PDA

Žiūrėti pilną versiją : III 1996 - 2000 Autopiloto, signalo ir ABS spirales (clock spring) problemos



Michael
2011.11.27, 12:53
Sveiki,

skaiciau senus postus apie sia problema (dega oro pagalviu lempute, neveikia signalas, autopilotas) bet atsakymo sau neradau, tai bandysiu vel uzklaust. Gal kas zinot, ar Chrysler clockspring Lietuvoje yra garantinis keitimas? Jei taip, tai kur?. Amerikoje del sios problemos buvo atsaukta virs milijono automobiliu, pakeista clockspring, duota garantija (atsiprasau, kad angliska citata is interneto: Chrysler is recalling about 500,000 1996-1998 minivans and an extending a warranty on 1.3 million more because of the clockspring in the steering wheel, which provides power to some internal components, may have been installed off-center. This may cause the air bag warning lamp to illuminate; the driver's air bag, horn, or cruise control may stop working. For details, call DCX at (800) 853-1403 and have your vehicle ID number handy.) Cia galima rasti ir oficialu rasta. http://www.chrysler.com/universal/webselfservice/pdf/D17.pdfJeigu garantinio pas mus nera, tai kur galima normalia kaina isigyti nauja, Vilniuje pageidautina. Aciu is anksto.

Arnas
2011.11.28, 09:56
Turiu naudota, gera nuo 2001 m. Bet nesu tikras ar tiks senesniam. Gal kas zino?

Michael
2011.12.09, 16:29
(hooray)Vis tiktai susitvarkiau pats - autopilotas ir signalas veikia, (ura) bet dar kaupiu drasa jungti oro pagalves (H-).

sarikas
2011.12.10, 12:56
saunu,kad susitvarkei,bet jei ten litavai-ten plienas,ar kazkas panasaus,lituotas nelaiko...jei ka tai turiu-50lt :)

(hooray)Vis tiktai susitvarkiau pats - autopilotas ir signalas veikia, (ura) bet dar kaupiu drasa jungti oro pagalves (H-).

BOSAS
2011.12.11, 11:18
saunu,kad susitvarkei,bet jei ten litavai-ten plienas,ar kazkas panasaus,lituotas nelaiko...jei ka tai turiu-50lt :)

Tik nereikia Jei zmogus moka lituoti puikiai ten viskas laiko, daug jau prilituotu yra ir viskas veikia.

ZEMAITUKS
2011.12.11, 16:59
Kad nereiktu kurti naujos temos gal sakau kas patartu del iskilusios problemos.Zoziu automobilis dodge grand karavan 2001m neveikentis autopilotas,kur reikia ieskoti ligos ?Tiesa pries pora metu dariau diagnostika (del kitos bedos) ir meistriukas sake ,kad problema valdymo bloke (matosi ,kad blokas keistas,nes pazymetas kaip srotuose zymi),taiva noriu paklausti kas galetu sutvarkyti ta problema (ar bent jau patartu) ir kiek tai kainuotu ?

BOSAS
2011.12.11, 17:50
Ar garso signalas dirba?

ZEMAITUKS
2011.12.12, 09:21
Taip signalas veikia,kai tikrino sake su vairo jungtukais lygtai viskas ok.

BOSAS
2011.12.12, 18:56
vadinasi bedos vakume reikia ieskoti.
Ir laiduose prie pusles.

antoska
2012.02.09, 18:29
Labas.norejau paklaust kaip tu ten susitvarkei ta autopilota bei signala su airbag??? pas mane C grand v. 1998 2.5td ir turiu panasia beda uzsidege airbag ir neveikia signalas bei autopilotas .parasyk kaip ten susitvarkei . ACIU

kestutism
2012.02.09, 21:31
Sveikas, susitvarkiau šią problemą ir aš, viskas tikrai žymiai papraščiau nei maniau. Nusiimi vairo apatines apdailines plastmases, nuo skydelio puses atsisuki tris vairo signalo panele laikančius varztus, atsijungi jungteles tada atsisuki vaira laikančią veržlę, su "sjomniku" nuimi vairą (bent jau man be "sjomniko" vairo nuimt nepavyko, nors kiti forume rašė, kad nuėmė be jo), atsijungi berods dvi jungteles ir apvali "clock spring dežė" jau tavo rankose. Tada atsidarai šią dėžę, randi nutrukusią "clock spring" vietą, (pas mane ji buvo visai netoli jungteles). Imi lituoklį ir pradedi darbą, išmesdamas- išlituodamas nuo jungtelės nutrukusį spring'o galą ir perlituodamas prie jungtelės likusią spring'o dalį. Tada atbuline tvarka viską surenki atgal. Tiesa nepaminėjau, kad reikia teisinga kryptimi uždėti "clock spring" ir vairą, bet apie visa tai (išskyrus perlitavimo procedūrą) , gali pažiūrėt žemiau pridėtame YouTube ..: http://www.youtube.com/watch?v=7ipVKnDNzXM
Butum Kaune, tai prilėktum, parodyčiau plačiau kas ir kaip...

antoska
2012.02.14, 11:03
Aciu

kestutism
2012.02.14, 22:40
Dziaugiuosi, jei kazkuo galejau padeti..:-) Sekmes.

BOSAS
2012.02.15, 16:52
Dziaugiuosi, jei kazkuo galejau padeti..:-) Sekmes.
(ok2)

karolis
2012.02.29, 20:25
602603Kyla klausimu ka lituot,kur esu sunumeraves,4 galai nutruke kaip suprantu

karolis
2012.02.29, 22:59
602603Kyla klausimu ka lituot,kur esu sunumeraves,4 galai nutruke kaip suprantu

Fsio susilitavau,viskas veikia ciki piki,lempute nebedega. :)

Auriss
2012.03.04, 21:11
pas mane irgi ta pati beda,reiks pabandyti ir man paardyti :)

antoska
2012.03.04, 21:23
Nu va daugiausiai vargo buvo su vairo nuimimu, bet pasigaminau "sjomnika" ir nuimiau, bet tame bedos dar nesibaige, pas mane taip pat kaip ir foto nutruke laidai, tik beda tame kad, kitame gale , o ten jau prieiti imanoma tik 1 budu, kniedziu isgrezimu. na o kokia bus pabaiga sio darbo parasysiu ryt :)

P.S. Aciu karoliui uz foto.

antoska
2012.03.05, 13:07
na va susilitavau kas buvo nutruke, o buvo nutruke ne juosteles pradzioje prie kontaktu, o per linkima. Viska pastaciau i vieta ir viskas liux veikia!

P.S. Dar kart aciu Karoliui, ir didelis dekui Kestuciui M.

Remizox
2012.03.23, 20:33
sveiki, kad nekurti naujos temos parasysiu cia. Sulitavau clockspriga, signalas veikia. Saugumo deliai patikrinau itampa ateinacia i airbagus, ziuriu ateina 3V, cia normalu ar man pajungus fiske isaus airbaga? :D

Trioškis
2012.03.23, 20:42
sveiki, kad nekurti naujos temos parasysiu cia. Sulitavau clockspriga, signalas veikia. Saugumo deliai patikrinau itampa ateinacia i airbagus, ziuriu ateina 3V, cia normalu ar man pajungus fiske isaus airbaga? :D

Ten turetų būti įtampa ne pastoviai, o tankiais impulsiukais, tai gerai matosi pajungus "LED" indikatorių, o kolega matyt matavai su testeriu, todėl ir rodė pastovius 3V. Viskas ten gerai, jungi pagalvę (žinoma pirmiausisi ištraukęs raktuką iš uždegimo spynelės), ir grožiesi užgęstančia "Airbag" lempute.

Remizox
2012.03.25, 10:41
Dėkui. man ant multimetro pastovius 3V nerode, sokinejo voltai. Pas mane Ijungus degima nedega Airbag lempute ir net atjungus Airbag nedega. Tikriausiai isimta yra arba perdegus...

Trioškis
2012.03.25, 13:21
Pas mane Ijungus degima nedega Airbag lempute ir net atjungus Airbag nedega. Tikriausiai isimta yra arba perdegus...

Greičiausiai kažkur tarp laidų bus pajungta varža, (apgavikas), ir nelaimės atveju pagalvė neiššaus(no). Arba "clockspringe" "airbag" juostelės nenulūžusios ir viskas puikiai veikia.

kestutism
2012.03.25, 23:13
Greičiausiai kažkur tarp laidų bus pajungta varža, (apgavikas), ir nelaimės atveju pagalvė neiššaus(no). Arba "clockspringe" "airbag" juostelės nenulūžusios ir viskas puikiai veikia.

Manau kad "airbago" lempute skydelyje perdegus (arba jos nėra..), nes ijungus degimą ji turetu uzsidegti taip pat ir atjungus "airbaga" turetu uzsidegti... Jei butu idetas (ir teisingai parinktas) "apgavikas", skydelio indikacija turetu nesiskirt nuo to varianto kai pajungtas tikras "airbagas"... Na jei ne tame beda, reiskia kazkas rimtesnio....

rimvius
2013.02.17, 21:26
Oi,sorry:-? nepastebejau.kad cie III karta.:-o ir aciu uz atsakymus.:)

BOSAS
2013.02.17, 22:32
http://www.voyager.lt/showthread.php?1839-Autopiloto-signalo-ir-ABS-spirales-(clock-spring)-problemos

risa
2013.05.08, 16:48
Reikia keisti clock spring'a, bet internetu LT nerandu (gal, kad nzn kaip lietuviskai ta detale vadinasi). Savaitgali vaziuoju i Kauna, patarkite, kur ieskoti, naujo, arba nebenaujo.

BOSAS
2013.05.08, 21:12
Susitaisyk.

risa
2013.05.08, 22:47
Taisyt kaip ir neina, nes nuluzes tas atsikises plastmasiukas, kur juosta nuo pertempimo, ar tai nuo lenkimo saugo. Be jo vis vien neilgai veiks.

Zydrius
2013.05.09, 00:01
Savaitgali vaziuoju i Kauna, patarkite, kur ieskoti, naujo, arba nebenaujo.

Darbo dienomis Narepai, Minivenas, kontaktai yra pirmam svetaines puslapyje. Kiti variantai - ardomos dalimis pagal info is autoplius, gido.
Elementaru lyg ;)

BOSAS
2013.05.09, 08:10
Taisyt kaip ir neina, nes nuluzes tas atsikises plastmasiukas, kur juosta nuo pertempimo, ar tai nuo lenkimo saugo. Be jo vis vien neilgai veiks.

Najau neina viskas eina pritaisyta ju kruvom ir laiko be problemu.

risa
2013.05.13, 20:33
Nebesismulkinom, nusipirkom kita. Dabar iskilo klausimas, kokiu tepalu juosta sutepta, noretusi nuvalyt ir sutept is naujo. Susiklijavusi juosta nuo seno tepalo nejuda laisvai, gali buti, kad del to uzsilanksto.

Darius77
2013.05.14, 07:52
Kažkada seniai tvarkiau clockspringą, tai irgi buvo suteptas tepalu, kuris veikė kaip klijai... Tada tiesiog iššluoščiau sausai. Laikė dar porą metų, po to pardaviau. Naujas savininkas gan greitai po pirkimo įvirto į griovį, tai galima sakyti, kad clockspringas tarnavo iki galo :)

risa
2013.05.15, 15:14
Bandysiu valyt, nes geriau nieko nei toks.