Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 27

Gija: Voyager multimedija, gps, tv, ipod, laisvu ranku iranga...

  1. #1
    Marko
    Svečias


    Voyager multimedija, gps, tv, ipod, laisvu ranku iranga...

    Sveiki! Senei matyti. Toks reikalas. Radau nebloga multimedija, bet USA. Gal yra kas isidėje, o gal kas prekiauja jais? http://www.sundaybuy.com/Car-DVD-pla...Radio_986.html

  2. #2
    Bajoras2
    Svečias


    Jei nepamiršiu, užklausiu po švenčių ar Lietuvoje nieko mums nėra iš tokių smagumynų, nes daugeliui mašinų tikrai yra.
    Kol kas manau naudosiuosi šiuo įrenginiu http://gpsmeistras.lt/lt/product/gar...gramos-rasymas suporuojant su orginalia aparatūra, bet šeip faktas, tavo nuorodoje įdomesnis reikalas.

  3. #3
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Autopliuse esu mates skelbimu.
    SIaip, apie tai jau buvo rasyta kitose temose.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  4. #4
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    manau nelabai patogi vieta , kad kažką tame lygyje žiūrėti.. aišku gal čia tik man taip, bet pabandymui siūlyčiau pasidėti navi virš mago vietos ir pabandyti ekraną žiūrėt važiuojant..nemanu kad patogu ir jums bus
    Citata Autorius Marko Žiūrėti skelbimus
    Sveiki! Senei matyti. Toks reikalas. Radau nebloga multimedija, bet USA. Gal yra kas isidėje, o gal kas prekiauja jais? http://www.sundaybuy.com/Car-DVD-pla...Radio_986.html

  5. #5

  6. #6
    Zydrius
    Svečias


    Kokie pinigai uz si Garmin nuvi 2585 TV ??

  7. #7
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    čia tu taip Žalgirį važiuojant planuoji žiūrėti ?


  8. #8
    Bajoras2
    Svečias


    Aš krepšiniu iš vis nesergu
    Žydriau, ~1100lt, bet jei bus noras, rasime kainą individualiai (arba lizingu)
    Antrame poste nuoroda į prekę palikau.

  9. #9
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2011.05.16
    Vietovė
    Zaragoza, ES
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Na nezinau pirkti navigacini irenginiuka vien tam kad telika paziureti ir dar uz tokia kaina......
    Gal geriau tada koki iPad vos ne tokia kaina gaunasi arba iPod Touch, galesi filmus ziureti ir kruva kitu naudingu programu susimesti.

  10. #10
    Bajoras2
    Svečias


    Citata Autorius ramuz Žiūrėti skelbimus
    manau nelabai patogi vieta , kad kažką tame lygyje žiūrėti.. aišku gal čia tik man taip, bet pabandymui siūlyčiau pasidėti navi virš mago vietos ir pabandyti ekraną žiūrėt važiuojant..nemanu kad patogu ir jums bus
    Čia bent man bus didžiausia dilema... Ir ką žiūrėti, ir iš kur į ką žiūrėti. Kiek man patogu ir kiek erzina. O gal kai per patogu - daugiau šansų avarijai Žodžiu...........
    Kadangi pagaliau parvyko ženkliai geresnės kokybės FM siūstuvas turintis tik tulpių Audio IN tai prasidėjo bandymai paliekant orginalų magą bet papildant media...

    Pats FM siūstuvas atrodo taip. Kadangi jis ne tipinis į prikūrkę, tapo labai puikiai girdima, kaip keičiant vietą, keičiasi ir garso švarumas. Todėl finale yra atvestas laidas iš antenos iki pat siūstuvo (laidas prilituotas prie korpuso) ko pasekoje jokių pašalinių garsų nebeliko. Pasaka
    moduliatorius.jpg

    Šiuo metu bandomas GPS navigatorius su TV, jis laikinai "pritvirtintas" ant lubų viršaus, ties borto kompiuteriu (aukštai patogu esantiems gale, vairuotojui netrugdo vairuoti, bet žiūrėti vairuotojui nepatogu)
    Sekantis bandymas: plančetinis kompiukas ties centriniais "pūtukais"
    Sekantis bandymas bus iš palikimo (perkant mašiną) su atskiru papildomu magu su video - tai apačioje, kur daiktadėže vieta yra.
    Tad kiek vėliau, aprašysiu visas vietas, pastebėjimus ir t.t.

    Tiesa, jei kas turi barškančią peleninę/puodelių laikikį (ypač kai pilnai atidarytas), tai pasižiūrėkite, ar viršutinės dalies fiksatorius tikrai užkištas, kaip šioje foto, nes jei neužkišote, daugiau ar mažiau, bet barška
    pelenine.jpg

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •