PDA

Žiūrėti pilną versiją : Alkūninio veleno skriemulys



METRAS
2011.11.27, 19:29
Noriu paklaust ar 3,3 motorų alkūninio škyvas su guma. Atsirado čirpimas, diržo nemeta, diržas per škyvus vizualiai eina tiesiai, įtempėjo guolis neseniai pakeistas, diržui tik 3000 km, įtarimas ant parazitinio. Kokie požymiai, jei vis tik alkūninio?

BOSAS
2011.11.27, 20:50
su guma

stasys.m
2011.11.28, 11:03
Požymiai tokie - ant laisvu apsuku stipriai vibruoja įtempejas, matosi vizualiai. Netgi matosi kad skyvas vibruoja kai palendi po masina ant uzvesto motoro, cia nuo ilgo masinos stovejimo, turejau tokia problema, pries mano pirkima stovejo puse metu, gydosi tik skyvo keitimu. Bet del to diržas necypia, pasitikrink generatorių, jeigu jo korpusas skilęs - korpusas persikreipia ir rotorius kabina statorių, iš čia ir gali būti cypimas, patikrinti sunku nes nuėmus diržą generatorius sukasi lengvai nestrigdamas, pas save pamačiau tik kai išardžiau generatorių, gydosi generatoriaus keitimu. Nuėmęs diržą gali patikrinti ir parazitą ar jis nekliba ar nestringa. O kol dar diržas uždėtas - užpurkšk ant jo vandens ir pamatysi numeta jį ar ne, sausą labai retai kada numeta.

Bratka
2011.11.28, 11:36
Pas mane irgi yra maža vibracija. Jaučiasi kai stovi sankryžoje ant "D". Ant neutralo nesijaučia. Atsirado šis garsas kai buvo pakeistas naujas generatoriaus škyvas, diržas, parazitinio guollis ir įtempėjo guolis. Kilo įtarimas ant alkūninio veleno. Šrote išsirinkau iš kelių paty gražiausią, tačiau įdėjus vibracija nedingo. Kadangi diržo įtempėjo keičiau tik guolį tai turiu įtarimą kad šitą vibraciją sukelia išdilęs "demferis" (lygtais taip vadinasi tas įtempėjo mechanizmas). Kolkas neturėjau galimybės eksperimentuoti toliau....

stasys.m
2011.11.30, 20:07
Vibruoja ar negarsiai tuksena? Bratka pasitikrink ar tik nesigavo kaip pas mane, pakeitus itempeja "pasidare" per ilgas iki tol naudotas beveik naujas dirzas ir įtempejas atsipalaidavęs tukseno atsileides iki galo į savo atramą ant padeties "D" o ant "N" ir "P" buvo viskas OK. Pasigyde uzdejus biski trumpesnį diržą ;)

Bratka
2011.12.02, 10:46
Gali būti, nes jaučiasi tik ant "D" ir tai ne visada vienodai, o ant "P" ir "N" nieko nesijaučia. Pradžiai į akis krito truputį vibruojantis alkūninio škyvas, bet kaip minėjau pakeitus jį kitu niekas nepasikeitė. O su įtempėju neeksperimentavau. Beje aš keičiau tik įtempėjo plastmasinį ratuką su guoliu. Pirktas "Autodalys Šančiuose" kažkokio BMW pagal išmatavimus identiškas.