ir varyt technikine turiu o rybotuvas neveikia , tai reiskias kad nepravarysiu nes neleidzia be ribotuvo gazuot jau bent taip raso o jai galesiu gazuot tai uzlinks manau tas variklis

  2. #2
    Rolandas
    Svečias


    Ribotuvas yra.
    O kodėl nusprendei, kad jo nėra?

  3. #3
    marioske
    Svečias


    nu kad pas mane jis uzsiklyke kai duodi iki dugno , to tokio sokinejimo apsuku nebuna kaip zinau kad turetu but , ar klystu ir ju neturi but ?

  4. #4
    Rolandas
    Svečias


    Neturi būt. Tiesiog "apsiriboja" apsukom ir nebekyla. Pabandyk.
    Aš pradžioje irgi taip maniau, kad nėra, bet pasirodo, kad yra
    Citata Autorius marioske Žiūrėti skelbimus
    nu kad pas mane jis uzsiklyke kai duodi iki dugno , to tokio sokinejimo apsuku nebuna kaip zinau kad turetu but , ar klystu ir ju neturi but ?

  5. #5
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius marioske Žiūrėti skelbimus
    sveiki, ar turetu buti 96m 2.5td voyageri variklio apsuku ribotuvas ? nes pas mane tai bent toksai neveikia . jai turetu buti tai kaip rasti problema ir kaip pasalinti? nes dabar grysiu is uzsenio ir varyt technikine turiu o rybotuvas neveikia , tai reiskias kad nepravarysiu nes neleidzia be ribotuvo gazuot jau bent taip raso o jai galesiu gazuot tai uzlinks manau tas variklis
    o kaip tie tepliai nusprendžiai kad nėra ribotuvo? Patys darbuotojai pasako kokių reikia apsukų.
    Born in USSR

  6. #6
    marioske
    Svečias


    ir dar klaisimelis i ta pacia skilty. pas mane yra jai gerai supratau kai aiskino isdege vostuvai ar kazkas panasaus, ir del to labai garsei variklys dyrba , labai jau klaksi, atmusa garsa atgal i oro filtra, gal taip labiau aisku bus , taigi ar su tokiu varikliu nepavojynga duoti apsuku iki dugno ?

  7. #7
    vids
    Svečias


    cia kompencatoriu arba stanguciu problema tas bumsejimas susirask pajieskoi yara daug aprasita

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •