Rezultatai 1 iki 10 iš 545

Gija: Kuro sąnaudos (dujos,benzinas)

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    tai gal OD neveikia, tai ir yra daugiau apsukų. Padangų keitimas spido parodymų nepakeis, tam reikia perprogramuoti dėžę.

  2. #2
    Makena
    Svečias


    Va čia gali būt teisus. Įtarimas toks yra. Tik niekaip tiksliai neatseku, kartais atrodo, lyg jo nebūtų visai, ypač tarp 70-80 greičio. 10 km taip tenka važiuot.Sakau,gal dar tepalas neišilęs ir antifrizas būna? Kartais lyg jaučias, kad OD įsijungia, bet vėl gi - man akivaizdžiai apsukos per aukštos. Tarkim, važiuojant 90-100(dėl padangų aukščio tiksliai nepasakysiu, - 4-5% būtų),pagal spidometrą, vis tiek laiko 2000 ir čiut daugiau. Žodžiu, OD šitoj mašinoj nejaučiu taip gražiai kaip ankstesnėse. Gal ko nepagaunu? Kaip iš tiesų tūrėtų būt? Nes tai tiesiog erzina. Arba čia viskas tvarkoj, arba kažkas negerai. Nesuprantu.
    Paskutinį kartą taisė Makena : 2011.04.21, 20:25

  3. #3
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    viskas gerai neisradinekit israsto dviracio.

  4. #4
    Makena
    Svečias


    Na, BOSAS sakai, tai matyt žinai. Teks susitaikyt, gal tik vaidenas man ir iš gero noris dar geriau. Bet kokiu atveju - dėkui

  5. #5
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Ekspermentaves su tuo perdavimu esu labai daug ir ne visada greitas perdavimas reiskia maziau kuro.
    Ypac voyageriu vietoi 15" uazdek 16 " normalius ratus ir pamatysi kaip kuro siurbs daugiau ir prasciau trauks.

  6. #6
    Makena
    Svečias


    Nenoriu aš tų 16", nebent dykai kas atiduotų. Užtenka per akis ir 15", o ras kam nepatinka - tegu nežiūri. Svarbu padangas padorias turėt. Principe, viskas normaliai būtų manau, jei nebūtau tūrėjęs su kuo palygint. Be to ir dujų sąnaudos čiut ne identiškos.

  7. #7
    Makena
    Svečias


    Patikslinu rodmenis. 70 km/h - 1500 RPM, 82 km/h - 1700, 90 km/h - 1850 ir 100 km/h ~ 2100 . Na, kaip, viskas normalu čia, ar kažkiek ne?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •