Puslapis 2 iš 5 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 45

Gija: Saudo ant duju, prie apkrovos (zvakes, laidai pakeisti)

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Del misinio riebumo masina niekada nesaudo. Jei misinys liesesnis jis yra viso labo sprogesnis, bet vistiek neturi sprogineti isiurbimo kolektoriuje. Saudo visada tik del netvarkingos uzdegimo sistemos.

  2. #2
    Vytautas1972
    Svečias


    O kiek kainuoja geros zvakes? ir kokias det vieno ar dvieju kontaktu?

  3. #3
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Vytautas1972 Žiūrėti skelbimus
    O kiek kainuoja geros zvakes? ir kokias det vieno ar dvieju kontaktu?
    Zvakes turi buti tokios, kokias nurodo gamintojas. Ne analogas, ne panasios, o butent tokios: Champion RN14PMP5

  4. #4
    Vitalijus 771
    Svečias


    pas mane neseniai ant ketvirtuko irgi saude, keiciau paskirstytoja, nes neveike cilindras, dabar dirba kaip bitute.

  5. #5
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    pirkau kelis kartus zvakes kokios man priklause,is autoameros klp,kaip trukciojo,taip trukcioja-idejau briskus vieno kontakto,metai viskas ok...spresk pats.zvakes cempionai....(toliau nepamenu )
    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    Zvakes turi buti tokios, kokias nurodo gamintojas. Ne analogas, ne panasios, o butent tokios: Champion RN14PMP5

  6. #6
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    dar vienas bajeris-kur numauni y parduotuve pirkt zvakiu-jie visi ziuri y autodata,arba katalogus,isbandziau kelias klaipedos,ir plunges parduotuves,o pats bandziau atsikast is craisler manualo-visai kitokias zvakes rekomenduoja...dejau ir tas,ir tas-man nepasiteisino,ir kas juokingiausia zvakes 9-10lt,ir cempionai-vejai kazkokie...mano manimu perpigu

  7. #7
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius sarikas Žiūrėti skelbimus
    ir kas juokingiausia zvakes 9-10lt,ir cempionai-vejai kazkokie...mano manimu perpigu
    Neklaidinam zmoniu, o tai prisipirks visokiu brisku po to....
    Champion platinos zvakes turi kainuot apie 25 Lt/vnt. (jei tikros)

  8. #8
    Vytautas1972
    Svečias


    O gal kas zino kur galima butu vilniuj atlikti gera diagnostika, mano masiniukui. 1994m 3.3L

  9. #9
    Bajoras2
    Svečias


    Mano dujine virykle deja nuo 3000rpm nebetenka traukos. Ne tik katastrofiskai dujomis tai jauciasi, bet ir benzu tas pats.
    Blin paziriurejau iki kiek simta pasiekia, tai kone 20 sekundziu tokios nevaziuojancios masinos dar neturejau.
    OK, pradesime apie "pasenusi" reduktoriu kalbeti - nupirkau savaitgali rem komplekta (tuo paciu suzinojau kas idetas koks tai rimtas ale reduktorius). Taip - membrana kaip skarda, guma kaip plyta. Keiciu su sypsena - va galvoju - bus cia gedimas. NE VELNIO kaip buvo leta vonia, taip ir liko. Iki simto gal sekunde, dviem tegeriau.
    Na kita mintis, gal katalyzas (nes ir kvapas jau atsiranda) - isjaunu - NE VELNIO
    Benzu ir rezultato nera - bakas plautas, filtras keistas - niekas nepadeda.
    Sekanti teorija - zvakes. Bet keista ir sunku patiketi, nes saudymo neturiu absoliuciai visai. O trauka dingsta prie minetu didesniu apsuku.

    Tad mieli voniu savininkai su tomis slanginemis dujomis - per kiek +- jusu 3,8 susirenka 100km/h ?
    Gal as cia be reikalo ieskau priezasciu, gal sios masinos tokios ir turi buti

  10. #10
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Bet ant benzo rašai kad irgi netraukia....+dujas ,reduktorių remontavus, reiktų sureguliuoti. Vnž. teks į GM važiuoti ten tieeeeeeeeeek meistrų bus
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •