PDA

Žiūrėti pilną versiją : CD neskaito neoriginalių diskų



crysleris
2011.10.21, 17:56
Nesuprantu kas yra. Jau nebezinau ka daryti ir kaip irasyti cd.

Atsisiunciu muzika. Mp3 formatu. Na irasant kuriu kaip audio diska (net konvertavus i wma formata buvau).... CD grotuvas negroja.... arba labaiiiiii ilgai skaito kiekviena daina.

Masina Crysler Grand voyager 2002, 3,3. Pazistamas turi Dodge 2004,3,8. identiskas manajam, tik aisku jau amerikoniskas (mano europine). Pas ji kuo puikiausiai skaito.... is karto. pas mane ikisi - nieko.

Galvojau gal diskai nekokybiski... nusipirkau CD-RW, nes atsibodo gadinti diskus.

Vel irasiau (aisku kaip iprasta CD, o ne RW....). Tada isvis neskaito - error disk ir ismeta.


Sakycau gal magas sugedes, bet idejus CD poirkta parduotuveje, viskas veikia kuo puikiausiai.

Pradeda nervinti, nes pirkti per brangu, o ir negausi visko to ko nori.... o cia isirasai ka nori.

Gal kas susidure su ta problema? Ar cia visgi mano rankos kreivos?

Arnas
2011.10.21, 18:11
Pabandyk i savo naudojama CDR diska irasyti muzika su kitu kompu, pas koki drauga ir ziurek ar jo neskaito taip pat.

Gytman
2011.10.21, 19:49
Arba to draugo kompaktą pabandyk, pas kurį gerai skaito. Neturejau IV jokių problemų nei su CD grotuvu, nei su changeriu (su Europa susidurti neteko) skaito visus audio cd.

PlymouthV6
2011.10.21, 19:56
Nesuprantu kas yra. Jau nebezinau ka daryti ir kaip irasyti cd.

Atsisiunciu muzika. Mp3 formatu. Na irasant kuriu kaip audio diska (net konvertavus i wma formata buvau).... CD grotuvas negroja.... arba labaiiiiii ilgai skaito kiekviena daina.

Masina Crysler Grand voyager 2002, 3,3. Pazistamas turi Dodge 2004,3,8. identiskas manajam, tik aisku jau amerikoniskas (mano europine). Pas ji kuo puikiausiai skaito.... is karto. pas mane ikisi - nieko.

Galvojau gal diskai nekokybiski... nusipirkau CD-RW, nes atsibodo gadinti diskus.

Vel irasiau (aisku kaip iprasta CD, o ne RW....). Tada isvis neskaito - error disk ir ismeta.


Sakycau gal magas sugedes, bet idejus CD poirkta parduotuveje, viskas veikia kuo puikiausiai.

Pradeda nervinti, nes pirkti per brangu, o ir negausi visko to ko nori.... o cia isirasai ka nori.

Gal kas susidure su ta problema? Ar cia visgi mano rankos kreivos?

Reikia rasyti kuo mazesniu greiciu, wma formatas netinka, nes tai is esmes tas pats kas mp3. Turi buti, berods, wav. O CD-RW nenuskaito dauguma grotuvu kurie groja tik cd.

aprioris
2011.10.21, 20:31
arba flac formatas

Zydrius
2011.10.21, 21:22
Pritariu Plymouth'ui del irasymo greicio, turi buti kuo mazesnis. Taip pat nereiketu pirkti paciu pigiausiu CD (visokios acme's, LG...)

Arnas
2011.10.21, 21:36
WAV yra naturalus audioCD formatas. Nebutina jokiu FLAC. Nebent tiesiog turi tokia pradine medziaga...

Arnas
2011.10.21, 21:46
Pritariu Plymouth'ui del irasymo greicio, turi buti kuo mazesnis. Taip pat nereiketu pirkti paciu pigiausiu CD (visokios acme's, LG...)
Nesenai irasinejau viena diska su WAV failais x2 greiciu. Voyagerio magui tai nepatiko...labai sunkiai nuskaito, ilgai galvoja. O namie Philipso balalajka groja kaip pasiutus. Irasiau ta pati, i toki pati CDRa x8 greiciu - pradejo groti ir voyageris.
Todel kilo kelios mintys.
1. Gal ne visiem irasymo irenginiams "patinka" irasineti labai letai. Jug jie skaiciuoti irasymui diziuliais greiciais. Suletindami duomenu perdavima, gal priraso dar daugiau klaidu nei butu ant didesnio greicio arba neteisingai isdegina duomenis...?
2. Gal tai sutapimas, bet mano irenginiui nelabai patinka butent sio gamintojo (Verbatim) tusti CDR diskai - ne pirma karta turiu problemu su irasymu juose. Iki siol neskaitymu ar erroru rant nera buve. Rasydavau tik i SONY laikmenas (o jos dabar baigesi). Gal...tsakant...tiesiog per daug "ispindejau?

Gytman
2011.10.21, 22:59
Aš rašau tik į Verbatim ir finalaizinu visada kažkodėl. Rašau su NERO express standartiniais nustatymais (make audio cd ir viskas, niekur nelendu). Groja visur ir visada. Su acmes kompaktais pasimokiau (ypac DVD) - kai 2 iš 10 diskų išmeta lauk nepabaigus rašymo, tai supranti, kad iš tiesų Verbatim ir pigiau, ir galvoj mažiau žilų plaukų. Apie Sony diskus nieko negaliu pasakyti, bet laikausi nuomonės, kad visko labai gerai gaminti neįmanoma: electrolux tegu daro šaldytuvus, miele skalbiankes, verbatimas kompaktus, o daewoo mikrobanges :D

PlymouthV6
2011.10.22, 09:19
Reikes bandyti pasikurti savo senoli kompa su senoviniu diskasukiu (max 8x irasymo greitis) ir senute WinOnCD programele. Su sita kombinacija keptus diskus mielai valge visi ikiistoriniai CD grotuvai, dabar kai super duper diskasukiu iskepu, neskaito gamyklinis chrysler magas. Jei nuskaito, tai tik po ilgo sukimo ir tik pirma gabala.

crysleris
2011.10.22, 13:25
na as bandau i verbatim.... (acme mano manymu sh, kiemk turiu, visi nusproge net nenaudojami yra acme)....

vnz, teks jauciu pirkti originalius cd arba naudoti tuos mp3 priostavkes kur i prikuriteli jungiasi.. nes nieko nebus. jau gaila pinigu darosi, kiek disku sugadintu

Banginis123
2011.10.23, 13:35
Reikes bandyti pasikurti savo senoli kompa su senoviniu diskasukiu (max 8x irasymo greitis) ir senute WinOnCD programele. Su sita kombinacija keptus diskus mielai valge visi ikiistoriniai CD grotuvai, dabar kai super duper diskasukiu iskepu, neskaito gamyklinis chrysler magas. Jei nuskaito, tai tik po ilgo sukimo ir tik pirma gabala.

Siaip jau visada yra rekomenduojama kuo leciau irasineti kompaktus. Tada CD isiraso zymiai patikimiau ir ilgiau tarnauja. O visi tie ale greitai irasantys CD-RW tai kaip cia pasakius, labiau marketingas. Siaip niekad neirasineju CD greiciau nei 12-16x ;)

wongas
2011.11.13, 15:28
Pakūriai senuką kompą ir įrašiau 4 greičiu. Dabar pradėjo groti. Vualia.....Ir sunkiai, bet paėmė iš karto.

renka
2011.11.20, 11:23
beja,gal kas turit pasijunge neoriginaliai magei valdyma nuo vairo? pas mane Alpine.turbut kazkokio adapterio reiketu

Suirdua
2012.02.29, 09:27
Pabandyk įrašyti CD EXTRA formate ir viskas bus gerai, beje sėkmingai skaito net ir ACME diskus.
599

crysleris
2012.08.02, 12:49
Dabar originaliam grotuve CD diska gali deti tik Audio. ne mp3. (na pas mane isvis negroja, nes kazkodel nepripazista savo keptu CD, nors atrodo ir visais variantais isbandziau, ir net pirktu Cd ne visus pripazista, vat uzsienyje pirkti, visi groja)....

Gal yra originaliu Cd kur mp3 grotu? kad toks pats grotuvas chrysleryje, tik kad mp3 skaito? bet jaučiu čia aš iš fantastikos srities... :-? detis neoriginalius visokius nenoriu ir neketinu.

kas abidniausia, pas mano paizstama yra identiska masina, tik jau usa kilmes, tai cd skaito visus (na ne mp3 tik). ir jam to cd net nereikia, o man kur reikia, kur naudoju, ten neskaito. nors imk ir lupkis, bet negi ardysi.

crysleris
2012.08.02, 14:10
dekui Suirdua....

reikalai šiek tiek pajudėjo.įrašius CD extra režimu (mažiausiu įmanomu režimu 8x kiek leido), chrysleris bent pradėjo skaityti ir groti CD. tiesa, pradžioje skaito ilgokai (kokią 20 s), pradeda groti. viskas ok. pereinant i kita daina skaito 5 s. Tiesa, pats nieko negali daryti. jei pradesi pats keisti dainas (kitos dainos parinkimas vel uztruks 20 s), o jei padarysi random dainas, tai dar ilgiau. todel jei isirase, turi nejundint. pats keicia greiciau.

tiesa, del tokio leidimo, baisu, kad gali neatlaikyti grotuvas, nes matyt lazeris dirba visu pajegumu...

bet bent jau pajudejo kazkas. reikes irasymo variantus isbandyti. o gal visgi nereikia leciausi greiciu rasyti.

dar pradedu itarti, kad reikes isbandyti ant kito kompiuterio irasyti, gal visgi ir nuo kompiuterio grotuvo dar priklauso.

Dainioška
2012.08.02, 15:18
Na ir aš prisidėsiu su savo bėdomis. Bandžiau įrašyti DVD. Viskas įsirašo, net ir pasileidžia, bet nėra garso. Įrašą darau NTSC formatu. Ankščiau kai rašiau su senesniais Windows (Windows DVD maker) viskas buvo gerai. Gal žinot kokią įraįymo programėlę, kad rašytų NTSC formatu?

eimis74
2012.08.02, 18:37
jei yra pas tave cd chendzerio valdymo mygtukas tai gali pasiieskot cd chendzerio adaptoriaus, jis jungias vietoj chendzerio, ir i ji jungi usb rakta ir klausai ka nori

sobos
2012.08.03, 12:51
O, gana idomus pasiulymas. (yes)
Bet kiek permeciau akimis, Chrysler'iams nera :(
http://www.eqsound.lt
http://www.eqsound.lt/attachments/102_USB_keitikliai.pdf

Arnas
2012.08.03, 16:09
Na ir aš prisidėsiu su savo bėdomis. Bandžiau įrašyti DVD. Viskas įsirašo, net ir pasileidžia, bet nėra garso. Įrašą darau NTSC formatu. Ankščiau kai rašiau su senesniais Windows (Windows DVD maker) viskas buvo gerai. Gal žinot kokią įraįymo programėlę, kad rašytų NTSC formatu?

O su kuo rasai dabar?

Dainioška
2012.08.03, 20:07
Dabar su Widows 7 Ultimate DVD maker

eimis74
2012.08.03, 20:52
O, gana idomus pasiulymas. (yes)
Bet kiek permeciau akimis, Chrysler'iams nera :(
http://www.eqsound.lt
http://www.eqsound.lt/attachments/102_USB_keitikliai.pdf tiksliai nezinau, bet ar ne alpine yra pas voyagerius

Arnas
2012.08.03, 21:24
Visokiu yra. Ir Beckeriu ir Mitsubishiu ir Alpinu. Priklauso nuo modelio.
Sename forume kazkur buvau pateikes lentele, dabar greitai neberandu :)

eimis74
2012.08.04, 12:15
sitas gal tiktu http://sell.lulusoso.com/selling-leads/476161/Alpine-CD-changer-with-USB-SD-3-5AUX-IN.html

Suirdua
2013.02.11, 20:09
Nesuprantu kas yra. Jau nebezinau ka daryti ir kaip irasyti cd.

Grotuvo lazeris bus pavargęs, nesikamuok be reikalo.

rrenaldas
2014.01.28, 15:43
http://www.dvdflick.net/ gal kam pravers. Pas mane puikiai skaito DVD įrašius su šia programa.