Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 23

Gija: Problemos su valytuvais

  1. #1
    ZEMAITUKS
    Svečias


    Problemos su valytuvais

    Problema atsirado is niekur (ta prasme kad niekas nebuvo remontuota ar pries tai keista ) tai va viskas buvo taip ;vaziuojan ijungus valytuvo mechanizma jis nebepaklusta ir nebeissijungia ir laikosi ant dvieju paskutiniu padeciu (t.y. ant pacios greiciausios ir truputeli leteses),o kas idomiausia,kad net uzgesinus varikli ir istraukus rakteli vistiek toliau valytuvai kvailiuoja,padede tik klemos nuo akumo nuemimas,paskui viskas buna ramu kol vel neijungi bet kokios padetie.Itariu,kad reikia keisti valytuvo jungikli,o gal problema visai kita ?tai va sakau gal yra susidurusiu su sia problema ir pagelbes ?

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kontaktu technika, ten kazkur normalaus pliuso negauna kiek pamenu. kazkur budavo susvyla. Kazin ar tik ne viena is 3 valytuvo reliu.

    Pasikeisk jas naujomis, nes pav sededamas prie kompo nepamenu, lyg tai parayta budavo kazkas HI ant vienos ant kitos LO tai panasu, kad ta HI susvildavo.

  3. #3
    ZEMAITUKS
    Svečias


    Dar noriu paklausti kur daug maz tos reles stovi ? ( niekada neteko su jomis susidurti),beje masinai parai prastovejus vietoje trinktelejus kapotui pradejo vel durniuoti nors uzvedimo raktelio spineleje nebuvo.

  4. #4

  5. #5
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius ZEMAITUKS Žiūrėti skelbimus
    Dar noriu paklausti kur daug maz tos reles stovi ? ( niekada neteko su jomis susidurti),beje masinai parai prastovejus vietoje trinktelejus kapotui pradejo vel durniuoti nors uzvedimo raktelio spineleje nebuvo.
    Reliu "stovejimo" vieta - reliu saugikliu blokas salia akumuliatoriaus, uzdengtas dangteliu
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai

  6. #6
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Įtariu kažkas uždrėko ir kontaktai pasioksidavo, o kadangi valytuvų darbas reguliuojamas priklausomai nuo varžos grandinėje, prasideda cirkai.

  7. #7
    ZEMAITUKS
    Svečias


    Na kadangi pagal skaicius tos reles visos pas mane kaip ir vienodos,tai kelias sukeiciau vietom ,turbut nieko neatsiiks? Na pokolkas viskas garai.Dekui vyrukai uz pagalba.

  8. #8
    Vitalijus 771
    Svečias


    Sveiki,pas mane panasi problema, bet ijungus valytuvus jie valo istisai,bet kai isjungiu jie issijungia. Kas galetu buti? Valytuvu rankeneles buvau sukeistes su veikiancia, tas pats.. Relytes buvau istraukes, sukeites vietom, tas pats. Gal su varikliuku netvarka, ar kasti giliau?

  9. #9
    Laimis
    Svečias


    Sveiki, Kad nekurt naujos temos pas mane problema su galiniu valytuvu, neveikia sustojes per viduri. Pasislenka per maza atkarpele tik kai sujudinu klema ant akumo. Gal kas galit patart ar cia viso mechanizmo reikia ar cia su elektra problema?

  10. #10
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Dazniausiai varikliuko bedos buna.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •