PDA

Žiūrėti pilną versiją : Duju kiekio indikatorius "meluoja"



Monoksidas
2012.01.25, 21:18
Nors vaziavimui tai itakos neturi, bet vistiek nepatinka-pradejo "grybauti" duju kiekio indikatorius (jis yra 5 Led'u) - dazniausiai dega 2 zali Led'ai nepriklausomai nuo to kiek yra uzpilta bake (gali but ir 0 ir 100%), nors kartais uzsidega ir visi 4. Kur problema-bako pludeje ar kazkokios problemos su laidais? Kas tokius gedimus tvarko Klaipedoje?

BOSAS
2012.01.25, 21:21
Problemos buna magnetiniame potencike, jei pas tave tokia sistema jis randasi pri baliono.

Arnas
2012.01.25, 22:47
Arba blogai nueguliuotos potenciko reiksmes, prie kuriu uzdegami indikatoriai.

Girinis
2012.01.25, 23:30
Nuo amžių amžinųjų man jis pievas rodo. Dar bandžiau tą potinciką ar kaip jis ten, prie baliono, vartaliot, bet skirtumo jokio. Kai tuščias, tai rodo pilną, o kai pilnas- dvi žalios dega. Kaip supratau, Arnai, tai dėžutę atidarius galima juos reguliuot pačiam?

Arnas
2012.01.26, 00:10
Ne, su kompu turi dujininkai sureguliuot.

Girinis
2012.01.26, 00:53
Ne, su kompu turi dujininkai sureguliuot. Dėkui, aišku. Matyt ne apie tai kalbam. Pas mane ne IV kartos dujos, ir dėžutė su jungikliu, bei penkiom indikacinėm lemputėm, iš kurių viena raudona.. Nebent..toks šūdniekis gali būt su kompu reguliuojamas...

bonsai
2012.01.26, 07:11
Musiskis irgi pievas rodo. kai ipila tai dar parodo visas 5, bet veliau tai viena zalia, tai raudona jau dega.
Mes tiesiog uzsistatom "trip" ant nuliuku kai isipilam duju (na pilam visada pilnus duju bakus), tai taip ir orientuojames.
Vasario men vaziuosim profilaktikos pas dujininkus, reiks uzklausti ar imanoma pareguliuoti.

wongas
2012.01.26, 08:54
Man ir pusę metų veikė ir tuom pasibaigė. Klausiau mesitrų, sakė padarysim ir gali po savaitės vėl tas pats būti. Nežinau ar tai tiesa, bet pripratau ir žinau kiek ~ galiu nuvažiuoti. DZIN. :)

Arnas
2012.01.26, 09:42
Dėkui, aišku. Matyt ne apie tai kalbam. Pas mane ne IV kartos dujos, ir dėžutė su jungikliu, bei penkiom indikacinėm lemputėm, iš kurių viena raudona.. Nebent..toks šūdniekis gali būt su kompu reguliuojamas...

Kaip ne IV? Ne ipurskimas? Pas IV kartos irgi yra dezute su indikatoriais.
Jei potenciometras bake nenumires, reikia reguliuoti su dujiniu kompu situ lempuciu parodymus.

sobos
2012.01.26, 10:08
analogiška bėda ir pas mane. Pradžioje žalios lempikės rodydavo kiek norėdavo, o dabar (jau keli metai) pastoviai rodo pilną balioną. Kalbėjau su meistru kuris statė, sakė, kad kažkas pačiam balione užstrigę, gali pakeisti (reikia balioną ardyti), bet kaip kažkas rašė, garantijos jokios. Taigi nusispjoviau į tą reikalą, užsipylęs dujų kompe (ant stogo) nusispaudžiu "0" ir važiuoju.

sarikas
2012.01.26, 13:03
la,tu paziurek kiek rodo prie bako rodykle,jei duju yra apie puse bako,ir tiek panasiai rodo,tada cia reikia keist dacika prie bako,arba su kompu perstatyt varza.o jei duju turi puse,ar daugiau,o prie bako rodukle rodo dekim tuscia-tada jau bake problema.karoc reikia paciam pastebet parodimus prie bako,ir viskas bus aisku :)
analogiška bėda ir pas mane. Pradžioje žalios lempikės rodydavo kiek norėdavo, o dabar (jau keli metai) pastoviai rodo pilną balioną. Kalbėjau su meistru kuris statė, sakė, kad kažkas pačiam balione užstrigę, gali pakeisti (reikia balioną ardyti), bet kaip kažkas rašė, garantijos jokios. Taigi nusispjoviau į tą reikalą, užsipylęs dujų kompe (ant stogo) nusispaudžiu "0" ir važiuoju.

Arnas
2012.01.26, 22:46
Girini, paskaityk viska nuo pradziu ir suprasi kodel esme ne pludeje, o sistemos, kuri duoda lemputems signalus, valdyme. Tavo sistemoje lempuciu valdymas neturi nieko bendra su valdymu (reiksmiu nustatymu) sekvencineje sistemoje. Negi nelietuviskai rasau?... :)

Girinis
2012.01.26, 23:29
A. Dėkui, Arnai, dabar supratau. Pas mane lemputės valdomos trim laidais nuo plūdės, o pas jus kitaip. Na, nauda tokia, kad kitiems aiškiau bus, kai ieškos atsakymo :)

MUNDIS
2012.02.12, 20:17
Problema yra duju spaudimo matuoklei kuri randasi prie bako.Jos kaina Sventojoi pas Roma 60 litu su pakeitimu.Veiks neilgai del prastos duju kokybes lietuvos zemei,taip kad ar yra nauda leisti pinigus vejais.

sarikas
2012.02.21, 20:26
nesupratau-kaip suprast DUJU SPAUDIMO MATUOKLEJ ?priciom cia prastos dujos parodimams?-kazka mundi tu cia neta varai :).p.s.jei netaip ka supratau-atsiprasau,ir prasau paaiskink :)
Problema yra duju spaudimo matuoklei kuri randasi prie bako.Jos kaina Sventojoi pas Roma 60 litu su pakeitimu.Veiks neilgai del prastos duju kokybes lietuvos zemei,taip kad ar yra nauda leisti pinigus vejais.