Rezultatai 1 iki 10 iš 503

Gija: Renkuosi auto. Padėkite pasirinkti ir patarkite, kad išvengti klaidos... :)

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Bajoras2
    Svečias


    Citata Autorius AndriusA Žiūrėti skelbimus
    Pats su 3,3 L važiuoju. Važiavimo charekteristikos mane tikrai tenkina ir nesigailiu šiuo variantu. O sanaudos duju tai pakankamai normalios (su 65 L duju nuvažiuoju apie 450-460 km, tai vidurkis gaunasi apie 14,5 L/100 km). Aišku šia nelenktininis rėžimas, bet ir ne penksininkas.
    O tavo maršrutas mieste, vien trasa ar mišrus? Nes tokios sanaudos puikios. Dujos aišku tiesioginės..

  2. #2
    AndriusA
    Svečias


    Citata Autorius Bajoras2 Žiūrėti skelbimus
    O tavo maršrutas mieste, vien trasa ar mišrus? Nes tokios sanaudos puikios. Dujos aišku tiesioginės..
    Pas mane mišrus. Dujos tiesioginės. Nuo balandžio mėn bus galima skaičiuoti tiksliau, kiek ryja mieste.

  3. #3
    Bajoras2
    Svečias


    Citata Autorius AndriusA Žiūrėti skelbimus
    Pas mane mišrus. Dujos tiesioginės. Nuo balandžio mėn bus galima skaičiuoti tiksliau, kiek ryja mieste.
    Na vien miestas manęs nedomina tiesa sakant, pats vaziuoju misriai ir aplink miesta

    Na atvedete i prota dekui jums visiems. Belieka savo dzipa parduoti ir tada susirasti nauja masiniuka

  4. #4
    AndriusA
    Svečias


    Citata Autorius Bajoras2 Žiūrėti skelbimus
    Na vien miestas manęs nedomina tiesa sakant, pats vaziuoju misriai ir aplink miesta

    Na atvedete i prota dekui jums visiems. Belieka savo dzipa parduoti ir tada susirasti nauja masiniuka
    Svarbiause, kad padėjome

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •