PDA

Žiūrėti pilną versiją : del priesrukinio ir atbulinio



aprioris
2011.11.05, 17:13
gal kas esat y bufery ysideje atbuliny ir priesrukiny?
jei esat .papasakokit kas kaip

Ovaldas
2011.11.05, 17:52
As esu taip pasidares, uztrukau kokias 3-4 val. nusiemi buferi, atsimatuoji pagal stikliuka, ispjauni, gali kad ir su peiliu, lengvai einas. Tada uzsidedi buferi ir atsizymi ant buferio balkio. Vel nusiemi ir su turbinke ispjauni balkio priekyje atitinkamas skyles. I jas istatai priesrukini su atbuliniu ir dedi atgal buferi. As kai pirma karta nueminejau pamirsau apie parktronkus, tai teko naujus nusipirkt, nepamirsk ir sekmes. :D

aprioris
2011.11.05, 19:36
tai visdelto balky reikejo pjaut. o kiek vietos nuo balkio iki buferio(viduj) gal apseisiu be pjovimo

Ovaldas
2011.11.05, 19:42
bijau dabar tau pameluoti kiek tiksliai... galima ir balkio nelieciant, tik is lauko puses eina ideti, lieka islindes plastmasinis korpusas. As buvau taip pasidares, bet man nepatiko perdaug gavosi issikise is bamperio, todel staciau is vidaus. Balki pjauni ne kiaurai o tik 1 sluoksni. Pilnai suprantu kad avarijos atveju tai tikrai nepades, bet as pasidariau taip...

crysleris
2011.11.06, 13:12
o tai ka nera atbulines eigos ir priesrukinio kad reikai taip himicinti? kam ten grezti, sukti, jei yra originalas, neuztenka? pas mano pazistama yra atbuline ir priesrukinis zemiau buferio (matyt irgi kazkoks entuziastas pritaise). tai ka as zinau, mano poziuriu tai lievai.... ir numusti kur nors ant saligatvio borto vienas juokas..

aprioris
2011.11.06, 13:41
pas mane irgi kabo kiausiniai , tai ir noriu y bufery ykist.

Ovaldas
2011.11.06, 18:09
o tai ka nera atbulines eigos ir priesrukinio kad reikai taip himicinti? kam ten grezti, sukti, jei yra originalas, neuztenka? pas mano pazistama yra atbuline ir priesrukinis zemiau buferio (matyt irgi kazkoks entuziastas pritaise). tai ka as zinau, mano poziuriu tai lievai.... ir numusti kur nors ant saligatvio borto vienas juokas..

Jai pas tave EU varijantas, tada nieko nereikia perdarineti. USA varijante vietoi atbulinio daromi posukiai, todel ir tenka himicint.

raimmis
2011.11.07, 00:20
http://www.voyager.lt/gallery/showimage.php?i=3631&c=72 va cia kaip pas mane buvo padaryta , bamperyje ispjautos ovalios skyles ikistos lempos ir prisuktos prie metalines balkes, bet baisiai nervavo tai daba euro stovi