Puslapis 8 iš 9 PirmasPirmas ... 6789 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 71 iki 80 iš 89

Gija: Nesikuria variklis

  1. #71
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.10.14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Tai jei dega "check" lempute manau pirmiausia reikia padaryti diagnostika ir tada matysi kas ten streikuoja.

  2. #72
    GiedriusV
    Svečias


    Buvo perdeges saugiklis 40,kiek supratau abs ir pump pagal isplanavima. Pasikeiciau ji, uzsikure. Uzgesinau pavazinejes ir vel perdege tas pats saugiklis. Dabar jau turetu buti aiskiau kas man yra, padekite prasau. Dekoju.

  3. #73
    solaris73
    Svečias


    Sveiki, klubieciai! Pakeiciau akumuliatoriu, nustojo vestis variklis. Kur problema?

  4. #74
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    koks auto???
    ir dar klausimelis po akumu kai kurie modeliai turi apsaugini migtuka., kai akumas vietoj viskas veikia, kai avarijos metu atsoko migtukas suveikia ir uzgesins varikli.... Patikrink pas tave yra po akumu jis , ir ar gerai pastatai akumuliatoriu .....jei ka dar patikrink laidus nuo klemos...

  5. #75
    solaris73
    Svečias


    Aciu! Patikrinsiu. Chrysler Town & Country 3.8 2003m.

  6. #76
    solaris73
    Svečias


    Nera jokio mygtuko pas mane. Parode tokias klaidas: P1193, P0110, P0123, P0340. Galetumet pakomentuot? Ar rimti reikalai?

  7. #77
    solaris73
    Svečias


    Ir kaip akumo pakeitimas galejo tai itakoti? Su senu uzsivedziau, pastaciau i vieta. Kita diena pakeiciau akuma ir nebesiveda, plius tos klaidos.

  8. #78
    _arvis
    Svečias


    Sveiki,esu naujokas ir tai pirmas mano amerikonas,turiu Dodge Grand Caravan 2005 3.8l benzinas/dujos.
    Pradėjo man burbuliuoti variklis,pagalvojau kad žvakės,žvaiklaidžiai arba babina...Pasikeičiau žvakes,žvaiklaidžius[atjunginejant kelis žvaiklaidžius,jie nutruko tad teko naujus pirkti].Vistiek po keitimosi burbuliavo variklis,tad sumasčiau patikrinti babina,atjungiau viena žvaiklaidi ir į jį įdėjau seną žvakę,taip norėjau patikrinti kibirkšti,pirmus tris cilindrus patikrinau be jokiu problemu.užvedu,pamatau kibirkšti,užgesinu mašiną.Atėjau iki ketvirto cilindro,mašina nesiveda..sukau ilgai ir kai užsivede kalė labai didėle srove ir kibirkštis turbūt trenkė i variklio korpusą,nes iškrito net žvakė iš rankų[tiesa sutapimas ar nesutapimas bet tik vienam tad cilindre buvo apsinesusi žvakė],masina užgesinau staigiai ir po to įvykio lemputes užsidega,bet starteris nesuka...tik girdisi iš reliu kliksėjimas
    Patikrinau:1]Starteri ir jo relę[per saugikline padaviau į starteri užmaitinimą-suka starteris,bet be kibirkties].Patikrinu kitas reles ir saugiklius kurios susijosios su užvedimu-Visos sveikos.2]Imobilaizeris nenušoko,nes ta raudona lemputė užgęsta po to kai duodi degimą.3]Kompas nerodo kažkokiu klaidų[tiesa sakant neturiu geros irangos,tik delphi,tai gal ne pilnai kažką rodo]
    Gal kas galėtu patarti kas galėjo nutikti?.Dar turiu klausima,jei babina numire,ar ji įtakoja tai kad starteris nesuka?,nes aš prieinu prie išvados,kad galbūt įtampos šuolis sugadino pagrindini ECU?,ar taip galėjo nutikti?.
    Gal koks holo daviklis ar dar kažkas..kodėl blokuoja starterio sukimą?.
    Jei galite,patarkite...

  9. #79
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius _arvis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,esu naujokas ir tai pirmas mano amerikonas,turiu Dodge Grand Caravan 2005 3.8l benzinas/dujos.
    Pradėjo man burbuliuoti variklis,pagalvojau kad žvakės,žvaiklaidžiai arba babina...Pasikeičiau žvakes,žvaiklaidžius[atjunginejant kelis žvaiklaidžius,jie nutruko tad teko naujus pirkti].Vistiek po keitimosi burbuliavo variklis,tad sumasčiau patikrinti babina,atjungiau viena žvaiklaidi ir į jį įdėjau seną žvakę,taip norėjau patikrinti kibirkšti,pirmus tris cilindrus patikrinau be jokiu problemu.užvedu,pamatau kibirkšti,užgesinu mašiną.Atėjau iki ketvirto cilindro,mašina nesiveda..sukau ilgai ir kai užsivede kalė labai didėle srove ir kibirkštis turbūt trenkė i variklio korpusą,nes iškrito net žvakė iš rankų[tiesa sutapimas ar nesutapimas bet tik vienam tad cilindre buvo apsinesusi žvakė],masina užgesinau staigiai ir po to įvykio lemputes užsidega,bet starteris nesuka...tik girdisi iš reliu kliksėjimas
    Patikrinau:1]Starteri ir jo relę[per saugikline padaviau į starteri užmaitinimą-suka starteris,bet be kibirkties].Patikrinu kitas reles ir saugiklius kurios susijosios su užvedimu-Visos sveikos.2]Imobilaizeris nenušoko,nes ta raudona lemputė užgęsta po to kai duodi degimą.3]Kompas nerodo kažkokiu klaidų[tiesa sakant neturiu geros irangos,tik delphi,tai gal ne pilnai kažką rodo]
    Gal kas galėtu patarti kas galėjo nutikti?.Dar turiu klausima,jei babina numire,ar ji įtakoja tai kad starteris nesuka?,nes aš prieinu prie išvados,kad galbūt įtampos šuolis sugadino pagrindini ECU?,ar taip galėjo nutikti?.
    Gal koks holo daviklis ar dar kažkas..kodėl blokuoja starterio sukimą?.
    Jei galite,patarkite...
    Taip - galėjai sudeginti babiną arba kompą.
    Bandyk atjungti akumą 30min, ištrauk fiškę (maitinimo) iš babinos ir bandyk prasukt su atjungta babiną.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  10. #80
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Viena iš klaidų - šiuolaikinių auto niekada ne tikrinam tokiu būdu (nuimami laidai, žvakės=sugadinsim babina ar net pagr kompą.Dar babina jei neturim gera repair manual, kad žinoti kaip ir ką matuoti galima patikrinti tik pajungus kita babina. Dabar mano patarimas : pajungti I savo vietą nauji zvaklaidai, pastatyti gera babina (nauja geriau, ar dėvėta bet tikrai gera. Nors geriau nupirkti nauja), toliau atjungti akuma kad biske nuresetinti visus blokus..... Gal kokiu 30min palaukti ir atgal prijungti klemos. Pabandyti užvesti. Nepavyks ieškoti žmogų kas turi gerą diagnostini įranga (ar elektrika kuris žino šitų auto) kuri parodys giliai :klaidų visų ir visų el blokų. Ir toliau pačiam nelysti kad ne pridaryti bėdos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •