PDA

Žiūrėti pilną versiją : Kuro sanaudos 2.5 TD; 2.5 - 2,8 CRD Nuo 1989 - ......



Makena
2011.04.12, 22:54
Manau,jog pataikiau teisingai.
BOSAS,sukeltos bangos tegu nenurimsta,nes jau yra susidomėjusių ir pasiruošusių kreiptis,kai tik bus pasakyta "JAU!":)

BOSAS
2011.04.12, 23:00
Gerai gerai, man jau kaip ir beveik viskas aišku, pasikeisiu termostatą ir tada bus galutinis rezultatas, bet jau 90% įsitikinau, kad kompas vis tik rodo gerai.
Tačiau tai ką sukūrena webastas irgi keliauja i 100 km savikainą ir niekur nuo to nedingsim. Kuo ilgiau važiuoji 100 km tuo daugiau prikurena webasto ir taip jis brangina 100 km savikaina.

alekxas
2011.04.12, 23:34
Gerai gerai, man jau kaip ir beveik viskas aišku, pasikeisiu termostatą ir tada bus galutinis rezultatas, bet jau 90% įsitikinau, kad kompas vis tik rodo gerai.
Tačiau tai ką sukūrena webastas irgi keliauja i 100 km savikainą ir niekur nuo to nedingsim. Kuo ilgiau važiuoji 100 km tuo daugiau prikurena webasto ir taip jis brangina 100 km savikaina.

Gal galima suzinoti kas tas webastas ? Cia kaip suprantu , kazkas su syldimu ? Ar as netaip suprantu ?

BOSAS
2011.04.12, 23:47
Supranti teisingai.:idea:

Makena
2011.04.13, 00:02
Gerai gerai, man jau kaip ir beveik viskas aišku, pasikeisiu termostatą ir tada bus galutinis rezultatas, bet jau 90% įsitikinau, kad kompas vis tik rodo gerai.
Tačiau tai ką sukūrena webastas irgi keliauja i 100 km savikainą ir niekur nuo to nedingsim. Kuo ilgiau važiuoji 100 km tuo daugiau prikurena webasto ir taip jis brangina 100 km savikaina. Nežinau,kaip kiti,bet man nuo pat pradžių nuojauta kuždėjo,kad čia tolko bus. O nuojauta labai jau retai mane nuvilia. Dar turint omeny,kad termostatas normaliai neveikiantis,ko pasekoj sąnaudos didesnės,tad rezultatas gali pralenkt lūkesčius.

BOSAS
2011.04.13, 20:10
Dabar žiauriai užvertas darbu tai neturiu laiko savo mašnos davesti iki galo.

Šio metu CRD šniurais vienas po kito važiuoja remontuotis. ;)
Įsitaisiau CRD tai dabar vieni CRD :)

BOSAS
2011.04.15, 17:55
Taigi vienos is paskutiniu naujienu, dar viena egzemplioriu pagaminau tokį pat praitoi savaite surinkom motora ir viska padariau kaip ir pas save.
Klientas gerokai pasivazinejes šiandiena paskambino ir pasakė ką ten pridirbai, kad tikrai žymiai mažiau kuro ima.

Daranius
2011.04.15, 18:34
Taigi vienos is paskutiniu naujienu, dar viena egzemplioriu pagaminau tokį pat praitoi savaite surinkom motora ir viska padariau kaip ir pas save.
Klientas gerokai pasivazinejes šiandiena paskambino ir pasakė ką ten pridirbai, kad tikrai žymiai mažiau kuro ima.

Detaliau ties šiuo klausimu, kaip supratau, sename forume reik knistis ieškoti?

Makena
2011.04.15, 18:38
Galima tik pasveikint.Matos,kad galva duota žmogui ne tam,kad per kaklą neprilytų. Smagu,kai padarai gerai,smagu,kai padėkoja. Smagu,kad dar ne visiems vienodai rodo.

Makena
2011.04.15, 18:48
Detaliau ties šiuo klausimu, kaip supratau, sename forume reik knistis ieškoti? Na,kad nieko detaliau nerasi,manyčiau.Bendrais bruožais tik. Sunku vertint,kas ir kaip. Kai pamąstai,tai pasidaręs panašią ekonomiją,neskelbtum visam pasauliui,visomis kalbomis-te,naudokitės,ačių už dėmesį. Kiekvienas darbas turi savo kainą,ar tai protinis,ar fizinis.

Daranius
2011.04.15, 18:50
Na,kad nieko detaliau nerasi,manyčiau.Bendrais bruožais tik. Sunku vertint,kas ir kaip. Kai pamąstai,tai pasidaręs panašią ekonomiją,neskelbtum visam pasauliui,visomis kalbomis-te,naudokitės,ačių už dėmesį. Kiekvienas darbas turi savo kainą,ar tai protinis,ar fizinis.

Aš suprantu kad čia intelektinė nuosavybė, bet klausimas buvo ar tik kuro sąnaudos sumažėjo ar ir dar kažkas pasikeitė.

Makena
2011.04.15, 20:04
Kad kuro sąnaudos pasikeitė-tai faktas,nes tai tiesiog įmanoma.. Jei galvoju teisingai,na,tarsi lyg bandau nuspėt ką BOSAS kurpia,tai galia,trauka,tap pat tūrėtų padidėt.Gal ne baisiai ženkliai,bet spėju,jog kurą efektyviau degina(lygtais čia paslaptis glūdėtų),ko pasekoje-rezultatas tūrėtų būt visapusiškai juntamas.Nors galiu čia ir prisvaigt,spėliodamas,kas pirma atsirado-višta ar kiaušinis.
:D Man geriau paspėliot,nei palaukt-tokia jau durna natūra..

intar
2011.04.15, 20:13
atsargiai biski reikia su tais eksperimentais, varikliai nera nauji, labai viska suziuret reikia. paskui kai gerai duodi per tapke, tai ir stumuokliai buna issilydo. :D
mano patirtis. :)

BOSAS
2011.04.15, 20:50
Oi intar negaliu tokiu postu skaityti :lol: kai fiziskai tuos stumuoklius ciupineju.Ten geras.
Dar tokio VM motoro nera teke ardyti. Galima sakyti likusio tik su svaistikliais ir stumuokliu uzuominom (flame) bet uztai jau buvai netoli iki (hooray)jei ne tie nelemti stumai (kap)

BOSAS
2011.04.15, 20:54
Aš suprantu kad čia intelektinė nuosavybė, bet klausimas buvo ar tik kuro sąnaudos sumažėjo ar ir dar kažkas pasikeitė.

Na taip yra ten tu niuansu jei kada bus idomumu galesim ir tau padaryti.
Geriausiai kai tai yra daroma kartu su kokiu gedimu tai tuo paciu iskart upgreida gauni ir gedima pasalini. (Cia ziurint lietuviskai i sia situacija :) )
O kam negaila investuoti i savo masiniuka tai galima ir taip padaryti.
Tik patarciau tai daryti kartu su dirzu keitimu, tada bus max efektas, todel kad CRD dazniasiai blogai buna pakeisti dirzai. Yra dirzu keitime niuansas ;)

Makena
2011.04.15, 20:54
Tas tai taip,ypač,kai po ranka serviso neturi,o dar kišenėj ciongas traukia. Taip betaupydamas ir aš prisidirbau(ne kelnias:D). Vienok,žvelgiant į tamsią ir liūdną perspektyvą,(geruoju,jaučiu,šalelėj mūsų nesibaigs),eksperimentai-neišvengiami. Ir taip jau,beveik nieko gero nepadarom,tai dar laukt,kol visai ubagais išeisim bespekuliuodami,pradedant marazmais krizės tema ir baigiant VIN'ų perkalinėjimais,-jau geriau eksperimentais užsiimt.Jei ir nepavyks-vis tiek nedžiovinom smegenų tv bežiūrėdami:D

Daranius
2011.04.15, 21:17
Na taip yra ten tu niuansu jei kada bus idomumu galesim ir tau padaryti.
Geriausiai kai tai yra daroma kartu su kokiu gedimu tai tuo paciu iskart upgreida gauni ir gedima pasalini. (Cia ziurint lietuviskai i sia situacija :) )
O kam negaila investuoti i savo masiniuka tai galima ir taip padaryti.
Tik patarciau tai daryti kartu su dirzu keitimu, tada bus max efektas, todel kad CRD dazniasiai blogai buna pakeisti dirzai. Yra dirzu keitime niuansas ;)

Gedimas kaip ir yra, reiks tik prisiruošti šitam reikalui ir mašiną ant kaladžių galima bus statyti :)

aruncikas
2011.04.16, 09:26
Bosai,ar pavyktu uzkalbeti ir mano motoriuka?Salygas sakyciau turiu neblogas.Rankytes-kaire ir desine...Gal,turedamas laiko pagalvok,kaip tai padaryti?Aciu is anksto.

BOSAS
2011.04.16, 11:26
Kai grysi, kada i lietuva pavyks ir tavaji pakoreguoti.

BOSAS
2011.04.16, 11:38
Dar vienas testas nuvaziavau mieste 356 km (ir is ju 20km trukta kita masina ant slipso :) ) kompas sanaudas rode 6,3
Pakaiciavus pagal pilna baka gavau 7,3 Ltr ipyliau kuro 26 ltr
Kelione visu 356km truko 8 val.

Taip kad litro skirtuma tarp kompo ir pilno bako 100-ui km per 8 val padare webasto.
skaiciuojam 8*0,4=3.2 Ltr(sudegino webasto)

taigi 26-3.2=22.8 Ltr(sedegino variklis)
22.8/3.56=6.4 (gautos sanaudos ~ atitinka kompo parodymus)


Taigi jau kelinta karta gaunu labai panasius rezultatus

Kol kas dar su nepakeistu termostatu.

sukceno
2011.04.16, 14:58
O kaip su 2,8 motoru? irgi galimos tos pačios manipuliacijos?

Makena
2011.04.16, 15:05
Principe,kad gautai 6,4 l/100km,webasto turi veikt.kitaip tiek neišsispaus.Belieka laukt tokio oro,kai webasto įtaka bus minimali.Realios-vis tiek yra 7,3.Turint omeny,kad mieste ir dar tąsant,rezultatas pranoksta daugelio lūkesčius manau.

BOSAS
2011.04.16, 19:46
O kaip su 2,8 motoru? irgi galimos tos pačios manipuliacijos?

Tai zinoma kad galima tiik skaiciukai savaime suprantama bus didesni nes kubatura ir automatas savo dades tikrai.

BOSAS
2011.04.16, 19:47
Principe,kad gautai 6,4 l/100km,webasto turi veikt.kitaip tiek neišsispaus.Belieka laukt tokio oro,kai webasto įtaka bus minimali.Realios-vis tiek yra 7,3.Turint omeny,kad mieste ir dar tąsant,rezultatas pranoksta daugelio lūkesčius manau.

Issiaiskinsiu tai dar siandiena vazinejau atjunges webasto ir nepastebejau kad sanaudos didetu, be webasto

Makena
2011.04.16, 22:18
Issiaiskinsiu tai dar siandiena vazinejau atjunges webasto ir nepastebejau kad sanaudos didetu, be webastoJei termostatas netvarkoj,vis tiek nepavyks gaut tikro rezultato. Mažiausios sąnaudos būna,kai motoriukas dirba jam skirtoj optimalioj temperatūroj. Nemažas kiekis energijos skiriama tai temperatūrai pasiekt, taip pat, kaip ir jai palaikyt. Diena pakankaimai šilta,taip kad ir webasto nėr taip reikalingas, ypač dar mieste. Ar teisingai mysliju?

BOSAS
2011.04.18, 21:34
Siandiena kalbejau su savo klientu kuriam ta pati padariau tai sake i vilniu myne auto pilotu 120 km/h tai vidurkis sanaudu buvo 6,3 Ltr.
Či to žmogaus pastebejimai ir patvirtino kad kuro tikrai daugiau lieka.

BOSAS
2011.04.18, 21:41
Šiuo metu vazineju visiskai be webasto, tai sanaudos gal ir didesnes bet apie 0,3 Ltr/ 100 km.(čia pagal kompo parodymus)

Beje dar vienas dalykas kai pripilu pilna baka man kompas grafoje (DTE"vaziuoti iki tuscio mieste rodo - 960 km) su pilnu baku. toliau sios skaicius seku kiek nuvaziuota ir kiek dar liko nuvaziuoti sie skaičiai visa laika juos susumavus atitinka pirmini kuro pripylima i baka ir tuo metu kompo paskaičiuota bendra suma.

Siuo metu piluosi registruojuosi km registruojuosi kompo parodymus ir t.t.
Kai bus keli tukstanciai km tuomet pateiksiu ataskaita.

Kad susitaupo su siuo bajeriu zenkliai čiau jau tvirtinu si fakta, bet dar noriu išsamesnes ataskaitos mums visiems.
Kolkas dar visisko bandymo pabaigos neskelbiu.

Zydrius
2011.04.18, 23:26
Šemetos iniciatyva pabrangs dyzelinas 1-u lituku - bus tada Raimiui užduotis dar sumazinti sąnaudas papildomai, o tai važinėsit su panašiomis išlaidomis kaip ir mes...(gy)

Makena
2011.04.19, 20:41
Šemetos iniciatyva pabrangs dyzelinas 1-u lituku - bus tada Raimiui užduotis dar sumazinti sąnaudas papildomai, o tai važinėsit su panašiomis išlaidomis kaip ir mes...(gy) Na bent mums širdies taip neskaudės:D Smagu ir tai, kad jam nusimato dar daugiau darbo.

BOSAS
2011.04.21, 22:31
Tkrinau kompa atjunges Webasto tai ka jis roduo tuo ir galima tiketi, nu gal kokia nedidele paklaida iki 5 % įmanoma bet ir tai dar abejoju.
Nes tikrinau pulna baka specialiai vaziavau 35 km ir vel pyliau tai ka parode ir i pylus paskaiciavus faktiskai atitiko.
Taip kad ekspermento rezultai pagal kompa galimi max 5 % paklaida.

Webasto yra atskira tema tačiau būkim realistais ka jis sukurena per 100 km tai tas irgi skai2iuojasi.
Tačiau šiuo metu kai šilta jis jau neveikia. taigi vasara Visiems Geros ir pigesnes kelionės.

BOSAS
2011.04.23, 08:45
Taigi dabar lauksim Liūtuko pastebėjimų dalis darbo einant link ekonomijos ir jam padaryta.
Tačiau turiu pradžiuginti daugumą, nevisiems modeliams reikia brangių perdarymų, susiduriu jau ne su pirmu, kai labai išradinėti dviračio nereikia, užtenka kai kuriems lengvų paderinimų.

Taigi kas keičiatės diržus CRD siūlau pagalvoti, kur ir kaip keičiatės, kad netektu 2 kartą ta patį darbą daryti ir už ji mokėti.
Turiu jau daug pavyzdžių kuomet keičia šiems modeliams diržus ir pridirba, taip kad siūlau pasimokyti iš svetimų klaidų, o ne savų. Na gal apie tai sukursim kitą temą.

liutukas
2011.04.26, 10:27
Kolkas pas mane vidurkis 6.5l, tik dar nuvaziuota 40km mieste, be kamsciu. Ziemos metu vidurkis sukosi apie 8l.
Mieste 4 pavara lygiai ramiai vaziuojant rodo apie 5l (negazuojant, nestojant).
Dabar lyg nepastebejau traukos zirkliu, kaip buvo prie kazkur 1800 apsuku pradejus dirbti turbinai atsirasdavo galios, o iki tol masina tokia buka budavo, tai to lyg neliko, gal bosas pamasino turbinos isijungimo apsukas... arba dar serviso sindromas veikia (po serviso visada masina geriau vaziuoja bent kelias dienas) :D

BOSAS
2011.04.26, 20:49
Na tai kagi jau matau kad rezultatas yra. manau jis tave dar toliau dar labaiu dziugins ;), bet cia kolkas ne viskas ekonomiskumui pagerinti.
Na kaip suprantu del traukos kaip ir nesiskundi, o tik kalbi apie mazesnes sanaudas ;)

BOSAS
2011.04.29, 22:01
Taigis 2,8 CRD grubiai uz 2,5 CRD ir po pagerinimu naudoja 1,5 - 2 Ltr daugiau 100 km.
Cia tyrymams labai daug laiko nepraleidau bet cia panasiai taip grubiai gaunasi.

Versija apie 2,8 pasiteisino, galios labai nedaug daugiau uz 2,5 kazkas tik iki 10kW o automatas gerai suvalgo tuoa 10 kW ir dar kuro sanaudas isaugina.
Sanaudoms itakos turi ir 2,8 kubaturas ir automatine deze.

Automatine deze 2,8 CRD nors ir naujesniu metu vistiek sleivai valdoma, taip kad gamintojams yra daug erdves tobulinant voyagerius dyzelius su automatinem dezem.

liutukas
2011.05.02, 14:21
Suvazinejau Kaunas-Ryga-Kaunas. Viso nuvaziuota kazkur 660km, sanaudas kompas rodo 6.6l/100km. Vaziuota pagal zenklus, greiti bandyta laikyti 100-110km/h.
Mieste vaziuota nedaug, paagal routinima galima paziureti koks atstumas uzmiestyje ir kas lieka mieste. Sudejus kiek nuvaziuota ir kiek kompas rodo likuti km, gaunasi apie 900km su baku.

BOSAS
2011.05.02, 20:25
Tai sakyk kokie pokyciai po visos tos makles yra?
Ir mazdaug litrais kokie tai skaiciai ir i kuira puse?

Pas mane kompas irgi rodo nuvaziavima nuo 850 - 980 km kartais ir iki 1000 km.
Bet tai ka kompas rodo ta ir nuvaziuoju.
Jei mieste varineju tai apie 850 - 900 km gaunasi nuvaziuoti, o jei trasoje tai apie 1000 Km (bet tas priklauso nuo greicio) man pasitaike trasos su nedideliais greicias 90 - 100 km/h

Makena
2011.05.02, 20:28
Suvazinejau Kaunas-Ryga-Kaunas. Viso nuvaziuota kazkur 660km, sanaudas kompas rodo 6.6l/100km. Vaziuota pagal zenklus, greiti bandyta laikyti 100-110km/h.
Mieste vaziuota nedaug, paagal routinima galima paziureti koks atstumas uzmiestyje ir kas lieka mieste. Sudejus kiek nuvaziuota ir kiek kompas rodo likuti km, gaunasi apie 900km su baku. Tai praktiškai gaunasi tas pats, kas važiuotai dujomis, degindamas 13ltr/100km. Viens prie vieno.

BOSAS
2011.05.02, 20:41
Trasoje panasu, taciau nelabai tikiu kad mindamas 110 tilpsi i 13 ltr duju manau bus 14,....Ltr Cia kiek dar pamenu nuo anksciau.
Jei greitis iki 100 km/ tuomet dar nesiginciju.

Taciau paskaiciuok miestą, kur duju nuo 15 - 19 Ltr, o saliaros tik 6 - 7 Ltr, kaip Liutukas 32 poste rase.
Faktas tai kad, jo kompas ka rodo panasiai jis irgi ta ir nuvaziuoja, tai gaunasi, kad jo kompu tiketi galima, nes pas mane irgi ta pati situacija.
Tik pas mane biski daugiau pridaryta tai keletu simtu gramu dar maziau sunaudoja.

intar
2011.05.02, 20:50
Tai praktiškai gaunasi tas pats, kas važiuotai dujomis, degindamas 13ltr/100km. Viens prie vieno.

nu ne. kas nors truputi daugiau vaziuoja, tai uz saliara daugiau kaip 3,6lt/l nemoka. :)

vejas666
2011.05.03, 08:52
Trasoje panasu, taciau nelabai tikiu kad mindamas 110 tilpsi i 13 ltr duju manau bus 14,....Ltr Cia kiek dar pamenu nuo anksciau.
Jei greitis iki 100 km/ tuomet dar nesiginciju.

Taciau paskaiciuok miestą, kur duju nuo 15 - 19 Ltr, o saliaros tik 6 - 7 Ltr, kaip Liutukas 32 poste rase.
Faktas tai kad, jo kompas ka rodo panasiai jis irgi ta ir nuvaziuoja, tai gaunasi, kad jo kompu tiketi galima, nes pas mane irgi ta pati situacija.
Tik pas mane biski daugiau pridaryta tai keletu simtu gramu dar maziau sunaudoja.


Jeigu tiek valgo tai skaiciuojant su baku turetu ivaziuoti bent jau 1400 km.,o 900 as ir su 2,8 automatu ivaziuoju, tai skaitau kad mano eda apie 10.cia matau eda visos vienodai ,tik skiresi kas ir kaip skaiciuoja

vejas666
2011.05.03, 08:54
nu ne. kas nors truputi daugiau vaziuoja, tai uz saliara daugiau kaip 3,6lt/l nemoka. :)


kiek bevaziuociau ,brangiau negu 3,2 dar diekada nemokejau

Makena
2011.05.03, 09:13
Trasoje panasu, taciau nelabai tikiu kad mindamas 110 tilpsi i 13 ltr duju manau bus 14,....Ltr Cia kiek dar pamenu nuo anksciau.
Jei greitis iki 100 km/ tuomet dar nesiginciju.

Taciau paskaiciuok miestą, kur duju nuo 15 - 19 Ltr, o saliaros tik 6 - 7 Ltr, kaip Liutukas 32 poste rase.
Faktas tai kad, jo kompas ka rodo panasiai jis irgi ta ir nuvaziuoja, tai gaunasi, kad jo kompu tiketi galima, nes pas mane irgi ta pati situacija.
Tik pas mane biski daugiau pridaryta tai keletu simtu gramu dar maziau sunaudoja. Na, kaip matau - vienareikšmiškai dyzelis prašoko dujas ekonomiškumu, turint dabartines kainas, ypač patobulintas. Kaip ir nebekyla daugiau klausimų, išskyrus: žiūrėk, BOSAS, tai jau viskas kaip ir gatavai atidirbta? Jau pasiskaičiavai, kas prie ko ir sukonkretint galima?
Tarkim tokia forma:
-Realiai 2,8 ima 10ltr/100km, po operacijos- 7ltr/100km. Ekonomija- 3ltr/100km. Operacijos kaina- 1000lt. Tel. registracijai : 00000000(Čia kaip pavyzdys)

Makena
2011.05.03, 09:15
kiek bevaziuociau ,brangiau negu 3,2 dar diekada nemokejau Na,vejas666, taigi tau belarusija pašonėj, o kol saliarka dasigauna iki Kauno ar Vandžiogalos- pabrangsta:D

BOSAS
2011.05.03, 16:33
Jeigu tiek valgo tai skaiciuojant su baku turetu ivaziuoti bent jau 1400 km.,o 900 as ir su 2,8 automatu ivaziuoju, tai skaitau kad mano eda apie 10.cia matau eda visos vienodai ,tik skiresi kas ir kaip skaiciuoja

Nu jau vejas666 didis matematikas su baku 55 Ltr tai, jei tu nuvaziuotum 1400 km tai butu 3,92 Ltr/100 (nu cia kazkur tavo skaiciavimai prasilenkia.)
Skaiciuok isnaujo. :D

vejas666
2011.05.03, 16:47
Nu jau vejas666 didis matematikas su baku 55 Ltr tai, jei tu nuvaziuotum 1400 km tai butu 3,92 Ltr/100 (nu cia kazkur tavo skaiciavimai prasilenkia.)
Skaiciuok isnaujo. :D


OOO tai pas kokius vojus 55 litru bakas???

dar ne pas viena voju neturejes tokio bako tiek crd tiek tdi, o turejes tai tikrai koki tuzina,visuose telpa nuo 80 lig 90.

o 55 tai cia gal jus apie golfus snekat ,tada sutinku ir su sanaudom

BOSAS
2011.05.03, 17:36
OOO tai pas kokius vojus 55 litru bakas???

dar ne pas viena voju neturejes tokio bako tiek crd tiek tdi, o turejes tai tikrai koki tuzina,visuose telpa nuo 80 lig 90.

o 55 tai cia gal jus apie golfus snekat ,tada sutinku ir su sanaudom

Nu laba diena.
Kiek zinau pas visus CRD bakai po 55 Ltr (beje man tai irgi buvo naujiena).
Dar kiek zinau lyg tais pas tuos CRD pas kuriuos nera borto kompu bakai tie patys kaip ir benzo ~ 80 Ltr, bet cia iki galo neišsiaiskinau.
Taip kad Pas CRD sudeti galima sakyti golpo bakai :( Dar neteko rasti CRD su didesniu baku.

Pas senesnius 1996 - 2000m 2,5 TD bakas ~75 - 80 Ltr.

BOSAS
2011.05.03, 18:15
Ekonomiškumo situacija yra tokia:

Mano masina pries remonta naudojo 10 - 12 Ltr dyzelio mieste (plius webasto sudegintas kruas)
Uzmiestyje naudojo 8 - 8,5 Ltr/100km
Po remonto naudoja ~6,4 mieste
trasoje naudoja nuo 4 - 6 Ltr (isbandyta 80 - 110 km/h greiciuose).
Webasto taip pat sunaudoja maziau kuro todel, kad yra atliktas mazas perdarymas.

Taigi tai galima gauti kiekvienam automobiliui. Taciau jei automobilis degines mieste 8 Ltr sumazinti iki 4 Ltr tikrai nepavyks.
Yra atlikta keletas ekspermentu ir perdaryta jau netoli 10 automobiliu ir ju visi parodymai ir suvartojimai yra apytiksliai lygus.

2,5 CRD išgauti ekonomiškumo parametrai.
1. Miestas ~6 - 7 Ltr (nesėdint kamščiuose)
2. Užmiestis ~5 - 6,5 Ltr

2,8 CRD apytiksliai 1,... - 2 Ltr daugiau naudoja uz 2,5 CRD tai itakos turi didesne kubatura ir "belekaip" valdoma automatinė dėžė

Taigi ka domina galit skambinti pasikonsultuoti ar tai imanoma atlikti jūsų automobiliui .....
Smalsuoliams pasakysiu, kad šio darbo kaina prasideda nuo ~350 Lt ir ji yra individuali kiekvienam automobiliui vieniems tiek užtenka, o kitiems reikia gerokai daugiau.

P.S. Reikia pastebėti, kad webasto sudegintas kuras neatsispindi kompiuterio parodymuose. Tačiau reikia nepamiršti, kad webasto šildymas naudojamas pašildyti salonui ir varikliui ir šio įrenginio sudegintas kuras taip pat dasideda prie 100 km suvartoto kuro. Jis priklauso nuo to per kiek valandų jus nuvažiuojate 100 km.
Tačiau atlikus perdarymus webasto yra greičiau atjungiamas.
Vasaros metu jis visiskai nesileidžia esant lauko temperaturai virš 10 laipsn.

Makena
2011.05.03, 18:43
Na pagaliau. Dabar greit pirk 3,8 ar 3,3:D

vejas666
2011.05.03, 18:51
Nu laba diena.
Kiek zinau pas visus CRD bakai po 55 Ltr (beje man tai irgi buvo naujiena).
Dar kiek zinau lyg tais pas tuos CRD pas kuriuos nera borto kompu bakai tie patys kaip ir benzo ~ 80 Ltr, bet cia iki galo neišsiaiskinau.
Taip kad Pas CRD sudeti galima sakyti golpo bakai :( Dar neteko rasti CRD su didesniu baku.

Pas senesnius 1996 - 2000m 2,5 TD bakas ~75 - 80 Ltr.

Nenoriu girtis ,bet siuo metu turiu 3 chryslerius CRD ir pries tai turejau gal 5 ,tikrai nesirinkau su dideliais bakais tik vot pasitaike visi kaip vienas i tuscia supilu minimum 85 litrus,netgi trumpam crd.cia gal nuo komplektacijos priklauso ar kaip nesuprantu.
o del sanaudu tai kai tik susiruosiu tikrai tave aplankysiu kad padarytum ir man golfo sanaudas.

BOSAS
2011.05.03, 19:27
Na yra kaip yra su tais bakais mane irgi nervina toks mazas bakas, bet kai jo uztenka mieste virs 800 km tai tiek jau to.

BOSAS
2011.05.03, 19:28
Na pagaliau. Dabar greit pirk 3,8 ar 3,3:D
Kad moketu man kas atlyginima kol suekonominciau jusu 3,3 tai be problemu tai ir padaryciau.
Taciau tokiam darbai reikia pasisvesti ir tai truktu ne viena diena.

Makena
2011.05.03, 19:42
Kad moketu man kas atlyginima kol suekonominciau jusu 3,3 tai be problemu tai ir padaryciau.
Taciau tokiam darbai reikia pasisvesti ir tai truktu ne viena diena. Na jau, BOSAS, tai juk čia kaip coca-cola ar kabelinė tv - atradai ir ramu visą gyvenimą, na 10 metų priekin;)
Arba, susimetam, vyrukai, iš viso krašto ir tegu BOSAS atradinėja mums ekonominį patobulinimą. Negi toliau cypdami kosmosus mokėsim, velniai žino kokiems šunsnukiams?

aruncikas
2011.05.03, 22:28
Na,po BOSO dirzeliu keitimo,pas mane Dubline ima apie 8,5 o trasoj 80 nelabai kur vaziuojam.Taigi vaziuojant >120 geria iki 7ltr.Bandziau pavaziuot iki 100,gaunas 5,8-6.Bet jei taip nevaziuoju,tai kam skaiciuoti?Gi pries dirzeliu keitima eme litru daugiau.Manau galeciau sitas sanaudas sumazinti jei pasikeisciau purkstukus.Bent jau vienas is ju,tai labai skamba.Nemanau,kad tai neitakotu i kuro sanaudas.

BOSAS
2011.05.03, 22:33
Na,po BOSO dirzeliu keitimo,pas mane Dubline ima apie 8,5 o trasoj 80 nelabai kur vaziuojam.Taigi vaziuojant >120 geria iki 7ltr.Bandziau pavaziuot iki 100,gaunas 5,8-6.Bet jei taip nevaziuoju,tai kam skaiciuoti?Gi pries dirzeliu keitima eme litru daugiau.Manau galeciau sitas sanaudas sumazinti jei pasikeisciau purkstukus.Bent jau vienas is ju,tai labai skamba.Nemanau,kad tai neitakotu i kuro sanaudas.

Tai zinoma kad itakotu ir teoriskai apytiksliai turetu buti tas pats kas pas mane

aruncikas
2011.05.03, 22:34
P.S.Nors biesas zino...Juk jei purkstukas sysioja o ne pucia debeseli,turetu rukti per faifa.Gi ne velnio neruksta.Na kai uzminu link raudono ant txo,kazkiek juodu dumu ismeta.Bet esu linkes manyti,kad tai tik suodziai is faifos prasivalo.O kokia butu kollektyfvo nuomone?

BOSAS
2011.05.03, 22:40
Jei gerai veikia viskas variklyje juodu dumu nesu dar gyvenime mates.
Kuomet su gedimais, kazkokias atvaziuoja tik tada.
Su juodais dumais yra buve bedu vienas zmogelis buvo atvazeves viska masinoje meistrai iskeite ir dumina ir netraukia. Taip kad radom ir sia beda.
Bet tai buvo beda masinoje tik tokiu atveju meto juodus dumus.

Patarimas labai stebek kaip jungineji pavaras tas yra labai svarbu.

BOSAS
2011.05.03, 22:42
http://www.voyager.lt/entry.php?12-Kaip-teisingai-perjungti-pavaras-2-5-TD-ir-2-5-CRD

intar
2011.05.03, 22:47
2 --> 1 25 km/h
del sito drysciau abejoti. galima su kakta ir i stikla trinktelt. :D

aruncikas
2011.05.03, 22:50
Nu Raimi,-aciu!32 metai vairuotojas,nuo 14visa gyvenima kartingais pravazinejau,...uz ka Tu cia man taip?Nu bet visvien pasakyk,jei prie 120 kystelsiu 3cia ir pedala iki dugno,-visvien neruks?

BOSAS
2011.05.03, 22:51
Visikai bereikalo abejoji.
Kai busi pas mane parodysiu ir nieko panašaus nera.

BOSAS
2011.05.03, 22:54
Nu Raimi,-aciu!32 metai vairuotojas,nuo 14visa gyvenima kartingais pravazinejau,...uz ka Tu cia man taip?Nu bet visvien pasakyk,jei prie 120 kystelsiu 3cia ir pedala iki dugno,-visvien neruks?

Na as tikrai nenorėjau tavės įžeisti.
Čia yra visokių žmonių vieni žino kiti ne. Aš pažystu vairuotojus kuriu stažas >30 metu ir jie sugeba užlenkti motorus per 50kkm, o jei jiems ka paskai reakcija būna baisi. :D

Nu aruncikai tavo atveju 3 begis ir 120 km/h nuo komentaro gal susilaikysiu, nes taip nesu bandes žiurėdamas atgal per veidrodi.

aruncikas
2011.05.03, 22:56
Juk sakiau,manau,kad suodzius ispucia.Esi kaip visad teisus.Tvarlingas motoras neturi rukti.Bet suodziai visvien kaupias.Ir kai atidarai visas juskas,faifa su visais vantrobais puikiai prasivalo.

aruncikas
2011.05.03, 23:02
Viskas gerai BOSAS,as ir neisizeidziau,tik nemoku atitinkamu sypseneliu ivesti.Siaip tai skaniai nusijuokiau.O 120 3ciu jis visai puikiai eina,tik va prijomo truksta.Ir kaip teko paciam isitikinti,neuzpjautas motoras.Nors 240tks km.Esu isitikines,karts nuo karto,varikli reik prapusti!(Tvarkinga varikli).

aruncikas
2011.05.03, 23:32
Beje,kiek Lietuvoj kainuoja purkstukai?Ir ar verta keisti?Gal jie restauruojami?Gal ta skambejima galima pasalinti reguliujant?Atsiprasau,as visiskai zalias siuo klausimu.Aciu.

liutukas
2011.05.03, 23:46
Nesigincijam, gal pas 2.8CRD bakas didesnis. Pas mus 2.5CRD variklis, bakas 60l.

Vazinekit ir toliau belarusiska ar rusiska saliarka, pamatytumete jo kokybe, praeitu noras. Kuro filtras su kuro skaitikliu kemsasi vos ne kiekviena menesi. Darykit isvadas patys, tik ne su CRD vazineti su tokia saliara.

Daugiau skaiciu pateiksiu veliau, kai turesiu. Truputi mieste pavaziavau, speju 900km neistengsiu. Daba 700km, lempa kolkas nedega bet arteja prie paskutines padalos. Po uzpylimo parasysiu ar teisingai kompas paskaiciavo. Kolkas laiko 6.6l/100km vidurki.
100-110km/h greitis buvo laikomas paprastam kely, kaip ir paga taisykles (pagal gps max 105km/h). Serviso sindromas praejo, gazas minamas jau kaip ir anksciau :)

BOSAS
2011.05.04, 15:49
Beje,kiek Lietuvoj kainuoja purkstukai?Ir ar verta keisti?Gal jie restauruojami?Gal ta skambejima galima pasalinti reguliujant?Atsiprasau,as visiskai zalias siuo klausimu.Aciu.
Taip remontuojami kaina 1 vnt gaunasi kazkas 600 - 700 Lt,
Kaip tik ir atliekam ju remontus.

Siandiena bandziau 120 km/h 3 begis, jokio dumo nei kvapo nesimato.

liutukas
2011.05.05, 16:32
Siandien jau pyliaus baka. Rezultatai nuo pirmo bako. Rida 730km, kompas rodo 6.6l/100km, tad turejau uzpilti 48l. Kolonelej cekis parode 52l, 4 litru skirtumas. Zinoma kolonele kita, gal ir paklaidos kokios, reikia didesnio kiekio kad zinot tiksliau.

Makena
2011.05.05, 16:48
Siandien jau pyliaus baka. Rezultatai nuo pirmo bako. Rida 730km, kompas rodo 6.6l/100km, tad turejau uzpilti 48l. Kolonelej cekis parode 52l, 4 litru skirtumas. Zinoma kolonele kita, gal ir paklaidos kokios, reikia didesnio kiekio kad zinot tiksliau. Tai taip ir yra. Įsipylei 48l., sumokėjai už 52l.. Viskas teisingai. Taip yra, taip buvo ir taip bus. Ir tiksliau niekad nesužinosi. Yra tik vienintelis variantas- piltis ir matuot trilitriniais stiklainiais. Tik reikia liūdininką turėt ir geriau, kad su kamera. Nejaugi dar kas tiki, kad neapgaudinėja mūsų vidury baltos dienos? Parazitai:-x

BOSAS
2011.05.05, 16:49
tai webastas dar dali supleskino. ;)

Makena
2011.05.05, 16:57
Koks webasto, BOSAS, juk 660 liutukas prieš porą dienų sukorė į Rygą ir atgal, per pačius klarščius kai buvo. 100% jog nedapila. Kiek pažįstu prasigyvenusių už minimumą ten dirbusių, tai patikėk jau.

BOSAS
2011.05.05, 17:05
Sia savaite kaip tokia siluma kuo graziausiai webasto dirba ;)
Jei nepastebejai.

Makena
2011.05.05, 18:35
Sia savaite kaip tokia siluma kuo graziausiai webasto dirba ;)
Jei nepastebejai.Na, čiort znajet. Man atrodo,kad jis varė, kai karšta buvo. Be to, kiek išsiaiškinau, pas mane webasto niekad neisijungia, kažkodėl :cry:

liutukas
2011.05.08, 12:53
Buvo silta, webastas kazkiek gal ir dirbo. Bet ir degalines dar paklaida gali buti. Minu i Miunchena, gryzes parasysiu rezultata, nuimsiu viska vel nuo nulio.

BOSAS
2011.05.08, 14:51
Mink mink.
Gero kelio ir lauksim lauktuvu uz likusias saibas nuo kuro tai ka anksciau per ta kelione butum supyles ;)
Tikiuosi, kad bus daugiau, nei kramtomos gumos pakelis :D

aruncikas
2011.05.08, 18:51
BOSAS,kita savaite busiu Kaune.Gal man verta isimti purkstukus ir Tau atvezti?Imesk man i skype smulkesne info.Per kiek padarysi,ar verta ir uz kiek ?Aciu.

BOSAS
2011.05.11, 20:16
Pakeliu tema su naujais ekonomiškumo parametrais.

Taigi, dabar jau pas mane CRD pradejo rodyti momentines sąnaudas.
Iš to gavau sakyčiau pakankamai nemažai. Dabar trasoje pilnai vidurkis 5 Ltr.
Šis momentinių sanaudų parodymas man padeda optimaliai spausti gazo pedala, o tai atsiliepia ekonomijoje.

Prie 110 km/h sanaudos momentines 4 - 5 Ltr lygiu keliu. į įkalnes jos šiek tiek padideja kartais net ir iki 7 Ltr, bet bendros sąnaudos tikrai neviršija 5 Ltr.

Šiek tiek nustebino kaip po tokio važiavimo kompas su pilnu baku man pasiule pasivežinti 1100 km Primenu, kad bako talpa CRD ~55Ltr(ne 80 kaip ankščiau buvo manyta)

BOSAS
2011.05.11, 20:18
Didelė mašina su golfinėm sąnaudom.(rupor)(thumbsup)

Makena
2011.05.11, 20:32
Išdurnėjo BOSAS visai:D. Spaudžiu dešinę. Ką čia bepridursi jau. Kada skryblių nusipirksiu - prie visų nusikelsiu. Skeptikam: aš tikiu, jūs galit netikėt.

Zydrius
2011.05.11, 22:38
Didelė mašina su golfinėm sąnaudom.(rupor)(thumbsup)
Na ir kiek paprastam mirtingajam kainuoja šis patobulinimas, kad 5 ltr. vartotų amerikoniški "Jumz"'ai :D

BOSAS
2011.05.12, 07:29
Na ir kiek paprastam mirtingajam kainuoja šis patobulinimas, kad 5 ltr. vartotų amerikoniški "Jumz"'ai :D
Jumzas visai ne amerikoniskas, o europinis
Kainas rasiau jau anksciau. Galiu sukonkretizuoti dar karta.

1. Darbas prie dirzu juos keiciant su medžiagom ~1100
2. Darbas su purkstukais 400 - 3100Lt

Kainas surašiau apytikslias, prieš darant kainas perskaičiuojam ir patikslinam.
1 Punktas reikalingas visais atvejais
2 punktas kartais reikalingas o kartais ir ne.

Aisku dar reikalingas kompo ECO funkcijos ijungimas, tačiau tai padaryti, gali ne visuomet pavykti, todel kad tai daroma per dilerini prietaisa arba sujungiant dvieju masinu kompus i kruva.

vejas666
2011.05.12, 08:12
Šiek tiek nustebino kaip po tokio važiavimo kompas su pilnu baku man pasiule pasivežinti 1100 km Primenu, kad bako talpa CRD ~55Ltr(ne 80 kaip ankščiau buvo manyta)

neparasei kokio crd,PRIMENU kad galiu i neviena crd esant liudininkams supilti minimum 80 litru.ne maciau negirdejau o pats pastoviai pilu ir zinau

Zydrius
2011.05.12, 08:31
Pakeliu tema su naujais ekonomiškumo parametrais.

Taigi, dabar jau pas mane CRD pradejo rodyti momentines sąnaudas.
Iš to gavau sakyčiau pakankamai nemažai. Dabar trasoje pilnai vidurkis 5 Ltr.
Prie 110 km/h sanaudos momentines 4 - 5 Ltr lygiu keliu. į įkalnes jos šiek tiek padideja kartais net ir iki 7 Ltr, bet bendros sąnaudos tikrai neviršija 5 Ltr.

Ok. Trasoje turim vidurkį. O miesto režimu tik - kokie litrai gaunasi ?
Turi Raimi info apie sanaudas ???
Būtų aktualu labai, teisingas ir paremtas realiais pravažiavimais, atsakymas....

BOSAS
2011.05.12, 21:01
neparasei kokio crd,PRIMENU kad galiu i neviena crd esant liudininkams supilti minimum 80 litru.ne maciau negirdejau o pats pastoviai pilu ir zinau
Be problemu laukiu taves.
Jei supili i mano baka 80 Ltr as tau kompensuoju kelione iki kauno jei ne iš taves bakas dyzelio ;)

Tinka?

BOSAS
2011.05.12, 21:06
Ok. Trasoje turim vidurkį. O miesto režimu tik - kokie litrai gaunasi ?
Turi Raimi info apie sanaudas ???
Būtų aktualu labai, teisingas ir paremtas realiais pravažiavimais, atsakymas....
Visiskai mieste siek tiek daugiau. gal 5,5 Ltr, nor dabar numinta 360 Km is ju 120 trasa kita dalis mieste, aisku kamsciuose galima sakyti nebuta. vidurkis 5,3 Ltr. Šiuo metu
Bet paskutiniu 150 km mieste jau ir padraginau.

Na čia man visikai iki trupinių suskaičiuoti sunku. Faktas yra tai ka rasau.
Turiu pastebeti, kad šiems paskutiniams bandymams dyzeli prisipyliau is nestes degalinės. Kazkaip atrodo kad ir tai duoda savo itakos.

vejas666
2011.05.12, 22:02
Be problemu laukiu taves.
Jei supili i mano baka 80 Ltr as tau kompensuoju kelione iki kauno jei ne iš taves bakas dyzelio ;)

Tinka?

ne ,geriau tu atvaziuoji ir pili i mano baka jeigu telpa 80 tai aciu pasakau,jeigu ne tai apmoku kelione.ir isitikinsi

tinka??

BOSAS
2011.05.12, 22:13
ne ,geriau tu atvaziuoji ir pili i mano baka jeigu telpa 80 tai aciu pasakau,jeigu ne tai apmoku kelione.ir isitikinsi

tinka??

Nu jau cia vaikiski reikalai, kaip rekalas išsiaiškinti, tai ir į krūmus. Tai kam kalbam jei po to finalas toks.
Kad pas tave telpa 80 as to neginčiju, nor as nė vieno tokio nesutikau. Tik vienas klientas man kazką panašaus buvo užsiminęs.

Kaip rašiau ankščiau manau, kad mažesni bakai buvo taikyti su borto kompais.
Pas mane toks gaidiškas bakas ir aš jo nepakeisiu, tačiau kai aš su juo virš 1000 km nuvažiuoju, tai gal ir negaliu raudoti.
O jei tu vis dar tvirtini, kad i visus CRD pili po 80 ltr tuomet taves laukiam.
Tavo įsitikinimui as tau galiu paprašyti kad atvažiuotų kokie 5 modeliai ir galėsi pilti, jei uzpilsi į visus po 80 Ltr 5 kart laimėsi ;)

Bet šeip geriau vėjas666 atvažiuok čia: http://www.voyager.lt/showthread.php?71-II-asis-Miniven%C5%B3-Suva%C5%BEiavimas-2011
Čia bus kurkas įdomiau nei tuščias mūsų ginčas.

vejas666
2011.05.12, 22:25
tikrai nemegstu gincytis bet sakau kaip ira.Pasikartosiu turejau tuzina chrysleriu ir kazkaip tai visi papuole su 80 ltr.del to ir rasau ka zinau,ne is nuogirdu o is patirties

BOSAS
2011.05.12, 22:29
Kaip matai yra ir kitokiu patirčių. ;)

Ir beje patirtis tai yra mūsų padarytos klaidos. Tik skambiai mes tai vadiname PATIRTIS :D
Ne visada šis žodis yra tinkamas ;)

BOSAS
2011.05.13, 22:26
Šiandiena vėl buvo atvykes klientas su CRD ir be borto kompo, pas ji bakas irgi ~80 Ltr
Taigi manau, kad versija teisinga kalibruotas bakas reikalingas borto kompo parodymas skaiciuoti.

liutukas
2011.05.15, 14:58
Suvazinejau i Miunchena. Atskaitos taskas buvo imamas statoilas prie Kalvarijos.
Viso 3015km, supilta 245.25 ltr, paskaiciavau kad gaunasi 8.1 l/100km, borto kompas vidurki rodo 7.2 l/100km.
Vaziuota netaupant kuro, DE autobane greitis apie 130-140km/h, lenkijos autostrada apie 120-130km/h, paprasti lenkijos keliai apie 100km/h, per PL vaziuota nakti.
Konkrecius laikus ir kilometru skaiciu suvestine esant norui galima istraukti is duomenu bazes ir paskaiciuoti atskiru atkarpu vidutinius greicius.
Skaiciai mano galva nera labai ispudingi. Is ankstesniu reisu kiek pamenu tai vaziuojant normaliais greiciais, nuo kalvarijos statoilo iki lenkijoje netoli DE sienos lukoilo (visada ten pilu nes ten yra pigiausia) bako uztenka, jeigu PL autostrada minama maximaliai (apie 140km/h), tai bako neuztenka. Si karta i abu galus bako pakako uztektinai, statoile kompas rode likuti dar apie 40km. Taciau po BOSO darbo, kompas truputi grybauja - uzpylus DE 30 ltr kad nusigauti iki PL, kompas parode kad vaziuosiu apie 600km (rodykle buvo pakilusi daugiau kaip puse bako), taciau iki PL buvo like gal koks 350-400km, praktiskai tiek ir nuvaziavau, iki 600km buciau netraukes.

BOSAS
2011.05.15, 15:25
Tai jei kompas grybauja tai grybauja.
Dabar tu pasakyk ar to kuro išvis kiek nors ant tokios kelionės susitaupė, nei kad važiuodavai ankščiau?

Jei taip tai konkrečiau, nes rašai, kad dabar bako pilnai pakako ankščiau neužtekdavo. Išsitrauk duomenis ankstesnius iš duombazės ir dabartinius, ten manau turėsi ir greičius ir litrus.
Ir ankščiau panašiai tokiais pačias greičias važiuodavai netaupant kuro?

Ir dar klausimas ar namuose kai gryžai buvo likę bake kuro ar gryžai su degancia lempecka?

liutukas
2011.05.15, 21:33
Atskaitos taska emiau Kalvarijos statoila, ten piliausi pilna baka pirmyn ir gryzes, pagal tai ir skaiciavau kiek supilta.
Ar skiriasi sanaudos pagal ankstesnius - labai sunku spresti nes niekada nevaziavau nakti per PL (sis kartas pirmas), be to greiciai skirtingi, nevaziavau i miunchena o tik Hanoveris ar Niunbergas. Sakyciau kad kazkiek maziau sprendziant apie atkarpa Kalvarijas statoilas - lukoilas netoli DE sienos. Bet tas maziau tai nuo bako koks 30-50km atstumui. Taciau tik spejimas ir nuojauta, nes visai nesirupinau ar davaziuosiu, kas ankciau buvo kaip extrymas.
Bet anksciau kompas tiek nemeluodavo, kas mane truputi erzina.

Makena
2011.05.15, 21:42
.
.Bet anksciau kompas tiek nemeluodavo, kas mane truputi erzina. Jei pasiketęs kuro ir oro sąntykis, tai ir meluos, taip manau. O kaip tai ištaisyt- nenumanau, nors įdomu būtų žinot.

BOSAS
2011.05.15, 21:43
slidus reikalas su tuo pilnu baku.


Kiek esu bandes po to kai pistoletas issauna esu visad skirtingai supyles vos varvindamas.
tai budavo 3 tai 5 tai 7 Ltr.
Taip kad cia yra per daug paklaidos, nebetn saziningai visad privarvinai kol kuras nustoja sesti bake del putojimo.
Pradek toliau registruoti pylimus ir km, kuo daugiau ju bus tuo paklaida sumazes, man irgi smalsu kaip pas tave viskas gaunasi.

O kas liecia galinguma, kokie pastebejimai?

BOSAS
2011.05.15, 21:49
Taciau po BOSO darbo, kompas truputi grybauja - uzpylus DE 30 ltr kad nusigauti iki PL, kompas parode kad vaziuosiu apie 600km (rodykle buvo pakilusi daugiau kaip puse bako), taciau iki PL buvo like gal koks 350-400km, praktiskai tiek ir nuvaziavau, iki 600km buciau netraukes.

Kaip šitą suprasti, jei įpyliai 30 ir kompas parodė 600 km, tai ar kartais taip nenutiko, kad pries pildamas kura kuri laika vaziavai ekonomiskiau ir kompo vidutines sanaudos sumazėjo, taciau ne tiek kad pakeistu bendra tavo vidurki ir užpylus kuras jis tau paskaiciavo pagal tuo metu nuvaziuota vidurki tai ir gavosi 600 km.

Taciau butu idomu kiek jis tau rode kai davaziavai iki sienos. Ar nuvaziuoti km ir like nuvaziuoti km tai pat sudare 600 km??? (tai yra labai svarbu)

BOSAS
2011.05.15, 21:50
Jei pasiketęs kuro ir oro sąntykis, tai ir meluos, taip manau. O kaip tai ištaisyt- nenumanau, nors įdomu būtų žinot.

Dar pries kazka taisant reikia gerai isitikinti.

liutukas
2011.05.16, 18:38
Trasa miunchenas - PL lukoil. Atstumas grubiai apie 600km. Pries pilant tuos 30 litru vaziuota DE autobanu apie 300km. Kuro liko nedaug, uzsidege lempa (vadinasi liko kazkur apie 100km), tada uzsukau i kolonke ir pagal navigacija rode kad liko iki PL kolonkes apie 330km kazkur. Tai ir paskaiciavau kad 30ltr su atsarga tikrai turi uztekti minant autobanu apie 130-140km/h. Isvaziavus is koloneles kompas rode likuti 600km, tai issigandau kad perdaug ipyliau. Zinoma ir rodykle rode daugiau kaip puse bako, kazkur netoli 3/4 bako. Gal putos kokios suveike, nepasakysiu, nes nuo to momento ne as uz vairo buvau ir bandziau primerkti akis nes lauke naktele per PL. Tad nuvaziavus tuos 300km iki PL degalines, bakas buvo prie pabaigos. Mano akim ziurint 400km ir 600km tai labai didele paklaida. Sorry, nepaziurejau kiek kompas rode uz kokiu 30-50km, netas galvoje buvo.

BOSAS
2011.05.16, 20:18
Tai labai gaila, kad tokiu duomenu nepavyko uzfiksuoti.
Ir dar ne pats vairavai tai irgi itakos turi.

Pabandyk pradeti istorija lietuvoje rinkti is naujo.

Tokiu situaciju ir man buna pvz rodo kompas kad galiu vaziuoti 1100 km viskas buna atitinka kol vazineju normaliai, taciau kai pradedu minkyti pedala tai jau ziuriu, kad kokio 150 km ir per kamina isleidau, o kol taip nesielgiu tai tai ka jis rodo ta ir nuvaziuoju.

Manau supratai ka norejau suzinoti. Kolkas dar negalim laikyti, šios info iš tavo kelionės pilnai surinktais duomenimis.
Čia reikia labai daug stebeti.
Ir greiciai tikrai nemaži 130 - 140km/h, o gal kol snaudei ir virš 160 km/h buvo, taip kad tokių greičių vokietijoje sanaudos viena, o greičių kokie galimi lietuvoje visai kas kitą.

liutukas
2011.05.17, 20:44
Kiek uzmesdavau aki, greitis buvo truputi mazesnis nei mano. Autobane nelabai priklauso nuo zmogaus sanaudos, tai ne miestas, greitis pastoviai vienodas, sanaudos proporcongos greiciui ir tiek. As itariu kad po uzpylimo paprasciausiai daugiau rode kuro, nes ir pagal rodykle keistai pasirode kad yra 3/4 bako.
Vienu zodziu padariau isvada jog trauka kazkiek lyg ir geresne prie mazesniu sukiu, sanaudos labai minimaliai lyg ir mazesnes, ta prasme kolkas tikrai neblogiau, o truputi geriau, bet truputi. Gryzes po savaites nuimsiu naujai parodymus mieste ir parasysiu kas gaunasi. Ryt islekiu vel...

BOSAS
2011.05.17, 21:47
Taigi dabar lauksim Liūtuko pastebėjimų dalis darbo einant link ekonomijos ir jam padaryta.
Tačiau turiu pradžiuginti daugumą, nevisiems modeliams reikia brangių perdarymų, susiduriu jau ne su pirmu, kai labai išradinėti dviračio nereikia, užtenka kai kuriems lengvų paderinimų.

Taigi kas keičiatės diržus CRD siūlau pagalvoti, kur ir kaip keičiatės, kad netektu 2 kartą ta patį darbą daryti ir už ji mokėti.
Turiu jau daug pavyzdžių kuomet keičia šiems modeliams diržus ir pridirba, taip kad siūlau pasimokyti iš svetimų klaidų, o ne savų. Na gal apie tai sukursim kitą temą.


Primenu dar ir tai kas buvo parasyta manau, kad kazkiek pasimirso kokia sutuacija buvo padaryta liutukui, kad nebutu painiojama kas nereikia.

Daranius
2011.05.17, 22:48
Primenu dar ir tai kas buvo parasyta manau, kad kazkiek pasimirso kokia sutuacija buvo padaryta liutukui, kad nebutu painiojama kas nereikia.

labai įdomu, aišku, bet likau nesupratęs ar šitie visi ekonominiai pataisymai galioja tik CRD varikliams ar ir senesniems "traktoriniams"? O kai eina kalba apie diržus ir jų keitimą, tai čia reikia suprasti kad kalbama apie paskirstymo diržą, tai grandininis ir krumpliaratinis paskirstymas jau į šitus sąrašus nebepatenka?

BOSAS
2011.05.18, 07:23
labai įdomu, aišku, bet likau nesupratęs ar šitie visi ekonominiai pataisymai galioja tik CRD varikliams ar ir senesniems "traktoriniams"? O kai eina kalba apie diržus ir jų keitimą, tai čia reikia suprasti kad kalbama apie paskirstymo diržą, tai grandininis ir krumpliaratinis paskirstymas jau į šitus sąrašus nebepatenka?
Taip visiskai teisingai supratai.
Eina kalba apie pagrindinio diržo keitimą, seniems modeliams visi šie dalykai negalioja, nei krumpliams nei lenciūgėliui.

intar
2011.05.19, 17:47
apie 1000km po motoro kapitalinio dabar: 772km-63,4l ~8,2l/100km. 50/50 kaunas-trasa. ac veike beveik visada.

BOSAS
2011.05.19, 20:13
tai cia daug ar mazai kaip senesnio tipo motorui

BOSAS
2011.05.29, 14:26
Dabar vasara nera jokiu webasto ir t.t.
Jau tikrai baigiau testavimo rezultatus. Nes jau tikinausi ir isitikinau ir su pilnu baku ir t.t.
Cia galiu pasakyti, kad tai yra realus isbandyti skaiciai, o ne kompo parodymai.

Išvada:

Borto kompas meluoja ir pas mane.
Webasto ka sudegina tas atsispindi kuro sanaudose ir kompo parodymuose.
Po keletos pilnu bako testu gaunu tai kad kompo parodymai neatitinka 1,5 - 2 Ltr ribose pagal realiai sunaudota kura.
Taigi jei jis rodo ~4,9 tai skaiciuoju, kad sudegina ~6,5 - 7 ltr
Jei jis rodo ~6 Ltr tai skaiciuoju kad sudegina ~7,5 - 8 Ltr

Mieste siuo metu vaziuojant ir nemastant apie taupyma sunaudoja 7 - 8 Ltr dyzelio
Virs 8 ltr dar neteko supilti.

Trasoje naudoja ~6,4 Ltr

BOSAS
2011.05.29, 14:47
Mažas patikslinimas, kad nebutu klasusimu, kad gal kas nors atjungta.

Sanaudos mieste ir uzmiestyje yra su visa laika i jungtu kondicionierium ir placiom padangom
235 R16

Ir vaziuota visiskai nežiūrint taupymo. Taigi šios sananaudos yra realios kiekvienam kuris net nezino kaip cia vaziuoti, kad sutaupyti.
Pastebejimas toks kad placios padangos sanaudas padidino 0 - 0,8 Ltr ribose.

Daranius
2011.05.30, 00:48
Dėl kuro taupymo, tai žinia, be abejonės džiuginanti. O dabar kitas klausimas mane kamuoja: kaip su tais pakeitimais varikliui sekasi sugyventi? Kaip supratau, yra modifikuojami purkštukai ir kažkas daroma su paskirstymo diržu. Su pirmos kartos CRD variklių purkštukais esu ne tik girdėjęs nusiskundimų, bet ir pats matęs kaip mašina atsisako kurtis. Nežinau ar čia buvo rusiško kuro, supilto į baką pasėkmės, bet meistrai, pamatę purkštukus prieš pusmetį iš vokiečių atvarytos mašinos ir Lietuvoj užspringusios rusišku kuru, padarė išvadą kad tie purkštukai vieną kartą jau buvo restauruoti. Kad vokiečiai važinėtų rusišku kuru tai kažkaip abejotina, netgi jei tos mašinos savininkas buvo turkas...

Taigi man labai įdomu kaip laiko tie CRD purkštukai, gal naujesnių modelių buvo padaryti kažkokie modifikaciniai pakeitimai? Ir kitas dalykas, jei jie modifikuojami jau pas Jus servise, tai kuriam laikui yra garantija kad problemų nebus?

Tas pats mane domina ir diržo atvieju. Jei jau gamykloje italai suprojektavo, tai ten, žinoma, buvo padaryta su didžiule atsarga ir rezervu varikliui. O kaip po šitos modifikacijos? Senesni varikiai su diržais, ne paslaptis, bet buvo achilo kulnas šito automobilio. Šiuo atvieju mane domina, kiek galima važinėti tais modifikuotais diržais ir ką galvoti tuo metu?

vejas666
2011.05.30, 08:45
Dabar vasara nera jokiu webasto ir t.t.
Jau tikrai baigiau testavimo rezultatus. Nes jau tikinausi ir isitikinau ir su pilnu baku ir t.t.
Cia galiu pasakyti, kad tai yra realus isbandyti skaiciai, o ne kompo parodymai.

Išvada:

Borto kompas meluoja ir pas mane.
Webasto ka sudegina tas atsispindi kuro sanaudose ir kompo parodymuose.
Po keletos pilnu bako testu gaunu tai kad kompo parodymai neatitinka 1,5 - 2 Ltr ribose pagal realiai sunaudota kura.
Taigi jei jis rodo ~4,9 tai skaiciuoju, kad sudegina ~6,5 - 7 ltr
Jei jis rodo ~6 Ltr tai skaiciuoju kad sudegina ~7,5 - 8 Ltr

Mieste siuo metu vaziuojant ir nemastant apie taupyma sunaudoja 7 - 8 Ltr dyzelio
Virs 8 ltr dar neteko supilti.

Trasoje naudoja ~6,4 Ltr


Cia tavo zodziai is seno forumo:To Vejas666 jau rasiau, kad viskas taip ir yra ka rodo ta ir pilu.
O dabar matau viskas keiciasi i mano pasakyta puse.ir daug kas akis verte ,bet matai ira taip kaip sakiau as ,tik nenorejau kad gincitumes del kokio su...,matai as rasau ne is knyguciu o is patirties ir ne vieno auto +nerasau ko nezinau

BOSAS
2011.05.30, 09:06
Cia tavo zodziai is seno forumo:To Vejas666 jau rasiau, kad viskas taip ir yra ka rodo ta ir pilu.
O dabar matau viskas keiciasi i mano pasakyta puse.ir daug kas akis verte ,bet matai ira taip kaip sakiau as ,tik nenorejau kad gincitumes del kokio su...,matai as rasau ne is knyguciu o is patirties ir ne vieno auto +nerasau ko nezinau
Na taip vejas666 tu buvai teisus, kad jis pieno riebuma rodo. Kol nepradejau nuodugniai tyrineti to nepastebejau. Kai pildavau kol isauna irgi buvo nesutapimu taciau tai nurasiau ant webasto, taciau kai jau webasto nedirba tas neatitikimas vistiek isliko toks pat.

Taigi faktas kad tas melagis viska suskaiciuoja ir dar apgauna :D Cia kiti irgi rase, kad atitinka tai ka rodo, tai kuri laiką tuo norėjosi labiau tiketi, bet kaip ir zadejau turiu įsitikinti iki galo tai ir padariau.

Sekmes Vejas666 ;)

BOSAS
2011.05.30, 09:12
Dėl kuro taupymo, tai žinia, be abejonės džiuginanti.

Taigi man labai įdomu kaip laiko tie CRD purkštukai, gal naujesnių modelių buvo padaryti kažkokie modifikaciniai pakeitimai? Ir kitas dalykas, jei jie modifikuojami jau pas Jus servise, tai kuriam laikui yra garantija kad problemų nebus?

Tas pats mane domina ir diržo atvieju. Jei jau gamykloje italai suprojektavo, tai ten, žinoma, buvo padaryta su didžiule atsarga ir rezervu varikliui. O kaip po šitos modifikacijos? Senesni varikiai su diržais, ne paslaptis, bet buvo achilo kulnas šito automobilio. Šiuo atvieju mane domina, kiek galima važinėti tais modifikuotais diržais ir ką galvoti tuo metu?

Tie pakeitimai, jei juos taip galima vadinti laiko kuo puikiausiai. Italai viska padarė gerai tik kaip tos masinos nukeliavo remontui jau ne i italų rankas tai ir bėdos prasidėjo.

Su purkstukais irgi viskas tvarkoje puikiai jie tvarkosi ir puikiai masina vedasi, del kuro tikrai įtakos jiems jokios nėra.
Laibai svarbu, kad tas rusiskas kuras būtų švarus, o jis dažniausiai buna su visokiom žemėm istirpusiom dyzelyje.

mikana
2011.06.21, 18:43
Sveiki šiandien grįžau iš Čekijos . kuro sąnaudos tokios
Lietuva 164,3km--12,67l sąnaudos 7,7--kompas rodė 7,6
Lenkija-Čekija 1666,9km--140,09l sąnaudos 8,4--kompas rodė 8,0
Lenkija-Lietuva 890,5km--70,05l sąnaudos 7,9--kompas rodė 7,0
nuvažiuota 2726km ---vid. sanaudos 8,0------kompo 7,6

Čekijoje važinėjau po kalnus kai kur rekėdavo net pečiuka paleisti visu galingumu . Važiavome 3 žmones su Chrysler Grand Voyager 2001--2,5crd . diržas buvo keistas pas Bosą .Taip pat tempiausi namelį . Tai manau , kad kuro sanaudos buvo normalios . Pernai važiavome į Slovakija- Vengrija 5 žmonės tempėmės Skifa su 5 dviračiais tai kuro sanaudos buvo 10l 8-)8-)8-)

BOSAS
2011.06.22, 22:12
Jo cia idomiai pas tave kaip ir pas mane.
Tas kompas ir realios sanaudos panasiai kaitaliojasi, tai dabar primeciau kad ~1 Ltr kompas meluoja min, o jei max tai 1.5 Ltr uzdedu ant jo parodymo.

iki 2 Ltr yra tik viena karta buve bet cia nezinau gal ir pats ka matuodamas suklydau.
Dazniasuiai man paklaida kompo parodymu ir realiu sanaudu 1 - 1.5 Ltr

vejas666
2011.06.23, 14:54
o as turejau viena 2,8 crd tai kompas rodydavo vidurki 6-7 ,o pilti reikedavo 9-10
tik vaziuoti maloniau kai nuspaudi momentini ir parodo kad 5 litrai sanaudos o kai pili automatiskai nuotaika keiciasi

Akela
2012.01.25, 13:43
Isbandziau ir as savo auto galimybes. 2.5 CRD 2001m. Voyager (ne grand). Beja pas mane kompo nera, tai bakas yra apie 80 ltr. ir matuoju kalonkej per skaitliuka. :) Uzpylus pilna baka- nuvaziavau 500 km ir dar rodykle rode, kad yra 1/2 bako. Tai buvau labai apsidziauges, kad ekonomiskas auto. Taciau ties 612 km jau uzsidege lempute :A Vazineju mieste- uzmiesti apie 10 km i darba, atgal. Ties 650 km dasipyliau dar 10 ltr ir tesiau kelione i Kauna. Kaune uzpyliau pilna baka ir likau truputi sokiruotas (rant) Uzpyliau 67 ltr. o kilometru rode 737 Reiskiasi su 77 ltr nuvaziavau 737 km. Vidurkis gaunasi 10.4 ltr/100 km. Beja is ju buvo tik apie 100 km uzmiestyje. Dar labiau likau sokiruotas, kai gryzes is Kauno, ties statoilu Vilkaviski ziuriu, kad lygiai nuvaziuota 89.9 km., nuo paskutinio bako uzpylimo. Uzsukau- isipyliau dar 10 ltr. Vidurkis trasoj 11.1 ltr/100 km :oops: Galejau ir dar pilt, litra tikrai buciau ivarvines. Beja Kaune pildamas taip pat stengiausi varvint iki galo.
Tai sakykit senbuviai "Voyager'istai" ar cia Voyager'iu normalios kuro sanaudos?
P. S. greitis apie 90- 100 km/val. ziema juk neprilakstysi, buvo lenkiamos kelios furos uzmynus pedala, bet cia 0 manau. Aisku suprantu, kad geriausia bandymus daryti ant kuo didesnio kiekio ltr ir km. Nuo plino iki pilno.

vejas666
2012.01.25, 14:37
automatui tai dar nieko ,bet pas tave mechanika tai gal biski ir daugoka.bet jeigu negesini kol eini i parduotuves tai norma.

o temperatura pakyla normaliai ?webasta veikia?

Akela
2012.01.25, 15:20
Nu taip jau nesakyciau, kad labai taupant ;) Ryti negaili pasildyti varikli, bent jau minimaliai kol sniega nusikasi ;) Webasta veikia visada. Temperatura tai 1/4 tiktai pakyla rodykle. Buvo gal 1 karta sokus iki 1/2.
Beja kuras buvo supiltas rusiskas. Girdejau, kad per sia vieta taip pat nera ekonomijos. Netgi lukoile nera geras kuras t. y. jo automobilis paprastai suvartoja daugiau, negu pilto is statoilo ar neste. (eat) Dabar pilnas bakas supilta is Statoil. Skaiciuosiu toliau (dumbells) Girdejau, kad siems auto isvis geriau rusisko nepilt, nes ju suspaudimo laipsnis didesnis ir varikliui gali buti hn po kurio tai laiko. Ar tai tiesa?

Daranius
2012.01.25, 15:39
Nu taip jau nesakyciau, kad labai taupant ;) Ryti negaili pasildyti varikli, bent jau minimaliai kol sniega nusikasi ;) Webasta veikia visada. Temperatura tai 1/4 tiktai pakyla rodykle. Buvo gal 1 karta sokus iki 1/2.
Beja kuras buvo supiltas rusiskas. Girdejau, kad per sia vieta taip pat nera ekonomijos. Netgi lukoile nera geras kuras t. y. jo automobilis paprastai suvartoja daugiau, negu pilto is statoilo ar neste. (eat) Dabar pilnas bakas supilta is Statoil. Skaiciuosiu toliau (dumbells) Girdejau, kad siems auto isvis geriau rusisko nepilt, nes ju suspaudimo laipsnis didesnis ir varikliui gali buti hn po kurio tai laiko. Ar tai tiesa?

a tai gal nuo to ir reikėjo pradėti?

esu matęs kaip purkštukai pavargo po tokio kuro, bet tai gal tik sutapimas ir neaišku kiek jie būtų laikę tos saliarkos neragavę. Aš rekomenduočiau skiesti mažiausiai per pusę, nes rusiškas kuras, kaip taisyklė, būna "liesesnis". Blogiausiu atvieju žinau tokį variantą kažkiek tepalo įvarvinti, bet čia blogiausiu atvieju jei jau nėra kitos išeities.

mikana
2012.01.25, 18:29
Važinėjau ir aš rusišku kuru tai norma būdavo apie 8,5 , o dabar paskutinį kartą užsipyliau lietuviško kuro tai sanaudos tik 7 . Užpylus pilna baką [ pas mane telpa apie 85---90 ] nuvažiuta 840 km liko bake 30 litru . Važiuota iš 840--480 km autostrada , o daugiau po miestą . Pas mane 2001 2,5CRD . taigi sąnaudom aš patenkintas , webasta neveikia pas mane .:roll:

Akela
2012.01.25, 20:38
Reiskiasi tiesos rusiskame kure yra :) O pas tave ne grand? Webasta atjungta ar neveikia? Bosas nedares pakeitimu :)

mikana
2012.01.25, 21:05
Pas mane grand Bosas tik patikrines ir sutvarkes diržą , prieš 60 tukst keisti visi purkštukai , webasta neatjungta paprasčiausiai kartais veikia o kartais ne .:)

BOSAS
2012.01.25, 21:11
Dar pas ji i webasto nelindom, gal seip sugalvojo neveikti ir nesigyre svarbiausiai. :D

O kas liecia sanaudas tai jos perdideles kas be ko.
Yra visa abecele darbu, ka reikia atlikti, norint jas sumazinti.

Taciau dabar saltu oru as pats vazineju i darba 10 km ir gesinu ir sildau rytais tai sanaudos mieste paaugo kaip reikia, 8 - 9 Ltr cia 2.5 CRD
Kai buvo silciau laisvai tarp 7 - 8 ltr mieste.
Taip, kad webasto pasiima savo, nors ir viskas veikia pas mane, aisku galiu ir isjungti, bet jau butu apsurdo lygis masinoje salti, tai tegul ryja ta litra su biskiu tam simtui km, nenubiednesiu :D

mikana
2012.01.25, 21:23
Tai ko gi girtis jei auto netvarkoje :oops: :D

Akela
2012.01.27, 10:53
To Bosas:
Taip, kad webasto pasiima savo, nors ir viskas veikia pas mane, aisku galiu ir isjungti, bet jau butu apsurdo lygis masinoje salti, tai tegul ryja ta litra su biskiu tam simtui km, nenubiednesiu :D

100 proc. sutinku, kad nesalsi ir vaiku nesaldysi :) Tokiu atveju sanaudos ir turi buti didesnes kas be ko juk ziema :) Bet kazkur forume buvau skaites, kad webasta padaroma, kad prie + 10 laipsniu ji nesijungia, kitu atveju ji dirba visada, net ir vasara kai karsta?

busas
2012.01.27, 16:14
jau kiek metu ~8.5 ltr/100km, vasara ,,,~10.5 ltr/100km. ziema

BOSAS
2012.01.27, 22:37
To Bosas:

100 proc. sutinku, kad nesalsi ir vaiku nesaldysi :) Tokiu atveju sanaudos ir turi buti didesnes kas be ko juk ziema :) Bet kazkur forume buvau skaites, kad webasta padaroma, kad prie + 10 laipsniu ji nesijungia, kitu atveju ji dirba visada, net ir vasara kai karsta?

Nedirba ji visada cia kazkas neteisingai informavo.
Ji dirba kazkas iki +10 ir savo galia mazina pasiekus ausinimo skysciui 80 laipsniu.

aruncikas
2012.02.26, 13:53
O man iki Boso per toli vaziuoti,tai susigundziau chipa isideti.Na,varikliukas palinksmejo gerokai.O kuro sanaudos sumazejo.
Greitis 80-4,6l
-------100-5,5l
-------1206,3l
Mieste+-8,7l
Cia pagal kompa ir su speed pilotu.

BOSAS
2012.02.26, 13:59
papasakok apie ta chipa kaip jis atrode?

Ar ji programino ar kazka ant fiskiu sujungiai?

aruncikas
2012.02.26, 15:46
Pirkau Ebay.Ten ju gyvas velnias.Nuo 50 svaru ir t.t.Italu gamybos labai nuostabiai isreklamuoti...merginos pusnuoges italijos veliavos fone...nuogais pasturgaliais... Pamaniau,koks tas uzpakaliukas nuostabus bebutu,-su CRD jis neturi nieko bendro.Taigi pasirinkau anglu kompanijos ''PRO-BITZ''.Po apmokejimo jie praso patvirtinimo apie motora (AJ,KW,ipurskimo sistema).Kainavo 130E su parsiuntimu.Tik atjungiau fiske nuo iejimo i purkstukus ir praleidau per ju prietaiseli.
Viskas kas paprasta-genealu!

BOSAS
2012.02.26, 16:59
O man iki Boso per toli vaziuoti,tai susigundziau chipa isideti.Na,varikliukas palinksmejo gerokai.O kuro sanaudos sumazejo.
Greitis 80-4,6l
-------100-5,5l
-------1206,3l
Mieste+-8,7l
Cia pagal kompa ir su speed pilotu.

Supratau.
Tada sitie parodymai tikrai i pievas nukeliavo, jei toki daikta jungiai tarp purkstuku.
Kad geriau vaziuoja tai pilnai tikiu, nes ir daugiau kuro pila.
tik tas itaisas ekonomiskumui itakos nemanau, kad tori jis tik kompo duomenis iskreipia.

aruncikas
2012.02.26, 22:20
Matai,dar tik savaite vaziuoju.Siaip,pagal kuro rodykle,manyciau taupo.Be to,cia daug kas juos istate.Visi giria.Kai kurie yra perprogramave kompus.Tas pat efektas.Kalbejau su keliais,kurie tuo uzsiima,tai sake,kad tai tas pat.Bet pajungiamas chipas patogiau,kadangi bet kada gali atjungti.Na ir garantija kompanija duoda 5 metams.Pavazinesiu daugiau,papasakosiu.Kolkas reikia ta betvarke su purkstuku sutvarkyti.Uz savaites busiu Kaune,uzleksiu,snektelsim.

BOSAS
2012.02.27, 06:53
Na gerai pavazinek daugiau ir surink daugiau duomenu.

Akela
2012.03.12, 21:39
Nu ir kaip tas cipas? Pasiteisina, ar meluoja?

aruncikas
2012.03.18, 13:12
Na va.Pavazinejau apie menesiuka.Chip-as pasiteisina.Vazineta pagrinde mieste.Kadangi iki darbelio apie 4km,motoriukas susilt nespeja.Skaiciavau pagal kompa ir naturoj.Simtui km sanaudos sumazejo 1-1,2 ltr.Kompas rodydavo 9,7,dabar rodo-8,5.Kuro i baka supyliau 7ltr maziau.O motoriukas tikrai linksmesnis

aruncikas
2012.03.18, 13:20
Pasiteisina! Sanaudos sumazejo apie 1.2 ltr.Pagrinde vazineta mieste,ir su saltu motoru-iki darbelio apie 4km,nespeja susilt.Matavau kompu ir naturoj.Motoriukas zymiai linksmesnis.Be to chip-a dar galima ir reguliuoti.Kolkas nebandau,ir taip gerai.Nemazai pazystamu pasistate ant kitu modeliu.Visi patankinti.

BOSAS
2012.03.18, 14:21
na tai dek nuorodas kas per cipas linkus visus ir t.t.
:)

aruncikas
2012.03.18, 17:32
Tereikia pasiziuret ebey-juj.Ivesk chip tuning chrysler.Ten ismes gausu pasirinkima.As pirkau PRO-BITZ.Iejus i sita bus visos nuorodos ir instrukcijos.Tarp kitko,jie atsiuncia chip-a be jokiu instrukciju.Tik nuoroda kur kompe ju jieskoti.
Kazi kas gautusi panaudojus ji su ''uzburtais purkstukais''?Gal eitu STATOILUI kuro parduoti

aruncikas
2012.03.18, 17:37
Pro Bitz Tuning Box. Cia iskart atidarys e-bay.

BOSAS
2012.03.18, 18:04
tai ten tik dvi fiskes kurios jungiasi prie reilo daviklio?

Gal iseina atidaryti ta dezute ir nufotkinti jos vidu?

aruncikas
2012.03.19, 10:07
Taip,tiesiog kompo signala praleidi per chip-a.Veliau paziuresiu ar ji ardoma.Bet kazkur maciau atidarytos dezutes fotkes.Jei rasiu,-persiusiu.

aruncikas
2012.03.19, 10:29
Voyager CRD 2.5 2.8 Injector Extractor. Nerandu atidaryto chip-o fotkes,bet radau purkstuku isemeja.Jis neparduoda,tik nuomoja.Bet pagal fotke manau galima pagaminti.Gal jums pravers.

aruncikas
2012.03.19, 10:29
P.S. Cia e-bejuj.

Pagan6
2012.08.27, 16:00
Sveiki, neradau forume daugiau informacijos apie variklio čipavimą, tai čia paklausiu: ar čipavote savo dyzelinius variklius? Pas mane 2.8 su automatu, sunkokai velka tas beveik 2,5 tonos...

Siomax1
2012.08.29, 09:05
Sveiki, neradau forume daugiau informacijos apie variklio čipavimą, tai čia paklausiu: ar čipavote savo dyzelinius variklius? Pas mane 2.8 su automatu, sunkokai velka tas beveik 2,5 tonos...
Kai dešine koja smarkiau paspiri, tai ir velka normaliai. O dėl tuningo pabandyk http://galingas.lt šitam modeliui jie variklį čipuoja ir greičių dėžės valdymą patobulina. Kas gaunasi nžn., sako smagiau važiuoja ir 1L ekonomija gaunas. Pats norėjau važiuot, bet dabar jau LT gaila - kaina 800 Lt. - reikia pagalvot, ar apsimoka...

Daranius
2012.08.29, 09:50
Kai dešine koja smarkiau paspiri, tai ir velka normaliai. O dėl tuningo pabandyk http://galingas.lt šitam modeliui jie variklį čipuoja ir greičių dėžės valdymą patobulina. Kas gaunasi nžn., sako smagiau važiuoja ir 1L ekonomija gaunas. Pats norėjau važiuot, bet dabar jau LT gaila - kaina 800 Lt. - reikia pagalvot, ar apsimoka...

čia tokie dalykai finansiškai abejotina ar kada atsiperka - kaip ir lieti ratai :) todėl reik kitaip truputį skaičiuoti - ar tau reikia to upgrade'o, ar gali su "standartine komplektacija" atkentėti ;)

Girinis
2012.08.29, 12:28
čia tokie dalykai finansiškai abejotina ar kada atsiperka - kaip ir lieti ratai :) todėl reik kitaip truputį skaičiuoti - ar tau reikia to upgrade'o, ar gali su "standartine komplektacija" atkentėti ;)Nesąmones darant, skaičiuot nereikia- nori darai, nori ne. O, kad nesąmonė atsipirktų, reikia rast tokių, kurie už nesąmones mokėtų. Pageidautina, kad dar ir su malonumu bei šypsena.

Daranius
2012.08.29, 12:50
Nesąmones darant, skaičiuot nereikia- nori darai, nori ne. O, kad nesąmonė atsipirktų, reikia rast tokių, kurie už nesąmones mokėtų. Pageidautina, kad dar ir su malonumu bei šypsena.

čia aišku labai stipriai pasakyta, bet jau tam reikia atskiros temos, nes galimos labai aršios diskusijos :)

Girinis
2012.08.29, 12:57
čia aišku labai stipriai pasakyta, bet jau tam reikia atskiros temos, nes galimos labai aršios diskusijos :) Na jau :) Reik bišky sukrutint kitą syk..Negi sėdėsim ausis sugliaudę :)

Pagan6
2012.08.29, 16:14
Tai sukrutinkit, prašau, gal apsaugosit mane nuo klaidos :) Kas blogai su tais perprogramavimais?

intar
2012.08.29, 17:09
Jei yra tie atliekami keli simtai, tai cipuok. tuo labiau jei ir deze protingesne padaro, tai isvis pasaka. daryciau, net negalvodamas. (ok)

Girinis
2012.08.29, 18:05
Tai sukrutinkit, prašau, gal apsaugosit mane nuo klaidos :) Kas blogai su tais perprogramavimais?Na, matai..Man durnam, kai galai nesueina, tai kyla abejonių ir bandau juos suvest:
1. Jei jau ten labai viskas gerai, ir ekonomija ir lekia ir dėžė stebuklus pradeda rodyt ir kainuoja varganus du-tris šimtus žalių. tai kokio velnio mirksi ir subines trina šimtai konstruktorių, programuotojų visose kompanijose?
2, Jei jau pagamina mln auto per metus, tai tokia įmantrybė tekainuotų kelias dešimtis dolerių, ką pridėjus prie mašinos kainos nelabai kas ir pastebėtų. O va ekonomiją litrų, tai jau nuskambėtų plačiai ir konkurentams- ne pyragai. Plius visi paminėti privalumai..Regis, už Atlanto, o ir Europoj- nelabai kas gaudosi reikaluose..
3.Na ir pagaliau- toną saliarkės suvažinėjai ir jau atsipirko. Dujos, vargiai ar taip greit atsipirks..NA, čia paskaičiuot reik.
Tai va. "Očevidnoje, no nevirojatnoje". Bet tai tik mano nuomonė, neparemta jokiais faktais.

BOSAS
2012.08.29, 20:34
Kai dešine koja smarkiau paspiri, tai ir velka normaliai. O dėl tuningo pabandyk http://galingas.lt šitam modeliui jie variklį čipuoja ir greičių dėžės valdymą patobulina. Kas gaunasi nžn., sako smagiau važiuoja ir 1L ekonomija gaunas. Pats norėjau važiuot, bet dabar jau LT gaila - kaina 800 Lt. - reikia pagalvot, ar apsimoka...

Cipuoti galima taciau tos fantastikos ka paminejai cia nebus.
Dezes valdymas yra keiciamas tik VWagenu greupei.
Prie chryslerio dezes perprogramavimo ju prietaisai yra per skysti.

Uzcipinus varikli kuro sanaudos padides. Cia stebuklu nebuna. Galiai is oro neatsiranda.
Cipuoti uz 800 Lt cia kiekvianam rinktis. As tai per arunciko pasiulyta ebay padariau grubiai uz 300 Lt
Galingumas ir suskimo moentas padidejo tik zinoma ne oro, o kuro suvartoto saskaita. Mano cipavimo tikslas buvo padaryti dinamiskesne masina. As tai ir gavau. Taciau ne kuro sanaudu mazinimas.

Jei nori po cipavimo taupyti tai imanoma tik vienu atveju jei sugebi isibegeti labai greitai iki kreiserinio greicio ir toliau jau nespausti pedalo o tik greiti palaikyti.
Tai gal ir imanoma iki 0.5 Ltr sutaupyti, bet tai viskas.

As kai noriu taupyti tai tiesiog pagal savo supratimo lygiu vairuoju "Protingai" tai tokiu atveju man ir 6 Ltr dyzelio per akis. Taciau .........

BOSAS
2012.08.29, 20:55
Kas liecia CRD sanaudas buvo realiai isbandytas mano CRD trasoje vaziuojant i bulgarija.
Vaziavome su dviem auto 3.8 dujos ir 2.5 CRD.

Kas liecia kuro sanaudas gavome stai ka:
Kol buvo sunaudotas 1 bakas dyzelio 3.8 dujos buvo uzpilti 3 duju bakai. Trecias bakas duju pilnai iki galo nebuvo isnaudotas.
Kainos poziuriu dyzelis gavosi pigiau, taciau labai nestipriai. Sunku ivertinti tai tiksliai taciau kazkur apie 1.3 karto dyzeliu buvo nuvaziuota pigiau tas pats atstumas.
Dyzelio privalumas tai kad visos salyse jo gali uzsipilti laisvai, o duju teko paieskoti, kai kur duju budavo taciau korteliu neimdavo ir panasiai, tai kol visa tai suderindavome tai ....
Vaziuojant dujomis teko suvartoti ir daugiau nei viena pilna baka benzino sis parametras nebuvo iskaiciuotas i 1.3 santyki. :)

Dabar kas liecia pacias sanaudas. Vainejant kalnais ir magistralemis dyzelio suvartojimas buvo ~6.7 Ltr.
Uzpylus baka dyzelio vengrijoje miskolce su tuo paciu baku gryzau i lietuva jo nepapildes viso gavosi ~ 1150 km. sis etapas.

Labai padideja CRD sanaudos trasoje vaziuojant virs 120 km/h sanaudos kyla nuo 6.7 iki 8.5 Ltr.
Jei nebutu buve musu marsrute magistraliu kur lekeme 120 - 130 km/h o retais atstumais ir daugiau sie skaiciai butu zymiai ispudingesni.

Galiu pamineti tai, kad dyzelio sukimo momentas kalnuose turejo gan zenklu pranasuma pries 3.8, jei reikedavo kur uzminti tai i kalna 3.8 matesi kad kope kurkas sunkiau.

Paitikinau savo CRD borto kompiuterio parodymus tai viskas atitiko.
Iskyrus kuro vidurki kuris neatitiko tik 0.7 Ltr, nes siuo metu istatytas cipas.
Pakeitus cipo parametrus kuro vidurkis pradeda neatitikineti.

Jei bus idomu apie ta cipa galesiu parasyti daugiau, pas mane jo parametrus galiu keisti as pats.

Girinis
2012.08.29, 21:36
Vaziuojant dujomis teko suvartoti ir daugiau nei viena pilna baka benzino [B]sis parametras nebuvo iskaiciuotas i 1.3 santyki.Dabar kas liecia pacias sanaudas. Vainejant kalnais ir magistralemis dyzelio suvartojimas buvo ~6.7 Ltr. Trumpai, nes ne prie temos..
Skaičiuojant, dyzeliu šimtą km nuvažiavai už 31,5 lito (6,7l kart 4,70lt). Dujom, man nuvažiuot 100km reikia 33 litų. Ir kam tą baką benzo išvažinėjot?
visa kita +- aišku

BOSAS
2012.08.29, 22:01
Kaip ir minejau su duju degalinemis buvo problemos.

Na tas santykis 1.3 jis nera taip jau tiksliai skaiciuotas gal ir 1.1 - 1.2 pinigine israiska skiriasi.
Taciau faktas, kad pinigais skiriasi ne daug.
Taciau kaip bebuti taupiau keliais Lt 100 km gaunasi dyzelio naudai.
Ir mes vaziavome su 3.8 Ltr varikliu jo sanaudos nors ir ne zenkliai taciau aukstesnes uz 3.3.

Girinis
2012.08.29, 22:38
Taip, CRD pigiau nei dujos, bet ne baisiai ženkliai. O va trauka į kalnus ir dujų pasipildymo problema (kai kas tris šimtus km reik ieškot degalinės)- vienareikšmiškai CRD pliusai. Čia ne diskusija apie minusus ir pliusus, tik besidomintiems šiek tiek info pamąstymui.

Pagan6
2012.08.30, 16:03
Pasiskaitinėjau internete reklamas, visi giriasi, kad ir galią pakelia, ir suvartojimą sumažina. Tai suvokti galiu nebent tuo atveju, jei mažina variklio resursą.
Pravažiuosiu "abkatkę", tada žiūrėsim, reikia to programavimo ar ne....

BOSAS
2012.08.30, 21:55
Reikia biski paciam pagalvoti ir suprasi, kad pakelus galia reikia daugiau ir kuro.

Taciau jei su didesnia galia vazinesi aukstomis pavaromis tai uzlenkinesi variklis ir gal to saskaita sugebesi koki 0.5 Ltr pataupyti.
Cia stebuklu nera galia is oro neatsiranda

Daranius
2012.08.31, 17:46
Taciau jei su didesnia galia vazinesi aukstomis pavaromis tai uzlenkinesi variklis ir gal to saskaita sugebesi koki 0.5 Ltr pataupyti.

visa Lietuva taip daro. Šiandien taupau - ryt parduodu.

rimvius
2012.09.22, 14:54
pas mane 2,8 crd.automatas. tai svelniai vazinejant mieste,kompas rodo 10,5ltr.tai cia normalios sanaudos,ar per daug? gal reiktu purkstukus tvarkyt.pirkau pries menesi.tai dar nei dirzus keiciau nei nieko.

Daranius
2012.09.22, 20:19
pas mane 2,8 crd.automatas. tai svelniai vazinejant mieste,kompas rodo 10,5ltr.tai cia normalios sanaudos,ar per daug? gal reiktu purkstukus tvarkyt.pirkau pries menesi.tai dar nei dirzus keiciau nei nieko.

diržai, sakyčiau, turi eiti pagal nutylėjimą, nebent mašina pirkta iš pažįstamo žmogaus ir ten aiški situacija. Taip pat purkštukus reiktų žiūrėti.

rimvius
2012.09.22, 21:48
nu su dirzais tai aisku.Reiks keist. tik idomu,kaip su tuo kuru.10,5 mieste daug,ar cia norma tokiam motorui?:-?

Girinis
2012.09.22, 23:46
17 puslapių prirašyta ir nėr atsakymo? keista..

BOSAS
2012.09.23, 13:08
nu su dirzais tai aisku.Reiks keist. tik idomu,kaip su tuo kuru.10,5 mieste daug,ar cia norma tokiam motorui?:-?
Sanaudo gal ir panasiai cia jos priklauso nuo nemazai faktoriu.

Dirzus reikia reiski ir nelaukti, buna bedu dirzuose ir labai daznai istaisius tas bedas pagereja sanaudos ir t.t.
Po to reiketu ir dezei nepamirsti atlikri einama tech aptarnavima.
Tik dabar sunku atsakyti kiek tos sanaudoa pageres tavo vaziavime.
Kartais pakanka pakeisti ir vairuotojo vairavimo iprocius sanaudos vien nuo to stipriai mazeja.

rimvius
2012.09.23, 13:34
Aisku kolegos.reiskia tos sanaudos kaip ir normaliai.Vazineju tai as ramiai.daug gazo nespaudziu.Pabandziau,cia biski astriau,tai ir 12 nebeuztenko.:-o Dirzus tai reikia keist butinai.tik vis ner to laiko.ir dar reiktu cia panevezy,paieskot meistru,kurie sugebetu tai normaliai padaryt. kad tik netektu pas bosa i eile rašytis.:)

BOSAS
2012.09.23, 15:50
Daryk kaip dauguma, pasikeisk kur nors, o po kurio laiko atminsi iki musu ir padarysim taip kaip reikia, kai galu pradesi nerasti.

;)

rimvius
2012.09.23, 17:02
noretusi is pirmo karto.paskui labai brangiai kanuoja...:idea:

marekas
2012.10.13, 02:05
Su pilnu baku normaliu rezimu daugiau uzmiestyje vaziuojant nuvaziavau 550km iki lemputes uzsidegimo.. nemanau kad taip turetu buti?? 2,5 crd. kompas autopilotu rodo apie 6,5l/100km bet rodykle akyse krenta galima sakyt

BOSAS
2012.10.13, 18:44
Paksaiciuok pagal realiai sunaudota kur ir kompo parodymus jei skirtumas apie 20 pros ar daugiau tai jau amen purkstukams tavo CRD

marekas
2012.10.13, 19:57
Paksaiciuok pagal realiai sunaudota kur ir kompo parodymus jei skirtumas apie 20 pros ar daugiau tai jau amen purkstukams tavo CRD

tai su 50ltr nuvaziuoju iki 600km tai reiskia surijo virs 10ltr/100km. o kompas rodo apie 7l/100km. tai ka? vsio purkstukam?? purkstuku kaina lygu puse masinos kainos?? :/ bet su trauka nesiskundziu

BOSAS
2012.10.13, 20:52
Tai jau pirmas pozymis kad purkstukam hana
nes jie pila per daug.
jei tu masina pirkai uz 1000 Lt tai gal ir bus purkstuko kaina puse masinos kainos.

marekas
2012.10.13, 21:32
Tai jau pirmas pozymis kad purkstukam hana
nes jie pila per daug.
jei tu masina pirkai uz 1000 Lt tai gal ir bus purkstuko kaina puse masinos kainos.

o kokia nors diagnostika purkstukam imanoma, kad tiksliai suzinot? nes jei purkstukai 4 po 500lt, dar dirzai apie 2000lt tai cia masina lieka parduot jei dar tiek sukist i ja reikia..

BOSAS
2012.10.13, 21:40
Taip zinoma imanoma tik reikia juos isimti neisemus tai tokia diagnostika .......

Oparduot visada gali ir nupirkti kita su tom paciom bedom arba didesnem visada prasom.

mikana
2012.10.13, 21:45
o kokia nors diagnostika purkstukam imanoma, kad tiksliai suzinot? nes jei purkstukai 4 po 500lt, dar dirzai apie 2000lt tai cia masina lieka parduot jei dar tiek sukist i ja reikia.
yra kažkokia matuojant per grįžtamus kuro kiekį :)

Girinis
2012.10.13, 21:47
tai su 50ltr nuvaziuoju iki 600km tai reiskia surijo virs 10ltr/100km. o kompas rodo apie 7l/100km. tai ka? vsio purkstukam?? purkstuku kaina lygu puse masinos kainos?? :/ bet su trauka nesiskundziu Gal paskaičiuok kaip priklauso, tai gausi 8,33/ 100 km.

BOSAS
2012.10.13, 21:47
Taip yra tai cia tokia grubi, sita diagnostika darom pirmiausiai o jei nori tikslios reikia isimti.

intar
2012.10.13, 21:53
tai su 50ltr nuvaziuoju iki 600km tai reiskia surijo virs 10ltr/100km. o kompas rodo apie 7l/100km. tai ka? vsio purkstukam?? purkstuku kaina lygu puse masinos kainos?? :/ bet su trauka nesiskundziu

Kaip tu cia skaiciuoji? 8,33/100 gaunasi. Normaliai viskas yra. Kompas 7rodo, biski vebasta pasiima ir reziume: neiskokim slieku ten kur ju nera. :-)

vejas666
2012.10.13, 22:03
tai su 50ltr nuvaziuoju iki 600km tai reiskia surijo virs 10ltr/100km. o kompas rodo apie 7l/100km. tai ka? vsio purkstukam?? purkstuku kaina lygu puse masinos kainos?? :/ bet su trauka nesiskundziu
neieskok siknoj smegenu nes ten ju nera. tai reiske.kad ne purkstukam vsio , o skaiciuot pasimokink ir pamatysi kaip gerai ryja.

marekas
2012.10.13, 23:44
dekui kolegos kad paprotinot ir nuraminot :) dabar kai perskaiciavau dar syki atidziau, tikrai priestai nusisnekejau.. my bad. o siaip nuo senu laiku girdejau toki pasakyma kad su pilnu baku bet kuri masina turi 1000km nuvaziuot. mitas?

vejas666
2012.10.14, 08:26
mitas

Aidas74
2012.10.14, 11:03
1000km ir tik tada i degaline vaziuoju 1998 2,5tdi cia po galvuciu remonto toks rezultatas, tiesa po miesta vazineta nedaug.

PlymouthV6
2012.10.14, 11:20
dekui kolegos kad paprotinot ir nuraminot :) dabar kai perskaiciavau dar syki atidziau, tikrai priestai nusisnekejau.. my bad. o siaip nuo senu laiku girdejau toki pasakyma kad su pilnu baku bet kuri masina turi 1000km nuvaziuot. mitas?

Jokiais laikais taip niekas neskaiciavo. Net ziguliams :)

Jei gerai pamenu, tai tik pries kelis metus ejo reklama kazkokios masinos, kad su vienu baku galima 1000km nuvaziuoti. Berods tai buvo kazkoks mazas opeliukas ar volkswagenukas.

vejas666
2012.10.14, 17:28
1000km ir tik tada i degaline vaziuoju 1998 2,5tdi cia po galvuciu remonto toks rezultatas, tiesa po miesta vazineta nedaug.
senai senai as turejau mersa 124.tai varydavau geras 3 stukas ir tik tada i baltarusija vaziuodavau uzsipilti.... bet klausimas buvo ar tiesa kad visos masinos???? atsakymas :tikrai ne

Arturs
2012.10.14, 21:22
Jokiais laikais taip niekas neskaiciavo. Net ziguliams :)

Jei gerai pamenu, tai tik pries kelis metus ejo reklama kazkokios masinos, kad su vienu baku galima 1000km nuvaziuoti. Berods tai buvo kazkoks mazas opeliukas ar volkswagenukas.

As dabar tiek nuvaziuoju, su pilnu baku ;) bet cia audi 80 diesel 1986 gimimo 8-)

vejas666
2012.10.14, 21:55
as su arkliu tai kanistra i vezima isimetes varau ilgai ir kaip pilnas taip pilnas 8-)

chevy
2013.06.26, 15:28
Idomia čia pliurpalogija užsiimat.Nusiperkat dvi tonas sveriančia mašiną ir svaigstat apie kuro ekonomija.Nusipirkau aš irgi 2001m.2,5CRD. trumpą,oda,borto kompas..... žodžiu LX.Kompas daugiau 6l. nerodo ka mieste,ka užmiestyje.Su pilnu baku iki kol užsidega lemputė,nuvažiuoju +-800 km.Užmiestyje greitis 130-140km.Mieste važiuoju ramiai.Kai užeina noras palakstyt išsitraukiu 78m. Camaro 5.7.Jei jau taip skrupulingai skaičiuojat savo kuro sanaudas,tai manau ne ta mašiną pasirinkot.PVZ. Škoda 1.4 tdi,darbo automobilis, 5-6 litrai mieste.Ar čia toks jau musų lietuvių bruožas-noriu važiuot poniškai,o išlaidų turėt kaip su kibiru?????Tarp kitko Camaro mieste suvalgo 18-20 ramiai važiuojant,užmiestyje 12-13.Negi jūs dar stebuklais tikit....

Daranius
2013.06.26, 15:36
Idomia čia pliurpalogija užsiimat.Nusiperkat dvi tonas sveriančia mašiną ir svaigstat apie kuro ekonomija.Nusipirkau aš irgi 2001m.2,5CRD. trumpą,oda,borto kompas..... žodžiu LX.Kompas daugiau 6l. nerodo ka mieste,ka užmiestyje.Su pilnu baku iki kol užsidega lemputė,nuvažiuoju +-800 km.Užmiestyje greitis 130-140km.Mieste važiuoju ramiai.Kai užeina noras palakstyt išsitraukiu 78m. Camaro 5.7.Jei jau taip skrupulingai skaičiuojat savo kuro sanaudas,tai manau ne ta mašiną pasirinkot.PVZ. Škoda 1.4 tdi,darbo automobilis, 5-6 litrai mieste.Ar čia toks jau musų lietuvių bruožas-noriu važiuot poniškai,o išlaidų turėt kaip su kibiru?????Tarp kitko Camaro mieste suvalgo 18-20 ramiai važiuojant,užmiestyje 12-13.Negi jūs dar stebuklais tikit....

yra tiesos ir labai neblogas sąnaudas rodo kompas. bet jei pačiam rodytų 8-9 tai būtų irgi įdomu kame reikalas...:)

BOSAS
2013.06.26, 16:13
Idomia čia pliurpalogija užsiimat.Nusiperkat dvi tonas sveriančia mašiną ir svaigstat apie kuro ekonomija.Nusipirkau aš irgi 2001m.2,5CRD. trumpą,oda,borto kompas..... žodžiu LX.Kompas daugiau 6l. nerodo ka mieste,ka užmiestyje.Su pilnu baku iki kol užsidega lemputė,nuvažiuoju +-800 km.Užmiestyje greitis 130-140km.Mieste važiuoju ramiai.Kai užeina noras palakstyt išsitraukiu 78m. Camaro 5.7.Jei jau taip skrupulingai skaičiuojat savo kuro sanaudas,tai manau ne ta mašiną pasirinkot.PVZ. Škoda 1.4 tdi,darbo automobilis, 5-6 litrai mieste.Ar čia toks jau musų lietuvių bruožas-noriu važiuot poniškai,o išlaidų turėt kaip su kibiru?????Tarp kitko Camaro mieste suvalgo 18-20 ramiai važiuojant,užmiestyje 12-13.Negi jūs dar stebuklais tikit....

Na bet geras tu Camaro turi jega. Vot cia tai parodei pas ka ilgiausias :D
Ai cia zinai visi tokie surinke tik pliurpalogija uzsiimineti.
Bet pas tave Camaro ir dar 78m. cai tas naujesnis modelis jega !!!!

chevy
2013.06.27, 13:20
O kaip ten realiai yra su tais bakais?55-kių litrų,ar 80l.Kas gali pasakyti tiesą?Važinėju su vojum tik trečias mėnuo ir nekreipiau i tai dėmesio,nes nusipirkau praktiškai su pilnu baku.Užteko dapylt tik 15 litru ir buvo pilnas.Kompo rodmenys svyruoja nuo 5,8 iki 6.,tiesa mieste važineju nedaug.Tai jei 55 - bakas,tai nedidelės sanaudos,bet jei 80 ,tai ....... 8.7 irgi dar baika.Trauka normali,ko noret mašinos svoris 2035kg.pagal pasą.
PS.Bosai jei gali parašyk savo tel.nr.,norėčiau šnektelt su tamsta,ar pasuk man 869879444. Valdas.Turiu pora klausimėliu del mašinos.

raganius
2013.06.27, 13:26
šiaip jei nori pašnekėt, tai suki pats ;) Be skausmų tik :)

BOSAS
2013.06.27, 19:20
O kaip ten realiai yra su tais bakais?55-kių litrų,ar 80l.Kas gali pasakyti tiesą?Važinėju su vojum tik trečias mėnuo ir nekreipiau i tai dėmesio,nes nusipirkau praktiškai su pilnu baku.Užteko dapylt tik 15 litru ir buvo pilnas.Kompo rodmenys svyruoja nuo 5,8 iki 6.,tiesa mieste važineju nedaug.Tai jei 55 - bakas,tai nedidelės sanaudos,bet jei 80 ,tai ....... 8.7 irgi dar baika.Trauka normali,ko noret mašinos svoris 2035kg.pagal pasą.
PS.Bosai jei gali parašyk savo tel.nr.,norėčiau šnektelt su tamsta,ar pasuk man 869879444. Valdas.Turiu pora klausimėliu del mašinos.

Dyzelinių ir benzininių ir variklių remontas, automatinių dėžių remontas, Važiuoklės remontas, Tel.: +37061020024 _WWW.auksciausiapavara.com

mikana
2013.07.04, 21:51
O kaip ten realiai yra su tais bakais?55-kių litrų,ar 80l.Kas gali pasakyti tiesą?Važinėju su vojum tik trečias mėnuo ir nekreipiau i tai dėmesio,nes nusipirkau praktiškai su pilnu baku.Užteko dapylt tik 15 litru ir buvo pilnas.Kompo rodmenys svyruoja nuo 5,8 iki 6.,tiesa mieste važineju nedaug.Tai jei 55 - bakas,tai nedidelės sanaudos,bet jei 80 ,tai ....... 8.7 irgi dar baika.Trauka normali,ko noret mašinos svoris 2035kg.pagal pasą.
PS.Bosai jei gali parašyk savo tel.nr.,norėčiau šnektelt su tamsta,ar pasuk man 869879444. Valdas.Turiu pora klausimėliu del mašinos.

jeigu viršuje yra konsolė tai 55 bakas , jei jos nėra tai 85 litru bakas :D

Getman
2013.07.07, 10:21
apie kokia konsole tamsta kalbate? ir ka reiskia virsuje? ;)

BOSAS
2013.07.07, 11:09
Jei nezinai apie ka kalba reiskias pas tave jos nera.

mikana
2013.07.07, 11:40
apie kokia konsole tamsta kalbate? ir ka reiskia virsuje? ;)

viršuje priekije kur yra salono apšvietimas

chevy
2013.07.30, 13:24
jeigu viršuje yra konsolė tai 55 bakas , jei jos nėra tai 85 litru bakas :D

O buvo taip......Kaune autostradoj vaziuojant link Klaipedos,Lukoile dar nedegant bako rezervo lemputei subėgo 61 litras kuro i baką.Auto su konsole viršuje.Rodyklė stovėjo tarp pirmos padalos ir rezervo raudonos juostos.

eimis74
2013.08.20, 15:27
paskutiniu skaiciavimu, su 125ltr dyzelio nuvaziuota 1400km, misriu rezimu, 50*50. apie 9l/100km. kompas rode 8,5. 2,8crd automatas

Airidasx
2022.01.05, 08:09
Pakeliu tema su naujais ekonomiškumo parametrais.

Taigi, dabar jau pas mane CRD pradejo rodyti momentines sąnaudas.
Iš to gavau sakyčiau pakankamai nemažai. Dabar trasoje pilnai vidurkis 5 Ltr.
Šis momentinių sanaudų parodymas man padeda optimaliai spausti gazo pedala, o tai atsiliepia ekonomijoje.

Prie 110 km/h sanaudos momentines 4 - 5 Ltr lygiu keliu. į įkalnes jos šiek tiek padideja kartais net ir iki 7 Ltr, bet bendros sąnaudos tikrai neviršija 5 Ltr.

Šiek tiek nustebino kaip po tokio važiavimo kompas su pilnu baku man pasiule pasivežinti 1100 km Primenu, kad bako talpa CRD ~55Ltr(ne 80 kaip ankščiau buvo manyta)

Sveiki, gal galite pasakyti kaip pasidarete kad rodytu momentines kuro sanaudas? Dekui, 2007m 2,8crd grandas

ronis
2022.08.10, 17:30
Sveiki,

norėjau prie kuro sąnaudų temos paklausti, kiek Lietuvoje kainuoja purkštukai? Ir ar jie restauruojami?

Ačiū

Dziugesiukas
2022.08.11, 09:11
Sveiki,

norėjau prie kuro sąnaudų temos paklausti, kiek Lietuvoje kainuoja purkštukai? Ir ar jie restauruojami?

Ačiū

CRD apie 100eur/vnt restauravimas. Isemimas, idejimas atskira kaina, plius isimant gali buti bedu apmokestintu papildomai.