PDA

Žiūrėti pilną versiją : Isoriniai elektriniai veidrodziai



Gytman
2011.12.13, 19:35
O kas per knopkė, užlenkianti veidrodėlius? Aš jos neturiu, nors limitedas tikras (upset)

vejas666
2011.12.13, 20:07
pas mane dviejuose europiniuose ira knopke paspaudi ir uzsilenkia veidrodeliai o duris atidarinejant atsilenkia.tai labai patogu kur reikia molimetrofke pravaryt arba priparkavus vaiksciojamose vietose ,kad nekliuditu praeiviai veidrodeliu.

Gytman
2011.12.14, 20:31
Nufotkinkit kas nors, nemačiau Chryslery tokios knopkės...

intar
2011.12.14, 20:46
452

Gytman
2011.12.14, 23:39
Negi rimtai modeliuose su mechanine dėže buvo mygtukas vairo kolonėlės dešinėje, kuris užlenkia veidrodžius???
http://img1.oplius.lt/beta.plius.lt/images/anns/autoplius/lengvieji-automobiliai/19800/67/chrysler-town_country_1059283_big.jpg
Kaži kuo pagrįsta logika, kad jeigu dėžė automatinė, tai veidrodžių užlenkinėti nebereikia? Vieta mygtukui visiškai netradicinė. Bet užlenkus veidrodžius neįmanoma išlipti iš mašinos, tad kokia mygtuko esmė???

vejas666
2011.12.15, 08:06
kaip tai neina islipti su uzlenktais veidrodziais?viskas eina ,kai islipineji tai jie atsilenkia ,o kai duris uzdarai tada vel uzsilenkia jeigu ta knopke ijungta ant uzlenkimo.taip kad jie laipiojimui visiskai netrugdo,nebent pas tave neveikia duru atidarymo jutiklis

Gytman
2011.12.15, 16:08
kaip tai neina islipti su uzlenktais veidrodziais?viskas eina ,kai islipineji tai jie atsilenkia ,o kai duris uzdarai tada vel uzsilenkia jeigu ta knopke ijungta ant uzlenkimo.taip kad jie laipiojimui visiskai netrugdo,nebent pas tave neveikia duru atidarymo jutiklis
Na aš duris atidarau staigiai, tai jeigu veidrodėlis būtų užlenktas mygtuko pagalba - jutiklis dar tik pasiųstų signala, kad durys atsidaro, o aš jas jau atidariau ir veidrodėlis atsilenkė ne varikliuko, o durų stiklo pagalba (!?)
Kad susidėt tokią sistemą į esamą vaną, kaži ką reikia nusipirkti: pilnai veidrodėlius su pravodke iki vairo kolonėlės ar tik motoriukus veidrodžiams ir mygtukėli? Niekam neteko susidurti? Man tokia sistema reikalinga, nes užknisa vaikščioti ratais veidrodžių užlenkinėti (thumbsdown), o ankštuose kiemuose neužlenkus juos nulauš - tik laiko klausimas.

vejas666
2011.12.15, 16:43
,na tada naudokis savo metodais ir lakstyk aplink masina.viskas ten speja atsilenkt ,matai nemates ir sneki nesamones (!?)

jeigu sakau kad geras dalykas tai vadinasi geras ,bent jau diskonforto dar ne karto nesukele

dainius22
2011.12.15, 18:07
veidrodėliai veikia maždaug taip: su degimu spaudant mygtuką užsilenkia-atsilenkia; be degimo (sustojai-užgesinai) mygtukas tarsi nesuveikia, veidrodžiai užsilenkia tik sudarinėjus duris. taigi visks ok.

BOSAS
2011.12.15, 18:21
Na aš duris atidarau staigiai, tai jeigu veidrodėlis būtų užlenktas mygtuko pagalba - jutiklis dar tik pasiųstų signala, kad durys atsidaro, o aš jas jau atidariau ir veidrodėlis atsilenkė ne varikliuko, o durų stiklo pagalba (!?)
Kad susidėt tokią sistemą į esamą vaną, kaži ką reikia nusipirkti: pilnai veidrodėlius su pravodke iki vairo kolonėlės ar tik motoriukus veidrodžiams ir mygtukėli? Niekam neteko susidurti? Man tokia sistema reikalinga, nes užknisa vaikščioti ratais veidrodžių užlenkinėti (thumbsdown), o ankštuose kiemuose neužlenkus juos nulauš - tik laiko klausimas.

Teisingai rasai taip ir yra paspaudus knopke jie pradeda uzsilenkineti ir aisku, kad nespeja.
Jei staigiai darai duris tuomet durys pacios ji atlenkia ir viskas.
Ten tokia sistema tai ir turi buti. Pas mane ji yra ir retkarciais pasinaudoju.

vejas666
2011.12.15, 18:35
tai kai jau labai greitai skubi atidaryt duris tai rankom begiok ir atlankstyk ,gal taip bus greiciau:D

BOSAS
2011.12.15, 18:58
Tai kad to visai nereikia durys pacios juos atlenkia, kam cia begiot ir lankstyt.

vejas666
2011.12.15, 19:24
vienos puses duris atidarai ir abu atsilenkia ,tai ir nereikia lakstyt.ar ir varinejat su vienu uzlenktu?jeigu ne tai jau reikia lakstyt kad kita atlenkti kai nera sio navaroto

Gytman
2011.12.15, 20:05
veidrodėliai veikia maždaug taip: su degimu spaudant mygtuką užsilenkia-atsilenkia; be degimo (sustojai-užgesinai) mygtukas tarsi nesuveikia, veidrodžiai užsilenkia tik sudarinėjus duris. taigi visks ok.
Ačiū už paaiškinimą :)

kolektyvas
2011.12.15, 21:41
Tie veidrodeliai yra jega. Tik reiketu ju gal neijungti daleiskim nakciai ,kai lyja o ryte sals (na buna prognozes. arba stipriai sninga o poto sala ) Zodziu ryte reiktu apdauzyt leda nuo ju, nes sulus plasmasiniai dantraciai( jie ten vidui. buvau isardes)

Gytman
2011.12.17, 19:59
Ar kas nors gilinosi kuo sistema skiriasi nuo standartinių: tik motoriukais veidrodžių viduje ar visais veidrodžiais? kaip su laidais?

mikana
2011.12.17, 20:34
amerikonuose nera varikliuko kaip pas europa kuris padeda veidrodziui uzsilenkti :(

Gytman
2011.12.18, 19:59
O pats veidrodis konstrukciškai skiriasi, ar į esamus įmanoma sudėti varikliukus?

Girinis
2011.12.18, 21:31
Gytman, tau 10 prie reputacijos ir bokalas alaus.

Zydrius
2011.12.18, 21:35
O pats veidrodis konstrukciškai skiriasi, ar į esamus įmanoma sudėti varikliukus?

Dar reikes VAN'a "updaitinti" visam veidrodziu valdymo procesui. Pas europinius "fiskeje" daugiau laidu, tad laidu reikes, reliu ir viska sujungti.
Na gal ir verta, jei jau ypac aktualus tas "pointas" ;)

PlymouthV6
2011.12.18, 21:59
Siaip cia europiniu modeliu navarotas tie uzsilenkiantys veidrodziai, skirti siauroms europietiskoms gatvems ir ubagiskai ankstiems parkingams, o amerikoje toks navarotas nereikalingas, nes ten viskas MEGA :)

Gytman
2011.12.21, 10:17
Dar reikes VAN'a "updaitinti" visam veidrodziu valdymo procesui. Pas europinius "fiskeje" daugiau laidu, tad laidu reikes, reliu ir viska sujungti.
Na gal ir verta, jei jau ypac aktualus tas "pointas" ;)
Kad būtų viskas tvarkingai kaip originale, tai visos kasos bus reikalingos net iki mygtuko ant vairo kolonėlės. Bet įmanoma daryt paprasčiau - atskirai pravest tik laidus motoriukams ir jungiklį on/off :) Kitoje mašinoje pas mane originaliai tik on/off ir jokios sąsajos nei su durų atidarymu, nei užrakinimu, bet ten ir veidrodžiai netrukdo durų atidaryti, skirtingai nei Voyagerio. Gi Voyageryje paspausiu tą mygtuką ir išlipant vėl veidrodis atsilenks. Arba pačiam konstruot rėles, kurios veiktų nuo signalizacijos - būtų net geresnis variantas, nei originale.

mafo
2013.05.04, 13:40
Pas mane jie pastoviai stringa, užsidaryt užsidaro na o kai jau reikia atlenkti... kaip suprantu tai jų liga, gal kas susidūręs su šia problemėle ir galimais sprendimo būdais? Kairysis dar priedo dunksi į langą kai užsidaro (kažkodėl laiku nesustoja), kartais nebeatsidaro... Su dešniuoju taip pat kartais tokie cirkai nutinka...

ttukas
2013.05.04, 15:08
turi ziuret varikliukus nes pats varikliukas prasokineja man atrodo pas mane kairysis veikia gerai desinysis nei uzsilenkia nei atsilenkia as manau kad bus problema su varikliuku jis dirba girdisi bet veidrodzio nelanksto buvo man su kaire liampa taspats nekilnojo o varikliukas dirbo tai isardziau as ji sutepiau dar paspaudziau su replem viena detale kur sregis vaiksto tai pagelbejo tai manau kad ta pati problema yra ir su veidrodziu

Getman
2013.05.04, 21:11
Turejau tokia beda su kairiuoju veidrodeliu. Sutaise servise, nors meistras-elektrikas pasake, jog jie netaisomi. nes ten luzta kazkokia plastmasine detale, kuria kabina varikliukas. pas mane matyt buvo nuimtas kazkada veidrodelis, po to blogai uzdetas ir varikliukas blogai kabino. nes kai atsidarydavo, tai sone nesustodavo, o atsidarynedavo dar toliau i prieki. pasake, jei luzta ta plastmase, reikia keisti visa veidrodeli. isvada - jei veikia, maziau naudokites :)

kolektyvas
2013.05.14, 23:38
Veidrodelio viduje yra plastmasinis dantratis. Jis greitai suluzta, ypac ziema, kai po lijundros pasala. Todel tie veidrodeliai ir neveikia. Pas mane taip buvo, todel pakeiciau veidrodi, nes tu dantraciu nera atskirai pirkti. Bet veidrodelis kartais vis tiek neveikia, uztenka tik per ji kaukstelti su kumsciu ir jis vel darinejasi. Ten viduje yra oksidavesi kontaktai. Tai tokia ir beda.

seselis
2016.04.19, 23:28
Turejau tokia beda su kairiuoju veidrodeliu. Sutaise servise, nors meistras-elektrikas pasake, jog jie netaisomi. nes ten luzta kazkokia plastmasine detale, kuria kabina varikliukas. pas mane matyt buvo nuimtas kazkada veidrodelis, po to blogai uzdetas ir varikliukas blogai kabino. nes kai atsidarydavo, tai sone nesustodavo, o atsidarynedavo dar toliau i prieki. pasake, jei luzta ta plastmase, reikia keisti visa veidrodeli. isvada - jei veikia, maziau naudokites :)

Tai pas tave tik perdet normaliai reikejo?nes pas mane ta pati beda iki pat galo atsidaro...o ka veidrodis kainuoja kad pakeist?

seselis
2016.04.19, 23:58
Radau toky vaizdely. Gal kas bandet taip tvarkytis ? https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=3sKHX3P1sZA

mindaugasss4
2016.04.20, 08:36
Tai pas tave tik perdet normaliai reikejo?nes pas mane ta pati beda iki pat galo atsidaro...o ka veidrodis kainuoja kad pakeist? Noriu paklausti - veidrodžio 1996-2000m - kaip auto profilyje nurodyta -reikia.Galiu parduoti lakstomus po-20€ ;nelakstomus po- 15€ .tel.-868889299;863634264.

seselis
2016.04.20, 16:56
Noriu paklausti - veidrodžio 1996-2000m - kaip auto profilyje nurodyta -reikia.Galiu parduoti lakstomus po-20€ ;nelakstomus po- 15€ .tel.-868889299;863634264.

Man 2004 metu vanui reiktu

Olvis
2016.11.02, 21:33
Kas cia per veiksmas? Sendien tik ivaldziau modeli, smalsaudamas mygtukus prasimaigiau ir va taip va kaip siam video https://www.youtube.com/watch?v=ulnpCx1YDLE
Kaip ji nuormaliai atstatyt? Ar cia kazkas nuluze, persoke ar galima kazkaip neardant problema issprest?
Nes jai ranka statai, tai jis neuzsifiksuoja i reikiama padeti.

busas
2016.11.02, 22:45
kaip priziuret veidrodelius atsilenkiancius? gal ten wd pripurksti ziemai artejant ?

Olvis
2016.11.02, 23:27
Kad su WD galima tik viena vieta patept, tam kartuj tik tais :D

BOSAS
2016.11.03, 05:35
kaip priziuret veidrodelius atsilenkiancius? gal ten wd pripurksti ziemai artejant ?
smala aptepk.

Raimislt
2016.11.03, 07:24
Kas cia per veiksmas? Sendien tik ivaldziau modeli, smalsaudamas mygtukus prasimaigiau ir va taip va kaip siam video https://www.youtube.com/watch?v=ulnpCx1YDLE
Kaip ji nuormaliai atstatyt? Ar cia kazkas nuluze, persoke ar galima kazkaip neardant problema issprest?
Nes jai ranka statai, tai jis neuzsifiksuoja i reikiama padeti.

Video parodyta: kad ranka sustabdo, toje vietoje kur turi sustoti patys.

Olvis
2016.11.03, 23:23
Kas belieka. Ta ir padariau, bet jai uzlenkiant sekanti karta, jis vel atvepsta kaip asilo ausis. O ir sustabdzius laisvokas jis. Neuzsifiksuoja kaip kad turetu. Teks lupt turbut ir rasiu priezasti.

BOSAS
2016.11.05, 08:33
Kas belieka. Ta ir padariau, bet jai uzlenkiant sekanti karta, jis vel atvepsta kaip asilo ausis. O ir sustabdzius laisvokas jis. Neuzsifiksuoja kaip kad turetu. Teks lupt turbut ir rasiu priezasti.

Rasi tik gali reiketi kito kad pataisyti

busas
2016.11.09, 23:29
smala aptepk.

gal butu galima nuodugniau )) issilavinimas neissifruoja :)

Olvis
2016.11.11, 17:44
Manau, geriau pasilik prie savo issilavinimo sifravimo. Jis tiesiog nesivruoja. Errora meta sia tema.

BOSAS
2016.11.12, 07:20
gal butu galima nuodugniau )) issilavinimas neissifruoja :)
na cia prieziurai kad nesuputu ;)

busas
2016.11.14, 22:32
na cia prieziurai kad nesuputu ;)

dekui, guma uzsilenkusiame veidrodyje radau )) beliko surasti galimybe ta guma nuimti,kad nesuplesyti: autoaibeje surasti medyje smalos, o ten ir ... pakisti turbut po detalem :) ,cia turbut tokia nuoroda ir kitiems kaip as

AndriusS
2018.10.26, 08:03
Sveiki, ar 2006m Grand'ui vairuotojo veidrodėlio stiklas tinka nuo 4kartos Voyager ar TQ, gal net nuo panašių metų DOGE? Šianakt nuo užlenktų veidrodėlių daugiabučio kieme nuėmė stiklą, važinėt be veidrodėlio tragedija :(

Raimislt
2018.10.26, 09:07
Sveiki, ar 2006m Grand'ui vairuotojo veidrodėlio stiklas tinka nuo 4kartos Voyager ar TQ, gal net nuo panašių metų DOGE? Šianakt nuo užlenktų veidrodėlių daugiabučio kieme nuėmė stiklą, važinėt be veidrodėlio tragedija :(
Pats stiklas tinka - tik fiksavimas ant kurio jis montuojasi yra kelių rušių

busas
2022.12.14, 13:15
Sveiki

kas nutiko ,kaip gydyti ?
anksciau veidrodelis prasisukdavo viduje kazkas ir atsokdavo i vieta,tada graziai atsilenkdavo,dabar neuzkabina kazkas ir sustoja belekur

https://disk.yandex.ru/i/KtX2WX1PyT1sUw