Puslapis 9 iš 13 PirmasPirmas ... 7891011 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 90 iš 130

Gija: automatines dezes bedos

  1. #81
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    O ar kas nors yra matęs LT tokį stebuklą: Jumper Harness 05093968AA, t.y. TRS pajungimo adapteris (In 1999, Chrysler transaxles switched to a blade style Transmission Range Selector (TRS) terminal. Prior to this change, the TRS was a pin style connector)

  2. #82
    taias
    Svečias


    taigi mano pavarines bedos baigesi nors as ja bereikalo kaltinau,kaltas buvo gazo padeties daviklis 60lt.dabar kirba mintis ar ne su tamsta bosu bendravau (mano baltas vojus su trim vienvietem sedynem )

  3. #83
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius taias Žiūrėti skelbimus
    taigi mano pavarines bedos baigesi nors as ja bereikalo kaltinau,kaltas buvo gazo padeties daviklis 60lt.dabar kirba mintis ar ne su tamsta bosu bendravau (mano baltas vojus su trim vienvietem sedynem )
    Jei i diagnostika siunciau tai su manim.

  4. #84
    taias
    Svečias


    Citata Autorius taias Žiūrėti skelbimus
    taigi mano pavarines bedos baigesi nors as ja bereikalo kaltinau,kaltas buvo gazo padeties daviklis 60lt.dabar kirba mintis ar ne su tamsta bosu bendravau (mano baltas vojus su trim vienvietem sedynem )
    aha tas patsaciu uz pagalba

  5. #85
    zaliaakis
    Svečias


    Manau tiks ir cia parasyti 1999, 3.3 Si savaitgali(jei pavyks, bus laiko) ar kita lupsiu deze lauk(Leidzia salnikas, na taip bent itariu). Klausimelis? Sakykim ja atsiusti ir sutvarkyti(del siuntimo manau ir ta susiderinciau, nebent kas turi savo geru saltiniu) ? Ir per kiek ta galima padaryti ? Jei tik salnikas gal ji ir tekeisiu. Bet domina ir pleminari kaina dezes restauravimo(tada viska pakeistu kas remontuos) ?

  6. #86
    zaliaakis
    Svečias


    Tai va... Noretus naujausios info del automatines greicio dezes. Masiniukas 3.3 1999 metu. Reikia dezes. Kaip rasti zinau... Ar tinka nuo 2001 ir toliau i mano sena voyager ? Jei kuo skiriasi, tai kuo ? Gal kas jau keite ir zino situacija ko reiketu ir i ka labiau ziureti perkant kita ?
    Dar srote jie ten nelabai doro sako... Pirk dek ir ziurekis 2002 metu 3.3 is foto panasios. Kitu foto dar neradau. Tai visgi gal kas zino tikslesnes info. Kiek skaitinejau kad naujesnes nei mano yra ,,pastiprintos,, Kiek radau info nuo 3.8 ir tinka... Dabar labiau domina ar tinka nuo naujasniu metu nuo 2001 ir iki kelintu butu tokios pat ? Visa virtualu pasauli perziurejau, neberandu daugiau informacijos. Labai butu malonu kad pasakytu tas kas jau susidure su tais keitimais buvo
    ps. mano neberemontuojama, pramuse korpusa ir nemazai. Bet nezinodamas ant tralo uzvaziavau ir nuvaziavau tepalu dapyles. Pradziai galvojom salnika pramuso ? Negaliu pakesti kad ir laikino vaziavomo su micra
    Paskutinį kartą taisė zaliaakis : 2014.05.04, 12:49

  7. #87
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Aš neseniai į savo '96 dėjau nuo '99, skyrėsi TRS fiškė (teko perlituoti laidus) ir smagračio/pūslės varžtų skylės kitaip išdėstytos (teko pergręžti). Su naujesne dėže irgi kažkas panašaus, Bosas galėtų tiksliau pakomentuot, kuo ten kas skiriasi. O 3,3 ar 3,8 vienodos.

  8. #88
    zaliaakis
    Svečias


    Pusle mano sanoji kaip ir gera, jos nepazeide... Nebent ant slicu kas netinka nuo kitu ? Ir deze matos kad buvusi tvarkyta, nes viskas junginejos ir veike gerai. Tik kad korpusa gerai sudraske. Aplink klp nelabai eina ka rasti. O is toliau siustis nesinori nezinant ? Dar variantas yra korpusa sutvarkyti, o diferenciala is ebai parsisiuti. Bet viska reiketu konkreciau zinoti kas kaip tinka

  9. #89
    zaliaakis
    Svečias


    Didelis aciu uz visokeriopa ir labai issamia pagalba ....
    Tiko deze nuo 2001 metu voyager 3.3 (is jo isimta). Kiek srotuose ieskojau ir ziurejau, tai ar 3.3 ar 3.8 is isores vienodos. Ar mano 99, ar naujasniu 04 ir vienodos, tik ,,fiskes,, skiriasi. Senu apvalus, nauju ploksti kontaktai. Ir pas nauju i kompa eina tik 7 laidai(sito ir nesupratau, ar yra koks skirtumas ar ne, nes pajungimas tinka)
    Pas mane buvo ,,fiske,, su 9 laidais. Tik senoje dezeja buvo su apvaliais kontaktais. Naujoj su ploksciais. Bet kaip ne keista pas mano buvo toks kaip ,,laidu adapteris,, su ,,fiskem,, Tereikejo ji ismesti ir viskas tiko Daviklius uzkart susukau nuo senosios(nes veike jie gerai ir nesinorejo rizikuoti su naujais) Visi salnikai(3) pakeisti iskart pries dedant. Dankteliai is naujo nuimti ir perklijuoti su hermetiku. Filtras ir tepalai kaip priklauso ir nauji. Veikia, pavaros jungias. Kol kas vaziuoja
    Uz deze mokejau 600 lt. Seip klp srotuose kainos plaukioje nuo 800 iki 1000 lt. Buvau rades ir nuo 3.8 4x4 , bet netiko dezines puses reduktoriaus flansas(nezinau kaip pavadinti) 4x4 didesnis guolis.

  10. #90
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    malonu zaliaaki kad gerai rieda,linkiu dar kokius penkis metus i mane nesikreipt
    Citata Autorius zaliaakis Žiūrėti skelbimus
    Didelis aciu uz visokeriopa ir labai issamia pagalba ....
    Tiko deze nuo 2001 metu voyager 3.3 (is jo isimta). Kiek srotuose ieskojau ir ziurejau, tai ar 3.3 ar 3.8 is isores vienodos. Ar mano 99, ar naujasniu 04 ir vienodos, tik ,,fiskes,, skiriasi. Senu apvalus, nauju ploksti kontaktai. Ir pas nauju i kompa eina tik 7 laidai(sito ir nesupratau, ar yra koks skirtumas ar ne, nes pajungimas tinka)
    Pas mane buvo ,,fiske,, su 9 laidais. Tik senoje dezeja buvo su apvaliais kontaktais. Naujoj su ploksciais. Bet kaip ne keista pas mano buvo toks kaip ,,laidu adapteris,, su ,,fiskem,, Tereikejo ji ismesti ir viskas tiko Daviklius uzkart susukau nuo senosios(nes veike jie gerai ir nesinorejo rizikuoti su naujais) Visi salnikai(3) pakeisti iskart pries dedant. Dankteliai is naujo nuimti ir perklijuoti su hermetiku. Filtras ir tepalai kaip priklauso ir nauji. Veikia, pavaros jungias. Kol kas vaziuoja
    Uz deze mokejau 600 lt. Seip klp srotuose kainos plaukioje nuo 800 iki 1000 lt. Buvau rades ir nuo 3.8 4x4 , bet netiko dezines puses reduktoriaus flansas(nezinau kaip pavadinti) 4x4 didesnis guolis.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •