PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 CRD Problema del dumingumo



andiusb.77
2011.11.12, 20:08
sveiki.masiniukas 2001 voyager 2,5 crd turi tokia beda,uzvedus meta melsva duma ir gan stipriai.kas keisciausia ir pasiles meta melsva,kad ir gerai uzgazavus juodo nerodo visai.diagnostika dariau kas susije su elektra viskas dirba gerai.negi bus problema purkstukuose?gal kas jau issprende tokia beda?nes kiek pastebejau dauguma dumija.

BOSAS
2011.11.12, 20:19
tai kad nelabai jie dumija.

Reikia tikrinti kokios bedos tavo CRD sedi.
Gali buti ir dirzuose ir purkstukuose ir galvose ir kurio reguliavime.

Kazkur is isvardintu variantu yra tavo beda

andiusb.77
2011.11.12, 20:39
Tai gerai.Diagnostika padaryta,koks sekantis zingsnis,pas ka kreiptis?

BOSAS
2011.11.12, 22:11
As tokiu atveju savo klientams siulau pradeti nuo dirzu, nes jei ten bedos tai jokios diagnostikos neranda.
Toliau sekantis variantas purkstukai ir galvos trukimo patikros. kuro slegi turejo parodyti diagnostika.

Taciau siam modeliui ji kaip ir nereikalinga, nes diagnostika daroma 3 raktelio pasukimais.

vejas666
2011.11.12, 23:33
as matau andriusb kaunas ,BOASAS irgi kaunas .man atrodo nuvarai BOSAS padaaro ir bedu namatai

viper
2011.11.23, 15:16
ar issisprendei del to duminimo ???
nes pas mane tas pats tik kuo saltesnis oras tuo daugiau.

Danius
2011.12.30, 19:54
Na panašią problemą turėjau ir aš.Ir diagnostikas darė,ir purkštukus suremontavau,ir dar krūvą litų sukišau o naudos beveik nulis.Po konsultacijų su Bosu nusprendžiau patikrinti svirteles ir kompensatorius.Na darbo kol pasirodo vožtuvų svirtelės geram pusdieniui (čia man gal taip ilgai) ir ka vožtuvų dangtis su velenais ant stalo.Pasirodo visos svirtelės savo vietose ,nesulūžę,kompensatoriai- keli įtartini . Taigi visus tvarkingai išplaunu ir atgalios.Sekančią dieną po pusdienio krapštymo mašiniukas parodo balsą ir jokių mėlynų dūmų.
Pabaigai parašysiu ,kad tepalai naudojami tik sintetinai ir visdėlto kompensatoriai buvo pradėję strigti.
Tai tiek mano pastebėjomo ir nebūtinai pas kitus bus ta pati liga ,bet kai nežinai pas ka ligų ieškoti tai gali būti viena iš daugelio.
Kaip ilgai tai bus tvarkoje bus matyti,savo senukui kai pupsėjo taip pat praploviau tai jau gan senokai viskas tvarkoje.

vejas666
2011.12.30, 20:45
jeigu nepaslaptis kiek atistoja tokia operacija??

Danius
2011.12.30, 21:10
jeigu nepaslaptis kiek atistoja tokia operacija?
Tai kad viską kaip ir surašiau (darbus ir laiką) o tarpinė po dangčiu kainavo 73lt. Na dar kadangi tokią operacija dariau pirmą kartą teko išsitekinti spec kaiščius velenų fiksavimui ir pasidaryti raktą velenų žvaigždutėms atsukti, o kai ta viską gali pasigaminti pats savo garažia tai ne taip jau ir brangu.O jeigu pas meistrus tai vien diržo pakeitimas kažin ar ne nuo 600 lt.

algelis
2011.12.31, 12:58
Tarpine 73 lt?no name,ar klaipedos gamyba?varztai liko seni?
Del istiso melyno dumo,tai pradzioj pasitikrint galvos trukima reiketu,o poto jau dirzus ir visa kita krapstyt.Nuvaziuoji i silberi,uzmauna spec kolba su tam tikru skysciu ir po 10min zinosi,ar krapstyt toliau,ar beda rasta?Cia mano patarimas,nes kai pradesi viska skerst,ardyt,ieskot,tai patikek,atsistos nea 1k.lt.

Danius
2011.12.31, 14:38
Tarpinė po vožtuvų dangteliu,ne po galva, pirkta Tanagroj.Na pakolkas viskas gerai,o kai ne tai bandysime toliau ieškoti.

BOSAS
2012.01.01, 11:00
Na panašią problemą turėjau ir aš.Ir diagnostikas darė,ir purkštukus suremontavau,ir dar krūvą litų sukišau o naudos beveik nulis.Po konsultacijų su Bosu nusprendžiau patikrinti svirteles ir kompensatorius.Na darbo kol pasirodo vožtuvų svirtelės geram pusdieniui (čia man gal taip ilgai) ir ka vožtuvų dangtis su velenais ant stalo.Pasirodo visos svirtelės savo vietose ,nesulūžę,kompensatoriai- keli įtartini . Taigi visus tvarkingai išplaunu ir atgalios.Sekančią dieną po pusdienio krapštymo mašiniukas parodo balsą ir jokių mėlynų dūmų.
Pabaigai parašysiu ,kad tepalai naudojami tik sintetinai ir visdėlto kompensatoriai buvo pradėję strigti.
Tai tiek mano pastebėjomo ir nebūtinai pas kitus bus ta pati liga ,bet kai nežinai pas ka ligų ieškoti tai gali būti viena iš daugelio.
Kaip ilgai tai bus tvarkoje bus matyti,savo senukui kai pupsėjo taip pat praploviau tai jau gan senokai viskas tvarkoje.

Tai vadinasi teisingai nustatem nerandama liga ;)

vejas666
2012.01.01, 15:30
o tai kaip suprantu del kompensatoriu viskas buvo,o garso ceksejimo nesigirdejo ar kaip ,kad ilgai neradot??

BOSAS
2012.01.01, 19:58
Pabaigai parašysiu ,kad tepalai naudojami tik sintetinai ir visdėlto kompensatoriai buvo pradėję strigti.
Tai tiek mano pastebėjomo ir nebūtinai pas kitus bus ta pati liga ,bet kai nežinai pas ka ligų ieškoti tai gali būti viena iš daugelio.


Turi pasiziureti i savo tepalus, gal su jais kazkas irgi nera gerai.
Nes taip neturetu buti buvo gerai su tais tepalais o po to jie bedos pridirbo.
Dazniausiai atvirksciai buna. Pirmiau blogai pakeitus tepela pasitaiso.
Aisku cia sunku taip sakyti, kad tikrai kalti tavo tepalai, taciau man yra tokia situacija buvus, kai su sintetiniais taip nutiko, taciau zinau, kad tai buvo fuflekas, aisku suzinojau, kai nutiko.

Cia vejas666 visiakai ne tokias problemas sprendem ten kalimu nebuvo.
Ir viskas buvo praeita abeceles tvarka, pirmiau purkstukai, o po to kiti dalykai.

Danius
2012.01.02, 20:36
Pas mane šis CRD tik antri metai ,o kas jamia buvo pilta anksčiau niekas nežino .Tepalai Total o ar tikri ???

algelis
2012.01.03, 14:59
total tai total,bet ar sintetika?jei antri metai turi,tai jau turetum zinot kas per tepalai :roll:

vejas666
2012.01.03, 20:50
:idea::idea:
Tai vadinasi teisingai nustatem nerandama liga ;)

bet as vis nerimstu ...ar tik ta liga nebuvo voztuvu gumyciu pabaiga?ar nekeitet gumyciu?kazkaip nesirisa man tie kompensatoriai:idea:

BOSAS
2012.01.03, 21:20
Ne tikrai ne, nes ismetime buvo nesudegintas dyzelis.

Danius
2012.01.04, 19:53
:idea::idea:

bet as vis nerimstu ...ar tik ta liga nebuvo voztuvu gumyciu pabaiga?ar nekeitet gumyciu?kazkaip nesirisa man tie kompensatoriai:idea:

Tepalai taigi rašiau sintetiniai Totalo 5W 30 na gal paskutinį skaičių galiu būti ir sumaišęs nes technikos kieme ant pirštų nesuskaičiuosi ir tepalai ne visai vienodi.O kas dėl kompensatorių tai keliatas jų nuėmus dangtelį buvo visai minkšti ,jei taip galima pavadinti ir tas buvo įsiurbimo vožtuvams ,ko pasekoje nepilnai arba visai neatsidarydavo vožtuvas ir tamia cilindria gaudavosi stipriai per riebus mišinys.Ilgiau padirbus varikliui tas truputį lyg sušvelnėdavo.

andiusb.77
2012.04.02, 17:14
vienintelis Danius kazka rimciau parase.negi niekas daugiau nesprende sitos problemos del duminimo.

BOSAS
2012.04.02, 21:07
Sprendem ir daug kartu daniui sia problema isprendem tokiu budu, tavo atveji reikia ziureti individualiai, tau nezinau ar tiks Daniaus variantas.
Daug dalyku i tuos dumus susideda.

andiusb.77
2012.07.18, 17:45
dabar siltas oras jokio dumo beveik nemeta.buvo vesesni rytas vel melsva meta ,ateis ziema dumins toliau.

BOSAS
2012.07.20, 07:45
Uztai reikia kai perki sias masinas pirkti vesiam ore tada matori visi defektai.
Jei temperatura maziau 10 laips tuomet viskas matosi.
Gal pas tave ir kompresijos bedu jau yra.