PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 TD 1996 - 1997 2,5TD 99m pasiltinimas kuro filtre



ledas
2011.09.23, 10:57
vakar pasikeiciau kuro filtra ir kiek suprantu pas mane tas pasiltinimas esantis kuro filtro apacioje neveika, nes buvo tiesiog atjungtas. ji butina tvarkyti, kad ziema nebutu problemu? masina nusipirkau vasara, tai nezinau kaip ten ir kas buvo anksciau.

Pajuris
2011.09.24, 07:37
Blogiau tikrai nebus, o kiek tos naudos ? Manau gamintojas ne be reikalo idėjo.

Arnas
2011.09.26, 15:39
Apacioje dazniausiai renkasi kondencatas, vanduo, stambesnes mechanines siuksles. Jei uzsals, pasekmes aiskios.

BOSAS
2011.09.26, 20:39
Jei neklystu tai ten tik eilinis vandens daviklis kuris pasako, kad laikas keisti filtra.

ledas
2011.09.28, 09:32
ne ten ne eilinis vandens daviklis, ten kazkas panasaus i spirale (gyvatuka) vandeniui uzvirti:)

busas
2011.09.30, 10:03
mano galva ten tikrai ne daviklis )), o spirale pasildanti kura.as taip pat pirma karta kai keiciau maciau , bet kaip veikia nz, meistrai bure kad veikia kaip pasiltinimo zvakes )),idomu jeigu tiesiogiai laidais pajugti? nepamenu kaip tos spirales isdestymas ten, siaip as keiciu kas 10 T.km. vasara benzinini filtruka (pati stambiausia) arba kai pajuoduoja, o ziema dyzelini kurious esu nupjoves slangute ir istates pries pagr. filtra, kadangi ziema buriu pats su kuru vasariniu ,kad pigiau butu, nekarta zemiau - 15 C, teko ta filtruka sildyti kad prateketu iki pagrindinio filtro ,
Aisku tai ne is gero gyvenimo, o taupumo sumetimais ))

bet jei pilti tikrai ziemini neuzsalanti kura , tai manau ir nebutina kad jis veiktu tas pasiltinimas

BOSAS
2011.09.30, 20:24
Kiek zmoniu tiek nuomoniu.
Vieni su jais dirba kiti kazkur kazka girdejo, ka apie juos pasakojo neaisku kas is kur sumastes ir t.t.

antanas
2011.09.30, 22:23
ten stovi spirale(jei europinis).Vadinas suburta tiesiogiai buvo,spirale nebesilde,palei ideja vazinejant zieminiu kuru ta spirale neturi ka sildyt,uztenka pakaitinimo zvakiu(neveltui kuras yra ziemai ir vasarai).Norveguose teko nekarta susidurt su dyz,voyagerias,daznas to daviklio nenaudoja(tiksliau daznam servise "meistrai" ji atjungia nes nezino kas tai per viena),bet esme viena,ten jie be ju vazineja ir vazines,o ziemos dar arsesnes nei cia,na,aisku ir kuras ten skirias stipriai,atrodo toks pat,bet masina ji vartoja zymiai taupiau.

cramos
2011.11.17, 20:11
Siaip visur raso kad ta spirale filtre vandens separatorius , pats isitikinau kai keiciau filtra vanduo prie spirales buvo susisukes i verpeta ir prisales cia aisku buvo masina pastovejus lauke po atvaziavimo , mano nuomone cia ne salirka sildo o prilaiko vandeni kad nepakliutu i siurbli . Nes pazodziui verciant tai vandens separatorius.