Citata Autorius arunka Žiūrėti skelbimus
jei rodo varžą kaip rašei,tai įtariu,kad jis geras,patikrint gali kaip Aprioris rašė - užtrumpinus
Sakiau, kad varža - begalybė, taigi jis tikriausiai nukepęs. Vakar išbandžiau užtrumpindamas - viskas veikia puikiai. Iškirpau aš jį ir įdėjau trumpiklį. Prijungiau varinėmis jungtimis, kurias išėmiau iš instaliacinių sujungimo kaladėlių (išpjoviau ir išėmiau iš plastikinio korpuso).

Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
Aš atkreipiau dėmesį, kad ilgiau pavažiavus ties ta vieta labai įkaista. Kolegai užtrumpinus ir apėjus tą saugiklį nepradės paskui žiemą pusiaukelėj į pajūrį salonas nuo tos vietos lydytis?
Na teoriškai neturėtų žiauriai kaisti, nes tam ir yra tas termosaugiklis. Norėjau pasakyti, kad jis suveikia esant nenormaliam darbui (kaitimui). Po jo suveikimo reikalingas remontas (keitimas, prieš tai išsiaiškinus, dėl ko kaista). Mano atveju, manau, užkaito dėl užsikišusio salono filtro (jis dar made in USA, manau nuo eksploatavimo ten nekeistas), dėl ko varžos prastai aušinosi. Gal ir klystu. Žiūrėsim, kaip čia bus toliau.