PDA

Žiūrėti pilną versiją : Vargo vakarienė degalinėse norint įsipilti kuro



crysleris
2011.11.01, 19:33
Jau nebežinau ar mano rankos kreivos ar aš ko nors nemoku. gal yra koks niuansas kuro pilimo degalinėse į Crysler automobilius. Nors skundėsi ir pažįstamas turintis Dodge automobilį (identišką manajam crysleriui).

Visada pildavausi Neste degalinėse, nes ten man gaunasi pigiausia, bent jau mano mieste. Bet dabar tiesiog būsiu priversta keisti degalinę (jei aišku rasiu į ką pakeisti).

tiesiog įgijau jau pradedu bijoti kada baigsis degalai ir reikės važiuoti į degalinę.

Kad užsipilti degalų už 50 lt, aš prastoviu praktiškai 10-15 minučių (apie didesnes sumas, tai išvis užmigti ghali). Po tokio pylimo, rankos nejauti (baisu pagalvoti kas bus žiemą). Pilti turi iš lėto, nes kai tik paduosi stipresnę (net ne stiprią) srovę, iškarto atsijungia pylimas, nes ale perpylimą fiksuoja. Praktisškai jei pagavai pylimo kampą, kuris leidžia nors maža srove pilti, tai stovėk kaip suakmenėjusi statula, nes jei tik krustelsi, ir vėl atsijungs. Dar blogiau, tokiu būdu pilant Nezte leidzia isipilti max uz 80 lt, veliau turi vel is naujo kisti kortele, ir ale is naujo pradeti piltis (matyt kazkokia apsauga nuo to perpylimo kai tiek daug kartu suveikia).

Dabar va vaziavau i kita Lietuvos krasta. TAi atgal vaziuojant pyliausi uz 150 lt. Galvoju, na i Neste nevaziuosiu (tuo labiau savaitgali buvo visur tos pacios kainos prakstikai ir akcijos). dar beto galvoju gal cia Neste tik tokia nesamone. Nuvariau i Lukoil. Na ten toks pats zaidimas : 150 lt - kazkur 10-15 min (gaila tiksliai nenuemiau laiko), bet bent jau pylimo siustema neatmeta, ir nustacius maza srove gali stabiliai pilti. Aisku, kai tik pradedi greitai pilti, iskart isjungia.

Baisu kas bus ziema, nes jau dabar ranku nejauti, o kai bus salta, bus isvis kapec.

ir gerai kai dar uz taves niekas nestovi, bet jei kas atsistotu taigi prakeiktu mane ten... o dar kai matytu kad moteriske, tai isvis isjuoktu, kad ale piltis nemoku.

Na negi taip visi vargsta? gal yra degaliniu kur normaliai pilasi? ar yra koks budas? Help....

BOSAS
2011.11.01, 19:37
Pistoleto iki galo neikisk.

Gytman
2011.11.01, 20:01
Pistoleto iki galo neikisk.
Pritariu, truputi ištrauki ir nebeatšoka tas fiksatorius ;) Gali sau ramiai žiūrėti į tą skaitliuką, kur litus vynioja :D

crysleris
2011.11.01, 20:05
tai kad jis ir taip jau palyginus su tom standartinem masinom ne iki galo kisasi...:) na bet reikes isbandyti

Gytman
2011.11.01, 20:06
Tai kad čia mum standartinės Voyageriai ;)

AERO_DD
2011.11.01, 22:27
pistoleta ikisk ne iki galo(palik gal koki 5-7cm) ir dar pasuk ji biski (as pats sukau pagal laikrodziu rodykle i koki gal 45*kampa) ir pistoleta klavisa iki galo nespausk(gal iki80%) ;) pabandyk.
Nezinau kaip tau bet man tokiu principu lenda i baka iki kamstelio :P(apie 80l) ir nepasakysiu kad ilgai

oleg
2011.11.02, 11:11
Istatau pistoleta(virs kojom) Rankena i virsu,pilosi be prolemu.

bobo
2011.11.03, 20:38
(hi) pritariu olegui

wongas
2011.11.16, 14:08
Naudoju Olego aprašytą variantą...

crysleris
2011.11.20, 14:08
išbandziau ir as... neste degalineje apverstai pilti, tai tikrai super... jokio stabdymo... tiesa, pastebejau viena dalyka, jei priesais tave is kitos puses pilasi degalus tralas, tada labai greitai pripila ir tavo baka (pas mus yukmergej Neste gan letokai siaip pila)... tai ir dabvar kai pyliau aukstyn kojom ir stovejo tralas, tai labai greitai prisipyliau...

buferis
2013.03.10, 21:16
išbandziau ir as... neste degalineje apverstai pilti, tai tikrai super... jokio stabdymo... tiesa, pastebejau viena dalyka, jei priesais tave is kitos puses pilasi degalus tralas, tada labai greitai pripila ir tavo baka (pas mus yukmergej Neste gan letokai siaip pila)... tai ir dabvar kai pyliau aukstyn kojom ir stovejo tralas, tai labai greitai prisipyliau...

Per keturis chrysler 300m eksploatacijos metus vakar kuro prisipyliau be vargo,tai įvyko Kaune Minkovskių g. BP kolonėlėje.Garantuoju,jokios reklamos.

crysleris
2013.03.20, 21:46
Gera žinia Chryslerių turėtojams.

nors jau naujiena pasenusi, bet tik dabar į forumą įlindau.

Visi kas važiuoja iš Klaipėdos, už žiedo naujoje NESTE degalinėje nauji pisstoletai, kuriuos naudojant jau Chrysler automobiliuose kuras bėga lengvai ir greitai. Kai pirmą kartą ten užsukau važiuodama Kaunan, tai kai įkišau pistoletą, net nustebau ar nepasivaideno... bet uz 200 lt užsipyliau praktiškai iš karto....


Rašiau Neste laiškus, kad nors vieną pistoletą Ukmergėje NESTE degalinėje pakeistų, nebūtina visus, tai nežinau. taip lyg ir bendravo, žadėjo pažiųūrėti ir pan., bet nežinau kuo baigėsi :) bet lyg ir niekuo nesibaigė.... reikės dėl viso pikto patikrinti, o gal stebuklas įvyko