Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 14 iš 14

Gija: Šaudo dujos

  1. #11
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Rimelis Žiūrėti skelbimus
    Parašysiu kaip įveikiau dujų šaudymą , gal kam pravers. Trumpai atkartojant problemą - perrinkau reduktorių (pasikeičiau membranas), pasikeičiau aukštos įtampos laidus ir išlindo problema, duodi daugiau gazo ir šūvis. Su žvakėmis (champion platina) pravažiuota tik 2 t.km. Neapsikentęs ir nebežinodamas ką daryti išsukau visas žvakes ir nusivežiau pasitikrinti ant stendo dėl pramušimo. Rezultatas baisus-visos žvakės su žaibais pramušinėja nuo pypkės elektrodo į korpusą. Žiūriu ir netikiu savo akim. Kas belieka, paimu ir pamažinu iš akies žvakei tarpelį ir vualia, jokio pramušimo. Parsivežu žvakes namo, sumažinu tarpelį tiksliai iki 0,7mm, susisuku ir laimingas važiuoju, nei šaudo, nei čiaudo. Paneigiu mitą, kad griežtai reikia laikytis gamintojo nustatyto žvakei tarpelio 1,2mm.
    Tai yra visiskai ne mitas ir tas tarpelis reikalingas.
    Del ko zvakes pramusinejo dar cia reiketu gerai paanalizuoti taip kalbant.
    Galejo ir svaros trukumas buti ir kiti dalykai.

    Na bet jei patinka burti tai prasom ir neisnaudoti, uzdegimo sistemos galimybiu ....
    Taigi cia kiekvieno reikalas.

  2. #12
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Gamintojas paruošęs tarpelį važinėti benzinu
    tai kaži kaip dabar tos "modifikuotos" žvakės su benzinu draugauja

    o kitas dalykas, kas mane dar labiau domina, kokis gyvenilo laikotarpis šių surogatų.
    Born in USSR

  3. #13
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    tai kaži kaip dabar tos "modifikuotos" žvakės su benzinu draugauja

    o kitas dalykas, kas mane dar labiau domina, kokis gyvenilo laikotarpis šių surogatų.
    O kogi jos neturėtų draugaut? Be to, kiek jau tuo benzinu ir tevažiuoji, kai dujos yra..O sekantis klausimas- gryna teorija, arba būrimas iš kavos..Aš tai tik pliusus matau, kad žmogus išsisprendė problemą pats, o ne pakeitęs pusę automobilio..

  4. #14
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    O kogi jos neturėtų draugaut? Be to, kiek jau tuo benzinu ir tevažiuoji, kai dujos yra..O sekantis klausimas- gryna teorija, arba būrimas iš kavos..Aš tai tik pliusus matau, kad žmogus išsisprendė problemą pats, o ne pakeitęs pusę automobilio..
    problemą gal ir išsprendė, o gal ir atidėjo jos sprendimą... Man atrodo BOSAS viena žinute anksčiau į tokius komentarus parašė labai objektyvų atsakymą šitie varikliai ne su matlankiu ir skriestuvu kurti ir tie nustatyti gamykliniai prametrai turbūt ne šiaip sau išburti?

    Iš kitos pusės, nesupraskite manęs klaidingai - jeigu žmogus išsprendė problemą, tai sveikinimai jam ir man tikria ne gaila kad jis negaišo savo brangaus laiko ir uždirbtų pinigų važinėdamas po servizus ir parduotuves. Sėkmės.
    Born in USSR

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •