PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 CRD Atbulinės eigos lempu jungiklis



Schnaps
2011.11.08, 01:59
Sveiki,gal kam taip buvo kad karts nuo karo neužsidega atbulinės šviesos,paklibinus bėgių rankeną įsijungia,įtariu bus jungiklis pavarų dėžėje,gal kas galit pakomentuoti kaip tai sutvarkyti?

BOSAS
2011.11.08, 19:59
Pakeist

Schnaps
2011.11.12, 21:11
Pakeist-tai paprastas ir kainuojantis sprendimas,kadangi pats užklausiau pats atsakysiu,išėmiau,praploviau nitro skiedikliu,pramankštinau su wd40 ir veikia puikiai.

BOSAS
2011.11.12, 22:14
Sveikinam isprendus problema.

Akela
2012.01.17, 12:09
Kai pirkau auto, pas mane atbulinis nuo pat pradziu neziba. Tepraeisiu net TA. Buvo nutrukes EGR vamzdelis nuo EGR voztuvo (virs turbinos kur stovi) ir ten visur privaryta tokio tepalo su suodziai. Itariu, kad gali buti tas dacikas prigeres to tepalo. Bet ten tu daciku daug stovi ir neatsirenku, kuris konkreciai. Gal kas turit schemute kur butu matytis jo vieta?
Dekui

Zydrius
2012.01.17, 14:36
Kai pirkau auto, pas mane atbulinis nuo pat pradziu neziba. Gal kas turit schemute kur butu matytis jo vieta?

Ziurim (H-)

Akela
2012.01.23, 14:29
Nu nelabai irgi dar atsirenku kur, kurioj vietoj jis cia gali buti. Gali jis is apacios nesimato? Savaitgali dar buvau palindes po apacia, bet nelabai as ten ji maciau. Gal kos kokia foto turi? Ar tikslesne vieta- apibudinti?

Darukas
2012.01.23, 21:30
Kiek pamenu pagal pirmuko mechaninę dėžę - tai iš viršaus daviklis stovėjo. Gal kas geriau žino(smoke)

Akela
2012.01.24, 00:14
Na jeigu I = IV tai galima ieskot is virsaus. (ok) As dar turiu toki itarima, kad ar tik jis nebus pasleptas i kare puse kazkur link rato, kur jo visai nematyti. Nes is virsaus buvau atsiardes visas slangas, kai keiciau EGR voztuva su vamzdeliu, bet to daciko lyk ir nemaciau (blink). Nors tada buvo mintis kaip EGR sutvarkyt, o ne atbulnio sviesikes :-x

Akela
2012.01.29, 11:45
Ateiciai tiems kas ieskos daciko! Jis randasi kaireje puseje, virs rato prie spyruokles, susukus ratus gerai matosi, jeigu nera apatines dalies posparnes :)
To Schanps'as: o pas mane pats dacikas neveikia. Ar tu ji visa merkei i nitro skiedikliu ir ploviai? Siaip as laidus uztrumpinau, tai uzsidege atbulinis, tai nusprendziau, kad dacikas kaltas. Bet jo tas saratas gan lengvai vaiksto, nepanasu, kad butu koks "uzpuves". Ar tokiu atveju gali padeti praplovimas nitro skiedikliu ir kur jo tokio gauti?

Akela
2012.02.05, 17:56
Atbulinis nei is sio, nei is to pradejo zibeti. Nieko nedariau, neploviau daviklio, tik buvau išsukes kai minejau, ir atgal isukau. Tai buvo 2012.01.29 o 2012. 02.03 pirma karta pamaciau trumpam uzsidegusi, siandien jau visada dega, kai ijungi atbulini (ok2).

BOSAS
2012.02.05, 20:33
Vadinasi per mazai darbe naudojai teisingu zodziu PYP PYP PYP :D

Akela
2012.02.06, 15:59
Vadinasi per mazai darbe naudojai teisingu zodziu PYP PYP PYP :D

Nu, kad ne toks sudetingas ir darbas, kad daug PYP naudot :D

tadelis
2012.06.19, 00:09
gal kas zino kokios dar masinos tinka varlyte
2.5 CRD, 4 serijos

liustra
2012.06.26, 11:06
Na maniškiam auto, jį isigijus irgi nedegė atbulinis. daviklio išsukimas ir šarato pamiklinimas naudos nedavė. Parduotuvėse neradau, šrotai neturėjo, nes atiduoda kartu su greičių dėžėm. Tai aš jai bulgarkės pagalba padariau skrodimą (apipjausčiau plastmasinę daviklio dalį laikantį metalinį žiedą, tada jo likučius atlankcčiau ir kuo puikiaisiai daviklis pasidalino į dvi dalis, o ten jau pasimatė ir problema (buvo užsiskersinus plokštelė kuri užtrumpina kontaktus). Po to surinkau užlanksčiau ir įsukau į vietą. laimingai praėjau tech. apžiūrą.