PDA

Žiūrėti pilną versiją : Kilimėliai



Gytman
2011.11.05, 14:14
Medžiaginius kilimėlius turiu originalius, bet žiemą jie nespės išdžiūti beveik niekada - važinėju mažais atstumais, mašiną laikau kieme.
Todėl geriausias sprendimas mano atveju žiemai yra guminiai kilimėliai, kuriuos karts nuo karto reikia iškratyti. Town&country konkrečiai pritaikytų guminių kilimėlių neradau nei autokilimeliai.lt, nei aroste.lt. Užmačiau va tokius (http://www.usaparts.lt/lt/amerikietisku-automobiliu-dalys/0/1034/?q=kilimeliu+komplektas+voyager), kaina 252Lt ketvirtukui, gal truputi didoka, bet MOPAR.
Su kažkokiais senukiniais nesinori eksperimentuoti, norisi, kad tikrai atitiktų forma.
Kas ką naudojate, gal kažką gerai tinkančio pritaikėte?

oleg
2011.11.05, 18:22
jeigu nori tik ziemai ,tai nusipirk bet kuri universal ir ispjausi keip reikes pagal dugna ir pse tarnauja labai ilgai/ Ir nuo purvo apsauga. Atrodo irgi normaliai!! Cia mano nuomone(250 lt uz kilimelius nemokieciau)

aprioris
2011.11.05, 22:03
o jei nusipirk tokio kilimo kur apacia guma o virsui kilimas (kaip buna ystaigose ziema,kur prie duru) ir pagal orginala isikirpt. jis sugers slapumus bet y dugna nepraleis.

Banginis123
2011.11.06, 09:23
Mano nuomone gariausi yra guminiai kilimeliai. Maziausiai bedos su jais. O jei medziaga virsuj, tai pastoviai rasos langai ir siaip visada bus dregme. Todel, kad susigers i medziaga, per nakti uzsals ir amen. Turiu vienoj masinoj medziaginius, tai geriau nereikia, sukieteja kaip neaisku kas. O i Chrysleri dabar sudeti priekyje guminiai. Tik nepamenu ar is senuku ar is bazes pirkau. Su bortukais, tai tikrai viskas ten tinka. Tik vat del galo tai nezinau ka daryt, nes kaina ilgo kilimelio tai apie 80-90lt ir plius reiks pjaustyt, bet manau, butina isidet, nes prieziura zymiai palengveja :)

BOSAS
2011.11.06, 12:26
guminiai nera geras sprendimas.
Po jai issunta masinos kilimas ir pakeicia spalva ;)

crysleris
2011.11.06, 13:09
as kai pirkau is zmogaus tai ir priekyje guminiai ir po keleivio sedynem guminiai. manau tikrai nefirminiai, nors atrodo pagal dydi ir tinkamuma kaip firminiai.... bet visko gali buti kad seimininkai tuos kilimelius pirko ne Lietuvoje, nes ne vienus metus vazineta uzsienyje

oleg
2011.11.06, 21:53
na pas mane guli original kilimai,virsus kilimas o apacia gumine .

Daranius
2011.11.11, 21:05
guminiai nera geras sprendimas.
Po jai issunta masinos kilimas ir pakeicia spalva ;)

tikrai nesveika kilimui, todėl aš po apačia patariu padėti kokį medžiaginį skudurą, kurį tiesiog reikia stebėti ar jis nėra šlapias.

Daranius
2012.02.19, 01:11
yra tokie variantai - kas mane sudomino kad ir bagažinei kilimėlių turi:
http://www.aroste.lt

arturelis2529
2012.02.19, 18:43
Išreikšiu savo nuomonę kokius kilimėlius naudoju aš gal kam patiks idėja. Nepatiks nenaudokit. Atradimą padariau kai neradau reikiamų kilimėlių. Pradėjau galvot kaip čia pigei prasisukus. Kad nemokėt kosmosinių kainų ir kad mašiną būtų legviau prižiūrėt. Nuvažiavau į automobilių turgų ir išsirinkau paprastus turginius priekinius guminius kilimėlius, juodus su borteliu. Universalius kuriuos reikalui esant galima šiek tiek apsikarpyti. Svarbiausia nenukirpti bortelių. Na priekis kaip ir priekis viskas ašku. Galas pamatavau tuos pačius priekinius suguldytus šonu. Ogi liuks. Ten kur daiktadežė net išėmimas tinka. Atgal į turgu ir paėmiau dar 4. Taigi 6 priekiniai universalūs kilimėliai ir visas auto išklotas. Na truputį kur reikia padirbėjau žirklėmis.
1 kilimėlis 15 Lt. kažkur bijau pameluoti. Viso 90 lt. Atrodo pakankamai padoriai. Kaip sako durnius nesupras protingas nieko nesakys. Beje pas mane ketvirtukas.

karolis
2012.02.19, 19:24
Išreikšiu savo nuomonę kokius kilimėlius naudoju aš gal kam patiks idėja. Nepatiks nenaudokit. Atradimą padariau kai neradau reikiamų kilimėlių. Pradėjau galvot kaip čia pigei prasisukus. Kad nemokėt kosmosinių kainų ir kad mašiną būtų legviau prižiūrėt. Nuvažiavau į automobilių turgų ir išsirinkau paprastus turginius priekinius guminius kilimėlius, juodus su borteliu. Universalius kuriuos reikalui esant galima šiek tiek apsikarpyti. Svarbiausia nenukirpti bortelių. Na priekis kaip ir priekis viskas ašku. Galas pamatavau tuos pačius priekinius suguldytus šonu. Ogi liuks. Ten kur daiktadežė net išėmimas tinka. Atgal į turgu ir paėmiau dar 4. Taigi 6 priekiniai universalūs kilimėliai ir visas auto išklotas. Na truputį kur reikia padirbėjau žirklėmis.
1 kilimėlis 15 Lt. kažkur bijau pameluoti. Viso 90 lt. Atrodo pakankamai padoriai. Kaip sako durnius nesupras protingas nieko nesakys. Beje pas mane ketvirtukas.

As saviskiui paemiau gariunuosi irgi kazkas gavosi apie 90 lt ~ , tik ilgai deretis teko,kad isardytu viena komplekta, emiau viena universalu komplekta smelio spalvos kur yra priekiniai vairuotojo ir keleivio kilimeliai ir didelis per visa salona grynai minivenui (plius graziai prasyt moku,viena isarde komplekta ir pardave du ilgus du mazus kilimukus) ,yra vietos suzymetos,issikarpai,kaip priklauso,atrodo liuksiskai,kaip cia buve.....

Girinis
2012.02.19, 21:00
na pas mane guli original kilimai,virsus kilimas o apacia gumine .Kažkodėl, originalūs ir man labiausiai įtikę yra. Didelių problem nėr, tik kad parsinešu dažniau skalbt. O ta guma, su savo spygliais, tai super- vasarą neatsispiriu padus pamasažuot :)

BOSAS
2012.02.20, 20:03
As saviskiui paemiau gariunuosi irgi kazkas gavosi apie 90 lt ~ , tik ilgai deretis teko,kad isardytu viena komplekta, emiau viena universalu komplekta smelio spalvos kur yra priekiniai vairuotojo ir keleivio kilimeliai ir didelis per visa salona grynai minivenui (plius graziai prasyt moku,viena isarde komplekta ir pardave du ilgus du mazus kilimukus) ,yra vietos suzymetos,issikarpai,kaip priklauso,atrodo liuksiskai,kaip cia buve.....

Taciau cia ka siulai tai yra guminiai kilimeliai.
Arostes geri kilimelai as juos naudojau.
O sitie guminiai kur tu cia rasai irgi neblogas variantas siuo metu tokie pas mane guli, taciau arostes daug grazesni ;)

Daranius
2012.02.20, 20:10
Taciau cia ka siulai tai yra guminiai kilimeliai.
Arostes geri kilimelai as juos naudojau.
O sitie guminiai kur tu cia rasai irgi neblogas variantas siuo metu tokie pas mane guli, taciau arostes daug grazesni ;)

gal Arostes kilimėlį į bagažinę teko naudoti? Nusibodo šiukšles šluoti po kiekvieno išvažiavimo kur nors toliau...

BOSAS
2012.02.20, 20:20
i badazine tuo metu kaip juos pirkau jie dar nesiule.
Taigi nesu mates ju tokio produkto.

Gogiman
2012.07.25, 12:10
PIRKCIAU ORIGINALIUS SVIESIUS MOPAR KILIMELIUS CHRYSLER T&C . 2001-2007M. ( AUTOMATAS) priekinius ir antros eiles. Gal pas ka bus. Originaliu nerandu niekur.


aciu

Arnas
2012.07.25, 13:18
Butu geriau jei skelbimu skiltyje apie tai rasytum ;)

crysleris
2012.07.27, 14:35
Medžiaginius kilimėlius turiu originalius, bet žiemą jie nespės išdžiūti beveik niekada - važinėju mažais atstumais, mašiną laikau kieme.
Todėl geriausias sprendimas mano atveju žiemai yra guminiai kilimėliai, kuriuos karts nuo karto reikia iškratyti. Town&country konkrečiai pritaikytų guminių kilimėlių neradau nei autokilimeliai.lt, nei aroste.lt. Užmačiau va tokius (http://www.usaparts.lt/lt/amerikietisku-automobiliu-dalys/0/1034/?q=kilimeliu+komplektas+voyager), kaina 252Lt ketvirtukui, gal truputi didoka, bet MOPAR.
Su kažkokiais senukiniais nesinori eksperimentuoti, norisi, kad tikrai atitiktų forma.
Kas ką naudojate, gal kažką gerai tinkančio pritaikėte?


mano pažistaas tai i masina susidėjo tokius paprastus lauko kilimėlius pintus http://www.parduotuviuiranga.lt/sites/parduotuviuiranga.lt/files/001%202.jpg (jei iziuresit).

siaip labai geri kilimeliai. ivairiu dydziu yra ir pan.

Gytman
2012.08.15, 16:48
Užmačiau va tokį kilimėlį. Tik forma nuotraukoje kažkokia ne tokia :-o
http://pigu.lt/auto_prekes/auto_prekes/automobiliniai_kilimeliai/modeliniai_bagaziniu_kilimeliai/bagazines_kilimelis_chrysler_town__country_01?id=3 265580

vejas666
2012.08.18, 22:02
PIRKCIAU ORIGINALIUS SVIESIUS MOPAR KILIMELIUS CHRYSLER T&C . 2001-2007M. ( AUTOMATAS) priekinius ir antros eiles. Gal pas ka bus. Originaliu nerandu niekur.

jeigu kalba eina apie kilimelius kaip ir kilimas pilkos spalvos tik is apacios guma su digliais tai zinau kur,tik kaina pasiulyk gera ir turesi :)

Raivo
2012.10.21, 19:20
Medžiaginius kilimėlius turiu originalius, bet žiemą jie nespės išdžiūti beveik niekada - važinėju mažais atstumais, mašiną laikau kieme.
Todėl geriausias sprendimas mano atveju žiemai yra guminiai kilimėliai, kuriuos karts nuo karto reikia iškratyti. Town&country konkrečiai pritaikytų guminių kilimėlių neradau nei autokilimeliai.lt, nei aroste.lt. Užmačiau va tokius (http://www.usaparts.lt/lt/amerikietisku-automobiliu-dalys/0/1034/?q=kilimeliu+komplektas+voyager), kaina 252Lt ketvirtukui, gal truputi didoka, bet MOPAR.
Su kažkokiais senukiniais nesinori eksperimentuoti, norisi, kad tikrai atitiktų forma.
Kas ką naudojate, gal kažką gerai tinkančio pritaikėte?

Tema nenauja, bet gal kam pravers atsakymas. Kai Arostėje užsisakiau viduriui ir trečiai eilei medžiaginį kilimą pagal salono spalvą ( ten ir trečiukui buvau užsisakęs ), paklausiau ką gero turi priekiui iš guminių asortimento. Pasiūlė šiuos čekiškus Vario 2 http://www.aroste.lt/catalog/product_info.php?cPath=429_452&products_id=1807 , nežinau kodėl tam sąraše nėra mūsų automobilių, bet kiek pamenu ant pakuotės buvo įrašyti Chrysler. Kaip matysite nuorodoje pasididinę foto, kairiojo kilimėlio nusikerpa tik tas dešinysis viršutinis kampas įstrižai pagal liniją ir viskas kuo puikiausiai tinka pagal formą, niekur neužsiriečia, dešinysis kilimėlis tinka toks kaip buvęs. Orginalius medžiaginius išėmiau. Galėsiu foto padaryt, įsitikinimui kad šie kilimėliai tinka mūsų modeliams. Gan nebrangus ir neblogos kokybės variantas ;)

audriusv
2013.07.26, 15:45
Sveiki,

gal kas turi tokius kilimėlius ir gali pakomentuoti kaip jie tarnauja ir tinka? Iki žiemos toli, bet geriau iš anksto pasiruošti...

http://www.automeniu.lt/vidaus-aksesuarai/kilimeliai/guminiai-kilimeliai/modeliniai-kilimeliai/chrysler-voyager-iv-2001-2006-7-sedynes.html

Žiūrinėjau ir originalius Mopar http://www.usaparts.lt/lt/internetine-parduotuve kodai 82209098AB ir 82209100AB. Bet kažkaip daugoka už kilimėlius tiek išleisti. O gal kas žino kur originalius galima pigiau gauti?

Dėkui už info.

Dainioška
2013.07.26, 18:34
Negaliu pakęsti guminių kilimėlių:evil:. Arostėje kažkada teko darytis kilimėlius savo Lancia kappa. Ėmiau brangesnius (storesnius). Pasiuvo gerai, atrodė kaip originalūs. Nebandei po laužynus paskambinėti? Neįsivaizduoju kiek kainuotų, bet gal iki kokio 100, reiktų tik išplauti.

mafo
2013.07.29, 08:39
Aš prisidėčiau prie "Arostės" reklamos, kadangi turiu pats susidėjęs. Po kol kas viskas man OK. Jie nuo originalo skiriasi kardinaliai. Originalai mažučiai o Arostė, stengiasi "apkloti" visą dugną. Vienintelis gal blogis, kad šiek tiek jie gaunasi per dideli, bet tai labai mažas blogis, tiesiog kai kuriose vietuose jie yra per arti, na tarkim daiktadėžių, perdedant tenka šiek tiek juos kilstelt, kad užsifiksuotu, na rankos nuo to nenukrenta. Dar vienas minusas - nėra visiškai guminio pado, kas tuo tarpu yra originale, tačiau padai nėra laidūs vandeniui, bent jau mažiems jo kiekiams, na ko pasekoje, tarkim negalima plauti keršeriu.

audriusv
2013.07.29, 09:50
Aišku. Įvertinsime tuojau ir Arostė's pasiūlą. Nors man prieš tai turėtoje Mazda'oje žiemą labai patiko guminiai kilimėliai...

Sauliuss
2013.07.30, 14:07
Vasarai iš "Senukų" kiliminės dangos gabalas su 40 % nuolaida: 32 Lt. :) Apsikarpom kaip norim ir štai:
1696

audriusv
2013.07.30, 15:24
Su medžiaginiais viskas aišku. Originalius turiu priekyje ir šiokį tokį per vidurį, tai praktiškai pakanka... Gal vėliau užsisakysiu Arostė's kokį paprastą variantą.

Labiau domina guminių variantai...

wongas
2017.05.18, 16:21
Sveiki. Gal kas pirko V kilimėlius ir gali rekomenduoti :) Nes randu internete - pas lietuvių gamintojus ir toks jausmas, kad visi kažkuom skiriasi. Nesinori nusipirkti sau netinkančius pagal formą. Nes palyginti su kuo neturiu (pas mane tik priekiniai)..

mikana
2017.05.19, 12:11
A1 parduotuve

algirdasvat
2019.09.10, 18:40
arturelis 2529 kaip gaila, kad tik dabar pamačiau tavo komentarą... Kažkaip net nemačiau, kad yra tokia tema kaip kilimėliai (https://autoviskas.lt/auto-aksesuarai-2/automobiliniai-kilimeliai) . Aišku čia dar litais tavo kainos surašytos, bet jaučiu ir dabar už panašią kainą būčiau galėjęs gaut

vejas666
2020.12.13, 18:04
Kas parduodat kilimely IV arba V klases drand voyager , vidurines eiles, uz vairuotojo , originalas guminis pilkas, vilniui pameciau, uzsidejau ant stogo ir isvazevau :(

udra
2021.04.29, 15:04
sveiki, vilniuje kebulista gera kas pazysta, sakau vasara susitvarkyti dugna pries kita ziema, slenkscius nusmaluoti.aciu

Raimislt
2021.04.29, 20:38
sveiki, vilniuje kebulista gera kas pazysta, sakau vasara susitvarkyti dugna pries kita ziema, slenkscius nusmaluoti.aciu
Nesekasi naujos temos sukurti, prie "kilimėlių" prisiglaudei.....

udra
2021.04.30, 12:12
nu jo, kur yra zmoniu prie ten linkstu :)