Puslapis 3 iš 11 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 105

Gija: Mano Voyager automobilis (įspūdžiai, patyrimai, nusivylimai, rekomendacijos)

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Šoferis
    Svečias


    jo as saviski rinkaus pusantro menesio bet vien pagal skelbima jis man tiko nors buvo ir pigesniu ir gal geresnes komplektacijos nu bet sitas tik man ... nu ir ant rytojaus nupirkau .Kol kas labai patenkintas ir jau 2 metai vaziuoju ir vargo neturiu dabar ruosiuos keist dirzus bet niekaip sumos nesurenku nu ne i tema bet siaip visais atvejais patenkintas ir paraliuot galima ir magistralej 150/180 paspaust nesudetinga nu liuks masina ir viskas geresnes nematau nors jau 5 metai su vojum ir net negalvoju apie kitokia va taip va

  2. #2
    Tomas4x4
    Svečias


    Sveiki, girdejau, kad pas t&c tarp priekiniu sodyniu kur daiktadeze buna ir saldytuvas vietoj jos, ar tai tiesa ar tik mitas?

  3. #3
    audriusv
    Svečias


    Ačiū BOSUI ! Atnaujintas vojus rieda puikiai (tfu, tfu, tfu)! Problema buvo laiduose ir "prastame atstatyme po avarijos".

    Patarimas būsimiems Chrysler'ių savininkams -prieš perkant apsilankymas pas BOSĄ yra BŪTINAS!!!

    Aišku, galima ir po pirkimo

  4. #4
    Ravenous
    Svečias


    Cool

    atspekit su kokiu auto lenktyniaujam
    vaz 2104

  5. #5
    Tomas4x4
    Svečias


    Citata Autorius Ravenous Žiūrėti skelbimus
    vaz 2104
    Ir atspėk tu man taip

  6. #6
    Ravenous
    Svečias


    Cool

    Mano svajonių automobilis

    http://www.voyager.lt/gallery/showim...p?i=4510&c=186

    Pradėsiu nuo to, kad Chryslerio užsinorėjau nuo pirmuko laikų, po to antruko ir t.t. iki 5-tuko vis sėkmingai pasidavinėjau visų įtikinimams kokia tai bloga mašina ir koks aš būsiu kvailys , jei ją pirksiu.
    Pagaliau nieko nepaklausiau ir turiu, tai ko senai norėjau .
    Prie svajonės išsipildymo prisidėjo Arnas, brolisvilkas, Trioškis, BOSAS, dzonis ir be abejo labiausiai www.voyager.lt
    ačiū jiems užkantrybę ir atsakymus į mano kvailus klausimus

    Pirmi įspūdžiai - mašina tiesiog puiki, taip - ji didelė... labai, bet tokios ir norėjau.
    Kol kas vairuoju ją tik 5 dienos ir labiausiai nervina vietinės faunos veido išraiška kaip prieina prie mašinos galo ją apžiūrinėdami ir ten pamato užrašą 4.0 ...
    ...su kokia užuojauta jie žiūri į mane...
    Tfu tfu tfu bar bar bar, kol kas važiuoja puikiai, variklis dirba taip tyliai, kad pastoviai turiu suklusti stabtelėjęs kur nors ar jis apskritai dirba, yra dar likę keletą smulkių kabliukų, kuriuos susitvarkius mašina bus ideali.
    Išsamesni įspūdžiai galbūt bus aprašyti po kokio mėnesio ar dviejų, kai praeis pirmoji euforija.
    Pravažiavus 550km (400km užmiestis (rodė 9,7) po to + 150km miestas), sąnaudų vidurkį rodo 10,6 , dujas dėsim kitą savaitę.
    Tai štai ir prisistatėme

  7. #7
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Variklis taip tyliai dirba, kad jei ne butu pas ji ventiliatoriu tai tikrai nesuprastu, kad jis uzvestas.

  8. #8
    Tomas4x4
    Svečias


    Sveikinimai, smagu girdėti, kad įsigijai svajonių auto , man atrodo, kad sekantis mano auto bus V-tukas, bet neaišku, kaip tą įtakos viduramžio krizė gali būti ir Honda S2000 cabrio

  9. #9
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Abi masinos labai talpios.

    Beje jei mastai apie honda tai gal dar tu su ja palakstyk, o jau po to i chrysleri persesi.
    Nes matomai dar vejas galvoje

  10. #10
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Pastikrink kokias klaidas meta.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •