Puslapis 3 iš 8 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 74

Gija: Imobilaizeris

  1. #21
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Pradziai gal rakto baterija reiktu pasikeist? Beje, cia apie penktuka kalbam?
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  2. #22
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Na tai taip taigi cia jau is temos pavadinimo matosi, kad masinos nuo 2008 metu tai manau, kad jau bus 5 modelis ne 4 tas.

  3. #23
    Gintazas
    Svečias


    ups... rimtai cia gija apie V-tukus. Pamaciau,kad apie imobilaizerius tema ir parasiau. Galima sia gija panaikinti.
    Problema radau prisiskaites internete visokiu nesamoniu apie "Alarm Set". Is dalies idiotiska, jei koks s.. pagenda,blokuoja imob.:net kazkam galinio valytuvo valdyme kazkoks laidas buvo pakaites - nebeleido uzkurti, kitas originalaus centrinio bloke problema buvo-irgi nebesikure. O pas mane kaip daugumai pasitaike - peciuko valdymo paneles fiskeje laido kontaktas istirpo. Va del ko uzblokavo imob. Fiske istraukiau ir atsiblokavo. Pirksiu kita fiske, nes anos sonas istirpo.
    Gal kam si informacija pades. o seip adminai,,,gija prasiciau panaikinti ar permesti prie III chrysleriu

  4. #24
    ZYDRTAMAS
    Svečias


    Pas mane kažkokia nesamonė pasidarė, iš ryto nesikuria, tipo rodo bed key užrašą, ir signalas pypsi kad raktas neistrauktas ir neveikia centrinis užraktas, rakta turiu rankoje, atjungi akumą ir staigiai pajungiau -užsikūrė, bet iki kito užgesinimo. Gal kam taip esą buvę?

  5. #25
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Gali but, kad kvailioja imobilaizeris arba pats raktas. Buvau girdejes, kad kai kurie neoriginalus raktai kartais pakvailioja. Pas tave gal neoriginalus? Zodziu, suzinosi tik nuvaziaves diagnostikai pvz pas Ruslana i Silberi.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #26
    ZYDRTAMAS
    Svečias


    Bet, kai rakta isimi is spyneles vistiek eina uzrasas kad blogas raktas, ir zumeris klasksi, tartum sviesos ijungtos.

  7. #27
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Skaityk mano paskutini sakini .
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #28
    ZYDRTAMAS
    Svečias


    Atrodo viskas kol kas gerai, Krastoje padarė diagnostiką ir pririšo dar vieną raktą, nes senasis gal buvo blogai pririštas - su juo galima tik užvesti automobilį, centrinis neveikia, o su nauju veikia viskas, kolkas.

  9. #29
    ZYDRTAMAS
    Svečias


    Sveiki,
    vėl įdomus atsitikimas atsitiko - dėjant dujas, atjungė akumą, pajungus ir bandant užvesti vėl rašo BAD KEY, ir nesiveda. Atjungus akumą ir pajungus iš naujo atsigavo, bet kaip ankščiau minėjau, kad turiu 2 raktus, tai tas kirį pririšo Krasta neveikia centrinis, užsivesti užsiveda, o tas senesnis pradėjo veikti pilnai, nors iki to nevekė centrinis. Kažkokia mistika, dar beje ar turi veikti atidarius duris signalas, tartum kažkas išjungta, ar raktas neištrauktas iš spynelįs?

  10. #30
    raganius
    Svečias


    pas mane veikia gongas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •