PDA

Žiūrėti pilną versiją : Service Tire System Soon



Dainioška
2011.10.24, 09:10
Sveiki. Vakar pasikeičiau padangas (užsidėjau kitus diskus su žieminėmis padangomis). Važiuojant išmetė pranešimą "tire servise system soon" ir užsidegė padangos su šauktuku simbolis panelėje. Kas per...... Auto TC 2005 m.

BOSAS
2011.10.24, 12:56
del kitu disku senuose buvo slegio davikliai

bonsai
2011.10.24, 13:59
galima nekreipti i tai demesio? ar kompui blogai, kai pastoviai meta klaida, o netaisoma?

Arnas
2011.10.24, 14:39
Didziausias blogumas - pastoviai deganti lempute erzins jus pacius ir nebematysit kada
is tikro nuleis rata :) .

Gytman
2011.10.24, 19:27
Lemputę kaip suprantu galima atjungti ten viršuje paslaudus "tyre sensors" kažką, ar klystu?
Beje, man irgi nesenai buvo išmetę kelis kartus "tire servise system soon", vis ruošiausi paieškot manuale, bet daugiau nebemetė tai ir pamiršau :) Ką tas reiškia? Ratų nekeičiau, prie daviklių nelindau.

Gytman
2011.11.17, 08:50
Pakeitus ratus į ratus be daviklių tą žinutę periodiškai išmeta (ir gongas suskamba). Bandžiau per tą valdymą viršuje paspausti kažkokią opciją, susijusią su "Tire sensors", bet funkcija ne ta, ko tikėjausi, ten kažkas susiję su "learning sensors", t.y. greičiausiai jų pririšimu. Taigi, klausimas žinovams: ką daryti su tuo pranešimu "Service tire soon. See owner's manual"?
Manualas apie šį pranešimą rašo taip:
"SERVICE TIRE PRESSURE SYSTEM/SEE
OWNER’S MANUAL
The Tire Pressure Monitor System (TPM) system requires
service.
See your authorized dealer for service."
T.y. siūlo važiuoti į Fiat atstovybę, kur aš tikrai nenoriu :D

ramuz
2011.11.17, 09:20
tai jei ratai be davikliu liko, tai tau ir raso kad sorry, bet pas tave ju ner... ir bus taip, kol vel neidesi ju atgal


Pakeitus ratus į ratus be daviklių tą žinutę periodiškai išmeta (ir gongas suskamba). Bandžiau per tą valdymą viršuje paspausti kažkokią opciją, susijusią su "Tire sensors", bet funkcija ne ta, ko tikėjausi, ten kažkas susiję su "learning sensors", t.y. greičiausiai jų pririšimu. Taigi, klausimas žinovams: ką daryti su tuo pranešimu "Service tire soon. See owner's manual"?
Manualas apie šį pranešimą rašo taip:
"SERVICE TIRE PRESSURE SYSTEM/SEE
OWNER’S MANUAL
The Tire Pressure Monitor System (TPM) system requires
service.
See your authorized dealer for service."
T.y. siūlo važiuoti į Fiat atstovybę, kur aš tikrai nenoriu :D

Arnas
2011.11.17, 09:29
O kas draudzia perdeti daviklius i kitus ratus? ;)

Gytman
2011.11.17, 13:30
O kam aš turiu du komplektus ratų, kad dar papildomai daviklius montuočiau? :) Kitų sprendimų nematote?

ramuz
2011.11.17, 20:08
tada tiesiog antriems ratlankiams nupirk kita davikliu komplekta... (ok)


O kam aš turiu du komplektus ratų, kad dar papildomai daviklius montuočiau? :) Kitų sprendimų nematote?

ru22
2011.12.07, 21:50
Matome :) http://auto.plius.lt/skelbimas/padangos-ratlankiai/ratlankiai/kita/id-1865411
Beje. Jei nuspręsite pirkti daviklius, neapsigaukite. Europiniai davikliai bendrauja su moduliu 433 MHz dažniu, kai tuo tarpu iš amerikos atplaukę automobiliai 315MHz. Šiame skelbime - europiniai davikliai.

rrenaldas
2015.04.28, 09:40
Sveiki, susidūriau su tokia problema. Užvedus automobilį pradeda mirkėsi oranžinis šauktukas ir atsiranda užrašas "Service Tire System Soon". Mirksi apie 8 sek. paskui užgęsta ir vėl viskas ok. Ir taip į valandą kokius tris kartus. Padangų slėgis visuose ratuose 2.6. Kai trukdovo oro tai tas šauktukas degdavo pastoviai ir mesdavo užrašą kad kažkuriame rate trūksta oro. Gal galite paaiškiti ką reiskia tas mirkėsėjimas

Ačiū

sukceno
2015.04.28, 09:45
tikriausiai neranda ryšio su kažkuriuo davikliu iš rato

Arnas
2015.04.28, 10:21
Gali buti pvz kad sesta kazkurio daviklio baterija.

nermon
2016.03.15, 21:34
Sveiki,kur reikia ieškoti pirkt slėgio davikliu ? Ir ar verta ? Kiek ir kaip jie tarnauja ?

Sauliuss
2016.04.09, 15:24
Mano vane taip pat užsiežiebė užrašas Service Tire System Soon. Kaip surasti, kurio rato daviklio baterija silpsta?

Sauliuss
2016.04.10, 12:57
Mano vane taip pat užsiežiebė užrašas Service Tire System Soon. Kaip surasti, kurio rato daviklio baterija silpsta?

Supratau, kad nesuprast :P
Beje, uzrasas dingo. Pasikeites variklio tepalus, nustaciau Service intervala i 7200 km, kaip visada, iki kito tepalu keitimo. Dingo ir Tire service uzrasas.

Arnas
2016.04.11, 09:08
Jei pasirode viena karta, laiks nuo laiko apie save primins ;)