Rezultatai 1 iki 10 iš 136

Gija: vairo kolonėlė

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    mafo
    Svečias


    Sutinku su kiekvienu tavo teiginiu BOSAI, pasakei teisingus dalykus. Tik norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad esmė mano poste mano pinigų skaičiavimas, bet ne svetimų, juk ne tu mokėsi už kolonėlės remontą o aš Aš skaičiuoju savo išlaidas, kurias apturėsiu Remontuodamas, ir jeigu matysiu, kad kokiame Panevėžyje man pigiau ir kokybiškiau išeis atlikti remontą galvosiu ar kelionė turi prasmę. Mano kolega turėjo Voju kažkada ir važiuodavo pas tave iš Mažeikių remontuotis - panašu, kad žmogus matė tame prasmę.

    Nevisai vietoj čia įsisiūbavom apie darbų kainas, reiktų musiet atskirą kurti tokiems reikalams - kas kur kiek kainuoja.
    Paskutinį kartą taisė mafo : 2013.06.03, 14:26

  2. #2
    mafo
    Svečias


    Gal kas turi info ar tarkim 2005-2006 metų vairo kolonėlė tiktų 2002 (mano) modeliui. Ar yra niunasų... preliminariai esu informuotas, kad galima, bet kažką reikia ten perdarinėt. Apsimoka žaisti ar ne? jei netinka tai iki katrų metų dairytis šroteliuose.

  3. #3
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    manau restauruot labiau verta... nes srote nupirksi idesi.. po menesio varves ir kaltu nebus..
    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Gal kas turi info ar tarkim 2005-2006 metų vairo kolonėlė tiktų 2002 (mano) modeliui. Ar yra niunasų... preliminariai esu informuotas, kad galima, bet kažką reikia ten perdarinėt. Apsimoka žaisti ar ne? jei netinka tai iki katrų metų dairytis šroteliuose.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •