PDA

Žiūrėti pilną versiją : Dėl signalizacijos montavimo



crysleris
2011.10.16, 20:52
Mano mašinoj yra tik centrinis. jokios signalizacijos. noriu dėtis, bet kažkaip net nežinau kur kreiptis. baisu kad nuvarius į servisą, nepridirbtų kokių nesąmonių tie meistrai... visgi tiek elektronikos toj mašinoj.... Veiksmas Ukmergėj... iš stambesnių servisų tik Optimą žinau, bet ant kiek jie patikimi su Chrysler automobiliais nezinau (du kart dejau ant kitu markiu auto, tai gerai buvo).
Ar imanoma sugadinti kokia elektrine dali montuojant signalkes?

Dar i domu kiek kainuotu tarkime gal ne pati paprasciausia, bet man noretusi tokios signalizacijos, kuri suveikus signalizacijai, pranesa tau i pulteli (jis suvibruoja ar pan.), kad suveike signalizacija. kokios kainos apytiksliai (su montavimu?)

BOSAS
2011.10.16, 21:02
keleta zmoniu is ukmerges zinau, tai girdejau is ju tas problemas apie ka cia rasai.
Jie renkasi dimiescius ir ten atlieka aptarnavimus savo chrysleriam.

aprioris
2011.10.17, 06:45
ka zinau as pats sau gignalzacija ysidejau ,nieko ten blogo nepridarysi. tik kad jau velniskai nepatogu.
plius as dariausi plnai signalizacija kaip prikaluso , kad kiekvienas duris a atidarius duoda siganla y siganlizacijos bloka. tai dauk laidu reikejo pasijungt.
o kiti meistrai daro nuo salono lemputes kuri uzsiziebe kai atidarai bet kurias duris .
viskas gal ir gerai butu, bet jei isjungi sviesa kad atsidarius durim nesvietu, ir siganalke nesuveikia.

Zydrius
2011.10.18, 18:16
ka zinau as pats sau gignalzacija ysidejau ,nieko ten blogo nepridarysi. tik kad jau velniskai nepatogu.

Parasykit aprioris koks gamintojas ir model'is signalizacijos.

aprioris
2011.10.18, 20:40
gamintojo nezinau bet modelis adp 400, pirkau
kaune bazej
bet cia prisiprogramuoja prie orginalaus pultelio

Zydrius
2011.10.18, 23:32
gamintojo nezinau bet modelis adp 400, pirkau
kaune bazej
Made in Lithuania
http://www.bce.lt/automobiliu-apsaugos-sistemos

Donatasu
2012.03.19, 09:50
Adaptyvine signalizacija dejau pas AAC rekomenduota meistra Sauliu, Vilniuje, Karoliniskese. tel.860676056, signalizacija su pastatymu 500 lt. PAdare greitai, laiku, viskas veikia puikiai, state lietuviska signalizacija.

Chrysler2004
2012.04.02, 20:13
Man Vilniuje Admitoje įdėjo signalizacija ir po to prasidėjo problemos su užsivedimu. Laksčiau kaip beprotis po servisus su visokiomis diagnostikomis visą mėnesį kol vienas iš meistrų nesurado perkirpto starterio laido į kurį buvo sumontuota papildoma relę signalizacijai. Po to kai jis man atjungė tą relę viskas susitvarkė ir kuriasi kuo puikiausiai. Admita savo klaidos nepripažįsta, sako, kad dėl reles nieko negalėjo atsitikti. Gal kas nors gali pakomentuoti?

Arnas
2012.04.02, 20:37
Admita - sunki kontora. Ir as turiu nemalonios bendravimo patirties...