Citata Autorius olegovic Žiūrėti skelbimus
Sveiki! Turiu Dodge Caravan IV 3.3 2001m.,prieš koki pusmeti įstačiau dujas,vaziuoja ne blogai nusiskundimu ne turiu iskirus kuro sanaudas! Žiema ridavo apie 20l duju,galvojau del salčiu,bet atejo pavasaris pradejo valgit 22-23l. Nuvaziavau pas dujininkus kurie state dujas,o tiesa pamiršau pasakiti kad dege Chek lempute (geltonas varikliukas),meistras pajunge kompa prie duju ir pasake kad iš ju puses viskas tvarkoi,tada nuvažiavau i servisa kur man pajuge kompa prie tos fiškes po vairu ir pasake kad liamda zondas,tas kuris stovi iki katalizatoriaus neveikia. Koroče pakeite jie man liamda zonda,nueme klaidas,pasake kad variklis labai gerai dirba,lempute jau nedega,žvakes pas mane pakeistos,tepalai kaip variklije taip ir dežei pakeisti,filtrai irgi. Aš laimingas užpiliau 20l duju ir pravažiavau ant ju ligiaj 90 kilometru (ne miliu). Išeina 22l ant 100km.

Gal kas žino kame gali but problema? Kodel tokios sanaudos. Padekit,nes pradedu nusivilti šita mašina,nors ji man patinka.

Girdejau kad duju sanaudos turi but apie15-18l.
Benzino kiek sueina irgi nematavau,bet prieš liamdos keitima tikrai nemažai.
Niekada neskaičiuok dujų sąnaudų užpylęs nepilną balioną.Užsipilk pilną ir po to pilną ir bus daugmaž tikslu + dujų kokybė ir kokioje kolonėlėje pildaisi.Dar pažiūrėk kad nebūtų pastoviai įjungtas stiklo apiputimas, nes tada rytais veiks kondikas kuris taip pat sąnaudom nepadeda