Puslapis 34 iš 51 PirmasPirmas ... 24323334353644 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 331 iki 340 iš 503

Gija: Renkuosi auto. Padėkite pasirinkti ir patarkite, kad išvengti klaidos... :)

  1. #331
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    33
    Reputacija
    1


    2005 stow & go antros eiles sedynes tvirtinasi trimis varžtais kiekviena. Priėjimas geras. Išėmus gaunasi laabai ilga, dvivietė lova.

  2. #332
    toSKA
    Svečias


    Citata Autorius hruslikas Žiūrėti skelbimus
    2005 stow & go antros eiles sedynes tvirtinasi trimis varžtais kiekviena. Priėjimas geras. Išėmus gaunasi laabai ilga, dvivietė lova.
    Ačiū už info, vadinas jei tilps į kainos ribas, žiūrėsiu ir tokių

  3. #333
    algelis
    Svečias


    Rimazz tu pasirinkai labai neteisinga varijanta.Gerai tik tai,kad rinksies granda,o apie dyzelio ir ne balto rinkimasi,dar gerai pagalvok

  4. #334
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Na kad dyzelis burzgia, vibruoja, smirda ir kuras ir dūmai...manęs būtent šie argumentai nepaveiks. Nes burzgiu vibruoju jau seniai. Ir man tai tinka.
    Esu sueksplotavęs dvi mašinas su dujom - tai mazda_626 85m su karbiuratoriniu varikliu ir pačia primityviausia įranga - su ja buvo mažiausiai problemų. Paskui buvo opelis omega su šiek tiek gudresne dujine aparatūra - problemų ne tai kad daugiau, bet jos brangesnės....
    Tarpe jų buvo įsiterpęs fordukas eskortukas 1,8D ...Va po šito tai tikrai buvau sau davęs žodį kad daugiau jokių dyzelių....Bet paskui netyčia taip persėdau į mazdą dyzelį...Ir supratau, kad fordukas buvo jau kaip ir baigęs savo gyvenimėlį dar prieš man pakliūdamas...

    O nuo vojadžerio dyzelio gali atbaidyt dujinio pusėn tik kažkokios didelės problemos...Kiek supratau, problemiškas variklis yra 2,5TD....Na klaida su grandine kaip ir buvo pataisyta....Bet apatinis skirstymo velenas ir kėlikliai su štangom savaime yra akmens amžius...O toj konstrukcijoj išmest reguliavimo varžtus ir įprūdint hidrokompensatorius...Tai konstruktorius turėjo būt kaip reikiant apsirūkęs...
    2,5 CRD , kiek supratau viso to jau neturi?
    Blin, niekaip neprisiruošiu kokį manualą su brėžinukais susirasti...

  5. #335
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    vazinejau su t&c su dujom ,dabar nusipirkom 2007 2,8 dyzeli.zodziu man trauma nemaza traukos nera ,traktorius konkretus ir pasakysiu su dujom vaziavau turbut pigiau.pasirinkima nuleme suleidziamos sedynes nes jas suleidziu per pora min. cia tiesiog kiekvieno pasirinkimas,sekmes

  6. #336
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius aliurc Žiūrėti skelbimus
    vazinejau su t&c su dujom ,dabar nusipirkom 2007 2,8 dyzeli.zodziu man trauma nemaza traukos nera ,traktorius konkretus ir pasakysiu su dujom vaziavau turbut pigiau.pasirinkima nuleme suleidziamos sedynes nes jas suleidziu per pora min. cia tiesiog kiekvieno pasirinkimas,sekmes
    Tai būtų laikas pasikeisti auto paraše
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  7. #337
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    oki

  8. #338
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius aliurc Žiūrėti skelbimus
    vazinejau su t&c su dujom ,dabar nusipirkom 2007 2,8 dyzeli.zodziu man trauma nemaza traukos nera ,traktorius konkretus ir pasakysiu su dujom vaziavau turbut pigiau. nuleme
    Štai ir turim objektyvų vertinimą,nes žmogus palyginimui yra turėjęs benzininį-dujinį.Eilinė pamoka besirenkantiems... :"O gal vis dėl to dyzelis,gal užteks tos traukos,gal bus gerai"...
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  9. #339
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    nu ir užtenka tos traukos, ne dragam gi mašina

  10. #340
    rvliekis
    Svečias


    ne dragam, be traukos norisi.... IMHO tik 1 variantas - 3.8 jei iki 2007... pats padariau klaidą ir vargstu su 3,3

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •