Puslapis 4 iš 6 PirmasPirmas ... 23456 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 59

Gija: vazuojant uzgesta masina,po kiek laiko vel uzsiveda .kas cia nutiko jai ???

  1. #31
    Gintas252
    Svečias


    Pas mane 2002 ir randasi surblys po baku kart su filtru - atrodo taip .:
    fuel_filter.jpg

  2. #32
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius Gintas252 Žiūrėti skelbimus
    Pas mane 2002 ir randasi surblys po baku kart su filtru - atrodo taip .:
    fuel_filter.jpg
    Hm man panašu į grubaus valymo filtrą su nusodinimu. ir parašyta lygiai taip pat, keista, kad tu matai ten siurblį.

  3. #33
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Hm man panašu į grubaus valymo filtrą su nusodinimu. ir parašyta lygiai taip pat, keista, kad tu matai ten siurblį.
    Keista kad tu jo ten nematai hmm
    Reikia akytes tikrinti

  4. #34
    mafo
    Svečias


    Lift pump... Po perkūnais negi čia kuro siurblys? Kas gi montuoja į filtrus siurblius, čia kažkoks "rankinis" vandeniui nuleisti

  5. #35
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Lift pump... Po perkūnais negi čia kuro siurblys? Kas gi montuoja į filtrus siurblius, čia kažkoks "rankinis" vandeniui nuleisti
    žemo slėgio siurblys liaudyje dar vadinamas.
    Born in USSR

  6. #36
    grazvydass
    Svečias


    sveiki vaziuojant ant laisvu gesta 2,5 crd kame cia bedos 2002 m

  7. #37

  8. #38
    karlitas
    Svečias


    Sveiki dar karta spėju jau užknisau bet dar pabandysiu uzklaust man trukciodavo masina o db pradeda uzgesinėt, snd dariau self diagnostika rode p0115 nulekiau iki serviso ten pajunge kompa ir čekino kaip dirba tai ausinimo temperatura parode 215 laipsniu C isiurbamo oro temp ~215C°. apsukos sokineja 700-1200 diapazone o ank kompo rode 250-330 diapazone. Po to vel dariau self tai tada rode p0115, p0110, p0403 ir p1130. Gali tas p0115 but visko pradzia? Ar viska drastiskai keist? P1130 purkstukai tvarkyti pries 9kkm filtra keiciau du kartus jau, saugau bet ji man byra kazko. Jei niekaip nesutvarkysiu varysiu pas bosa aukosiu pora dienu ir daug €..

  9. #39
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kazkas pas tave nedadaryta jei taip darosi.

    O tas nesamones kur rodo tai reikia jungtis prie normaliu kompu ir nebus tokiu pievu.
    Taip kad gazdiniesi visai ne ten kur reikia.

    Nustatyk gedima sutvarkyk ji ir vaziuosi ilgai ir nuobodziai. Apie sias masinas mazai gerai ismananciu zmoniu. Visi ekspermentuoja. Kai jau prisidirba sukisa kruvas pinigu kur nereikia tada jau ir iki musu davaziuoja sako Padekit.

    Zinoma surandam tikruosius gedimus sutvarkom tada verkia kad vel reikia moketi, bet nesupranta, kad visi pries tai ikisti eur buvo be prasmei.
    Jei teisingai nustatet gedimus tokiu istoriju su siomis masinomis nebuna.

  10. #40
    karlitas
    Svečias


    20160102_150638.jpg
    kiek davikli turetu buti sensoriu? 2 ar 3? as ji istraukiau buvo visas pritukes apkibes suodziais ir t.t. as ji isvaliau bet ziuriu kad yra du sensoriai metaliniai ar keraminiai nesupratau bet ir yra skylute lyg turetu but dar vienas bet nznau tiksliai. sakua gal kas zinot?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •