PDA

Žiūrėti pilną versiją : Nusėdo akumuliatorius, pasekmės



Makena
2011.04.14, 10:37
Na kiek aš pagaunu mintį,Wongas,tai temą reiktų tęsti lyg tai čia.O paskaityt-tai grįž į senąją svetainę.
Kadangi tavo vonia velnių priėdus,tai porink visiems kokius egzorcizmo seansus taikai,mažu reinkarnuosis:D

PlymouthV6
2011.04.14, 14:17
Nera ten jokio egzorcizmo, jei senas akumas - istrupejo is ploksteliu svinas, trupiniai susikaupe ant dugno ir kartais duoda trumpa tarp ploksteliu. Tie kartai gali buti retesni, gali buti daznesni. Pas mane tas pats: senas akumas, savaite vazineju ir viskas gerai, o kartais sustojus, nebeuzsiveda, pavazinejus vel viskas gerai ir t.t.

aruncikas
2011.04.14, 20:45
Plymutai,su didziausia pagarba...nebyra ten svinas,lieka jis kaip groteles.Byra aktyvioji mase.Va ji ir trumpina

PlymouthV6
2011.04.17, 20:41
Aktyviji mase - taip pat svinas, tiksliau svino oksidas. Parasiau sutrumpintai.

sarikas
2014.03.10, 17:57
sveiki,iskilo man tokia problemele-palikau vln. auto tris dienas su iki galo atsukta spynele,veike valituvai,ir t.t.,iskrove akuma iki sausumos.susireguliavau dizelinius akumus,per laidus is antro karto uzkuriau,ir po tu bajeriu pamaciau,kad man nebedega spidometro,peciuko,pelenines-apsvietimas...saugikliai geri,reostatas pasuktas maksimum-bet nedega.gal kas zinot kam ieskot saknu?vienas elektrikas sako keisk kompa,kuris yra po panele,tipo jam pizda,bet as juo nelabai pasitikiu,yra daug pavedes sitas faze :) auto 2001m 2,4l is anksto Beto gryztant uzsidege cekas,ir imete klaidas-P0171,IR P1684 su kompu nutrynem tas klaidas,cekas uzgeso,o lempuciukes nesviecia ? ACIU

AERO_DD
2014.03.10, 20:33
gal kai buvo su laidu uzvedimas del auksto itampos(sroves) sokimo banaliniai sudege tuos lemputes... Mano patarimas nuimti akuma nakciai, pilnai ikrauti ir pabandyti pajungti vel i masina.... gal akumas per silpnas ir dar kompas restartuos...

BOSAS
2014.03.10, 20:57
Pradzioje akumo atjungimu bandyciau perkrauti kompus.

brolisvilkas
2014.03.10, 21:09
Pradzioje akumo atjungimu bandyciau perkrauti kompus.

man kadaise tai padėjo... užbaliavojo kolegos mašinoj ir išgrojo visą energiją... užkūrėm laidais nuo kito, bet nei valytuvai, nei spidometras neveikė :)

sarikas
2014.03.11, 19:34
aciu vyrai,ryt darbe pabandysiu,jei ka pranesiu apie pasekmes :)
man kadaise tai padėjo... užbaliavojo kolegos mašinoj ir išgrojo visą energiją... užkūrėm laidais nuo kito, bet nei valytuvai, nei spidometras neveikė :)

sarikas
2014.03.12, 20:06
dar karta aciu-padejo...is manes kada nors butelis(nepieno :) ) vat kokie pas mus plungej elektrikai-kompa keisk...
Pradzioje akumo atjungimu bandyciau perkrauti kompus.

Daranius
2014.03.12, 21:08
dar karta aciu-padejo...is manes kada nors butelis(nepieno :) ) vat kokie pas mus plungej elektrikai-kompa keisk...

ne toks ir blogas tas alektrikas - kompo keitimas galbūt irgi savo darbą padarytų. tiesą, mašinos keitimas taip pat pagelbėja dažnu atvieju :D

wongas
2014.04.25, 17:28
Taigi tesiam temą.... Po ilgo stovėjimo ir pasiruošimo tech. apžiūrai nusėdo akumas. Pakroviau, pasivažinėjau. Atėjau ryte - pyst ir nulis. Nu suabejojau savim, gal šviesas palikau, gal dar ką nors. Vėl pakroviau (akumas senas) vėl pasivažinėjau. Palikau valandai...ateinu - vo blyn...sako eik pėščiom :) Su laidais užkūriau nuvarau iki chebros pamatuojam kaip krauna, nes reikia pirkti naują akūmą...o ten 16,2 - 16,8 va tau ir generatoriaus išdaiga. Dabar palikau - pažiūrės ir pasakys kas, kur ir kiek...:) Paskui pirksiu naują alumuliatorių :) Va tau ir velniai :)