Puslapis 7 iš 11 PirmasPirmas ... 56789 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 61 iki 70 iš 105

Gija: Mano Voyager automobilis (įspūdžiai, patyrimai, nusivylimai, rekomendacijos)

  1. #61
    Kva
    Svečias


    Isardziau visa sarva isemiau laidus. Nei vienas akivaizdziai netrukes. Praskambinau su testeriu-visi geri. Bet nenuostabu, nes kartais durys atsidaro. Susukau visus laidus izoliacija. Surinkau viska. Atsidaro uzsidaro. Kolkas dekui Arnui.
    Paskutinį kartą taisė Kva : 2015.10.07, 17:40

  2. #62
    Kva
    Svečias


    Nepadejo

  3. #63
    Vygis
    Svečias


    Lygiai tas pats su mano kairiais vartais tai veikia tai ne, po ilgo laiko praleidimo RU forume supratau jog problema viename iš dvieju mikrikų spynoj (tame kuris ijungia pritraukimą ir tuopačiu žymi galinę durų padėtį). nes užtenka pravert uzdaryt ir veikia kuri laiką (laidai visi pratikrinti iki to), tik niekaip nekyla rankos ardytis iki to mikriko, nors RU forume rašo jg imanoma nenuėmus durų ir nuardžius tik dalį apdailos.

  4. #64
    Kva
    Svečias


    Pas mane arba sutapimas arba nezinau, bet kai silta dirys veikia. Kai salta ne. O dabar jau atidarius rankomis net nebeuzsidaro elektroniniu budu. Pratinsimes kinderi kitoj pusej sodint....

  5. #65
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Vygis Žiūrėti skelbimus
    Lygiai tas pats su mano kairiais vartais tai veikia tai ne, po ilgo laiko praleidimo RU forume supratau jog problema viename iš dvieju mikrikų spynoj (tame kuris ijungia pritraukimą ir tuopačiu žymi galinę durų padėtį). nes užtenka pravert uzdaryt ir veikia kuri laiką (laidai visi pratikrinti iki to), tik niekaip nekyla rankos ardytis iki to mikriko, nors RU forume rašo jg imanoma nenuėmus durų ir nuardžius tik dalį apdailos.
    Kad isimt spyna tikrai nereik duru nuimt...
    Absyvke ant sponkiu + 1 varztelis apacioj berods.... parukant isardai per 5 min.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #66
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    ...Taigi...Tam kad temos turinys labiau atitiktų pavadinimą, reikia mano įsikišimo... Prisistatau:

    Įvaldytas aparatas vardu grand voyager...3,3l benzodujos 128 kW ..2002 metų. Dabar pabandysiu įkelt foto, bet už rezultatą neatsakau.
    Vojageriux.jpg

  7. #67
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Oba...Gavosi...
    Taigi aparatas 2002m, kiek senokas, bet kėbulas išsilaikęs geriau nei kitų žiūrėtų 2004 - 2006 metų...rida šviečia 125 tkm...Ir galimai net neatsukta, nes vairas ir kiti padargai nenutrinti...Pasak pardavėjo, mašina kelis metus stovėjusi vokiečio garaže....Dėl ko stabdžių diskai išrūdijo duobėm ir ką tik jo pakeisti su kaladėlėm...Bet jais tikėt, tai ką aš žinau....
    Varikliukas dirba tyliai tyliai....Įjungus dujas, girdisi tik lengvas purkštukų kalenimas....

    Komplektacija tai ne limited,...sėdynės veliūrinės (odinių niekada ir nenorėjau), vartai be elektros, o daugiau tai net nežinau kokių ponų išmislų dar neturiu...Va vakar ant vairo kolonėlės aptikau mygtuką, nuo kurio užsilenkė dešinioji "ausis" - veidrodis...Ar neturėtų užsilankstyti abi ausys??
    Nors klausimų jau yra ir daugiau...
    1. Kam skirta rankenėlė esanti kiek žemiau posūkių/valytuvų rankenos? Vakar net vadovėly vokiškam bandžiau ieškot...deja.
    2. Nėra vairuotojo darbo vietoj jokio laikrodžio...Tikėjausi jį rast lubose esančiam displėjui - neradau...Galbūt laikrodis dingo kartu su originalia magnetola? Nes jos vietoj apynaujis kenwoodas su daug navarotų...bet be laikrodžio...
    3. Sukant vairą negrįžta į išjungtą padėtį posūkių rankena....Kam nors teko spręsti tokią problemą?
    4.Apžiūros metu pražiūrėjom vieną dalyką. Jau parvažiavęs radau, kad aušinimo sistemoj trūksta labai daug skysčio.Apie 3 litrus supyliau. Palaukęs kol atauš, aišku...Paskui paaiškėjo kad išsiplėtimo bakelis kiaurutėlis....Kur ir kaip - aiškinsiuos savaitgaly, nes ten jo nematyt...Pasidarė baisu, ar neperkaitintas variklis...Nors rodyklė stovėjo kaip visada - pora mm iki viduriuko...Kaži, galėjo toks skysčio kiekis dingt dėl to bačioko,...ar reiks dar kažko ieškot? Šiaip tai nei radiatoriuj neburbuliuoja, nei išmetimas saldžiai nekvepia, ...tepalas švarus. Tikiuosi, yra kokia nors perkaitimo ar antifryzo trūkumo signalizacija? Ar nėra?

    Nuvažiavau kol kas tik apie 200 km......Tiesą sakant...po kelionės nesinori išlipt iš mašinos.

    Klausimų dar bus...jei nieko prieš....

  8. #68
    oleg
    Svečias


    rankenėlė esanti kiek žemiau posūkių/valytuvų rankenos- skirta reguliavimuj (vairo padetis)
    Del ausinimo/nebijok esu gal kokius 3 menesis vazinees su pustuscia sistema(nekaista)Signalizacijos nera(bent pas mane)
    antifrizo trukumas labai itakoja duju sistemos darba/

  9. #69
    wongas
    Svečias


    Nu aušinimą susitvarkyk skubiau - vis dėl to žiema Tuo labiau kad tai įtakoja kitų dalykų darbui. Sėkmės.
    Signalizacija turėtu būti gamyklinė su pulteliu ...jei nėra - įsidėsi

  10. #70
    oleg
    Svečias


    wongas - jis turejo aminij sita - ( Tikiuosi, yra kokia nors perkaitimo ar antifryzo trūkumo signalizacija? Ar nėra?))

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •