PDA

Žiūrėti pilną versiją : borto kompiuteris



Vitalijus 771
2012.02.06, 09:00
Sveiki, neseniai isiinstaliavau borto kompiuteri tik va klausimelis: rodomos vidutines kuro sanaudos neatitinka realiai ipilamu. T.y.kompas rodo daugiau nei ipilu realiai duju. Ka patartumete daryti, gal reikia atlikti koki kalibravima, ar tiesiog vazineti kompas prisitaikys. Aciu uz izsakytas nuomones.

renka
2012.02.06, 09:53
o kas cia per kompas kad dujas ipilamas rodo

Vitalijus 771
2012.02.06, 10:19
rodo pvz 26litrai vidutines sanaudas, o paskaiciavus dujas sanaudos gaunasi 21ltr, vat toks kompas :)

renka
2012.02.06, 11:57
tai tu benzinu pavazinek ir paziurek kiek kas atitinka.du bakus isvazinesi,suprasi:D

Ovaldas
2012.02.06, 12:38
rodo pvz 26litrai vidutines sanaudas, o paskaiciavus dujas sanaudos gaunasi 21ltr, vat toks kompas :)

Pas mane lygiai taip pat neatitinka, tik manau kad cia dar reikia prideti sudeginta benzina, kai sildai masina ir pan. Bent jau as taip galvoju ir i tuos kompo rodmenis nelabai kreipiu demesi. ;)

Girinis
2012.02.06, 13:06
Sveiki, neseniai isiinstaliavau borto kompiuteri tik va klausimelis: rodomos vidutines kuro sanaudos neatitinka realiai ipilamu. T.y.kompas rodo daugiau nei ipilu realiai duju. Ka patartumete daryti, gal reikia atlikti koki kalibravima, ar tiesiog vazineti kompas prisitaikys. Aciu uz izsakytas nuomones.Nevark ir priprask. Teks kalkuliatorium naudotis. Šiaip apie 20% paklaida. Matai, kame reikalas čia: Kompas neskaičiuoja benzino lašų ar tai dujų. Jei neklystu, (gal kas pataisys ir išsamiau paaiškins), tai jis skaičiuoja oro kiekį einamu momentu. Na, čia lia lia- daug aiškint ir mąstyt, bet esmė tame, kad neatitiks niekad realus dujų suvartojimas ir kompo rodmenys. Kas dėl bakų išvažinėjimo- nematau prasmės...Šalčiai baigsis, sanaudos kris ženkliai, be to benzino suvartojimą jis ir taip pakankamai tiksliai rodo..

Nordas
2012.02.07, 19:28
Ziurejau cia viena Crysleri Town & Country LXi 2003, bet jame kazkodel nieko nerodo borto kompas,tik bruksniukai dega, ir temperatura bruksniukai. Kas cia per bedos galetu buti?

Arnas
2012.02.08, 21:28
Bedos su body kompu?

Nordas
2012.02.08, 22:18
Tiesa sakant jau nebe :),atkalbejo mane nuo tos masinos pirkimo :).Aciu servisui taip maloniai paaiskinusiam kiek tai gali reiksti.

BOSAS
2012.02.12, 20:57
Prašom :D

Chrysler2004
2012.04.02, 20:28
Sveiki, norėjau pasiklausti dėl borto kompo. Man servise surado, kad į mano auto 2,8 crd sumontuotas benzininio auto kompas. Gal kas gali patarti ar ieškoti man nuo dyzelinio ar palikti kaip yra? Problema tame, kad pas manę svyruoja kuro rodyklė net prie pilno bako sugeba nukristi į nulį (erzina negyvai). Viska jau patikrino, pradedant nuo kuro plūdės, baigiant laidais. Viskas kaip ir gerai išskyrus šį kompą...

Arnas
2012.04.02, 20:32
Tikrinant plude nieko ir nesuprasi. As keisciau.
Nesu specas, bet man sviecia, kad su kompu cia negali buti surista.

BOSAS
2012.04.02, 21:29
kompas manau nekaltas

Chrysler2004
2012.04.04, 20:07
Pasiteiravau Autoterpėje, jie iš savo programos pagal kompo p/n numeri ir mano auto kėbulo numerį plygino ir pasakė, kad vis dėl to kompas tinka mano auto. Penktadieni varau vėl į servisą žiūrėti kas dar gali būti... Plūdė buvo jau keista - niekas nepasikeitė: rodyklė vis tiek "plaukioja", laidai nuo plūdės iki kompo taip pat patikrinti... Mistika kažkokia.

BOSAS
2012.04.04, 20:39
kazka praziurejot.

Daranius
2012.04.04, 22:12
Pasiteiravau Autoterpėje, jie iš savo programos pagal kompo p/n numeri ir mano auto kėbulo numerį plygino ir pasakė, kad vis dėl to kompas tinka mano auto. Penktadieni varau vėl į servisą žiūrėti kas dar gali būti... Plūdė buvo jau keista - niekas nepasikeitė: rodyklė vis tiek "plaukioja", laidai nuo plūdės iki kompo taip pat patikrinti... Mistika kažkokia.

ar dar kažkokių papildomų simptomų nėra? Sunku kažką patarti forume, kai ne viską žinai. Aš asmeniškai su panašiom problemom buvau susidūręs po to kai neteisingai buvo pajungta signalizacija.

Chrysler2004
2012.04.06, 16:26
Siandien vėl palikau auto pas Arvyda Linkmenų g. servise. Pasak jo, viską patikrino net įkišo kompą nuo savo auto. Ten kaip ir tvarka. Sako liko tik pats pagrindinis skydelis su visais rodykliais, bandys jame kaž ką iėškoti... :( Bėdos nesibaigia bet pavasaris artėja ir manau anksčiau ar vėliau priežastį suras.

Rolis
2012.05.28, 18:14
Sveiki,noreciau jusu pagalbos kad paaiskintumet ka reiskia trys mygtukai su 1, 2 ir 3 taskais kurie yra virsuje prie duru atidarymu mygtuku,ir kitu borto kompiuterio mygtuku. Is anksto dekoju!

aprioris
2012.05.29, 06:12
ten turetu uzsiprogramuoti ,nibi garazo vartai ar automatiniai vartai y kiema. nuo ju pulteliu.
bet ten dazniai ne tokie ir nieks ten neuzsiprogramuoja.
jei reiks galiu parasyti dazny koky gali ten uzprogramuo.

Darius77
2012.05.29, 07:46
Siandien vėl palikau auto pas Arvyda Linkmenų g. servise. Pasak jo, viską patikrino net įkišo kompą nuo savo auto. Ten kaip ir tvarka. Sako liko tik pats pagrindinis skydelis su visais rodykliais, bandys jame kaž ką iėškoti... :( Bėdos nesibaigia bet pavasaris artėja ir manau anksčiau ar vėliau priežastį suras.
Ar pavyko sutvarkyti? Įdomu daugiau detalių.

Darius77
2012.05.31, 09:47
Būtų tdomu sužinoti autoriaus pasiekimus šalinant gedimą. Man irgi panašiai darosi: užkūrus kuro rodyklė rodo teisingai, bet po to leidžiasi žemyn ir per kelias min nukrenta beveik iki nulio. Aišku užsidega besibaigiančio kuro perspėjimas (ir gongas).
Dodge GC 2002 3,3L

BOSAS
2012.05.31, 15:48
Itarciau matuokli esanti bake.

garof1
2012.06.03, 16:00
Manau,jog matuoklis yra sugedęs arba gal kažkas su kompu? bet nelabai tikiu,kad kas blogai gali būt su kompiuteriu.

Darius77
2012.08.14, 13:19
Itarciau matuokli esanti bake.


Manau,jog matuoklis yra sugedęs arba gal kažkas su kompu? bet nelabai tikiu,kad kas blogai gali būt su kompiuteriu.

Nežinau tiksliai kokia mano matuoklio konstrukcija, bet paprastai tai būna plūdė ir reostatas, kurį ta plūdė stumdo (arba sukioja). Jei važiuojant rodo greitą kuro mažėjimą (suprask plūdė slenka žemyn, skęsta???), kaip ji "išplaukia" į paviršių mašinai stovint neužvesu varikliu? Beje, kuo ilgiau stovi, tuo geresni parodymai užvedus. Išjungus ir vėl greitai užvedus variklį rodyklė meluoja taip pat.
Vistik labai įdomu būtų autoriaus (Chrysler2004) komentaras. O gal taip ir nepavyko išspręsti?

Daranius
2012.08.14, 13:30
Siandien vėl palikau auto pas Arvyda Linkmenų g. servise. Pasak jo, viską patikrino net įkišo kompą nuo savo auto. Ten kaip ir tvarka. Sako liko tik pats pagrindinis skydelis su visais rodykliais, bandys jame kaž ką iėškoti... :( Bėdos nesibaigia bet pavasaris artėja ir manau anksčiau ar vėliau priežastį suras.

pasirodo grįžo senas kuro rodyklės kritimo simptomas. Kartu su juo dar ir papildomų visokių atsirado... Gal išsisprendė problema?