PDA

Žiūrėti pilną versiją : T850 5-begių mechan (2001 - 2005) sunkiai persijunge mechanines dezes pavaros



roolis
2011.12.16, 17:24
sunkiai persijunge pavaros (mexanine deze) (pikc) , gal del sankabos kaltes ? nes labai zema sankaba prie pat dugno.
dekoju atrasiusiems

BOSAS
2011.12.16, 18:59
Taigi cia standartines bedos CRD.
Kaltininkai
1. sankaba.
2. deze.
3. trosu valdymas.

Sunku tau atsakyti kas is ju bus pas tave kaltas, bet kazkas is ju bus.

vejas666
2011.12.16, 19:36
rooli.tau tik 100 km iki BOSO ir pasakys tau visas bedas .o dabar tu tai uostai atrabotke tai begiu neijungi ,taip ir matosi kad myli savo auto ir nori investuot.
neieskok sikn-oj smegenu gal ju ten tikrai nera :hammer:

storas
2011.12.16, 20:10
sveiki, ta problema buvo ir pas mane, pedalas likdavo nuspaustas (netsokdavo) beda yra sankabos trose toj vietoj kur is salono jau patenka i variklio skyriu yra spyruokle kuri ir yra to neatsokimo priezastis, nuspaudus isitempia o atgal nebegryzta, patikrink troso spyruokle

liutukas
2011.12.17, 12:48
Pas mane tas pats su 1-2 pavara, kolkas vaziuoju. Itariu neisminama sankaba iki galo, kartais pagaunu save, bet prie to pacio galo labai sunkiai minasi ir tiek. Beda yra ir tiek...

BOSAS
2011.12.17, 17:01
Issrendzimos jau sios bedos.

stasa
2011.12.17, 17:23
Man atrodo,kad sankaba hidraulinė

BOSAS
2011.12.18, 13:36
tai gerokai geresnis variantas su hidrauline sankaba.

roolis
2011.12.26, 17:05
Taigi cia standartines bedos CRD.
Kaltininkai
1. sankaba.
2. deze.
3. trosu valdymas.

Sunku tau atsakyti kas is ju bus pas tave kaltas, bet kazkas is ju bus.
bosas dekui, apie trosu valdyma :-o, turejau II tai elementariausiai ant dezes kur trosas kabinasi 4, 5 skeltas saibas uzdejau ir susireguliavo. ocia gal kas stebuklingo ?????? vazineju po kalnus tai su dabartine sankaba vietoje asmeniniu daiktu reik karsta isideti arba geriausiu atveju (inv)

algelis
2011.12.26, 18:04
gali but pavaru jungimo sakute sudilus(kuri nauja nesamoningai daug kainuoja ir dar reik siustis),gali but ir pati sankaba chrienova irgi nesamoningai daug kainuoja,beto idejus nauja spiruokles vistiek barska ir siaip ta mechanika ir pats motoras yra "nedadaryti" :lol::lol::lol:

roolis
2011.12.27, 01:16
......dekui, bet man atrodo kasinejam aplinkui. gal nelabai aiskiai parasiau (atleiskit). sankaba spaudi ji pradeda veikti tik centimetras likus iki ( dugno) tai begis persijunge tik tada kaip isitempi kaip styga (cia padauginau truputi, bet faktas tas).buvo keistas isminamas guolis (is greiciu dezes bego tepalai, keite salnika, buvo pakeistas isminamas guolis, sankaba sake mesos turi pakankamai) gal kazko nedajunge (strah) ?
dekoju atrasiusiems

BOSAS
2011.12.27, 09:15
Nieko naujo kaip ir nepasakiai cia standartines ju bedos, matomai kaip deze eme kazka praleido pro akis, ten ir turejo kazkur buti beda.
Ar sankaboje ar sakutes ar paviam sverte.

Jei buna bedos su sakutem ju pirkti nereikia mes ju restauracija padarom ir eina kaip vejas.

Akela
2012.01.17, 11:56
Labai patiko voyageris, tai ir nusipirkau, bet, kad netektu atsisakyti sios minties ir parduoti auto padekite isspresti problemas. Pas mane taip pat sunkai, bet dar pakenciamai, jungiasi begiai. Ketvirta begi kartais visai net ismeta be vaziuojant (ypac nuemus gaza ir jei kelias blogas). (bang) Kur gali buti problema ir kiek kainuotu remontas? Kai pirkau serviso knyguteje yra irasas, kad deze buvo remontuota. Gal kazka praleide pro akis? Apziurejau, kad sankabos trosas buvo issokes is savo vietos prie dezes (bet dar ne pilnai issikabines). Istacius ji i vieta problema nedingo.

Dekui uz pagalba.

BOSAS
2012.01.17, 20:10
Tiek dezes tiek sankabos bedos.
Konkreciai sudetinga nusakyti, cia tik ardant tai galima rasti.

Akela
2012.01.17, 20:24
O kiek dar galima vaineti su tokiu defektu? Pvz. jungiant is 3 i 5 pavara (pool) :) Ir ar tai nepakenks- neisbrangs tolimesnis dezes ar sankabos remontas? (notknow)

BOSAS
2012.01.17, 21:05
O kiek dar galima vaineti su tokiu defektu? Pvz. jungiant is 3 i 5 pavara (pool) :) Ir ar tai nepakenks- neisbrangs tolimesnis dezes ar sankabos remontas? (notknow)

Greiciausiai, kad neisbrangs tik viena diena taip uzsiknisi, kad vos sugebesi ijungti begius tada jau nori nenori teks tvarkytis.

dodgemanas
2012.03.01, 11:43
......dekui, bet man atrodo kasinejam aplinkui. gal nelabai aiskiai parasiau (atleiskit). sankaba spaudi ji pradeda veikti tik centimetras likus iki ( dugno) tai begis persijunge tik tada kaip isitempi kaip styga (cia padauginau truputi, bet faktas tas)

Turejau lygiai tokia pacia beda. Su tokia sankaba vargau puse metu, vis gaila buvo tu 400lt Issiaiskinau, kad subyrejusi ta detale, kuri remiasi i salono panele, tiksliau joje plastmasiukas. (isminant sankaba trosas sulysdavo i ta detale, tenai kur ta spyruokle ir paskutiniu metu net neatsokdavo, reikedavo ranka patraukti uz troso). Tekintojas uz 20lt istekino nauja ir per visa jos ilgy isfrezavo 3mm plyseli, per kuri uzdejau ant troso kuomet nuo troso nupjoviau ir nuemiau senaja. Viskas kol kas veikia ciki (trys menesiai). Troso ieskojau per visa Lietuva ir buvau pasiryzes sumoketi uz ji 400lt tokia troso kaina o viskas apsiejo uz 20lt :):):)

lazdijai
2012.03.02, 20:52
Turejau lygiai tokia pacia beda. Su tokia sankaba vargau puse metu, vis gaila buvo tu 400lt Issiaiskinau, kad subyrejusi ta detale, kuri remiasi i salono panele, tiksliau joje plastmasiukas. (isminant sankaba trosas sulysdavo i ta detale, tenai kur ta spyruokle ir paskutiniu metu net neatsokdavo, reikedavo ranka patraukti uz troso). Tekintojas uz 20lt istekino nauja ir per visa jos ilgy isfrezavo 3mm plyseli, per kuri uzdejau ant troso kuomet nuo troso nupjoviau ir nuemiau senaja. Viskas kol kas veikia ciki (trys menesiai). Troso ieskojau per visa Lietuva ir buvau pasiryzes sumoketi uz ji 400lt tokia troso kaina o viskas apsiejo uz 20lt :):):)


sveiki manau turiu ta pacia problema ,esu neauksto ugio sankaba gili tai jauciu problema pasc turiu stakles tekinimo reiks griept sia prblema uz rogu(upset)

AndrejP
2012.11.18, 23:08
Sveiki,
as cia naujokas (jeigu ne i tema rasau sorry)
gaal galesite pagelbeti
nupirkau 2003 Voyager 2.5 CRD
Yra problema su pavaru pejunginejimu : ka saltas variklis visos pavaros junggiasi labai gerai, kai masina isilaa(pravaziavus kokius 3-5 km) 1pirma pavara beveik neimnoma ijungti, reikia grusti per jega arba startuoti su 2a pavara. gal turit minciu kur problema? Aciu

BOSAS
2012.11.19, 21:17
Taip zinomos bedos ir isprendziamos.
turetu dar ir su 3 begiu buti niuansu.

AndrejP
2012.11.20, 12:57
Sveiki,
su 3ia juokiu bedu kol kas.
as manau kad issprendziamos, tik reikia rasti priezasti.

liutukas
2012.11.20, 21:57
Sveiki,
su 3ia juokiu bedu kol kas.
as manau kad issprendziamos, tik reikia rasti priezasti.
Pas mane ta pati beda buvo, ypatingai nebuvo galima imesti pirmos pavaros kai bevaziuodamas stodavai prie sankryzos neismetes begio ir po to iskarto bandai mesti pirma vis dar laikydamas sankaba. Padaryk experimenta - jeigu nepavyksta imesti 1 begio, atleisk sankaba ir vel imink, man tuomet isimesdavo, kartais ir kelis kartus reikedavo ismint. O kai pradejo neisimetinet 3 pavara, tuomet kantrybe baigesi ir susitvarkiau.

AndrejP
2012.11.22, 09:16
Sveikas
aciu uz patarimu, pabandysiu. bet noriu sutvarkyti ta trukuma. zmona vazinses tai pats supranti:))
o kur problrma buvo? sankabos pagrindiniam cilindre ar darbo cilindre(prie dezes)? kaip patikrinti?

liutukas
2012.11.22, 21:13
Pas mne beda buvo sakuciu sudilimas pacioje dezeje. Taciau kiekvienam individualus variantas gali buti. Vaziuoji pas BOSA ir paziures ar toks pats variantas ir pasakys kiek kainuos. Man restauravo.

AndrejP
2012.11.22, 22:03
na mas is Vilniaus i Kauna gabalas kelio.
gal zinai kas Vilniuje su Crysler technika draugauja?

BOSAS
2012.11.22, 22:44
Tarp kauno ir vilniaus tik 1 val kelio.
Ar tai pakankamai ilgai ?

AndrejP
2012.11.23, 13:47
Na kaip paziureti. Valanda pirmn, kol rasiu jus mieste, valanda atgal, remonto laikas(gali buti ir variantas, kad nesutvarkisit per diena)+ kuras . Ir viska tai reikia padaryti darbo laiku ir darbo diena.

angeloangel
2012.11.27, 17:22
Sveiki, šiandien silberauto pasakė, kad pas mane nebėra sankabos. Likau truputį nesupratus, jei jos iš vis nebūtų, tai juk aš bėgių nepersijungčiau :-o
bėgiai įsijungia lengvai, per puse metų yra kokius 3-4 kartus išmetę lauk 3 bėgį ir tai nežinau, ar ne pati kalta, gal negerai įjungiau jį. :-)
Vienintelis dalykas, kas labai nervuoja, tai spaudžiant staigiai gazo pedalą persisuka apsukos (jos pakyla, kaip ant tarsi neįjungto bėgio) tačiau jei viską darai iš lėto ir gražiai, tokių dalykų nebūna... Tai dabar jūs man pasakykit, gali būt, kad tikrai tos sankabos nebėra, ar dar galiu šiek tiek pavažinėti (pool) o gal būt tai net nereikalinga keisti visos sankabos :) būtų įdomu išgirsti pamąstymus :oops:

mikana
2012.11.27, 17:51
liaudiškai sakant jinai buksuoja , tai jau tikrai reikės keisti sankaba 1168 o ar ją visą ar ne reikės keisti tai pamatysi tik kai nuims dėžę

BOSAS
2012.11.27, 20:12
Sveiki, šiandien silberauto pasakė, kad pas mane nebėra sankabos. Likau truputį nesupratus, jei jos iš vis nebūtų, tai juk aš bėgių nepersijungčiau :-o
bėgiai įsijungia lengvai, per puse metų yra kokius 3-4 kartus išmetę lauk 3 bėgį ir tai nežinau, ar ne pati kalta, gal negerai įjungiau jį. :-)
Vienintelis dalykas, kas labai nervuoja, tai spaudžiant staigiai gazo pedalą persisuka apsukos (jos pakyla, kaip ant tarsi neįjungto bėgio) tačiau jei viską darai iš lėto ir gražiai, tokių dalykų nebūna... Tai dabar jūs man pasakykit, gali būt, kad tikrai tos sankabos nebėra, ar dar galiu šiek tiek pavažinėti (pool) o gal būt tai net nereikalinga keisti visos sankabos :) būtų įdomu išgirsti pamąstymus :oops:
Pagal aprasyma tai ir sankaba keisti ir deze tvarkyti bei dar si bei ta nuemus deze.

angeloangel
2012.11.29, 21:32
o gal žinote kur Vilniuje galima pigiau nei silberauto ir tikrai kokybiškai susitvarkyti?
o kas tas šis bei tas?

AndrejP
2012.12.01, 10:11
pabandyk cia
chryslerservisas.lt/kontaktai/

pats nebuvau (bet greitu laiku reikes kreipts)
is taksisto girdejau, kad pakankamai geri Chrysler zinovai

angeloangel
2012.12.03, 19:29
ačiū :)

AndrejP
2013.02.19, 20:18
jegu kam idomu bus del ko blogai jungesi pavaros
mano atveju buvo pasedes sankabos diskatorius
pakeite ir viskas susitvarke



Sveiki,
as cia naujokas (jeigu ne i tema rasau sorry)
gaal galesite pagelbeti
nupirkau 2003 Voyager 2.5 CRD
Yra problema su pavaru pejunginejimu : ka saltas variklis visos pavaros junggiasi labai gerai, kai masina isilaa(pravaziavus kokius 3-5 km) 1pirma pavara beveik neimnoma ijungti, reikia grusti per jega arba startuoti su 2a pavara. gal turit minciu kur problema? Aciu

driusa
2013.02.20, 20:34
jegu kam idomu bus del ko blogai jungesi pavaros
mano atveju buvo pasedes sankabos diskatorius
pakeite ir viskas susitvarke

O mašina tvarkei chryslerservisas.lt ? Jei viskas OK tai gali rašyt prie rekomenduojamų servisų.

BOSAS
2013.02.21, 06:44
jegu kam idomu bus del ko blogai jungesi pavaros
mano atveju buvo pasedes sankabos diskatorius
pakeite ir viskas susitvarke

Ar tikrai? Kazkaip abejones del to kyla.
Kad idejus nauja gal vos pagerejo gali buti bet ar tikrai gerai ir kaip ilgai?
Nes kad diskatorius del to nelabai gali buti kaltas, kazkaip ......

Na pasivazinek kuri laika ir paziurek ar nesugrys viskas i ta pati,

Kiek atleidus pedala nuo dugno pradeda masina riedeti?
turetu buti jei viskas gerai 35 - 50 proc tik tada pradeti judeti.
Jei taip yra vadinasi viskas susitvarke taciau jei bus tik apie 10 - 15 proc tai viskas sugrys kaip buve.

Getman
2013.02.21, 10:54
Mano atveju ligiai taip pat, kaip sako Bosas. Atleidus 10-15% jau pradeda masina drebet ir po biski judet. Atleidus dar tiek pat mazdaug, jauciamas toks kaip antras "sukibimas", stipresnis. Vat tada masina pradeda pilnai ir uztikrintai judet. Pavaros jungiamos sunkokai pasakyciau. Ar tai norma ar man reiketu kazkam ruostis?

BOSAS
2013.02.21, 18:26
Taip tai jau yra gedimai tiek su sankaba, tiek reketu atkreipti demesi ir i dezes bukle.
Kazkiek dar patempti gali, bet labai greit gali pasidaryti laukimas erzinanti kai viena diena beveik nieko neijungsi.