PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 CRD Prie šalčio sunkiai kuriasi



liutukas
2012.02.06, 10:15
Apie užkūrimą šaltu oru visi kaltina akumuliatorių. Tačiau nuo šeštadienio dienos iki šyrit (1.5 paros) pas mane buvo įjungtas kroviklis ir manau tikrai turėjo jį pakrauti. Ryte dar prieš kūrimą įjungiau webasta pašildyti apie 5min, temperatūros rodyklė prieš kuriant truputi pakilo nuo startinės pozicijos. Tačiau po 1 apsisukimo variklis vos nesustojo, kaip kad būtų silpnas akumas. Bet prasisukus tą tašką, sekančiu sūkiu užsikūrė.
Akumas pakeistas pernai, imtas didžiausias pagal tinkamus gabaritus, koks tik buvo, tiek talpos, tiek startinės srovės. Va čia ir klausimas dėl ko taip sunkiai išsuko. Gal bėda slypi ne akume o pvz. starteryje ar kur kitur?
PS: Kūrimo metu įranga užfiksavo įtampos kritimą iki 9V, bet ji galėjo būti kažkiek ir mažesnė.

Ovaldas
2012.02.06, 13:27
Webasta paema labai daug sroves kol uzsikuria, tikrai nepatariu jungti jos neuzvedus variklio. Kai webasta uzsiveda gali gesinti varikli,ji naudos min akumu energijos.

Girinis
2012.02.06, 13:29
Kiek supratau, tai jį lauke įkraudinėjai? Kaži kaip akumas įsikrauna prie tokio šalčio...Bet mano galva, jog sunkiai suka, tai normalu dabar..Maniškis akumas ir beveik naujas, o sūkimas suprastėjo ženkliai, nors ir tepalai sinteiniai ir kas dieną važiuoju..Dar garsai metalo kažkokie besukant išlindo- ale ką norėt, temperatūrų skirtumai taip pat įtakos turi, tad baisiai nepergyvenu- atšils, ir bus kaip buvę..Sakau, gal kokias įvores šaltis pritraukia, visokie guolių tepalai ir sustengę..Gal tai natūralu tiesiog...

BOSAS
2012.02.06, 13:48
Apie užkūrimą šaltu oru visi kaltina akumuliatorių. Tačiau nuo šeštadienio dienos iki šyrit (1.5 paros) pas mane buvo įjungtas kroviklis ir manau tikrai turėjo jį pakrauti. Ryte dar prieš kūrimą įjungiau webasta pašildyti apie 5min, temperatūros rodyklė prieš kuriant truputi pakilo nuo startinės pozicijos. Tačiau po 1 apsisukimo variklis vos nesustojo, kaip kad būtų silpnas akumas. Bet prasisukus tą tašką, sekančiu sūkiu užsikūrė.
Akumas pakeistas pernai, imtas didžiausias pagal tinkamus gabaritus, koks tik buvo, tiek talpos, tiek startinės srovės. Va čia ir klausimas dėl ko taip sunkiai išsuko. Gal bėda slypi ne akume o pvz. starteryje ar kur kitur?
PS: Kūrimo metu įranga užfiksavo įtampos kritimą iki 9V, bet ji galėjo būti kažkiek ir mažesnė.

Webasto 5 min tai tik situacijos pabloginimas.
Jei nori efekto webasto reiketu ijungus sildyti 1 - 2 val.
Jei tik atsikeles ijungiu webasto ir prasyla ilgiau nei 1 val tuomet normaliai.
Jei tiki 20 min tuomet toks ispudis, kad akumo galik ir neuztekti.

Manau, kad tai itakoja tepalo stingimas ir saltyje susilp[nejes akumas, bei starterios visi besisukantys mazgai su sustingusiu tepalu.
Vistik rytai buna -25 - 32 laipsniai salcio tokiam saltyje jau ir sintetika stingti pradeda, todel sunkiai prasuka, o po to jau kaip ir lengvai, nes sintetikos slydimas .......

Turiu pastebeti, kad tepalo siurblys irgi turi pilna tepalo tol kol jis ji prasuka uztrunka.

mikana
2012.02.06, 13:49
kuriant is ryto pas mane irgi lieka tik apie 9.5 volto , tai konsultavausi suspecais siandien sake kad cia normalu :D

liutukas
2012.02.06, 14:11
Nepaminėjau, kad webastą užkūriau su ijungtu pakrovėju, tai nusodinti akumo neturėjo. O ijungtas webastas per 20-30min išildo sistemą iki normalios temperatūros, tai 1-2val kūrenti nėra reikalo. Normali temperatūra turiu galvoje webasto galingumo sumažėjimas ir temperatūros rodyklės pakilimas iki netoli vodurio. Per 2val webastas jau gali išnaudoti akuma ir nebeužsikursi.
Šiaip webastas nevalgo daug srovės, niekada dėl to bėdų nebuvo.
O dėl įtampos, tai kažkada buvau skaites ar tai univere dėstytojas minėjo, kad didžiausias akumuliatoriaus naudingumas yra kai apkrovos varža lygi jo vidinei varžai, o tai reiškia, kad įtampa ant gnybtų krenta perpus.
O šaltyje ar pasikrauna ar ne, galima klausti gamintojų, bet iš jų vartojimo galima padaryti išvadas kad pasikrauna, nes jei nesikrautu, niekas nepavažiuotu prie tokių šalčių.

Kodėl 5-10min webasto panaudojimas pablogina situaciją? Jeigu jis pašildo variklį, tepalai kažkiek atsileidžia ir lengviau turėtu sukti. Tuo labiau kad temperatūros rodyklė pradeda kilti jau prie pliusinės temperatūros.

Girinis
2012.02.06, 14:55
O šaltyje ar pasikrauna ar ne, galima klausti gamintojų, bet iš jų vartojimo galima padaryti išvadas kad pasikrauna, nes jei nesikrautu, niekas nepavažiuotu prie tokių šalčių..Matai, mintis tokia kilo todėl, jog parsinešus namo akumą nakčiai, tarkim, jis ryte gerokai stipriau atrodo..Na, taip panašiai ir mobilūs elgias- šalty baterija gerokai trumpiau laiko...Tai tik tiek..

Akela
2012.02.06, 15:31
Pas mane problema tokia: Is penktadienio i sestadieni nakciai palikau lauke. Ryte buvo apie - 30 laipsn. Neuzkuriau nei su laidais, nei ant buksyro. Tada visa para kroviau akuma ir tik sekmadieni, masina gerai atsildzius siltame garaze- per vargus pavyko uzkurti. Sildem ir dujiniu, ir elekrtiniu ir dar is apacios su fenu baka bei filtra ir kuro padavima prie pat variklio. + pas mane swediskas variantas, tai padarytas "varmeris" (is razetes 220 V laidu yra pajungimas ir pasildo antifryza). Kai uzkuriau masina sildziau gera valanda ir atgal i garaza. Nakti jau garazas nesisilde nu gal kokia iki - 7 gal max. - 10 atvesta. Bet ryte vel ta pati problema :( Kuriasi jau atrodo griebia, dumais visa apsipila, bet is kokio gal tik 15- 20 karto pavyksta uzvesti (pikc) Jei ne pakrovejas, nuo kurio galima iskarto kurti- niekaip nebutu uzteke vien tik akumo. Uzkurus dar ilgokai dumina, bet variklis dirba graziai. Atvarius ryte i darba, po kokiu geru 3 val. kuriau ir vel tas pats :( Kur ieskoti bedos? Salairka is Statoilo.
P. S. Pasikeiciau dar kuro filtra- ziuresiu kaip bus is ryto.

liutukas
2012.02.06, 17:17
Matai, mintis tokia kilo todėl, jog parsinešus namo akumą nakčiai, tarkim, jis ryte gerokai stipriau atrodo..Na, taip panašiai ir mobilūs elgias- šalty baterija gerokai trumpiau laiko...Tai tik tiek..
A, tai čia kalbama apie akumo talpą, energiją, o ne apie jo krovimą. Tas tai taip, prie šalčio mažėja talpa ir ženkliai prastesni parametrai. Skaičių nepasakysiu, bet galvoje sukasi kažkas apie 80%.

BOSAS
2012.02.06, 19:44
Nepaminėjau, kad webastą užkūriau su ijungtu pakrovėju, tai nusodinti akumo neturėjo. O ijungtas webastas per 20-30min išildo sistemą iki normalios temperatūros, tai 1-2val kūrenti nėra reikalo. Normali temperatūra turiu galvoje webasto galingumo sumažėjimas ir temperatūros rodyklės pakilimas iki netoli vodurio. Per 2val webastas jau gali išnaudoti akuma ir nebeužsikursi.
Šiaip webastas nevalgo daug srovės, niekada dėl to bėdų nebuvo.
O dėl įtampos, tai kažkada buvau skaites ar tai univere dėstytojas minėjo, kad didžiausias akumuliatoriaus naudingumas yra kai apkrovos varža lygi jo vidinei varžai, o tai reiškia, kad įtampa ant gnybtų krenta perpus.
O šaltyje ar pasikrauna ar ne, galima klausti gamintojų, bet iš jų vartojimo galima padaryti išvadas kad pasikrauna, nes jei nesikrautu, niekas nepavažiuotu prie tokių šalčių.

Kodėl 5-10min webasto panaudojimas pablogina situaciją? Jeigu jis pašildo variklį, tepalai kažkiek atsileidžia ir lengviau turėtu sukti. Tuo labiau kad temperatūros rodyklė pradeda kilti jau prie pliusinės temperatūros.

Na jau liutuk cia kazka idomiai surasiai, negali buti, kad mano masina tokia drahla jog webasto jos nesusildo per 20 min.
Noriu rytoi pamatyti, kaip tavo masina per 20 min susyla iki tos temp kaip tu rasiai, pas mane niekaip.Ir nelabai suvokiu, kai apie 200 kg metalo o gal ir daugiau kg sugeba per 20 min susilti netoli 80 laipsniu prie -25 laipsniu esant visam metalo gabalui lauke????
Tai koks tas energijos saltinis webasto, kad tokios superines jo galios?? Cia kazkur fizika stipriai prasilenkia su realybe, arba tavo webasto daugiau galios turi nei variklis :D

Ir tu nemaisyk didziausio akumo naudingumo ir starterio sukimo, cia skirtingi dalykai.
Kas is to akumo naudingumo, jei dalis energijos sueina i starterio ir laidu siluma.

mikana
2012.02.06, 19:48
Pas mane problema tokia: Is penktadienio i sestadieni nakciai palikau lauke. Ryte buvo apie - 30 laipsn. Neuzkuriau nei su laidais, nei ant buksyro. Tada visa para kroviau akuma ir tik sekmadieni, masina gerai atsildzius siltame garaze- per vargus pavyko uzkurti. Sildem ir dujiniu, ir elekrtiniu ir dar is apacios su fenu baka bei filtra ir kuro padavima prie pat variklio. + pas mane swediskas variantas, tai padarytas "varmeris" (is razetes 220 V laidu yra pajungimas ir pasildo antifryza). Kai uzkuriau masina sildziau gera valanda ir atgal i garaza. Nakti jau garazas nesisilde nu gal kokia iki - 7 gal max. - 10 atvesta. Bet ryte vel ta pati problema :( Kuriasi jau atrodo griebia, dumais visa apsipila, bet is kokio gal tik 15- 20 karto pavyksta uzvesti (pikc) Jei ne pakrovejas, nuo kurio galima iskarto kurti- niekaip nebutu uzteke vien tik akumo. Uzkurus dar ilgokai dumina, bet variklis dirba graziai. Atvarius ryte i darba, po kokiu geru 3 val. kuriau ir vel tas pats :( Kur ieskoti bedos? Salairka is Statoilo.
P. S. Pasikeiciau dar kuro filtra- ziuresiu kaip bus is ryto. pasitikrink žvakes ;)

BOSAS
2012.02.06, 19:58
Pas mane problema tokia: Is penktadienio i sestadieni nakciai palikau lauke. Ryte buvo apie - 30 laipsn. Neuzkuriau nei su laidais, nei ant buksyro. Tada visa para kroviau akuma ir tik sekmadieni, masina gerai atsildzius siltame garaze- per vargus pavyko uzkurti. Sildem ir dujiniu, ir elekrtiniu ir dar is apacios su fenu baka bei filtra ir kuro padavima prie pat variklio. + pas mane swediskas variantas, tai padarytas "varmeris" (is razetes 220 V laidu yra pajungimas ir pasildo antifryza). Kai uzkuriau masina sildziau gera valanda ir atgal i garaza. Nakti jau garazas nesisilde nu gal kokia iki - 7 gal max. - 10 atvesta. Bet ryte vel ta pati problema :( Kuriasi jau atrodo griebia, dumais visa apsipila, bet is kokio gal tik 15- 20 karto pavyksta uzvesti (pikc) Jei ne pakrovejas, nuo kurio galima iskarto kurti- niekaip nebutu uzteke vien tik akumo. Uzkurus dar ilgokai dumina, bet variklis dirba graziai. Atvarius ryte i darba, po kokiu geru 3 val. kuriau ir vel tas pats :( Kur ieskoti bedos? Salairka is Statoilo.
P. S. Pasikeiciau dar kuro filtra- ziuresiu kaip bus is ryto.

cia daug dalyku tai itakoti gali.
Maniski kurias ir prie - 32.
Aisku pirmas sukimas tuks sunkus taciau starterio neatleidziu ir kai tik griebia tai iskart ir pasileidzia.
taip sakant po 3- 5 sekundziu sukimo starteriu jau variklis pradeda dirbti pats

kolektyvas
2012.02.06, 20:10
Mano akumui jau 2metai. tai uzvakar eme ir neuzkure. 88amperu-850. Atrodo galingas (standartinio gabarito). Kaimynas uztempe su trosu. Tada nuvariau i mituvos g. kad pakrautu ir patikrintu. tas meistras patikrino akumo skysti, tai jis juodas beveik nepermatomas.Zodziu akumas gatovas. Teks pirkt nauja.Nejaugi dabar visi tokie akumai, kai pagalvoji-tik 2 metai.....

Akela
2012.02.06, 20:40
Maniski kurias ir prie - 32.
Nu jau geda butu jeigu rimto meistro masina nesikurtu ;)

Akela
2012.02.06, 20:42
pasitikrink žvakes ;)
Nu jeigu ryt neuzkursiu, tai griebsiuosi zvakiu tada.

liutukas
2012.02.06, 21:18
cia daug dalyku tai itakoti gali.
Maniski kurias ir prie - 32.
Aisku pirmas sukimas tuks sunkus taciau starterio neatleidziu ir kai tik griebia tai iskart ir pasileidzia.
taip sakant po 3- 5 sekundziu sukimo starteriu jau variklis pradeda dirbti pats
Kiek padaro apsisukimų kai pagriebia?


Na jau liutuk cia kazka idomiai surasiai, negali buti, kad mano masina tokia drahla jog webasto jos nesusildo per 20 min.
Noriu rytoi pamatyti, kaip tavo masina per 20 min susyla iki tos temp kaip tu rasiai, pas mane niekaip.Ir nelabai suvokiu, kai apie 200 kg metalo o gal ir daugiau kg sugeba per 20 min susilti netoli 80 laipsniu prie -25 laipsniu esant visam metalo gabalui lauke????

Prie +80C webastas jau visai atsijungia, nu aišku tikslaus skaičiaus nežinau. Prie kokios temperatūris jis numeta galingumą galėtu pasakyti webastistai. Ir kokia temperatūra yra prie pirma padala (1/4 skalės) aš taip pat nežinau, kas žino, parašykit. Tai webastas apsukas mažina jau virs pirmos padalos, bet dar nepasiekus vidurio. Aš galiu ryte įjungti ir nuimti laiką, bet bijau kad vėl neužkursiu, nors jeigu temperatūra nesieks -20C, gal pabandysiu.

Akela
2012.02.07, 07:56
Neuzkuriau (pikc)

pasitikrink žvakes ;)

Bet tai ar gali buti zvakes, jeigu pries tai kuresi prie -20 - 25 ir vargo nebuvo. Bet tada kai jau prie -30 prigriebe visa auto, nuo tol net garaze prie - 10 neuzvedu? Ar cia gali buti zvakiu kalte?

liutukas
2012.02.07, 09:53
Skaičiai šyryt.
Ijungus webastą, akumo įtampa nuo 12.3V nukrito iki 11.6V.
Nuėmiau laiką kiek veikė webastas, lygiai 30min. Webasto apsukos jau buvo sumažėjusios. Užkūrus variklį temperatūros rodyklė rodė per 1mm daugiau nei pirma padala (1/4 skalės). Lauko temperatūra -15C. Starteris variklį suko lengvai.

Kaip ir sakiau, abejoju, kad reikia webastą deginti 1val ir daugiau. Žinoma jau sąlyginai šilta, todėl sunku ką lyginti kolkas.

mikana
2012.02.07, 11:21
Neuzkuriau (pikc)


Bet tai ar gali buti zvakes, jeigu pries tai kuresi prie -20 - 25 ir vargo nebuvo. Bet tada kai jau prie -30 prigriebe visa auto, nuo tol net garaze prie - 10 neuzvedu? Ar cia gali buti zvakiu kalte? pernai as irgi taip vargau buvo viena zvake nuluzusi okitos trys maniau kad veike nes as jas tikrinau su testeriu bet kai atsibodo vargti tai jas issukau ir patikrinau ant akumo . tai pasirode kad is triju veike tik viena .dabar jokiu problemu neturiu (ok)

Akela
2012.02.07, 14:04
Visos 4 zvakes kaput. Jau pirkau po 79 Lt. - 10 proc. nuolaida Bosch. Varau pasikeist, tikiuosi viskas bus ok.
Manau galejo jas "nusprogdinti" tas kurimas su pajungtu spec. pakroveju???

BOSAS
2012.02.07, 20:57
Skaičiai šyryt.
Ijungus webastą, akumo įtampa nuo 12.3V nukrito iki 11.6V.
Nuėmiau laiką kiek veikė webastas, lygiai 30min. Webasto apsukos jau buvo sumažėjusios. Užkūrus variklį temperatūros rodyklė rodė per 1mm daugiau nei pirma padala (1/4 skalės). Lauko temperatūra -15C. Starteris variklį suko lengvai.

Kaip ir sakiau, abejoju, kad reikia webastą deginti 1val ir daugiau. Žinoma jau sąlyginai šilta, todėl sunku ką lyginti kolkas.

sios dienos ryto lyginti su ankstesniais negalim, siandiena tik apie -15 ir prie tokio salcio 30 min taip dar mazokai sakyciau bet kokiu 40 jau per akis.
Siandiena pas mane gavosi apie 40 min ir paleidimas toks pat kaip vasara.

Tai pastebejai, kad akumas nors ir pasilpo, taciau uzvede daug lengviau ;)

mikana
2012.02.07, 21:23
Visos 4 zvakes kaput. Jau pirkau po 79 Lt. - 10 proc. nuolaida Bosh. Varau pasikeist, tikiuosi viskas bus ok.
Manau galejo jas "nusprogdinti" tas kurimas su pajungtu spec. pakroveju???
valio dar vienas lengvai vaziuos (app)

Akela
2012.02.07, 21:57
Dekui mikana
Nenaudokit tu pakroveju su starto, uzkurimo funkcija (rupor). Detales atsiejo 284,4 Lt., neskaitant savo darbo.

liutukas
2012.02.07, 23:09
sios dienos ryto lyginti su ankstesniais negalim, siandiena tik apie -15 ir prie tokio salcio 30 min taip dar mazokai sakyciau bet kokiu 40 jau per akis.
Siandiena pas mane gavosi apie 40 min ir paleidimas toks pat kaip vasara.
Tai pastebejai, kad akumas nors ir pasilpo, taciau uzvede daug lengviau ;)
Nerodiklis, prieš tai pusantros paros krautas su krovikliu, ir temperatūra tik -15C. Na savaitgalį žada šalčius, bus proga išbandyti :D

mikana
2012.02.08, 11:20
Dekui mikana
Nenaudokit tu pakroveju su starto, uzkurimo funkcija (rupor). Detales atsiejo 284,4 Lt., neskaitant savo darbo.
kam tas dekui uzteks ir (vodka) (alus)

Akela
2012.02.09, 12:59
kam tas dekui uzteks ir (vodka) (alus)

Kur ir kada (alus) Tikiuosi gal vistiek kada nors sudalyvauti kokiam nors saskrydy, tai ir (vodka) ikalsim. Kol dar naujokas ir turiu daug problemu su bolidu, tai stebiu ivykius forume ir tvarkau savo vonia.

Neradau kurioje temoje imesti sita nuoroda: http://www.balsas.lt/naujiena/578300/kaip-elgtis-su-automobiliu-paspaudus-saltukui?utm_source=Newsletter&utm_medium=v26&utm_campaign=Newsletter&utm_content=v26
manau cia tiks, jei ne moderatoriai pataisykite

karolis
2012.02.09, 14:09
Mano akumui jau 2metai. tai uzvakar eme ir neuzkure. 88amperu-850. Atrodo galingas (standartinio gabarito). Kaimynas uztempe su trosu. Tada nuvariau i mituvos g. kad pakrautu ir patikrintu. tas meistras patikrino akumo skysti, tai jis juodas beveik nepermatomas.Zodziu akumas gatovas. Teks pirkt nauja.Nejaugi dabar visi tokie akumai, kai pagalvoji-tik 2 metai.....

Turiu pastates 100HA 950A "blit power" akuma jau dvi ziemos problemu neturejau ir prie didziausiu salciu :)

karolis
2012.02.09, 14:13
jezau nuimk laidus nuo visu
zvakiu ir patikrink po viena,prie didelio salcio pakaitinu 3 kartus,ir nebuvo,kad neuzsikurtu, jau kelis metus vazineju jokiu problemu su varikliu,tik neperseniausiai alsuoklis uzsalo,tai pridirbo.... laukiu kol gales apziuret meistras

Daranius
2012.02.09, 16:39
Turiu pastates 100HA 950A "blit power" akuma jau dvi ziemos problemu neturejau ir prie didziausiu salciu :)

kas čia per akumas toks ir kur jų būna? :)

stasa
2012.02.09, 17:15
Žvakės kaista dar apie minutę po lemputės užgesimo,tai kažin ar padės keli pakaitinimai? Geriau palaukti po lemputės užgesimo dar truputį ir tada kurti.

Daranius
2012.02.09, 17:27
Žvakės kaista dar apie minutę po lemputės užgesimo,tai kažin ar padės keli pakaitinimai? Geriau palaukti po lemputės užgesimo dar truputį ir tada kurti.

priklauso nuo temperatūros kiek laiko, bet ne visi žino kad pakaitinimo žvakės vis dar "dirba" nors variklis jau ir užkurtas, todėl ir jungia degimą kelis kartus.

Tiesa, labai geras pastebėjimas, kolega (labas)

karolis
2012.02.12, 23:21
kas čia per akumas toks ir kur jų būna? :)

google :) tai paprasta

Kairenas
2012.04.14, 17:24
Sveiki, mes cia dar visai naujokai, ir stai musu pirmoji problema. Vakar grizau su masina namo viskas buvo gerai. Siandien ryte norejau ja truputi patraukti, tai kuresi lyg ir sunkokai, bet uzsikure. Tuomet palikau tiktais ijungta degima apie 30min, nes tvarkiau langus, reikejo juos darineti. Isjungiau degima, ir po 20min vel ijungiau, o tuomet jau prasidejo... valytuvau ir priekiniai ir galiniai pradejo veikti, bet taip tampydamiesi, vienas veidrodelis nusisuko i kita puse, tuomet pabandziau uzkurti auto, bet jokios reakcijos nesulaukiau. Net garso jokio. O dabar jau ir langas neuzsidaro. Kaip manot kas cia galetu buti?

Girinis
2012.04.14, 17:56
O gi nieko. Akumuliatorius nusėdo.

raganius
2012.04.14, 17:58
joa, įkrauk normaliai ir visks bus ciki :)

Kairenas
2012.04.14, 18:03
As irgi taip galvojau, bet kadangi sita masina turim tik antra diena, tai nesijauciu pakankamai kompetetinga sprest pati. Suabejojau del akumo del to, kad ijungus degima pradejo bludyt visa elektra, veidrodeliai, valytuvai ir t.t. pagalvojau, kad akumo nusedimas neturetu turet tokios itakos. Tai sakot negalejo buti koks kompas, starteris ar elektra? Pasinaudosiu tuo, kad esu sviesiaplauke mergina ir uzduosiu kvaila klausima :) Niekada neturejau dyzelio, tai klausimas butu ar akumo atgaivinimo procesas toks pat kaip benzo? Prikurt su krokodilais, tempiant arba pakraut? kazkaip man atrodo, kad kazkas skiriasi. Ar ne?

raganius
2012.04.14, 18:09
Įkrovimo šiaip procesas toks.. lupamas akumas lauk, nešamas įkrauti (jei tai įmanoma ir dar tai įmanoma). Kita rytą jungiamas ir kuriama. Nežinau, kaip dyzelis, bet benzas man tokių pokštų nekrėtė. Tik vieną kartą lengvai pakosėjęs starteris atsisakė suktis. Prikurt arba tempti - užkūrimui. Ir nesinaudokit mumis :)

BOSAS
2012.04.14, 19:24
As irgi taip galvojau, bet kadangi sita masina turim tik antra diena, tai nesijauciu pakankamai kompetetinga sprest pati. Suabejojau del akumo del to, kad ijungus degima pradejo bludyt visa elektra, veidrodeliai, valytuvai ir t.t. pagalvojau, kad akumo nusedimas neturetu turet tokios itakos. Tai sakot negalejo buti koks kompas, starteris ar elektra? Pasinaudosiu tuo, kad esu sviesiaplauke mergina ir uzduosiu kvaila klausima :) Niekada neturejau dyzelio, tai klausimas butu ar akumo atgaivinimo procesas toks pat kaip benzo? Prikurt su krokodilais, tempiant arba pakraut? kazkaip man atrodo, kad kazkas skiriasi. Ar ne?

Uzdek laidus nuo kito auto uzvesk kita auto palauk 10 - 15 min ir tada vesk savo CRD.
Ir klausykis maloniais jo garsais ;)

Kairenas
2012.04.14, 19:46
Aciu uz atsakymus ir patarimus! :)

angeloangel
2012.10.05, 12:57
Jau radau serviso knygelėj, kad keistas diržas ir servise apžiūrėjo, lyg ir viskas pagal tą serviso knygelę sutapo. Iškilo kita bėda, užsidegė variklio lemputė, padarė diagnostiką, rodė mažą oro srautą į kurą, kažkas panašaus, neįsigilinau tiksliai. Na bet esmė, pakeitė kuro filtrą, automobilis pradėjo gesti ant laisvos pavaros, lėtai riedant ir pan, pradėjo šokinėti įjungus laisvą pavarą arba stovint. Lemputė užgęsus buvo, bet po poros dienų vėl užsidegė :( Gal kas gali pakomentuoti, nagrinėjant kitų situacijas pagalvojau apie laisvu apsuku voztuvą, ar tai gali būti susiję su tuo oro srautu ir pan. tikiuosi paaiškinau tinkamai, vis gi moteris esu (upset)

Trioškis
2012.10.05, 13:04
Jau radau serviso knygelėj, kad keistas diržas ir servise apžiūrėjo, lyg ir viskas pagal tą serviso knygelę sutapo. Iškilo kita bėda, užsidegė variklio lemputė, padarė diagnostiką, rodė mažą oro srautą į kurą, kažkas panašaus, neįsigilinau tiksliai. Na bet esmė...

Kaip tik esmė, diagnostiką darė - o konkrečiai klaidos kodą pasakė?. Jei taip - kodą į studiją PXXXX. Tada aiškiau bus ir gal pasiseks gauti iš-
samesnį atsakymą.

Dziugesiukas
2012.10.05, 14:24
o, kaip idomiai. nustate, kad per mazai oro paduoda i cilindrus, bet pakeite kuro filtra :D tai va pirmiau reikia pasikeisti oro filtra, tada prasivalyti oro srauto matuokli, o gal net ji pakeisti nauju, kuris gali neteisingai pamatuoti oro srauta. man berots mete 1130 klaida nusipirkus CRD. Pakeiciau oro filtra, po keliu dienu pradingo ta klaida. ant laisvo apsukos sokineja greiciausiai del uzsikimsusio EGR voztuvo. man ir sita beda buvo. issiemiau EGRa, vos kelios skylutes buvo neuzsikimsusios, pravalius ir surinkus viska atgal iskart pasijuto pagerejimas.

BOSAS
2012.10.08, 08:49
o, kaip idomiai. nustate, kad per mazai oro paduoda i cilindrus, bet pakeite kuro filtra :D tai va pirmiau reikia pasikeisti oro filtra, tada prasivalyti oro srauto matuokli, o gal net ji pakeisti nauju, kuris gali neteisingai pamatuoti oro srauta. man berots mete 1130 klaida nusipirkus CRD. Pakeiciau oro filtra, po keliu dienu pradingo ta klaida. ant laisvo apsukos sokineja greiciausiai del uzsikimsusio EGR voztuvo. man ir sita beda buvo. issiemiau EGRa, vos kelios skylutes buvo neuzsikimsusios, pravalius ir surinkus viska atgal iskart pasijuto pagerejimas.

P1130 jei gerai pamenu tai yra auksto kuro slegio bedos ir t.t.
Cia taves laukia nelabai dziudios naujienos ateityje, arba tiesiog likusi sena neistrinta klaida.

BOSAS
2012.10.08, 08:52
Jau radau serviso knygelėj, kad keistas diržas ir servise apžiūrėjo, lyg ir viskas pagal tą serviso knygelę sutapo. Iškilo kita bėda, užsidegė variklio lemputė, padarė diagnostiką, rodė mažą oro srautą į kurą, kažkas panašaus, neįsigilinau tiksliai. Na bet esmė, pakeitė kuro filtrą, automobilis pradėjo gesti ant laisvos pavaros, lėtai riedant ir pan, pradėjo šokinėti įjungus laisvą pavarą arba stovint. Lemputė užgęsus buvo, bet po poros dienų vėl užsidegė :( Gal kas gali pakomentuoti, nagrinėjant kitų situacijas pagalvojau apie laisvu apsuku voztuvą, ar tai gali būti susiję su tuo oro srautu ir pan. tikiuosi paaiškinau tinkamai, vis gi moteris esu (upset)

Reikia tavo situciaja nagrineti prie automobilio, nes kolkas is pateikto aprasymo kyla daugiau klausimu nei atsakymu.
Ir po diagnostikos atliktos proceduros kazkai nelabai aiskios.
Na nebent buvot sutare, kad ta filtra keisti ir taip atejo laikas todel ji ir keitet, tuomet kaip ir aisku.

angeloangel
2012.10.09, 14:18
Mano situacija tokia, reikia išsivalyti kuro sistemą ir pakeisti siurblio vožtuvą, jis dar funkcionuoja, jį išvalius dabar viskas susitvarkė, bet sakė tai yra laikina. Kaip manot kiek man tai kainuos? Nes silberauto, tai kas be ko kainas gerules susakė :D

BOSAS
2012.10.09, 21:43
apie kainas reikia kalbeti kai tiksliai yra zinoma kas nutike, nes priesingu atveju galima labai i lankas nusivaziuoti.
O gal jums visai nieko nereikes ir niekas nekainuos ;)

Silberis viska skaiciuoja naujomis dalimis.
Kaip bebutu nauju daliu kaina pas atstova visados yra tokia kokia yra.

Dziugesiukas
2012.10.23, 11:20
Sia vasara isigyjau CRD. vasara kurdavosi lengvai ir greitai tiek saltas, tiek karstas variklis. pakeitus tepalus i sintetinius ELF 5W-30 ir visus filtrus, rytais pradejo sunkiau kurits. pradejus vesti orams, pastebejau, kad termostatas neveikia tinkamai. istaciau i slanga antraji termostata. per antra tepalu ir filtru keitima suzinojau, kad kuro filtra keisdami uzmirso uzdeti sandarinimo guma. galvojau del to oro prisigaudo ir todel rytais reikedavo ilgai sukti starteriu, kad uzsikurtu, o uzsikurus apsipildavo melynais dumais ir netolygiai dirbo variklis. po antro tepalu ir filtru pakeitimo3-4 rytus kuresi lengvai ir mazai melyno dumo mete, bet dabar vel tas pats. zvakes pakeiciau visas, 2 ir 3 cilindru zvakes buvo slapios nuo antifryzo, bet nepastebejau, kad jis mazetu ar didetu. pora kartu nepavykus uzkurti is pirmo karto buvo ismirkseje klaida, kad kaltas veleno padeties daviklis, bet dabar nebera tos klaidos. iskilo toks klausimas, kodel taip sunkiai kuriasi rytais? ar tai purkstukai kalti, ar galvos itrukimas, ar veleno daviklis gali buti sugedes(nors ir nemeta pastoviai tos klaidos), ar dar kas? sankaba irgi baigiasi, artimiausiu laiku teks keisti. EGR prasivaliau, tai ant laisvo, nebesokineja apsukos, tik uzkurus apie minute kol melynus dumus pucia per dusle.

ramuz
2012.10.23, 14:08
o tu manai kad jie sintetiniai ??? manau jie tik su užrašu syntetic technology, žalias bakelis.. 5ltr už gerą kainą :D

... pakeitus tepalus i sintetinius ELF 5W-30 ir ...

Arnas
2012.10.23, 16:51
o tu manai kad jie sintetiniai ??? manau jie tik su užrašu syntetic technology, žalias bakelis.. 5ltr už gerą kainą :D

http://www.autotrade.lt/lt/uploads/file/Dokumentai_PDF_LT/Alyvos/Lengvuju%20varikliams/EvolutionSXR5W30.pdf

aruncikas
2012.10.24, 16:31
Dziugesiukai,manau,kad tepalu keitimas ir nesikurimas,tai kaip kiausiniene su cepelinais.Del termostato,neskubek,jei webasta neveikia motoras nedasils.Ji turi veikti.Pati isijungia kai temp.zemesne kaip +12.Del sandarinimo gumos...daugiau gal pas juos nevaziuok.Va drl slapiu zvakiu,-tai cia rimta.Nebutinai turi mazeti ar augti lygis.Pakanka labai mazo skilimo,mikroninio ir to pakanka,kad atsilieptu motoro darbui.Siaip,tai 100 priezasciu.Manyciau,paaukok kazkiek pinigeliu,nuvaziuok pas Bosa ir isspresi problema.Kietas jis diedas.Retai kada klysta.O patirtis sitiems motorams sukaupta didziule.Sekmes.

angeloangel
2012.10.26, 10:51
Tai aš tiksliai žinau kas yra :) siurblio vožtuvas kemšasi ir sakė jis ant ribos, reikia jį keisti, man įdomu kaina kokia jo naujo maždaug su keitimu.
Plius esu girdėjus, kad yra toks skystis, supili į baką ir sudegina šiukšles, tuomet nereikia tos kuro sistemos valyt, ar esate girdėję ką nors :)

Dziugesiukas
2012.10.26, 14:53
Dziugesiukai,manau,kad tepalu keitimas ir nesikurimas,tai kaip kiausiniene su cepelinais.Del termostato,neskubek,jei webasta neveikia motoras nedasils.Ji turi veikti.Pati isijungia kai temp.zemesne kaip +12.Del sandarinimo gumos...daugiau gal pas juos nevaziuok.Va drl slapiu zvakiu,-tai cia rimta.Nebutinai turi mazeti ar augti lygis.Pakanka labai mazo skilimo,mikroninio ir to pakanka,kad atsilieptu motoro darbui.Siaip,tai 100 priezasciu.Manyciau,paaukok kazkiek pinigeliu,nuvaziuok pas Bosa ir isspresi problema.Kietas jis diedas.Retai kada klysta.O patirtis sitiems motorams sukaupta didziule.Sekmes.

tai be webasto sitas motoras neuzsila iki darbines temperaturos? pas mane webastas durnai padarytas, nuo sildymo tiktais isijungia, tai yra kai sildymo sklende iki maximum nustatau, tada isijungia webastas. taigi, pries kurima nera galimybes ijungti webasta, o kuriasi tai ziauriai sunkiai jau. siandien galvojau visai nebeuzkursiu, net negriebe per 3 kartus. pas bosa sunku nuvaziuoti, kai darbo dienomis ir darbo valandomis neiseina istrukti:) bet reiks pritaikius momenta pabandyti.

BOSAS
2012.10.27, 08:46
jei neklystu jis naujas gal pie kokiua 450 Lt kainuoja, naudota galima rasti pigiau.
Ta prieda nemanau, kad reiketu naudoti siai sitemai, nes ankstesnes dyzelio sistemos ir dabartines labai skiriasi savo konstrukcija, ankstesnese nieko per daug nenutiktu, o sitose gali buti bedos.

BOSAS
2012.10.27, 08:49
kai reikia tai yra telefonai, o pokalbio metu galima daug dalyku aptarti ir rasti variantu.

angeloangel
2012.10.30, 11:20
jei neklystu jis naujas gal pie kokiua 450 Lt kainuoja, naudota galima rasti pigiau.
Ta prieda nemanau, kad reiketu naudoti siai sitemai, nes ankstesnes dyzelio sistemos ir dabartines labai skiriasi savo konstrukcija, ankstesnese nieko per daug nenutiktu, o sitose gali buti bedos.

kokios bėdos?:oops:

marekas
2012.10.31, 17:35
Dziugesiuk, tau apsukos sokinejo nestipriai? gal budavo kad kartais nustodavo? Pas mane tas pats. Papasakok kaip ardei-valei EGR. kur jis tiksliai randasi?
Beje prie to pacio, irgi atvesus orams uzsikurus masinai meta gerokai melynus dumus. kame cia saknys gali but? nes taip ir nebuvo atsakymo. Kol silti orai buvo, dumu nesimate.

angeloangel
2012.11.03, 14:54
o gal žinote kokia kaina yra kuro siurblio daviklio?

marekas
2012.11.03, 23:38
pasakys kas kur tas Egr voztuvas stovi?

BOSAS
2012.11.04, 08:49
Tarp ismetimo ir isiurbimo sistemu"kolektoriu"

marekas
2012.11.04, 16:47
Tarp ismetimo ir isiurbimo sistemu"kolektoriu"

Dekui, meginsiu prasivalyt, nes kartais pasokineja apsukos ant laisvu. Dabar kolkas dvi dienos normaliai.

Dziugesiukas
2012.11.06, 16:18
pagal egr vamzduka ieinanti i isiurbimo kolektoriu atsegsi kur yra tas egr. jis uz valytuvu randasi. ardymo nemazai.

Dziugesiukas
2012.11.24, 14:57
pagaliau atgavau savo CRD pries kelias dienas:) palikta litu nemazai, bet Bosas pasistenge ir padare, kad kurtusi rytais beveik idealiai. beveik, nes dar reikia kaika pasikeisti, kai bus pinigu;) taigi, pasirodo beda buvo purkstukai, relyte ir dirzas persokes per 1,5 dantracio.

Darius77
2012.11.25, 17:30
....ir dirzas persokes per 1,5 dantracio.

Nemenkai peršoko :)

rolas
2013.01.25, 22:45
sveiki gal zinot kas kaip patikrint purkstukus pas mane 2.5crd motoriukas.Nes rytais sunkiai kures kaip uskuri siaip ne taip padirba kokes 5min.paskui kures lengvai o siaip motoriukas dirba lygei be jokiu purtymusi gal kas esat su tuo susidure.

eimis74
2013.01.26, 00:48
sveiki gal zinot kas kaip patikrint purkstukus pas mane 2.5crd motoriukas.Nes rytais sunkiai kures kaip uskuri siaip ne taip padirba kokes 5min.paskui kureslengvai o siaip motoriukas dirba lygei be jokiu purtymusi gal kas esat su tuo susidure. esi kaune, ir dar lt, tai klausimu netur but, viska zino BOSAS, o jie susidure yra labai, kreiptis geriausiai butu antradieni, nes pirmadieni gali buti pikti ir neissimiegoje

:pint:

BOSAS
2013.01.26, 14:05
sveiki gal zinot kas kaip patikrint purkstukus pas mane 2.5crd motoriukas.Nes rytais sunkiai kures kaip uskuri siaip ne taip padirba kokes 5min.paskui kures lengvai o siaip motoriukas dirba lygei be jokiu purtymusi gal kas esat su tuo susidure.
Susiduriam ir sprendziam šias bedas kiekviena darbo diena

Svedutis
2013.01.27, 19:38
yra problema chrysler voyager 2002m. 2,5 crd. per salcius uzsiveda eina eina ir uzgesta , uzgesus girdisi oras eina is po kapoto pro kazkur. oras isseina vel uzsiveda ir uzgesta. kas galetu but? kai oras atsila auto uzsiveda kaip niekur nieko. ( kuras neuzsala )

Getman
2013.01.28, 09:45
Pasakyciau, jog uzparafinavo kuro filtras ;)

Svedutis
2013.01.28, 12:27
kitaip saskant uzsikises?

Getman
2013.03.21, 10:19
Sveiki,

Problema tokia. Is ryto uzsiveda ligtais normaliai, bet ne taip, kaip kitos is puses apsukimo. Akumas stovi toks, koks ir priklauso + naujas (pirktas pries naujuosius). Uzsivedes, variklis dirba labai netolygiai, dreba visa masina, paduoda siek tiek dumu. Padirba apie 10 - 15 sek ir nusiramina. Zvakes vakar patikrintos, visos geros. Kompas klaidu neismeta. Gal patartumete kur ir ka dar ieskot? Is anksto dekoju

liutukas
2013.03.21, 11:00
Sveiki,

Problema tokia. Is ryto uzsiveda ligtais normaliai, bet ne taip, kaip kitos is puses apsukimo. Akumas stovi toks, koks ir priklauso + naujas (pirktas pries naujuosius). Uzsivedes, variklis dirba labai netolygiai, dreba visa masina, paduoda siek tiek dumu. Padirba apie 10 - 15 sek ir nusiramina. Zvakes vakar patikrintos, visos geros. Kompas klaidu neismeta. Gal patartumete kur ir ka dar ieskot? Is anksto dekoju
Pas mane lygiai tas pats, prasidejo gal pries pusmeti ar metus palaipsniui. Pastebejau, kad po truputi progresuoja. As itariu pakaitinimo zvakes, ruosiuosi pakeisti visas, ziuresiu kas bus.

Daranius
2013.03.21, 11:21
Sveiki,

Problema tokia. Is ryto uzsiveda ligtais normaliai, bet ne taip, kaip kitos is puses apsukimo. Akumas stovi toks, koks ir priklauso + naujas (pirktas pries naujuosius). Uzsivedes, variklis dirba labai netolygiai, dreba visa masina, paduoda siek tiek dumu. Padirba apie 10 - 15 sek ir nusiramina. Zvakes vakar patikrintos, visos geros. Kompas klaidu neismeta. Gal patartumete kur ir ka dar ieskot? Is anksto dekoju

žvakės gali būti geros, tikrinant su testeriu, bet reiktų su apkrova pamatuoti at ateina reikiama įtampa iki jų. Gali būti koks kontaktas prastas, dvi rėlės "maitina" žvakes, gal viena nesudirba...

BOSAS
2013.03.21, 19:17
žvakės gali būti geros, tikrinant su testeriu, bet reiktų su apkrova pamatuoti at ateina reikiama įtampa iki jų. Gali būti koks kontaktas prastas, dvi rėlės "maitina" žvakes, gal viena nesudirba...

Reikiama itampa iki ju visada ateina o reikiama srove ne visada ;)

BOSAS
2013.03.21, 19:17
Sveiki,

Problema tokia. Is ryto uzsiveda ligtais normaliai, bet ne taip, kaip kitos is puses apsukimo. Akumas stovi toks, koks ir priklauso + naujas (pirktas pries naujuosius). Uzsivedes, variklis dirba labai netolygiai, dreba visa masina, paduoda siek tiek dumu. Padirba apie 10 - 15 sek ir nusiramina. Zvakes vakar patikrintos, visos geros. Kompas klaidu neismeta. Gal patartumete kur ir ka dar ieskot? Is anksto dekoju
Del 10 - 15 sek nekreipti demesio.

liutukas
2013.03.21, 23:43
Del 10 - 15 sek nekreipti demesio.
Oi, bosai, nevaryk i medi ;) Variklis, uzvedus, turi dirbti tvarkingai, tolygiai. Jeigu purtosi, kad ir 2-3 sekundes, tai pozymis, kad kazkas negerai. Galbut paciam varikliui ir nekenkia, bet problemos arteja. Tu man parodyk salone bent viena dizeliuka, kuris uzkurus 10 sekundziu purtytusi ir dumintu, pastatysiu gero konjako :D

Zydrius
2013.03.22, 07:43
Oi, bosai, nevaryk i medi ;) Variklis, uzvedus, turi dirbti tvarkingai, tolygiai. Tu man parodyk salone bent viena dizeliuka, kuris uzkurus 10 sekundziu purtytusi ir dumintu, pastatysiu gero konjako :D

Salone jos stovejo Liutuk, pries gerus 500 - 600 t km...... ;)

liutukas
2013.03.22, 13:12
Salone jos stovejo Liutuk, pries gerus 500 - 600 t km...... ;)
Tai as sutinku, dar buvo laikai kai varztelius tik tepalavo :D
Bet tai is salono isvaziavusios masinos saltas variklis nesikalatoja ir nedumina. Vadinasi taip turi dirbti variklis. O jeigu jau tokie simtomai atsiranda, vadinasi pradideda bedos ir reikia ruostis vienokiam ar kitokiam tvarkymui. As galiu pasakyt pagal savo auto - pernai gal kalatodavosi kokia sekunde, dvi, dabar gal 5-10 sekundziu. Tikrai per metus nemanau kad 100-200t km nuvaziavau ir tas simtomas del susidevejimo ar kapitalinio poreikio, beda kitur.

trukeris
2013.03.22, 20:39
Pastebejau toki reikala ,kad auto, staigiai attsalus ar atsilus orams uzsiveda is kelinto karto.Vedu auto kai tik pakaitinimo zvake uzgesta. Kai jungdavau degima ir laugdamas zvakes uzgesimo girdedavau kaskur bagazinej garsa kaip kad kaskoks varikliukas vektu , jis vegdavo dar zvakiai uzgesus. Na sakau palauksiu palauksiu kada ir jis baigs uzsti tada vesiu ,ir ka galvojat is 1-mo
sykio ir uzsivede, ir dar kai grystu is reiso be galvos skausmo uzsiveda. Gal paaiskintumet man si fenomena,aciu.

BOSAS
2013.03.22, 20:43
Siurblys normaliai sistema uzpildo.

BOSAS
2013.03.22, 20:46
Oi, bosai, nevaryk i medi ;) Variklis, uzvedus, turi dirbti tvarkingai, tolygiai. Jeigu purtosi, kad ir 2-3 sekundes, tai pozymis, kad kazkas negerai. Galbut paciam varikliui ir nekenkia, bet problemos arteja. Tu man parodyk salone bent viena dizeliuka, kuris uzkurus 10 sekundziu purtytusi ir dumintu, pastatysiu gero konjako :D

Salone silta o lauke salta, kai silta ne vienas nesipurto ;)

Ruosk konijaka :D

liutukas
2013.03.22, 22:15
Salone silta o lauke salta, kai silta ne vienas nesipurto ;)
Ruosk konijaka :D
Tai dar klausimas, as jau pradedu abejoti savuoju, nes ir prie -3C purtosi, trumpiau, bet purtosi. Sakau kad progresuoja. Galbut nieko nedarant kol sulauksim +10C ir toliau purtysis :)

BOSAS
2013.03.23, 07:20
Cia gal del to kad vis ta pati vairuotoja mato :D

Trioškis
2013.03.23, 07:44
Tai dar klausimas, as jau pradedu abejoti savuoju, nes ir prie -3C purtosi, trumpiau, bet purtosi. Sakau kad progresuoja. Galbut nieko nedarant kol sulauksim +10C ir toliau purtysis :)

Liūtuk, žinoma kad purtysis, nebent konjako "markę" gerą parinksi...

Getman
2013.03.23, 09:44
Taip supratau, kad reikia laukt, kol variklis nebeuzsives? Arba uzsives, pasipurtys ir uzges :D Juokai, juokais, bet noreciau sutvarkyt si reikala. Gal pigiau gausis, negu po to variklio kap remontas. Gal purkstukai mirsta? Ar tai ne ju simptomas?

dainius22
2013.03.25, 16:56
[QUOTE=BOSAS;20881]Salone silta o lauke salta, kai silta ne vienas nesipurto ;)

Aga, paskutines dvi savaites kai naktys -12 ir daugiau 15 minučių Webasto prieš kūrimą ir jokio (net balto) dūmo, ir jokio netolygumo.

Jurij
2013.04.08, 14:30
Sveiki. neseniai nupirkau grand voyager 2.5 crd masina "zasybis" bet nesikuria(no) buvau degnostikoj kaip ir viskas gerai ai tes kai ilgai pasuku apie 40 s tai kuresi ir poto visa dena ok. zvakes tikrinau bet negaliu rast rele saugiklai kuriuos radau visi geri. tepalus ir filtrus pakeiciau. padekit naujokui suprast sia grazia masina. dekui

ttukas
2013.04.08, 14:42
rele stovi ant priekinio balkio pirma nuo akumo puses issitaruk nusivalyk kontaktus ir matysi nes buna kad per rele nepraeina srove ir zvakes nesyla sekmes

Jurij
2013.04.08, 16:16
aciu. padarisiu paziuriesim ar kas isieis

Jurij
2013.04.08, 16:24
dar yra mazite problemele bagazinies danktis is lauko neacidaro ziuriejau kontaktus viskai gerai testeris nedgi rodo srove. juk negali but atskiro saugiklio durim atsidariti is lauko nes is pulto ir is vidaus atsidaro

Dziugesiukas
2013.04.08, 17:02
Sveikas. greiciausiai Tau ir pati relyte bus numirusi. Nepirk is sroto, o geriau, jei pats vaziuosi i Kauna ar pro ji uzsuk i minivena arba ko paprasyk, kad atsiustu. ten naujos relytes po 25lt. veikia puikiai, pats is ten pirkausi;) srote uz deveta neaisku kokios bukles prase is manes 50lt.

Jurij
2013.04.08, 17:09
relitie zvakiu gera tikrinau nuvaliau ir atsirado srove dabar rieikai laukti rito ir matisu ar tame problema. o del bagazinies gal kas zino?

Getman
2013.04.08, 19:07
Del bagazines man buvo tokia situacija, kad neveike tiesiog pats migtukas. pakeiciau ji ir viskas ciki. Ispradziu tai veikdavo tai ne, o po to visai sugedo...

liutukas
2013.04.08, 20:49
Bagazine yra elektronine, mygtukas su kontaktu ir elektromagnetas atrakina bagazine. Jeigu is pultelio bagazine atsirakinba, vadinasi mygtukas arba jo laidai iki kompo. Jeigu visur bedos su kontaktais, ar nebus masinike skendusi.

Jurij
2013.04.08, 21:34
kaip ir neturetu visos duris ir kita elektra dirba. nuo tos rankeneles su migtuku nueina du laidai ir paciam migtuke yra tik du kontaktai kurie paspaudus sujungiasi tarpusavije bet as pabandziau jos laideliu uztrumpint ir nieko o testeris rodo kad ten yra srove uztat ir klausiu kas gali buti kad neatsidaro ir is vidau atsidaro bet ne visada pakelia dangti

BOSAS
2013.04.08, 22:09
Trumpink i sveikata ir nieko neveiks.
Ten reikia pajungti atitinkamo dydzio varza tik tuomet suveiks bagazines atrakinimas.

raganius
2013.04.09, 07:53
yra forume apie tai kalbėta, reikėtų pasieškoti :D
O jei nesiranda, tai informacija ir problemos sprendimas iš senojo forumo :
http://old.voyager.lt/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=2647&forum=35&post_id=103153#forumpost103153
#76
Būna varža miršta, būna kontaktai išpuvę viduje..

Jurij
2013.04.09, 19:45
aciu bandisiu

Vlad
2018.01.27, 17:07
Laba diena,
Kuo salčiau tuo sunkiau kuriasi variklis 2.5crd 105kW, kai lauke pliusine temperatūra variklis kuriasi gerai, kai artėja prie nulio pradeda sunkiau kurtis reikia 2-3 sek. starterio sukimo, kai temperatūra nuo -5 iki -10 reikia 5-7 sekundžių starterio sukimo, kai temperatūra nukrenta daugiau negu -10 masina užkurti neįmanoma, iš buksiro kuriasi labai gerai ir iš karto variklis dirba gražiai. Po užvedimo masina važiuoja puikiai. Kai variklis šiltas kuriasi iš puses pasukimo.
P.S. pakaitinimo žvakes patikrintos, pakaitinimo žvakių rele taip pat patikrinta. Aš galvoju kad problema gali būti purkštukuose ar kaltas kuro slėgio daviklis. . Gal kas buvo susidūręs su tokia situacija.

Makacinas
2018.01.27, 19:56
Laba diena,
Kuo salčiau tuo sunkiau kuriasi variklis 2.5crd 105kW, kai lauke pliusine temperatūra variklis kuriasi gerai, kai artėja prie nulio pradeda sunkiau kurtis reikia 2-3 sek. starterio sukimo, kai temperatūra nuo -5 iki -10 reikia 5-7 sekundžių starterio sukimo, kai temperatūra nukrenta daugiau negu -10 masina užkurti neįmanoma, iš buksiro kuriasi labai gerai ir iš karto variklis dirba gražiai. Po užvedimo masina važiuoja puikiai. Kai variklis šiltas kuriasi iš puses pasukimo.
P.S. pakaitinimo žvakes patikrintos, pakaitinimo žvakių rele taip pat patikrinta. Aš galvoju kad problema gali būti purkštukuose ar kaltas kuro slėgio daviklis. . Gal kas buvo susidūręs su tokia situacija.

https://www.voyager.lt/showthread.php?3825-2-8-crd-pakaitinimo-zvakiu-rele

33cia posta paskaityk, gal ir pas tave tokia beda gyvena...

Vlad
2018.01.28, 09:59
https://www.voyager.lt/showthread.php?3825-2-8-crd-pakaitinimo-zvakiu-rele

33cia posta paskaityk, gal ir pas tave tokia beda gyvena...

Ten raso kad kai grebia tai paspausti pedala, bet pas mane prie -10 visiskai negrebia toks jausmas kad atjungtas kuro padavimas.

busas
2018.01.28, 15:50
Ten raso kad kai grebia tai paspausti pedala, bet pas mane prie -10 visiskai negrebia toks jausmas kad atjungtas kuro padavimas.

ar nera buve ,kad vaziuojant pagestu?bandyk visus stekerius ir laidus sutikrinti: alkuninio veleno daviklis,laisvu apsuku daviklis..ant kompo jungete ?

BOSAS
2018.01.28, 17:43
Ten raso kad kai grebia tai paspausti pedala, bet pas mane prie -10 visiskai negrebia toks jausmas kad atjungtas kuro padavimas.

panasu i beda su purkstukais. Reikia juos tikrinti.

Vlad
2018.01.28, 18:01
ar nera buve ,kad vaziuojant pagestu?bandyk visus stekerius ir laidus sutikrinti: alkuninio veleno daviklis,laisvu apsuku daviklis..ant kompo jungete ?

kad vaziuojant pagestu niekada nera buves, prie kompo buvau pajunges bet visai mazai rodo tas kompas, del stekeriu tai abejoju, kada salcio nera tai kuriasi variklis.

Georgas
2018.02.26, 18:34
Laba diena,pas mane taip pat streikoja auto per salcius, kaip aprasime viens prie vieno pas Vlada ,ar isejo susitvarkit?

Gintas252
2018.03.01, 16:49
Labas , praktika .: CRD - dyzelis . Purkstukiai prasosi remonto 250000 km, pakaitinimo zvakes senokai tikrintos .
Uzvedimui padejo kuras tas kur +37 - ta prasme .. uzsipyliau , pralekiau mieste 20 min. ir veikia.