PDA

Žiūrėti pilną versiją : Senojo forumo postai



driusa
2011.01.04, 22:13
Norėdami rasti informaciją kaip teisingai nusipirkti voyagerį iš senojo forumo naudokites šią nuoroda http://old.voyager.lt/modules/newbb/viewforum.php?sortname=p.post_time&sortorder=DESC&since=0&forum=40&type=&refresh=Pirmyn

ru22
2011.04.12, 15:46
Už kiek ir kokių metų ieškot jei ne paslaptis?

bonsai
2011.04.12, 17:15
Už kiek ir kokių metų ieškot jei ne paslaptis?

Kadangi ieškome ilgam (ne penkiems metams), tai labiau krypsta žvilgsnis į nuo 2005 metų.
Zinoma lieka visada isimtys ir senesnems, ziurint kaip vazineta su ja, kaip priziureta. kartais verciau nuo/iki susitvarkyti senesne ir vazineti (ar ne?).
Kiek ziurejom, kiek skaiciavom, vis tiek 2005 metu 3.8, benzas/dujos, oda, limited uzsibaigia ties 30000lt. :-? buna stebuklu ir uz 25000 :roll:
jei kazka "nusisneku", tai leidziu pataisyti ir paprotinti ;)

Dainioška
2011.04.12, 19:25
Sveiki, susitikę naujoje-senoje vietoje. Taip pat renkuosi po truputi "vonią". Klausimas visiškai žalio pirkėjo, besidominčio "amerikietiškais" automobiliais- į kokius, o tiksliau kokius dokumentus pardavėjas turi turėti, kad man nusipirkus auto nebūtų vargo. Vienu atveju automobilis su LT numeriais, kitu su "raudonais"? Kokia dabar pirkimo tvarka, gal kas galėtų, taip sakant "ant pirštų" papasakoti procedūrą?(wavecry)

ru22
2011.04.12, 19:32
Kadangi ieškome ilgam (ne penkiems metams), tai labiau krypsta žvilgsnis į nuo 2005 metų.
Zinoma lieka visada isimtys ir senesnems, ziurint kaip vazineta su ja, kaip priziureta. kartais verciau nuo/iki susitvarkyti senesne ir vazineti (ar ne?).
Kiek ziurejom, kiek skaiciavom, vis tiek 2005 metu 3.8, benzas/dujos, oda, limited uzsibaigia ties 30000lt. :-? buna stebuklu ir uz 25000 :roll:
jei kazka "nusisneku", tai leidziu pataisyti ir paprotinti ;)

Na turbūt senai bevarčiau skelbimus. Kažkaip maniau, kad kaina neturėtų siekt 30000 Lt jei ieškomas 2005 metų modelis.

Makena
2011.04.12, 21:24
Tai sužinojau šiek tik daugiau.Vokiečiuos jai ieškojo pagal tai,ko ji norėjo,kažkur apie tris mėnesius.Šiaip,jie turi ten kažkiek automobilių,tuo verčiasi. Kai buvo sutarta,kad tinka variantas,tai nusiuntė užstatą,o kai atvarė į Lietuvą,sumokėjo likusią dalį. Visa opercija "y",vyko per brolį,tad jokios baimės nebuvo.Suklydau prieš tai-mokėjo 26000 už 2004 CRD,trumpą,115 000 km pravažiavusią.

bonsai
2011.04.12, 21:40
Tai sužinojau šiek tik daugiau.Vokiečiuos jai ieškojo pagal tai,ko ji norėjo,kažkur apie tris mėnesius.Šiaip,jie turi ten kažkiek automobilių,tuo verčiasi. Kai buvo sutarta,kad tinka variantas,tai nusiuntė užstatą,o kai atvarė į Lietuvą,sumokėjo likusią dalį. Visa opercija "y",vyko per brolį,tad jokios baimės nebuvo.Suklydau prieš tai-mokėjo 26000 už 2004 CRD,trumpą,115 000 km pravažiavusią.
Pas vokiecius 2005 metu 3.8 benzas noramlesnio stovio apie 10000e. cia mobil.de ziurejau. ten daug dyzeliuku, geru, puikiu, bet as dyzeliuko nenoriu. dar pridejus dujas, parsivaryma ir t.t. - brangiau gaunas nei cia.

bonsai
2011.04.12, 21:42
Aciu Makena uz pastangas surasti info.
Labai vertinu ;)

bonsai
2011.04.12, 21:53
Idomu gal kas zinot, kiek V-ukai ilgesni uz IV? man is nuotrauku atrodo kad daug didesne bagazine 2008m T&C lyginant su 2005m.

Makena
2011.04.12, 22:15
(flame)
Aciu Makena uz pastangas surasti info.
Labai vertinu ;) Tikrai nėra už ką. Nesupratau,ar šį,ar kitą ketvirtadienį tas brolis grįž,paimsiu numerį,tad galėsit plačiau sužinot,kokia ten situacija. Ką ti gali žinot,maža kas.Kartais taip paprastai ir netikėtai viskas išsisprendžia;)

Arnas
2011.04.13, 14:11
Penktukas
Ilgis, мм: 5140
Plotis, мм: 1950
Aukstis, мм: 1750
Ratu baze, мм: 3080


Ketvirtukas:
Ilgis, мм: 5100
Plotis, мм: 2000
Aukstis, мм: 1750
Ratu baze, мм: 3030

raimmis
2011.04.13, 17:41
Olandijoj pasiziurekit gal kazka rasit, jie turi amerikonu nemazai, net ir su dujom, o jei norit kad ir rida atitiktu ziurekit kur su NAP parduoda

bonsai
2011.04.13, 19:14
Penktukas
Ilgis, мм: 5140
Plotis, мм: 1950
Aukstis, мм: 1750
Ratu baze, мм: 3080


Ketvirtukas:
Ilgis, мм: 5100
Plotis, мм: 2000
Aukstis, мм: 1750
Ratu baze, мм: 3030

mano itarimai pasitvirtino. beveik puse metro ilgesnis.
aciu


Olandijoj pasiziurekit gal kazka rasit, jie turi amerikonu nemazai, net ir su dujom, o jei norit kad ir rida atitiktu ziurekit kur su NAP parduoda
ziurim ka turi olandai.... :)

Zydrius
2011.04.13, 19:28
mano itarimai pasitvirtino. beveik puse metro ilgesnis.
aciu

Ne pusę metro bonsai, tikrai.... !
Bandyk dar kartą skaičiuoti.... :)

Darius112
2011.04.13, 19:44
Pas vokiecius 2005 metu 3.8 benzas noramlesnio stovio apie 10000e. cia mobil.de ziurejau. ten daug dyzeliuku, geru, puikiu, bet as dyzeliuko nenoriu. dar pridejus dujas, parsivaryma ir t.t. - brangiau gaunas nei cia.

Kaip nebūtų keista, Vokietijoj automobiliai visais laikas buvo brangesni nei Lietuvoj:D

bonsai
2011.04.13, 21:46
Ne pusę metro bonsai, tikrai.... !
Bandyk dar kartą skaičiuoti.... :)

as moteriskai suapvalinau :D

AudriusF1
2011.04.13, 22:13
per daug suapvalinai...nuo 4cm iki 50cm :)

Makena
2011.04.24, 12:57
Nerandu, bet kažkas klausė dėl pervežimo. UAB "Auteka". Kęstutis, tel.: 869906662. Panevėžys. Į PM, jei reiks paderint ką nors.

brolisvilkas
2011.04.25, 00:19
Ieškantiems/perkantiems naują vonią ši nuoroda gali būti naudinga... Pasirinkus konkretų modelį, konkrečią komplektaciją, galima pamatyti kokie yra galimi variantai: http://gtcarlot.com/data/
Tikiuosi numalšins smalsumą.

Dainioška
2011.05.05, 12:00
Sveiki, nežinau ar forumuose kur buvo toks pastebėjimas. Tai va bandžiau vieną vonią su Stow and Go sistema, tai likau nesupratęs ar antros eilės sėdynės turi šiek tiek judėti ar ne, nes jei jos taip juda, tai labai nepatogus važiavimas?

petrasl
2011.05.05, 13:10
Ką reiškia juda? Jei pakeli rankeną apačioje tai jas gali stumdyti į priekį/atgal, o kai atleidi viskas stabiliai. Elementariai. Gal neprisuktos, ar fiksavimo mechanizmas iškleręs?

ru22
2011.05.05, 13:17
Tikrai neturi judėti.

Dainioška
2011.05.05, 14:54
Ar stow and go galima stumdyti sėdynes į priekį ir atgal? Pardavėjas sakė, kad jos nesistumdo, o aš laužyti nenorėjau :hammer:. O juda jos, kai ant jų atsisėdi, jaučiamas toks "liuftas" ir kiek mano pojūčiais tai jos nėra labai patogios, bet aš gale niekad nesėdžiu, tai ....(badtease)

ru22
2011.05.05, 15:12
Ar stow and go galima stumdyti sėdynes į priekį ir atgal? Pardavėjas sakė, kad jos nesistumdo, o aš laužyti nenorėjau :hammer:. O juda jos, kai ant jų atsisėdi, jaučiamas toks "liuftas" ir kiek mano pojūčiais tai jos nėra labai patogios, bet aš gale niekad nesėdžiu, tai ....(badtease)

Taip, šias sėdynes gali stumdyt pirmyn atgal ir gana daug vietos būna antroj eilėj sėdint jei atsitrauki. Dėl patogumo, beveik visi pripažįsta, kad nelabai patogios. Bet pamenu kai važiavom iš "Alaus kelio" tai sėdėjau antroj eilėj su Plymouth'u, tai tikrai nesiskundžiau (alus)(friday)

BOSAS
2011.05.05, 17:07
Tai jus su Plymuoth ir be sedeniu is alaus kelio butumet nesiskunde :hammer:

petrasl
2011.05.05, 17:20
Patogios jos, tik reik tą galvos atlošą iškelt į viršų, antraip jis nugarą kažkaip rieąia, vat tada nepatogu. Gal irgi dar nežinojai? :D

vejas666
2011.05.06, 08:43
Ar stow and go galima stumdyti sėdynes į priekį ir atgal? Pardavėjas sakė, kad jos nesistumdo, o aš laužyti nenorėjau :hammer:. O juda jos, kai ant jų atsisėdi, jaučiamas toks "liuftas" ir kiek mano pojūčiais tai jos nėra labai patogios, bet aš gale niekad nesėdžiu, tai ....(badtease)

Galine tik nesistumdo ,ir netaip patogu tik gale sedeti o vidurine ir stumdosi ir sedet gerai

Dainioška
2011.05.08, 18:32
Gal kas žino apie šią vonią, kaip tai kaina krito nuo 25000 iki 20000, kame gali būti šaknys?
http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/chrysler-town_country/id-1531121

petrasl
2011.05.08, 20:10
Žinai, ten iš fotkių matosi, kad dėžė parėjus. Nepirk, :lol: tikrai parėjus...
Taigi nuvažiuok, apžiūrėk, aplėksi ratą kitą, dar į servisą nusivaryk ir pamatysi kas negerai.

Makena
2011.05.08, 20:17
Gal kas žino apie šią vonią, kaip tai kaina krito nuo 25000 iki 20000, kame gali būti šaknys? O gal dėl to, kad niekas neperka už tiek? Dėžė,Petrai, gali būti tik nesmarkiai parėjus, taip tiksliai nepamatysi iš nuotraukų...
Fainas mašiniukas.
Nesupyk, Dainioška, negi sedėsim ir verksim dabar visi, bišky reik, kartais:D

Zydrius
2011.05.08, 21:26
Buvau šiandien autoturguje (Kaunas). Yra keletas "Jumz'ų" (čia Algelio taip vadinami (alus)) ir vienas eoropinis 3.3 benzinas.
Kainos sekančios:
2003m. 3,3 benzinas, europa - 4900,- eu;
2001m. 2,5 CRD - 5200,- eu;

Benzininis su stogu - palapine turbūt, ne dažnas variantas ko gero...,šonai pabraižyti, bet "prikeliamas" pilnai ;)

Dainioška
2011.05.08, 21:59
Niekas nepyksta, bet galvoju, gal kas matė, žiūrinėjo (naivu aišku, bet pabandyti verta). O klausiu, nes esu tolokai nuo Kauno, todėl negaliu prilėkti ir pačiupinėti.

Zydrius
2011.05.08, 22:07
Reikia išreikšti savo norą aiškiai ir konkrečiai paprašyti - kažkas tikrai padarys pradinę vizualinę apžiūrą gyvai !

Gytman
2011.05.22, 20:52
Taip, šias sėdynes gali stumdyt pirmyn atgal ir gana daug vietos būna antroj eilėj sėdint jei atsitrauki. Dėl patogumo, beveik visi pripažįsta, kad nelabai patogios. Bet pamenu kai važiavom iš "Alaus kelio" tai sėdėjau antroj eilėj su Plymouth'u, tai tikrai nesiskundžiau (alus)(friday)
Ar kas nors buvo sukonstravęs koki patobulintą tvirtinimą, kad būtų įmanoma be didesnio vargo išiminėti vidurinės eilės stow&go sėdynes? Kaip suprantate, kalba eina apie dujas jų susilankstymo vietoje, o man maždaug kartą į dvi savaites reikalinga mašina be jokių sėdynių... Originaliai, kiek minėjo Arnas, jos prisukamos iš po automobilio apačios... Tai toks variantas man niekaip netinka. Teoriškai manau įmanoma sukonstruoti papildomus kronšteinus ir sukti dviem varžtais iš viršaus prie dugno. Bet ar praktiškai yra kas tą įgyvendinęs?
Dėkingas už nuomones.

bonsai
2011.05.25, 14:55
Zmones, kazkada pirke masinas is JAV, minejo, kad uosto muitinej uz 50lt muitininkai "pagreitina" masinos ismuitinima. tai tiesa?
Nepypinant cia viesai - ne tai, kad masina velavo atplaukti i Lietuva, bet dar ir savo eiles ismuitinimui lauke dvi savaites. Pyktis ima, jei vis del to butu buve imanoma tai pagreitinti :(
Planas susitvarkyti masina iki birzelio vidurio - misija neimanoma :P

ru22
2011.05.25, 14:57
Ten muitinėje dar žiūrėk, kad nepaskaičiuotų už prastovą, nes kiek žinau nepasiėmus mašinos per tam tikrą laiko tarpą ir papildomai susimokėt teks :D

bonsai
2011.05.25, 15:10
Ten muitinėje dar žiūrėk, kad nepaskaičiuotų už prastovą, nes kiek žinau nepasiėmus mašinos per tam tikrą laiko tarpą ir papildomai susimokėt teks :D
tikiuosi, kad dar vieno s.... nesumals. bent taremes su pardaveju, kad kai tik issiima dokumentus - kelia ant tralo ir vaziuoja i vilniu pas meistrus.
tai tikiuosi taip ir bus!

bonsai
2011.05.25, 17:57
Dabar musu masina jau ant tralo, bet dar dvieju laukia - vienos neves. o kada tos dvi atsiras - nepasako.
Gal spjaut i ta trala ir ieskotis atskirai savo masinytei? Gal kas zinot patrauklia pervezimu masinyte? reiktu is Klaipedos i Vilniu atgabenti.

Arnas
2011.05.25, 22:51
Zmones, kazkada pirke masinas is JAV, minejo, kad uosto muitinej uz 50lt muitininkai "pagreitina" masinos ismuitinima. tai tiesa?
Nepypinant cia viesai - ne tai, kad masina velavo atplaukti i Lietuva, bet dar ir savo eiles ismuitinimui lauke dvi savaites. Pyktis ima, jei vis del to butu buve imanoma tai pagreitinti :(

Nezinau kaip ten su "pagreitinimais" bet uoste dabar is tikro itempta situacija svelniai tariant. Praktiskai visi laukia po 2 savaites. ;) Iki birzelio galo taip ir bus.

bonsai
2011.05.26, 06:47
Na logiska - ir vel ir vis dar ta liepos 1-oji cia.

bonsai
2011.05.26, 23:06
Na masiniukas jau paciupinetas ir stovi pas meistriukus.
tik jus man dabar prisipazinkit - nejau nei vienas, kas siuntesi sau ar uzsiima siuo verslu (siuntimais is jav), ar negalejot perspeti, kad uosto darbininkeliai ar kas ten tokie svelniai deja neiseina tokiu zmoniu pavadinti - zasinai, apvagineja masinas????????????????????????????????
buciau zinojus - buciau toj masinoj sedejus!!!!!!!!!!!! nu nukapot nagus maza tokiems!!!!!
parktronikai ziauriai islupti, guma nuo bamperio galinio nuimta, viduriniu/galiniu sedyniu galvos atlosai israukalioti!, domkratas ir dar kas ten toj sparno dezej gyveno - nebera, jau nesneku kad gal ir kazkas is variklio dalies parankiota. :( nu nesikeikt tik imanoma del to, kad viesai negalima.
palinkeciau tokiems "savo verslo verslininkams", kad jiems tie pinigai ar tas daiktas sekmes neatnestu!

aciu D yra keli geri dalykai sioje vietoje :) vaiku is masinos negalejau istraukti, jiems nesvarbu, kad salonas papelyjes ir smirda baisiai ir murzina - davesi kiek galejo
pasirodo bamperis sveikas (tik virsutiniu "ausu truksta"), groteles irgi yra. :yahoo:
na tai zodziu tureje isleisti pinigus reikalingiems daiktams (kiek atrode nuotraukoje), isleisime juos - pavogtiems. kaip sakoma: "lazda turi du galus".

dar kitas dalykas: spalva ne tokia kaip nuotraukoj, bet cia apsvietimas kaltas, salonas ne toks koks nuotraukoj - arba taip supelyjes, kad is sviesaus pasidare tamsus :P

tvarkysimes po biski, o kai igausim padoru vaizda - kelsimes i galerija :)

p.s. atsiprasau uz per anksti vertinima: jav jau galinio bamperio gumos nebuvo, parktronikus sunku iziureti yra ar nera, sedyniu galvu irgi nuotraukose nesimato. Sorry uz barima lietuviu vagisiu - savo zaibus nukreipiu i amerikieciu puses vagisius.

Dainioška
2011.05.29, 09:35
Dar kartelį sveiki, gal kuris matė ar turi nuomonę apie šį auto? Variklis nelabai per daug apsipylęs tepalais?

http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/chrysler-town_country/id-1577823

Gytman
2011.05.29, 11:09
nuomonę apie šį auto?
http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/chrysler-town_country/id-1577823
Iš pirmo žvilgsnio lyg neblogas. Airbagas nuo dodge, reiškia buvo muštas į priekį. O kodėl dažytas užpakalis: ar taip pat buvo daužtas, ar rudys slėptos - sunku atspėti.
Be dujų ir nesueuropintas - gal truputi brangokai, dar turint mintyje, kad neaišku kokia tikra rida, nes jau pabuvęs lietuvių rankose...

Arnas
2011.05.29, 11:27
Nuotraukoje tepalu is vis nesimato :)

asLinas
2011.05.29, 21:33
sveiki,

po poros mėnesių pertraukos šeimos gausėjimas verčia intensyviau ieškotis didesnės mašinos. jei anksčiau sename forume klausinėjau bendro supratimo dėlei, dabar jau sukaupiau reikalingą sumą ir reikia imtis konkrečių darbų (labiausiai stimuliuoja ant galinės sėdynės besipešantys vaikai :)). apie šitas mašinas žinau minimaliai (vairavimas valdiškas mašinas jų tėvynėje nesigilinant į jų vidų)

trumpai apie mano turimas galimybes ir sąlygas:

galiu leisti iki 10.000 lt
trims vaikams plius vežimėlis ir tt. tikriausiai bus reikalingas grand'as
benzinas/dujos


iš paskutinių dėtų skelbimų už akių užkliuvo sekantys. ypač antrasis variantas keistai išsiskiria. any comment's? gal čiupinėjot kurį?

http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/chrysler-grand_voyager/id-377625?qt=

http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/dodge-grand_caravan/id-1599581?qt=

http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/dodge-grand_caravan/id-1554080?qt=

http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/dodge-grand_caravan/id-1125105?qt=

Arnas
2011.05.29, 21:43
Komplekacija vienareiksmiskai geriausia pas pirmaji. DVD su monitorium isidesi uz ~500-600 Lt. Parktronikas, jei isidesi pats kainuos nuo ~60 lt.

asLinas
2011.05.29, 21:57
dvd man pabarabanu :hammer:.. reikia talpių ratų..

Arnas
2011.05.29, 23:19
dvd man pabarabanu :hammer:.. reikia talpių ratų..

Talpumas visu vienodas. Kokio atsakymo tikiesi klausdamas "any comment's?" ? Ir kuo jei ne dvd ir parktroniku tada "keistai issiskiria" antrasis?

asLinas
2011.05.30, 07:16
išsiskiria tuo, kad jei tikėti regitra jis lietuvoje registruotas jau nuo 1999, kada ir gamintas. tas ir užkliuvo. nebent regitra rodo jo registravima kažkur kitur

mintis buvo ta, kad dvd nėra lemiamas veiksnys renkantis tokio tipo mašiną.

any comments.. aš pats tokią mašiną galiu vertinti ribotai. komplektacija, foto, apžiūra vietoje, bet nematau tokių smulkmenų, ar grottelės to modelio ar kito (jei buvo lipintos po avarijos), gal iš foto kur matosi mušimas, gal galų gale kas nors jas čiupinėjo. būsiu dėkingas už bet kokį patarimą. tiesiog automobiliai ne mano daržas, va, jei reikėtų atskirti t-80 nuo t-72, čia galėčiau patarti :)

asLinas
2011.06.01, 18:18
pagaliau tarp darbų perskambinau išrinktus kandidatus, trumpos dosjė. gal kam pravers pirmai pradžiai.

http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/chrysler-grand_voyager/id-377625?qt=

automobilis kėdainiuose, atvežtas iš vokietijos, dujos sudėtos prieš naujus metus, bet auto vis dar su tranzitiniais važinėja. technikinė irrgi nevaryta. keistokas savininkas. į pasiūlymą kur nors pavažiuoti, pakelti, apžiūrėti. sako, tai aš čia servisą turiu galim ir apžiūrėti, juk aš nesuinteresuotas ko nors nepasakyti. Sakau, tai gal prijungiam prie kompo? atsakymas, tai ką tas kompas tau parodys, juk viskas ir taip veikia. Gal kas turi pasiūlymų, kaip atsakyti į tokį geležinį argumentą???

http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/dodge-grand_caravan/id-1599581?qt=

automobilis, kurio registracija ir gaminimo data regitros bazėje sutampa, tačiau pasak savininko iš JAV parvežtas prieš keturis metus, dujos paprastos.

http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/dodge-grand_caravan/id-1554080?qt=

vyšninis panevėžietis. savininkas telefonu pasirodė gana atviras. auto lietuvoje nuo 2007, iš JAV, sako atlikta visa Europai reikalinga modifikacija ir tt (gal kas išmanantis gali į foto užmesti akį ar taip ir yra). dujos tiesioginės (man atrodo, kd ir tai foto matosi). rūdžių kiek turi tiek ir nufotkinęs, ties dešine galine arka. Taaip, pagrindinis dalykas, kad pakeistos visos tarpinės ir gumos, šlifuotos galvos. motyvas - dingdavo aušinimo skystis. sutvarkius, pasak savininko, viskas tvarkoj, dabar visur kompresiją rodo 8,2. Gal kas turi idėjų, ar tokie remontai neiliustruoja ko nors rimto ir ar tie parodymai norminiai?

http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/dodge-grand_caravan/id-1125105?qt=[/QUOTE]

kuršėnai, iš JAV prieš keturis metus. dujos eko netiesioginės.

bonsai
2011.06.01, 19:13
O gal kas galetu :) ir netingetu :) surasyti papunkciui kokie tolimesni "popierizmo" veiksmai (kada tech., kada registracija ir t.t.), atsivezus masina is uzsienio be numeriu ir ja susitvarkius techniskai. Nuo birzelio 1d. berods isigaliojo istatymas del masinu geometrijos. Bet girdejau, kad ji reikalinga tik toms, kurios stipriai dauztos ar yra toks irasas, reikalaujantis ja padaryti....?

Trioškis
2011.06.01, 19:58
1. Tech. ekspertizė pažymai apie "Transporto priemonės atitikties įvertinimą" gauti.
2. Registracija.
3. Tech. apžiūra.
4. Labai džiaugtis ir tuoj į kelionę 8-):).

P.S. Galima tarp 2 ir 3 punkto įterpti (alus) . Kiekis priklauso nuo paskutinio valstybinio numerio skaičiaus.:)

Arnas
2011.06.01, 21:32
O gal kas galetu :) ir netingetu :) surasyti papunkciui kokie tolimesni "popierizmo" veiksmai (kada tech., kada registracija ir t.t.), atsivezus masina is uzsienio be numeriu ir ja susitvarkius techniskai. Nuo birzelio 1d. berods isigaliojo istatymas del masinu geometrijos. Bet girdejau, kad ji reikalinga tik toms, kurios stipriai dauztos ar yra toks irasas, reikalaujantis ja padaryti....?
Geometrija jau metai kaip reikia tikrinti. Visoms auto is ne EU.

bonsai
2011.06.01, 21:58
1. Tech. ekspertizė pažymai apie "Transporto priemonės atitikties įvertinimą" gauti.
2. Registracija.
3. Tech. apžiūra.
4. Labai džiaugtis ir tuoj į kelionę

P.S. Galima tarp 2 ir 3 punkto įterpti (alus) . Kiekis priklauso nuo paskutinio valstybinio numerio skaičiaus
aciu
tech ekspertize daro Regitra? Ten kazkaip galima issikviesti jei masina pati nevaziuoja....taip biski laiko sutaupytumem, nes labai skubam bent jau iki gm suspeti :)
o iterpima tai butinai reiks padarti, kad gerai masina riedetu ir kad ""pagaliau!" :D

Arnas
2011.06.01, 22:35
Juokingai jus cia :) . Ratu geometrija (is esmes ir pati ekspertize su technikine apziura) tam ir privaloma, kad isitikinti, kad automobilis neturi dauzimo padariniu, t.y. atitinka gamyklinius reikalavimus. O apsvietimo prietaisai atitinka EU reikalavimus. Regitra tik isduoda lapa ekspertizei atlikti. O pacia ekspertize atlieka tech. apziuru centras. O ratu gerometrijos patikra galima atlikti bet kuriame Tech apziuru centro pripazystamame servise. Tuo paciu is karto reikia praeiti ir tech apziura.
Zodziu:
1. Visu pirma -susizinot i kuriuos servizus galima vaziuoti daryti geometrijos patikra.
2. Ja padarot.
3. Su geometrijos patikros popierium vykstat i Regitra, ten pasimat lapa ekspertizei atlikti.
4. Su tuo lapu varot i Tech apziuru centra, paeinate espertize (zinoma ten nuvezate ir geometrijos lapa)
5. Praeinate is karto ten pat tech apziura.
6. Su visais popieriais varot i Regitra, registruojat auto, gaunat numerius.
7. Varot atgal i tech apziuru centra , uzsiklijuojat ant numeriu apziuros lipdukus
8. Gausiai laistot.

Deje, nieko jus niekur neissikviesit. Teks visur vaziuoti patiems.

bonsai
2011.06.02, 09:05
Aciu Arnai.
Buvau kvailai isitikinus, kad tech apziurai jau reikia buti su numeriais :-?

cador
2011.06.03, 21:09
http://www.autogidas.lt/skelbimai/chrysler-town--country-vienaturis-2002-0121397020.html
kas galit pdekit suzinuoti apia sia masina kas su ja buvo

Arnas
2011.06.03, 23:23
Jei duotum kebulo numeri, gal ir pabandytume paziuret...
Beje, odines nesildomos sedynes ir melynas salonas. Ar tikrai domina?

cador
2011.06.04, 11:17
kebulo numerio neduoda (((

Arnas
2011.06.04, 13:46
Tai taip pat si bei ta pasako....

gedux28
2011.06.07, 17:14
Sveiki nenoriu pirsti bet gal sudomintu sis variantas: http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/dodge-caravan/id-1626750?qt= del jo galetu pakomentuoti Bosas pas ji remontuotas buvo.

asLinas
2011.06.08, 10:50
du klausimai:

1. gal kas iš forumo gyvena Panevėžyje, kam nebūtų sunku gyvai užmesti akį į grand caravaną. Pradiniam įvertinimui. (kaip automatas veikia, kaip su rūdim reikalai ir tt).

2. kur panevėžyje galima užsikėlus ar prijungus patikrinti tokią mašiną? Nepažįstu aš tų kraštų

ačiū

PlymouthV6
2011.06.08, 20:32
Jau nebe :D Malku ilankos terminale sesis ''greitintuvus'' pries kelias dienas suseme. Per zinias rode :) Keista, kad taip ilgai tempe guma, nes apie tuos ''greitintuvus'' senai visiems zinoma. Ant tiek pribybeje buvo, kad atvirai reketuodavo logistikos kontoras. Keista, kad ''greitintuvai'' pakliuvo, nes as niekuo su muitine ir kroviniais nesusijes buvau girdejes ganda kad ruosiamasi jamt tuos gaidelius. :D

aromas
2011.06.13, 20:43
Sveiki, ziurineju T&C 3.8, noreciau suzinoti, kokiu metu galeciau paimt,aisku nesudrozta nuo 15-20 k.Noretusi geresnes komplektacijos:)

Arnas
2011.06.13, 21:20
Ziurek autopliusa uzsidejes kainu ribas ir pamatysi. Jei nori daug privalumu, ieskok LXi, "Signature Series" arba "Limited" komplektaciju ;) .

bonsai
2011.06.14, 10:37
Mano nuomone jei nera jokios skubos - gal geriau pirkti dauzta is JAV ir savo prieziura ja tvarkytis. Nes ne vienu atveju mums yra taip buve kai klausdavom ir minedavom, kad noretume susitvarkyti is jav dauzata masina "kaip sau" - visada budavo toks atsakymas - "be problemu, tik mus reikia perspeti". suprask, kad dirbama visai kitaip.
Kad ir musu konkreciu atveju: daugeli detaliu, ypac tai ka reikia nekeiciame, o perkame nauja. galutine suma zinoma isaugs, bet....isidejai, zinai ir ramu kazkuri laika.
Zinoma, buna stebuklu ir LT vazinejanciu - buna stebuklu ir del vienokiu ar kitokiu priezasciu seimininkai jas pardavineja. Bet per puse metu mums nepavyko lt surasti kainos ir kokybes santykio verta masina.
Dideliausios sekmes ieskant savojo masiniuko ;)