Puslapis 3 iš 6 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 58

Gija: Dujų įrangos montavimas ir remontas Klaipėdoje ir rajone....

  1. #21
    wongas
    Svečias


    Sveik. Vakar buvau pas vieną dujininką Klaipėdoje. Jis randasi Dubysos gatvėje. Nuvežiau 9,00 palikau.
    Sakau: Na man nepatinka, kartais sutrukčioja, prie didelio greičio jei dar užspaudi - pradeda mirksėti chekas. Važiuoja kaip su rankiniu, padidėjusios kuro sąnaudos ir t.t......Keisk viską ką reikia.
    Atvažiavau 17,00 pasiimti. Sako žinai - nieko blogo neradau, pakeičiau vieną filtriuką. Reduktorius kaip ir tvarkoje viskas kitkas ir .....sumokėjau 15 (nelietuviškų) ir viskas. Išvažiavau su mintimi - kad turėjo progą mane nugręžt kaip priklauso...bet.
    Pavažinėsiu - ir tikiuosi pamatysiu rezultatą....

  2. #22
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Jei remontas pasiteisins, prasom paviesinti kontakta.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #23
    Arūnas 73
    Svečias


    Sveiki,
    Apie meistrą Dubysos g.66a, Klaipėda. UAB "Dujimonta" tel 868734237.
    Dujas man montavo Romas Šventojoje, bet nepatogu važiuoti. Garantinis baigėsi, tai nutariau problemas spręsti kur netoliese. Nuvažiavau į Dubysos g. susitariau, kad man pakeis filtrus, nes dujos nebeveikė. Tai pakeitė, bet pasakė, kad purkštukus laikas keisti (su senais pralėkiau 100000km). Už filtrus paėmė 20EUR. Sutarėm ardomus purkštukus, kaina apie 150 EUR. Nuvariau mašiną sutartą dieną. Kai paskambino, kad viskas paruošta, nusiunčiau SMS, kad man reikalinga sąskaita už darbus. Apie kainą neklausiau. Nuvažiavau, dokumentai paruošti, suma 170 EUR. Duodu 170, o jis man sako duok 150. Sakau, kad parašei 170, o jis man atsakė, kad užvakar buvai davęs 20, tai įtraukiau į sąskaitą. Likau nustebintas sąžiningumu. Ir šiaip patiko bendravimas. Kol kas jokių priekaištų.

  4. #24
    wongas
    Svečias


    Va lux. O aš dabar su dar vargstu. Nevažiuoja ir viskas.

  5. #25
    senis
    Svečias


    as patenkintas vyruko Šilutės pl.3 A, Klaipėda Tel: 8 675 43495 (Gintaras) paslaugomis. Aisku dar kazkokiu rimtu remontu neturejau, bet pasikonsultuoti, pareguliuoti kompa ir pan. lekiu pas ji . Neplesikas ir ismano tai ka daro.

  6. #26
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Mazeikai,LT
    Įrašai
    68
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Na dejausi dujas pries savaite Dubysos g.66a, Klaipėda. UAB "Dujimonta" tel 868734237, 850eur +50eur uz check engine uzgesinima .darbu kokybe ir kaina esu patenkintas.

  7. #27
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Nu labai pasidare idomu ir ka gi jie padare tai lemputei kad ji nebedegtu uz 50 eur?
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #28
    Vygis
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Nu labai pasidare idomu ir ka gi jie padare tai lemputei kad ji nebedegtu uz 50 eur?
    Išsuko

  9. #29
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Čia Lietuva - čia lietūs lyja.....
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  10. #30
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    Brangokas issukimas...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •