Puslapis 7 iš 13 PirmasPirmas ... 56789 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 61 iki 70 iš 130

Gija: automatines dezes bedos

  1. #61
    buferis
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Ar tau nuo gero maisto kada nors bloga buvo?
    Ačiū mano sumanymą komentavusiam kolegai bosui,iš trumpos mano narystės šiame klube supratau apie neginčijamą jūsų komentarų vertę.Žinoma nuo gero maisto bloga greičiausiai nebuvo,tačiau jaunystėje su malonumu dantimis traiškiau riešutus,o dabar norisi ko nors patogesnio.Gal ir pagyvenusiai mašinai reiktų ką nors pataikyt.

  2. #62
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Manau ausinti tepala be proto yra nelogiska, kaip ir butu be proto papildomai ausinti antifriza. Nuo to tikrai nepageretu jo tepimo savybes ir svelniai sakant, nepailgetu dezes tarnavimo laikas.. Visi tepalai turi savo darbini temperaturos diapazona, kuriam jie ir buvo sukurti.
    čia labai geras pastebėjimas dėl darbinės tems. Per tą radiatorių galima ir žalos prisidaryti atitinkamos. Nebent vėlgi, dėti termostatą kažkokį, bet per daug sudėtinga sistema gaunasi...
    Born in USSR

  3. #63
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius buferis Žiūrėti skelbimus
    Ačiū mano sumanymą komentavusiam kolegai bosui,iš trumpos mano narystės šiame klube supratau apie neginčijamą jūsų komentarų vertę.Žinoma nuo gero maisto bloga greičiausiai nebuvo,tačiau jaunystėje su malonumu dantimis traiškiau riešutus,o dabar norisi ko nors patogesnio.Gal ir pagyvenusiai mašinai reiktų ką nors pataikyt.
    Ka reiskia pritaikyti?
    Paieskoti ko nors pigiau ?

    Visada prasom. Tik nepamirstam vienos dalies is auksines mechanikos taisykles kad mazesnis trintie koficientas mazina detaliu dilima.
    Pritaikyma jusu siulomu atveju suprantu kaip pasiulyma kazka is senesniu technologiju. Taciau senesnes technologijos turi ir blogesnius parametrus ir t.t.

    Cia jusu teise rinktis.

    As budamas blaivaus proto ir aiskiai suvokdamas realybe (juokauju) Aiskiai suprantu, kad visi automobilio mazgai pagaminti is metalo. Gamintojas nepuls perrasineti techniniu dokumentu kurie buvo isleisti pries 10 ar daugiau metu nurodymas juose, kad pagal siuo metu esamas technologijas reiketu naudoti aukstesniu klasiu alyvas. Sije vietoje reikia paciam vartotojui apie tai suprasti.

    Ivertinan kad kai kurie automobiliu mazgai siais laikais yra gaminami silpnesniu konstrukciniu savybiu laiko atzvilgiu taigi jiems reikia ir geresniu alyvu, kad uztikrinti tepima ir t.t........

  4. #64
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kretinga
    Įrašai
    180
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Gal ir nevietoje ikisiu trigrasi, bet mano buvusiame antruke buvo gamyklinis papildomas pavaru dezes tepalo ausintuvas-radiatorius

  5. #65
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Taip buvo taciau pavaru deze del jo netarnavo amzinai ir tepala jei keisti vistiek reikejo.

  6. #66
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arturs Žiūrėti skelbimus
    Gal ir nevietoje ikisiu trigrasi, bet mano buvusiame antruke buvo gamyklinis papildomas pavaru dezes tepalo ausintuvas-radiatorius
    bet tais laikais kai jy gamino tai buvo tepalu tik triju rusiu '' autolas, nigrolas ir solidolas''

  7. #67
    buferis
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Taip buvo taciau pavaru deze del jo netarnavo amzinai ir tepala jei keisti vistiek reikejo.
    Sveiki kolegos.Jūs vis su tuo amžinu AD tarnavimu,ir tepalų keitimui galimu poreikio atpuolimu, bet to aš ir nesitikiu ir minėt neminėjau,sutaupyt ką nors taip pat neplanavau.Bet kai paskaitai forumą,tai susidarai nuomonę,kad dauguma AD gedimų ir jų požymių išryškėja užkaitus tepalams,ir atvirkščiai, mašinai atvėsus viskas kuriam laikui lyg ir pasitaiso.Tai va aš ir pagalvojau,kad jeigu papildomo radijatoriaus pagalba pažeminčiau AD tepalų temperatūrą tai mano senukė nuvažiuotų kiek toliau.Jeigu naujausi tepalai jai tinka tai ir tiems nepagailėčiau,taip jau išėjo,kad įsigijau gerokai padėvėtą auto ir dabar visko mokausi,mat tikiuosi vasarą pakeliaut.

  8. #68
    buferis
    Svečias


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    bet tais laikais kai jy gamino tai buvo tepalu tik triju rusiu '' autolas, nigrolas ir solidolas''
    Kai kurių iš mūsų tada dar nebuvo.

  9. #69
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius buferis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki kolegos.Jūs vis su tuo amžinu AD tarnavimu,ir tepalų keitimui galimu poreikio atpuolimu, bet to aš ir nesitikiu ir minėt neminėjau,sutaupyt ką nors taip pat neplanavau.Bet kai paskaitai forumą,tai susidarai nuomonę,kad dauguma AD gedimų ir jų požymių išryškėja užkaitus tepalams,ir atvirkščiai, mašinai atvėsus viskas kuriam laikui lyg ir pasitaiso.Tai va aš ir pagalvojau,kad jeigu papildomo radijatoriaus pagalba pažeminčiau AD tepalų temperatūrą tai mano senukė nuvažiuotų kiek toliau.Jeigu naujausi tepalai jai tinka tai ir tiems nepagailėčiau,taip jau išėjo,kad įsigijau gerokai padėvėtą auto ir dabar visko mokausi,mat tikiuosi vasarą pakeliaut.
    Taip su papildomu radiatorium ir naujausiais tepalais auto nuvaziuotu kurkas toliau cia yra tiesa.

  10. #70
    buferis
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Taip su papildomu radiatorium ir naujausiais tepalais auto nuvaziuotu kurkas toliau cia yra tiesa.
    Ačių kolega,man jūsų nuomonė labai svarbi.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •