PDA

Žiūrėti pilną versiją : isijunge galinis valituvas



Maris
2011.09.15, 18:31
Laba visiems, turiu klausimeli. mano masiniukas grand voyager 96m dyzeliukas 2.5.
Kas galetu but nutike kad isijunge labai daznai savaime galinio lango valituvas ? kai lyja tai nemaiso, bet kai sausa tas cypimas labai nemalonus :) gal kazkas gali patart ka nors ? ir dar wienas klausimas , kodel nedega lemputes ant knopkiu kur yra valituvo valdimas ir stiklo sildimo? ( kaip kada uzsidega ).

sarikas
2011.09.15, 20:47
la,tai tam ir reikalas,reikia keist ta visa scxema ,kur pecius reguluojas,galinis valituvas,ir t.t ,ir viskas bus ok :)

Trioškis
2011.09.15, 21:07
Laba visiems, turiu klausimeli. mano masiniukas grand voyager 96m dyzeliukas 2.5.
Kas galetu but nutike kad isijunge labai daznai savaime galinio lango valituvas ? kai lyja tai nemaiso, bet kai sausa tas cypimas labai nemalonus :) gal kazkas gali patart ka nors ? ir dar wienas klausimas , kodel nedega lemputes ant knopkiu kur yra valituvo valdimas ir stiklo sildimo? ( kaip kada uzsidega ).

O ar šitą temą visą (book)perskaitei? http://old.voyager.lt/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=207&viewmode=compact&order=ASC&type=&mode=0&start=0

busas
2011.09.19, 13:24
bandyk nuo "stop" minusa papildomai atsivesti (man tai padejo)