PDA

Žiūrėti pilną versiją : Bėdos su auto pilotu (cruise)



crysleris
2011.12.17, 01:07
Mašina 2002, 3,3.

Viskas kuo puikiausiai veikė, bet va neseniai kažko pradėjo nebeveikti autopilotas. Įjungiu cruise. Spaudzia Acc (na kad atstatytu mano buvusi nustatyta greiti, nes kaip suprantu set nebereikia spausti, kadangi atminti jis vistiek laiko)... aisku pasiekiu reikiama 40 + greiti.... Cruise lempute puikiausiai uzsidega. bet daugiau daryk ka nori, nereaguoja. net su Set bandziau is naujo programuoti, nereaguoja. nebent is kokio kelinto karto ir tai ne visada....

Nors man tas cruiseris nelabai reikalingas, kadangi dazniausiai mieste trinuosi, bet tolimose kelionese man jis visai praversdavo, tuo labiau kazkaip pastebejau kad maziau benzo ryja naudojant autopilota, bent jau pas man.

Koks gali buti bairis? nesinori ten kazko super ardyti.... gal yra koks smulkus gedimas arba bent jau pradiniai patikrinimai kas gali buti ir galima paziureti per daug ten neardant kazko? i servisa varyt nelabai norisi, nes visgi kai nespecializuotas, nesinori kad per daug rankas kistu, bo paskui pridarys dar daugiau bedu....

Ovaldas
2011.12.17, 03:03
nu bet tu ir ir priestaruaji pats sau... tai tau nereikia cruiserio, tai tu pastebi kad sanaudos mazesnes.... Pastebejimas is mano puses, nusipirkai automobili o nekosmini laiva, jis negali atsiminti tavo praeitos savaites greicio...

PlymouthV6
2011.12.17, 08:28
Vakuumo slangeles perziurek ir pasitikrink ar nera trukus clock spring juostele vaire. Siaip tema apie cruise control'a buvo isgvildenta senajame forume.

Gytman
2011.12.17, 19:55
Kad praeitos kelionės greitį atsimintų - man staigmena. Tačiau jeigu jungi pirmiausia "on", o paskui "set" ir neveikia - tada jau reik ieškot bedos. Sename forume tikrai buvo daug sprendimu.

raimmis
2011.12.17, 20:39
gal tau neatsimena greicio, po to kai paspaudi stabdi ar gaza ir bandai atgal grazinti i uzfiksuota greiti

BOSAS
2011.12.18, 13:46
Mašina 2002, 3,3.

Viskas kuo puikiausiai veikė, bet va neseniai kažko pradėjo nebeveikti autopilotas. Įjungiu cruise. Spaudzia Acc (na kad atstatytu mano buvusi nustatyta greiti, nes kaip suprantu set nebereikia spausti, kadangi atminti jis vistiek laiko)... aisku pasiekiu reikiama 40 + greiti.... Cruise lempute puikiausiai uzsidega. bet daugiau daryk ka nori, nereaguoja. net su Set bandziau is naujo programuoti, nereaguoja. nebent is kokio kelinto karto ir tai ne visada....

Nors man tas cruiseris nelabai reikalingas, kadangi dazniausiai mieste trinuosi, bet tolimose kelionese man jis visai praversdavo, tuo labiau kazkaip pastebejau kad maziau benzo ryja naudojant autopilota, bent jau pas man.

Koks gali buti bairis? nesinori ten kazko super ardyti.... gal yra koks smulkus gedimas arba bent jau pradiniai patikrinimai kas gali buti ir galima paziureti per daug ten neardant kazko? i servisa varyt nelabai norisi, nes visgi kai nespecializuotas, nesinori kad per daug rankas kistu, bo paskui pridarys dar daugiau bedu....

Pagal tavo aprasyma jau darai negerai tai jis ir neturetu veikti.
Grietis 40+ reikalingas tik tokiu atveju kada su "ACC" bandai grazinti i pries tai buvusi greiti.
Taciau pries tai turejai buti vazeves virs 50km/h nuspaudes "ON" po to "set" ir tik po stabdzio paspaudimo tau turejo buti atjungtas pilotas
Tada pasijami 40 + ir spaudi "ACC" ir turi grysti i buvusi greiti.
Isjungus degima tai yra pamirstama.

Kad kazkas negerai sprendziu is to kad spaudi ACC ir uzsidega cruise lempute. Si lempute nuo sio mygtuko paspaudimo neturi jokios priklausomybes.

crysleris
2011.12.20, 21:52
tai as irgi galvojau, gal ka nors ne taip prispaudalioju, ir jis nebesupranta manes, bet tai visaip bandziau.. juk seniau tai kuo puikiausiai eidavosi. Cruise lempute uzsidega kai ijungiu autopilota. ir ji visada turi degti, kol naudojiesi tuo autopilotu. ijungiu autiopilota (on). ... na tada logiskai isibegeju iki 50 (kai neveike bandziau net iki 80),,. tada set.... pajunti kaip gazas tau po koja sujudejo ir viskas. autopilotas veikia. jei nori atsaukti Cancel.... nori atsttyti Acc. bnebereikia autopiloto Off. ir lempute nebedega. Čia teisinga seka, kaip darydavau kol veikdavo. Del prisiminimo apie praeita greiti tavo vaziavimo, nu negaliu gincytis, nes neseniai masina turiu ir nespejau dar tuo pilotu pilnai pasinaudoti, bet man atrodo prisimindavo.... bet cia ne esmė.

dabar isbandziau viska - nieko. Viliuosi kad visgi tai kontaktai tik... arba laukt pavasario - atsils oras - masinai pakils noras (nes visi tie bairiai prasidėjo, kai tik pradėjo lyti, ir laikosi tokia drėgmė). Siaip masina nera kokia suvaryta ar lavonas, nepanašu kad kažkas turėtų rimto jai būti.

BOSAS
2011.12.20, 22:03
Jei garso signalas yra tuomet reiketu ziureti po kapotu ten gal koks vakumas nukrito.
Ir kur nor snypscia.

crysleris
2011.12.20, 22:10
kuria prasme gaarso signalas? ar yra kazkoks autopiloto garso signalas kai ji ijungi ar tiesiog automobilio standartinis garso signalas?

tas standartinis garso signalas kur signalinti tai veikia. nors tiek as ji ir naudoju, bet pastaraji karta kai naudojau, veike.

BOSAS
2011.12.20, 22:16
vadinasi po kapotu paieskok kokios vakumines zarneles nukritusios ar seip pratrukusios

Akela
2012.01.27, 11:05
O jeigu ijungus autopilota ant ON, net neuzsidega jokia lempute, kur ieskoti problemos? P. S. signalas veikia.

Vitalijus 771
2012.01.27, 12:04
ne lempute turetu uzsidegti, o ten kur rodo rida turetu pasirodyti uzrasas CRUISE

Akela
2012.01.27, 14:13
Nu esme manau visi supratom, ijungus ant ON niekas neuzsidega nei CRUISE, nei lemoute ar panasiai. Reiskia tas ON neveikia visai. Tuomet problema irgi gali buti laiduose po vairu?

Akela
2012.03.03, 21:26
Taip ir buvo, atsukau du varstus, nusiemiau AIR BAG ir ten buvo nutrukes vienas laidukas. Prilitavau- viskas veikia. Nereikejo net pacio vairo nuimt.

BOSAS
2012.03.03, 21:42
(agree) lengvai pasalinus beda.

ZEMAITUKS
2012.03.27, 21:12
Man irgi ta pati beda ( nieko nereguoja vaire esantys mygtukai ),kazkada buvau dares diagnostika Kaune Partizanu g. pradzioje tai jie sake,kad prie vairo viskas ok ,problema smegenyse.Gal sakau yra zinanciu kas galetu buti,ar koki meistriuka parekomenduoti ?

BOSAS
2012.03.27, 21:41
kokia cia tavo masina tiksliau?

ZEMAITUKS
2012.03.27, 21:51
3.3 dodge Grand Caravan Sport,2001 m,

BOSAS
2012.03.27, 21:57
hmm kazkaip tokiu bedu nera buve visad lengvai jos isprendziamos
Del kompu per visa voyager remonto istorija ne vieno atvejo nebuvo.

ZEMAITUKS
2012.03.27, 22:06
o tai kur palaidu galu ieskoti ? ta kart meistriukai kita beda tvarke tai sitos labai jau nesureiksmino,tai gal iki galo ir ne daziurejo,nors pagal mane smegenys keistos nes pazymetos raudonais dazais is balionelio kaip lauzynai daro.O tai kokios buna pagrindines bedos su pilotu ?

BOSAS
2012.03.27, 22:07
Siandiena vienam tvarkiau tokiam pat tai buvo vakumas nulauztas.

ZEMAITUKS
2012.03.27, 22:16
gal galeciau kaip sakan i eilute pas jus atsistoti ? ir kada butu galima prieiti ir kiek daug maz sukainuotu ?

BOSAS
2012.03.27, 22:17
:) gal ir gero zodzio pakaks, jei tik tokios bedos bus :)

Sauliuss
2013.02.13, 11:05
Sveiki, įsigijau vonią ir iškart išlindo: įjungus cruise, nustoja veikti valytuvai (galinio neįtakoja - tebeveikia) ir išsijungia radija ar CD. Išjungus cruise, vėl veikia valytuvai su radija. Tenka rinktis: su muzika ir vaizdu pro langą, bet be cruise arba atvirksčiai. Kur gali būti problema? Gal kas susidūręs?

BOSAS
2013.02.13, 11:51
kompu bendravime ir laiduose Dar toks inteligent module gali knisti prota.

Sauliuss
2013.02.13, 21:09
kompu bendravime ir laiduose Dar toks inteligent module gali knisti prota.

reikes elektrikams rodyt

Sauliuss
2013.02.25, 21:33
Problemos priežastis aiškėja. Parašysiu kai galutinai bus sutvarkyta. 99 % kalti laidai

Sauliuss
2013.03.03, 20:57
Sveiki, įsigijau vonią ir iškart išlindo: įjungus cruise, nustoja veikti valytuvai (galinio neįtakoja - tebeveikia) ir išsijungia radija ar CD. Išjungus cruise, vėl veikia valytuvai su radija. Tenka rinktis: su muzika ir vaizdu pro langą, bet be cruise arba atvirksčiai. Kur gali būti problema? Gal kas susidūręs?

Ši problema jau išspręsta. Problema buvo laiduose, kurie eina iš variklio kompo fiškių. Senosios fiškės ir laidai prie jų buvo apdaužyti.

Darius77
2016.06.10, 12:25
Sveiki. Pakeitus kompą (PCU) dingo automatic cruise control (neįsijungia, indikacija neužsidega) su senu kompu veikia. Egidijus iš Chiptuning net nepriėmė, sakė, kad benzininiuose amerikonuose nėra galimybės aktyvuoti/deaktyvuoti cruiso (atseit jei kompe numatyta, kad yra autopilotas, tai jis ir veikia). Paskaitinėjau čia: http://forum.chryslerminivan.net/showthread.php/20592-Cruise-Control-problems-PCM-related tai kiek supratau ten dėl kompo problemos. Bet ne dėl jo programavimo? Taip išeina tikrai kompas be ACC pasitaikė?

Raimislt
2016.06.10, 22:33
Kaip jau kalbėjom ryte telefonu ir ką sakė Egidijus apie "Cruise" yra tiesa . Pasirodo ištiesu kai kuriuos "savo kurinius" leido ne tik be EGR , bet ir PCM be "Cruise Control".

provokator
2016.06.10, 23:43
turiu su cruise control :)

Raimislt
2016.06.11, 07:52
turiu su cruise control :)

Jau turi ? Taigi sakiai , kad pardavei . Ar maišai su BCM ?

BCM 3473 PCM 3474

provokator
2016.06.11, 12:45
my bad... susimaisiau :( neturiu tada