PDA

Žiūrėti pilną versiją : šaudo gazuojant



METRAS
2011.10.06, 20:40
nu, nesikeikus, (pikc)
Veiksmas toks: po ilgo stovėjimo (per naktį) pilnai ataušus varikliui, užsiveda be problemų. Jeigu pradedi važiuot kažkur ties 1500-2000 apsukų - ima šaudyt, kaip lyg būtų mišinio problemos. Ant laisvų dirba tolygiai, „netrailina".
pagazavus kelissyk kelių minučių laikotarpyje šaudymas baigiasi ir toliau gali visą dieną duotis - nei trūkt, nei kriukt, vedasi belekiek kartų be problemų, vienu žodžiu, kol variklis visiškai neatšąla. Tada ta pati chernia.
Tokiu atveju visi pradeda nuo žvakių, laidų, babinų, liambdos, EGR.
Kompas parodė tik kad traukia orą per kažkur, jokių klaidų.
Manau, kad EGR, nes kiek skaičiau šaltam varikliui jis turi būti uždarytas, o atsidaro jau sušilus ir prie aukštesnių apsukų, tai jeigu anas užstrigęs atidarytas gali juk oro per daug pasiurbt. Liambda irgi pašilus turi darbą pradėt, tai kol nepašyla irgi kaip ir neturi dirbt, jeigu per kolektoriau tarpinę - tai kratytusi ant laisvų visada nepriklausomai nuo variklio įšilimo.
Laidai,žvakės nauji, kuro-oro filtrai irgi, kuro siurblio slėgis ok, katalizatoriaus nėr. Prieš tai mašina tris mėn. stovėjo:%-}
help

BOSAS
2011.10.06, 21:11
Tvarkykis laidus.

METRAS
2011.10.06, 21:20
Apie laidus jau senam forume kalba buvo, bet ten vieningos nuomonės irgi nėr, kalbu apie tai, kokius pirkt - čia tokį š........ veža

Arnas
2011.10.07, 14:44
Bijai S...pirk naujus arba naudotus originalius ;) .
Del EGR labai abejociau - jis nesiurbia oro o tik grazina atgal i kuro sistema garus. Tai ekologijos gerinimo sistema.
Jo principine schema:
http://shbox.com/1/EGR_flow.jpg

Zenka
2011.10.07, 15:04
Pataisysiu: EGR gražina išmetamąsias dujas, kad sumažinti temperatūra cilindruose, kad nesusidarytu kenksmingos dujos.
http://en.wikipedia.org/wiki/Exhaust_gas_recirculation

METRAS
2011.10.08, 09:38
Sutvarkyta!!!!!
Keičiant dėžę matomai buvo atsukinėjamas holo daviklis ant dėžės ir statant į vietą tarpelis nesužiūrėtas, dėl to šaudė esant šaltam motorui, o po to viskas būdavo normaliai. Klaidos nemetė, nes daviklis yra geras. Sutvarkius tarpelį - bitutė. 8-)
Ačiū visiems už nuomones
Reklama - pas Arvydą Durpių g. Vilniuje verta užsukti.

vejas666
2011.10.08, 11:18
tikrai verta ,kiek buvau ne karto nenuvile.tegul kazkam ir nepatiko kas iesko dundej smegenu ,bet vyrukas zino ka daro

BOSAS
2011.10.08, 21:44
Sutvarkyta!!!!!
Keičiant dėžę matomai buvo atsukinėjamas holo daviklis ant dėžės ir statant į vietą tarpelis nesužiūrėtas, dėl to šaudė esant šaltam motorui, o po to viskas būdavo normaliai. Klaidos nemetė, nes daviklis yra geras. Sutvarkius tarpelį - bitutė. 8-)
Ačiū visiems už nuomones
Reklama - pas Arvydą Durpių g. Vilniuje verta užsukti.

Joo internetu tikrai tokio sprendimo tau niekas nepasiulys. Niekas gi nezino, kad tavo deze kazkas nuiminejo ir kazka negerai pastate.

slainys
2011.11.25, 21:26
gal galima konkretu adresa ar koki tel. numeri to Arvydo is Durpiu gatves


Sutvarkyta!!!!!
Keičiant dėžę matomai buvo atsukinėjamas holo daviklis ant dėžės ir statant į vietą tarpelis nesužiūrėtas, dėl to šaudė esant šaltam motorui, o po to viskas būdavo normaliai. Klaidos nemetė, nes daviklis yra geras. Sutvarkius tarpelį - bitutė. 8-)
Ačiū visiems už nuomones
Reklama - pas Arvydą Durpių g. Vilniuje verta užsukti.

METRAS
2011.11.27, 19:21
8-600 27749, Durpių g. 1 (dešinėj mėlyni vartai)
gal galima konkretu adresa ar koki tel. numeri to Arvydo is Durpiu gatves

provokator
2012.01.06, 20:19
o gali del 3 zvakiu arba laidu buti ziaurus ''pravalas'' paspaudus staigiau gaza,o paspaudus ir ilgiau palaikius saudo ir mirkcioja check'as? sakau 3 nes tris priekines pasikeiciau,o kitu nelabai turiu supratimo kaip prieiti... atsukant viena zvake is priekio ji tiesiog sutrupejo...

Zydrius
2012.01.06, 20:32
tris priekines pasikeiciau,o kitu nelabai turiu supratimo kaip prieiti... atsukant viena zvake is priekio ji tiesiog sutrupejo...

Senam forume susiraski tema prie varikliu "platinines zvakes ir laidai", ten rasi daug info. Saudyt gali puikiausiai ir nuo 1-o laido ar zvakes.

AndriusA
2012.01.06, 21:50
o gali del 3 zvakiu arba laidu buti ziaurus ''pravalas'' paspaudus staigiau gaza,o paspaudus ir ilgiau palaikius saudo ir mirkcioja check'as? sakau 3 nes tris priekines pasikeiciau,o kitu nelabai turiu supratimo kaip prieiti... atsukant viena zvake is priekio ji tiesiog sutrupejo...

Tas galines galima ir pačiam pasikeisti tik reikia palaukti kol atšals variklis ir tureti visokio ilgio prailginimu.

provokator
2012.01.06, 21:55
tai vat sedziu senajam forume ir semiuosi patirties svetimos(H-) siaip pirmadieniui meistriukai laukia,bet gal per savaitgali pats pameginsiu pasikeist... dar vienas klausimas. man chrysler atstovai kaip atitikmeni originalui pardave AUTOLITE zvakes,platinum. kas nors tokias girdejot? sake pagal mano VIN tinka,tik kaina man itartina,po 22 litus(H-)

Zydrius
2012.01.06, 22:02
dar vienas klausimas. man chrysler atstovai kaip atitikmeni originalui pardave AUTOLITE zvakes,platinum. kas nors tokias girdejot? sake pagal mano VIN tinka,tik kaina man itartina,po 22 litus(H-)

Neski jas grazinimui !
Reikalingos tavajam CHAMPION platina RN14PMP http://www.championsparkplugs.com/results_app.asp?AAIA=1067879

provokator
2012.01.06, 22:09
buvo pas mane CHAMPION RN14PMP5 susuktos,tai as tokias uzsisakiau is usa,tik jau menesi su virs laukiu,o vaziuot praktiskai nebeimanoma su senom,tai uzsisakiau sitas kaip alternatyva kol ateis (jei is viso ateis) championai... beje,labai nusivyliau MOPAR laidais. norint nuimti nuo zvakes,metalinis antgalis liko ant zvakes. laidai visiskai nauji,atsisiusti is JAV. viena karta uzdejau,o antram ir nebeteko. va taip vat,ir zinok zmogus kad gudrus.

provokator
2012.01.09, 01:25
uzsivariau ant duobes,paziurejau,pabaksnojau raktu-per trumpos pas mane rankos:D duosim servisui uzsidirbt keiciant zvakes:)

AndriusA
2012.01.09, 09:41
Aš tai keičiausi per viršų. Kantrybės reikalaujantis darbas. Ilgiausiai reikėjo laukti kol atvėso variklis. Jokių apsaugų nenuiminėjau.

provokator
2012.01.09, 09:46
atejo siandien is ryto daugiau nei du menesius lauktos champion zvakes,tai nuvariau,kad pakeistu viska,ir laidus,ir zvakes. viskas pirkta USA,tai manau turetu pakeitus nebesaudyti,ir gal traukti pagaliau prades,o tai nelabai isivaizduoju kaip turi traukt 3.8:D

provokator
2012.01.12, 22:52
zvakiu keitimas baigesi visiskai netiketai. su masina beveik nebegalima vaziuoti... pakeitus zvakes beveik jokiu pokyciu,vistiek saude,ir netrauke. paprasiau surasti priezasti ir ja pasalinti,tai siandien paskambino ir sako-turiu dvi naujienas,viena gera,kita bloga. gera tai,kad radom priezasti,bloga-negalim to sutvarkyti. nulekiau,aiskina,kad ant alkuninio veleno stovi kazkoks ziedas prie kurio stovi holas,tai tas ziedas kiausinio formos,ir keiciasi tarpelis tarp jo ir holo daviklio,todel saudo ir netraukia. gal galetu kas nors kokia protinga minti? kas per ziedas? ar jis keiciamas? ar galima ji kur nors gauti? nes deze lupti itariu gausiu nori nenori(bang)

BOSAS
2012.01.12, 22:57
keiciamas tas daiktas be dideliu vargu.

provokator
2012.01.12, 22:59
с етого места поподробнее пожалуиста (h-)

BOSAS
2012.01.12, 23:02
ten darbas tas pats kas tris pirstus ap...... :D
nuimi deze uzmauni kita smagrati ir valio.
Darbo nuo 4 iki 8 val.

provokator
2012.01.12, 23:05
nu jooo,paguodei... o tai pusle reikia irgi nuimti? kur ieskoti to smagracio? ar tinka tik nuo 3.8? nes mano variklio nemato beveik nei viena programa,mato 118 ir berods 122 kw,o pas mane 134 kw

BOSAS
2012.01.12, 23:08
pilni siuklynai ju.
Kad programa nemato tai cia kazkaip nesitiki.

greiciausiai kompai ne tam skirti.

provokator
2012.01.12, 23:10
greiciausiai. kiek mazdaug gali kainuoti toks darbas? kad ir pas tave? ir ar apsisuktum per diena,kad ryte atvaziavus vakare gryzti namo?

BOSAS
2012.01.12, 23:12
nesunkiai. gi rasiau nuo 4 iki 8 val laiko gali reiketi.
Darbas biski virs 400 Lt smagratis is siukslyno manau apie 50 - 100 Lt.

provokator
2012.01.12, 23:15
jo. panasu norint vaziuoti su komfortu gali tekt be kelniu likt:D numeriuka koki ar ka? pasiskambinciau kita savaite,pasiderintumem

provokator
2012.01.13, 11:19
taip ir negavau atsakymo ar tinka smagratis nuo 3.3 variklio 97 metu(H-)

provokator
2012.01.14, 08:06
panasu siuo klausimu atsakymo nesulauksiu...

BOSAS
2012.01.14, 10:29
Na nevisu darbas sedeti prie forumo ir laukti kol kas ka parasys.
Reikia gerai pasiziureti, manau yra galimybe jog gali jis tikti.

provokator
2012.01.14, 17:24
bandziau ir skambintis tau:D na bet neesme,dabar kazkaip reiktu susizinot tiksliai kaip ta detale vadinasi,bandyt gal pagal kodus atrinkinet,nes pirkti daikta kuris bus nereikalingas irgi nesinori...

Girinis
2012.01.14, 17:34
O tai matei tą žiedą, ar ne? Smagratį matei? Tada prašom į šrotelį paskambint, pasiklaust- kas, kur, kame... Na, o jei nematei, tai procedūra ta pati.

provokator
2012.01.14, 17:36
nemaciau,tame ir reikalas. o srote turi tik 3.3,sako turi tikt,bet tas turi tikt,kazkaip nekonkretu. o kad pamatyt reikia deze nuraut,o deze nurovus ieskot irgi nelabai variantas... noretusi jau turet ka deti imant deze.

Girinis
2012.01.14, 17:45
Mano galva, tai ir ten "viens prie vieno"...Imk. O jei jau kas, tai vietoj spręsi. Neatrodo, kad su žiedais ir smagračiais, čia kas užsiėmę kaitaliotis būtų.. O ir pagal kodus, varlių prisipirkt galima..

BOSAS
2012.01.14, 17:49
nemaciau,tame ir reikalas. o srote turi tik 3.3,sako turi tikt,bet tas turi tikt,kazkaip nekonkretu. o kad pamatyt reikia deze nuraut,o deze nurovus ieskot irgi nelabai variantas... noretusi jau turet ka deti imant deze.

Manau. kad tiks nebuvo ten tokiu dideliu skirtumu sioje vietoje kiek pamenu.

provokator
2012.01.19, 18:59
smagratis pakeistas. pasiemes masina is meistru APAKAU:D kaip ne mano masina(yahoo) traukia kaip isp...sta:D reziume-smagratis nuo3.3 tinka i 3.8 be bedos o savo sena nepatingesiu nufotkint ir idet(s)

BOSAS
2012.01.19, 22:15
Kaip matai nieko cia baisaus nera.

provokator
2012.01.19, 22:22
baisoka finansine prasme:D sukisau belekiek pinigu,kol isaiskejo tikrasis gedimas. svarbu dabar vaziuoja normaliai,o ir duju sanaudos turetu sumazeti po zvakiu ir laidu keitimo

BOSAS
2012.01.19, 22:28
nebus stebuklu cia nedek daug vilciu sanaudos mazeti gali daugiausiai nuo vairavimo stiliaus.
Jei nori su Giriniu (anksciau jis buvo Makena)
pasikoknsultuok jis ten sake sugeba labai stipriai taupyti, tik nezinau ar dar tai daro.
Taciau apie tai yra tam skirta tema
http://www.voyager.lt/showthread.php?119-Kuro-sąnaudos-(dujos-benzinas)/page3&highlight=kuro+sanaudos

provokator
2012.01.19, 22:31
perskaiciau jau,as nebijau 16-18 litru mieste,vis geriau nei pradzioj 40:D