PDA

Žiūrėti pilną versiją : Priekiniai žibintai, žibintai su lešiais



sarikas
2011.09.14, 23:10
sveiki,turiu klausimeli broliu,kurie vazineja su dezemis :),gal kas zinot,kaip sviecia tiuningines,lesines lempos,galvoju pirkt,bijau,kad svies taipat,kaip manosios...auto 98mis anksto didelis acu

Zydrius
2011.09.14, 23:19
Pasiskaityki cia:
http://old.voyager.lt/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=146&forum=35

Puslapis 17

weetka
2011.12.26, 14:27
Sveiki. Su šventėm, pirmiausia visus. Išrausiau senąją svetainę, ir naująją, bet neradau atsakymo. Ar kas nors naudojot tokias lempas su xenon? http://lib.store.yahoo.net/lib/mytightride/dodge-caravan-96-black-projector-headlights-big.jpg
Ar apsimoka jas dėti? (lyginant su III-o originaliom, pageltusiom EU, manau kad apsimoka, bet ar vertos jos pusės tūkstančio, ar geriau taiwaniškos USA su pagerintom lemputėm už tris kart mažesnę kainą?)

driusa
2011.12.26, 15:36
Pas Intarą lešiai sudėti, gali paklausti.

Daranius
2011.12.26, 21:08
Sveiki. Su šventėm, pirmiausia visus. Išrausiau senąją svetainę, ir naująją, bet neradau atsakymo. Ar kas nors naudojot tokias lempas su xenon? http://lib.store.yahoo.net/lib/mytightride/dodge-caravan-96-black-projector-headlights-big.jpg
Ar apsimoka jas dėti? (lyginant su III-o originaliom, pageltusiom EU, manau kad apsimoka, bet ar vertos jos pusės tūkstančio, ar geriau taiwaniškos USA su pagerintom lemputėm už tris kart mažesnę kainą?)

Po truputį dairausi pats tokio dalyko, tai iškart ir klausiu kur yra už tokią kainą, nes aš brangesnių variantų tik esu radęs.
Ačiū

Gytman
2011.12.26, 21:14
Gausis daugiau nei 500Lt http://www.ebay.com/itm/HID-96-00-DODGE-CARAVAN-HALO-LED-PROJECTOR-HEADLIGHTS-/260915117276?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Model%3AVoyager&vxp=mtr&hash=item3cbfc0bcdc#ht_4281wt_948

PlymouthV6
2011.12.26, 21:28
Tinginiams:

http://auto.plius.lt/skelbimas/autodalys/lengvuju-dalys/chrysler-voyager/id-1574075
http://auto.plius.lt/skelbimas/autodalys/lengvuju-dalys/chrysler-voyager/id-999633
http://auto.plius.lt/skelbimas/autodalys/lengvuju-dalys/chrysler-voyager/id-999638

weetka
2011.12.27, 10:17
Užklausiau, anksčiau paminėto nario apie tai, jei dar kas nors ką papasakotų - bučiau dėkingas.
O dėl kainos - įdomu, kur jų galima gauti pigiau. Internete lyg nieko neradau, siųstis gaunasi taip pat kaip LT arba brangiau, tikriausiai LT perekupai ima iš Ogmitos, nes ebajuj mažmeninės kainos gana didelės, o daug siųstis - daug svorio + mokesčiai...

aliexas
2011.12.28, 14:15
labas visiems tai kaip ir senajam forume susirasinejome apie lempas tai vel noreciau pakelt ta tema,
domina gal kas is vilnieciu turi sudetas lesines lempas su xenonais?ar verta?:)

Daranius
2011.12.28, 15:32
labas visiems tai kaip ir senajam forume susirasinejome apie lempas tai vel noreciau pakelt ta tema,
domina gal kas is vilnieciu turi sudetas lesines lempas su xenonais?ar verta?:)

pavartyk forumą, jau tikrai yra apie tai kalbėta ir naujam forume - turiu įtarimo kad dubliuojamės ir kolkas jokios naujos informacijos nepateikei pats

Trioškis
2011.12.28, 16:32
Kaledom uzsidovanojau tokius, tik skaidrius. Pirkau cia :http://auto.plius.lt/skelbimas/autodalys/lengvuju-dalys/dodge-caravan/id-1013017 .Kaina 550lt. ,o su pristatymu i Radviliski 570lt. Kartu paemiau ir 2 xenon lempukus H1 6000K po 20lt, kadangi i anksciau buvusius U.S. zibintus buvau sudejes "flexsible" xenonus, tai blokelius panaudojau senus.
Sviesos srauto atzvilgiu kol kas matau tik pliusus. Dar reiketu i pakeisti ilguju sviesu lempukus, nes ten buve duoda gelsva sviesa ir labai "pjaunasi" su "xenon" skleidziama sviesa. Bandysiu kokius Philips "Blue vision".

aliexas
2011.12.28, 17:25
na o ka as pats galiu naujo parasit jai nieko negaliu surast. tai ir klausiu gal koks vilnietis turi idejes tokias lempas kad galima butu susitikt ir paligint.

tikmarius
2012.01.02, 22:17
Turiu Chrysler Grand Voyager 2.5 TD 2000m. ir yra problema, kad ijungus pavyzdziu trumpas lempas dega pastoviai stopai ir trumpos, ilgu lempu jungtukas ijungia ir isjungia trumpas lempas. Sekanti mistika tame, kad uzgesinus ir isjungus lempas isijungia gabaritai. Gal galit patart kur problemos sprendimo ieskot, bent jau ant kelio uzveskit. Dekingas.

Zydrius
2012.01.03, 09:54
Turiu Chrysler Grand Voyager 2.5 TD 2000m. ir yra problema, kad ijungus pavyzdziu trumpas lempas dega pastoviai stopai ir trumpos, ilgu lempu jungtukas ijungia ir isjungia trumpas lempas. Sekanti mistika tame, kad uzgesinus ir isjungus lempas isijungia gabaritai.

Del problemos, kad dega pastoviai STOP galiniai - siulau pasiziuret jungikli, kuris ijungia stop zibintus. Jis prie stabdziu pedalo.
Jei dega pastoviai gabaritai - pirmas veiksmas - atjungti trumpam akumuliatoriu (10 min), jei nepades - reikia ieskoti elektriko, arba pats matuoji pagal grandines schemas.

tikmarius
2012.01.03, 16:57
Del problemos, kad dega pastoviai STOP galiniai - siulau pasiziuret jungikli, kuris ijungia stop zibintus. Jis prie stabdziu pedalo.
Jei dega pastoviai gabaritai - pirmas veiksmas - atjungti trumpam akumuliatoriu (10 min), jei nepades - reikia ieskoti elektriko, arba pats matuoji pagal grandines schemas.

Del STOP'u ir gabaritu priekiniu, tai uzteko pakeisti kaires puses stopu lempute, nes ji yra dvieju kontaktu, o buvo isukta viena kontakto. Beda isspresta.

BOSAS
2012.01.03, 20:09
Na cia reiskias buvo masina pas burtininkus.
Kazin ar jau viska atburiai :)

sheikhas
2012.01.04, 13:15
O ten ant ju yra kokios E raidės europai? ar per TA reik derinti... nes kas kas, o lempos šitoj vonioj lieviausios iš visų matytų, pas mane irgi beveik ant garbes žodžio laikosi ir nifiga nešviečia...

Kaledom uzsidovanojau tokius, tik skaidrius. Pirkau cia :http://auto.plius.lt/skelbimas/autodalys/lengvuju-dalys/dodge-caravan/id-1013017 .Kaina 550lt. ,o su pristatymu i Radviliski 570lt. Kartu paemiau ir 2 xenon lempukus H1 6000K po 20lt, kadangi i anksciau buvusius U.S. zibintus buvau sudejes "flexsible" xenonus, tai blokelius panaudojau senus.
Sviesos srauto atzvilgiu kol kas matau tik pliusus. Dar reiketu i pakeisti ilguju sviesu lempukus, nes ten buve duoda gelsva sviesa ir labai "pjaunasi" su "xenon" skleidziama sviesa. Bandysiu kokius Philips "Blue vision".

Daranius
2012.01.04, 15:17
O ten ant ju yra kokios E raidės europai? ar per TA reik derinti... nes kas kas, o lempos šitoj vonioj lieviausios iš visų matytų, pas mane irgi beveik ant garbes žodžio laikosi ir nifiga nešviečia...

girdėjau tokį gandą kad yra reikalingi žymėjimai ir per TA oficialiai neturi prie ko kibti - aišku, nuo tokių atviejų kai TA darbuotojai neturi nuotaikos aiškintis ir "objektyviai" nusprendžia kad tas arba kitas elementas neatitinka kažkokių kriterijų nėra niekas apsaugotas, bet prieš užmigdamas naktimis vis dažniau pats apie tuos žibintus pasvajoju...

algelis
2012.01.04, 22:55
Ant bet kokiu zibintu esanciu automobiliuose is amerikos,turi but zymejimas E

Arnas
2012.01.04, 23:15
Nebutinai. Ant priekiniu turi buti arba SAE arba E.

weetka
2012.01.09, 20:15
Na bent jau e-bay apie lempas teigia, kad "S.A.E./D.O.T. compliance makes it street legal."

Trioškis
2012.01.10, 09:43
O ten ant ju yra kokios E raidės europai? ar per TA reik derinti... nes kas kas, o lempos šitoj vonioj lieviausios iš visų matytų, pas mane irgi beveik ant garbes žodžio laikosi ir nifiga nešviečia...

Nurasiau kairio zibinto zymejima: LH VOR DOT SAE HR A1PP2 95 Sonar SK3302-CRAN96

sheikhas
2012.01.10, 14:48
Pagal TA, kaip minimum jei yra HR žymėjimas, negalima naudoti ksenoninių lempų....

Trioškis
2012.01.10, 15:38
Pagal TA, kaip minimum jei yra HR žymėjimas, negalima naudoti ksenoninių lempų....

Tas tai aisku, bet originaliose irgi negalima ir ne vienas vis tiek naudoja, o jei sudejus halogeninius lempukus tai su TA problemu lyg ir nebutu.

wongas
2012.01.10, 16:02
Bet va ant IV tai nesu užtikęs tokių žibintų (buvau radęs tik galinius). III - yra... ir priekinių ir galinių.

sobos
2012.01.10, 17:26
Joooo.... aš irgi jau senokai dairausi kažko panašaus IV-kui, bet deja :(

Daranius
2012.01.10, 18:04
Joooo.... aš irgi jau senokai dairausi kažko panašaus IV-kui, bet deja :(

netinka?

http://allegro.pl/chrysler-voyager-lampa-reflektor-lewa-xsenon-kseno-i1998761088.html

Arnas
2012.01.10, 19:24
Ne :)

Daranius
2012.01.10, 19:31
Ne :)

persiprašau - turėjau įtarimo, kad čia V-tuko. Galima ten pasiknisti ir gal kas tinkamesnio bus. O blogiausiu atvieju angliakalbiams jau daviau nuorodą kaip įklijuoti xenon'us patiems pakankamai noro turint :)

Daranius
2012.01.18, 11:09
papasakokit kolegos su kuo yra valomas reflektorius. Tokia komplikuota vieta, kur nesinosi nagų kišti... :-?

Arnas
2012.01.18, 16:26
Bijau, kad neisardes lempos normaliai niekuo nenuvalysi. Kita vertus valymo nauda gali neatpirkti pastangu tai padaryti... ;)

Daranius
2012.01.18, 18:52
Bijau, kad neisardes lempos normaliai niekuo nenuvalysi. Kita vertus valymo nauda gali neatpirkti pastangu tai padaryti... ;)

kad ardyti reikia normaliai kažką darant tai suprantama, mano klausimo esmė ta kokią chemiją galima naudoti norint nesugadinti reflektoriaus paviršiaus, nes ten ganėtinai jautri vieta... Nekalbu apie tuos plastikinius kur į priešrūkinį statosi, mane labiau domina pagrindiniuose žibintuose kur yra didelis reflektoriaus paviršius užgarintas ant metalo ir su plėvele.

Zydrius
2012.01.18, 20:13
Nekalbu apie tuos plastikinius kur į priešrūkinį statosi, mane labiau domina pagrindiniuose žibintuose kur yra didelis reflektoriaus paviršius užgarintas ant metalo ir su plėvele.

Yra toks purskiamas chromas (aerozoliniuose balioneliuose), tik jis atvirose vietose netinkamas naudoti, nes pilnai nedziusta. Jei jau toks noras kyla kazkaip "prikelti" - saziningai nusivales reflektoriu gali nusipurksti ir tikrai nebus blogiau, nei buvo.
Kitas variantas - pasiieskoti is lauzynu "gyva" ir tvarkinga "lempa" ir pakeisti... ????! ;)

Daranius
2012.01.24, 16:23
dar vienas variantas - vokiečių Hella surinktos tiuninginės lempos, pastarajį ir pasirinkau:

529

Radau kelis privalumus palyginus su pageltusiais originalais: eina atskiros H7 lemputės, todėl perdegus trumpai, ilgos nebereikia išmesti. Trumpas šviesas fokusuoja lęšis, ilgoms - stovi reflektorius. Priekyje yra stori stiklai, todėl nebereikia užsieminėti poliravimo darbais. Svarbiausia - veikia aukščio reguliavimo varikliukai!!! :evil:

Pirmas įspūdis vakare važiuojant neapšviestomis gatvėmis - kažką matau 8-) Aišku, neatmetam fakto, kad stovi naujos lemputės ir viskas buvo kiek įmanoma išvalyta.

Girinis
2012.01.24, 16:54
Kiek? Pas ką? Ir svarbiausia- ar tikrai šviečia kaip kokia nors kitokia mašina, o ne kaip voyager?

Daranius
2012.01.24, 17:21
Kiek? Pas ką? Ir svarbiausia- ar tikrai šviečia kaip kokia nors kitokia mašina, o ne kaip voyager?

Šitas variantas, kaip supratau yra kaip iš automodernos kur kažkas buvo radęs už tiek pinigų kiek pusė tokio auto kainuoja. (!?)

Aš konkrečiai nuo šitos mašinos nusiemiau. Su originaliom lempom pamenu buvo vienu metu depresija, kai Kaune per lietų vakare nieko nemačiau ir su ilgom važiavau, bet kas įdomiausia - a nei niekas nė nemirktelėjo kad akinu (nunu)

Tiesą sakant, dar neturėjau kada paeksperimentuoti, bet anksčiau tai būdavo toks jausmas kaip kad eitum krodorium tamsoj apgraibom, dabar lyg supranti kad gatvėj esi - ant priešais stovinčios mašinos matai ne dvi kažkokias išplaukusios apšvietimo dėmes, o gražias juostas - aišku, ne ksenonai, bet silpnaregio lazdelę jau galima palikti namie. Panašus jausmas buvo kai naujai nusipoliravau lempas ir susidėjau naujas lemputes, aišku, tas laikė tik porą mėnesių nes vėl viskas brudu buvo aptraukta...:A

Girinis
2012.01.24, 19:16
Tada sveikinu. Kažkada Šilainiuos su vienu kolega aptarėm tokias pačias, ant jo vojaus. Sakė, kad patenkintas, bet kas iš kur ir kaip, nepamenu jog sužinojęs bučiau.
Apie europines tai visai tyliu- poliruok jų nepoliravęs, rezultate- lygiai tiek pat nesimato, be to dar skeldėja kaip nenormalios ir kai akmuo skylę pramušė, tai surizikavau- dėjau amerikoniškas.
Nusipoliravo- skaidru, gražu, kalėdiška nuotaika..Bet šviečia geriau(nei kiek). Na, gal, gal geriau, na kokiais 14%. Bet ne daugiau...Be to, dėvėtos- tai kaip ir batai dėvėti..Varikliukai- arba nėr, arba neveikia..Žodžiu š... kaip buvo, taip ir yra. Bet pasnigo- galima kentėt..Jei iš priekio nieks nevažiuja, tai matosi..Reik tik gerai įsižiūrėt ir pamažu, atsargiai važiuot..
Kadaise į antruką policininkas įsėdo. Važiuojam, sako, šviesas įsijunk...Tai, kad įjungtos, sakau..Pažiūrėjo, pabaltakiavo, paskui įsižiūrėjęs nurimo.. Tokių dar nemačiau, tepasakė.

Daranius
2012.01.24, 19:44
Tada sveikinu. Kažkada Šilainiuos su vienu kolega aptarėm tokias pačias, ant jo vojaus. Sakė, kad patenkintas, bet kas iš kur ir kaip, nepamenu jog sužinojęs bučiau.
Apie europines tai visai tyliu- poliruok jų nepoliravęs, rezultate- lygiai tiek pat nesimato, be to dar skeldėja kaip nenormalios ir kai akmuo skylę pramušė, tai surizikavau- dėjau amerikoniškas.
Nusipoliravo- skaidru, gražu, kalėdiška nuotaika..Bet šviečia geriau(nei kiek). Na, gal, gal geriau, na kokiais 14%. Bet ne daugiau...Be to, dėvėtos- tai kaip ir batai dėvėti..Varikliukai- arba nėr, arba neveikia..Žodžiu š... kaip buvo, taip ir yra. Bet pasnigo- galima kentėt..Jei iš priekio nieks nevažiuja, tai matosi..Reik tik gerai įsižiūrėt ir pamažu, atsargiai važiuot..
Kadaise į antruką policininkas įsėdo. Važiuojam, sako, šviesas įsijunk...Tai, kad įjungtos, sakau..Pažiūrėjo, pabaltakiavo, paskui įsižiūrėjęs nurimo.. Tokių dar nemačiau, tepasakė.

greičiausiai jau toks atvyko į Marijos Žemę - mačiau ir aš kelis.

Nieko nepadarysi - aš ir ne idealias ėmiau, ko pasekoje ir pačiam pasikrapštyti teko ir kitų pagalbos prašyti, bet originalas užkniso juodai - imiau su mintim kad blogiau jau nebus, o investuoti į naują produktą tokią kainą tai ir nelogiška. O dėl matomumo, tai atsimenu džiaugdavausi jei kas ant lenkimo eidavo - iškart kelias pašviesėdavo, dar nelyginau kokia situacija dabar.

Kas ieškosi, siūlyčiau pasidairyti po skelbimus kas tokias mašinas parduoda, jei koks perekupas iš EU tai nei jam tų lempų reikia nei kreivų pirkėjų žvilgsnių kurie nežino kas čia ir kam. Blogiausiu atvieju taivanietiškas variantas yra... Ten kažkas panašaus į lešį stovi, tai didžioji dalis šilumos jam tenka ir plastikinis korpusas neturėtų taip skilinėti.

Daranius
2012.01.25, 17:58
aš permąsčiau čia dar toks krapštukų variantas gali suveikti: kad atskiri prožektoriai būtų, tai neretas atviejis, kad ir antrukui nuo kregždės pritaikęs kažkas buvo, o tą plastikinį apvadą kad tarpų nebūtų tai kiekvienas gali pasidaryti pagal save su epoksidine derva pažaidęs ir kone pigiau nei taivanietiškas variantas gausis, o dėl kokybės tai tikrai blogiau, manau, nebus

Arnas
2012.01.26, 21:31
Su taiwanio tiuninginem garantuotai technikine praeisi, o su savadarbem...(pool)

Daranius
2012.01.26, 21:45
Su taiwanio tiuninginem garantuotai technikine praeisi, o su savadarbem...(pool)

čia ir nėra garantijos - kažkada priešrūkinius pamatė apvalius ir nusprendė kad netinka - sako su taivaniškom važiuok namo, nors ten buvo visai ne taivanio kokybės su visais sertifikatais

Iš kitos pusės - nieko savadarbiško nėra, tik plastikinis apvadas aplinkui. Kažkodėl iš už balos parvažiavę motociklai su Minsk'o lempom kur nupieštas tas žmogeliukas be galvos, TA eina be problemų. Pakraipo galvą darbuotojas, bet nėra prie ko kibti.

Šoferis
2012.01.26, 22:01
http://www.signeda.lt/new/index.php?page=products-lt

ramuz
2012.06.01, 13:56
netycią užtikau variantą kas važinėja trečiukais, gal kas pasinaudosit, sėkmės..

http://www.ebay.de/itm/Chrysler-Voyager-Grand-Voyager-Scheinwerfer-Bj-1996-2001-/110888377362?pt=DE_Autoteile&hash=item19d1765c12

Daranius
2012.06.01, 14:12
netycią užtikau variantą kas važinėja trečiukais, gal kas pasinaudosit, sėkmės..

http://www.ebay.de/itm/Chrysler-Voyager-Grand-Voyager-Scheinwerfer-Bj-1996-2001-/110888377362?pt=DE_Autoteile&hash=item19d1765c12

teko turėti reikalų - daiktas tikrai vertas dėmesio, tik kad siuntimas berods Vokietijos ribose

erixsas1
2012.07.15, 19:30
Sveiki,gal kas nors gali atreguliuoto taivanietiskus lesinius priekinius zibintus,nes Jonavoje niekas nesugeba.

intar
2012.07.15, 20:25
Šitie sugeba, berots 40lt.
http://www.olmio.lt/lt/kontaktai

Daranius
2012.07.15, 21:47
o kas ten per stebuklas kad nesireguliuoja?

Rolandas
2012.07.15, 21:52
Made in Taivan :D
o kas ten per stebuklas kad nesireguliuoja?

intar
2012.09.07, 21:35
nusibodo po tuos 30lt moket uz pamirsima sviesas uzdegt, tai sumesti drl. ilgai mastant, 3-ukui toks variantas dailiausias pasirode.
890 891

Girinis
2012.09.07, 21:50
nusibodo po tuos 30lt moket uz pamirsima sviesas uzdegt, tai sumesti drl. ilgai mastant, 3-ukui toks variantas dailiausias pasirode.
890 891
Puikiai!!!

Trioškis
2012.09.08, 08:35
Nagi Intar prašau plačiau - pirkimo, montavimo vieta, kaina ir kiti niuansai.

BOSAS
2012.09.08, 09:43
nusibodo po tuos 30lt moket uz pamirsima sviesas uzdegt, tai sumesti drl. ilgai mastant, 3-ukui toks variantas dailiausias pasirode.
890 891

(thumbsup)

eimis74
2012.09.08, 11:33
nusibodo po tuos 30lt moket uz pamirsima sviesas uzdegt, tai sumesti drl. ilgai mastant, 3-ukui toks variantas dailiausias pasirode.
890 891 grazu(pool)

Tagas
2012.09.08, 12:41
Negražu, tragiška... Sorry, mano nuomonė, bet šitiem modeliam tuning netinka.

Trioškis
2012.09.08, 14:31
Negražu, tragiška... Sorry, mano nuomonė, bet šitiem modeliam tuning netinka.

Viso šito esmė ne "tiuninge", o būtinume. Gamykliniai III-ko žibintai šviesos duoda tiek, kiek žirnis subinėj (net ir su xenon lemputėm). Jei gūdžią naktį važiuoji įsijingęs tolimąsias šviesas - iš priekio važiuojančios mašinos net nepaprašo persijungti į artimasias. Tai kad nevažinėti su liktarnom ir daromi tokie dalykai. Kas link "DRL" - šitas varijantas, bent jau man, estetiškiausiai atrodo. Bet žinoma, kai kam ir kumelė nuotaka - dėl skonio nesiginčijama.

Arnas
2012.09.08, 14:33
Negražu, tragiška... Sorry, mano nuomonė, bet šitiem modeliam tuning netinka.

Skonio reikalas. Mano nuomone treciukas pats lengviausias visokio plauko "tiuningavimui"...:P

Girinis
2012.09.08, 16:00
Skonio reikalas. Mano nuomone treciukas pats lengviausias visokio plauko "tiuningavimui"...:PGaliu tik tiek pridurt: kultūringai, taktiiškai ir savo vietoj viskas padaryta. Nežinau kaip, bet pataikyta į dešimtuką. Nesu matęs geresnio ir labiau vykusio išdėstymo, kas liečia formas, matmenis ir bendrą vaizdą.

Daranius
2012.09.08, 19:05
Viso šito esmė ne "tiuninge", o būtinume. Gamykliniai III-ko žibintai šviesos duoda tiek, kiek žirnis subinėj (net ir su xenon lemputėm). Jei gūdžią naktį važiuoji įsijingęs tolimąsias šviesas - iš priekio važiuojančios mašinos net nepaprašo persijungti į artimasias. Tai kad nevažinėti su liktarnom ir daromi tokie dalykai. Kas link "DRL" - šitas varijantas, bent jau man, estetiškiausiai atrodo. Bet žinoma, kai kam ir kumelė nuotaka - dėl skonio nesiginčijama.

galiu tik papildyti, kad aš asmeniškai DRL naudoju tam, kad nedeginčiau bereikalingai nepigių lempučių - naktis paskui padėkoja :)

intar
2012.09.09, 15:36
Nagi Intar prašau plačiau - pirkimo, montavimo vieta, kaina ir kiti niuansai.

http://www.autokraitis.lt/led-dienos-zibintai-nssc-502-high-power.html?return=http://www.autokraitis.lt/led-dienos-zibintai_1;page,2
Šituos pirkau. Į naujas patalpas jie persikėlė, tai įkurtuvių proga 40% nuolaida dar. Sumontavo ten pat, už darbą ~200lt.

vygants
2012.09.09, 16:18
O sertifikatus išrašė? Kainadar su protu..nors patys pasidarytumėm pigiau.
Anksčiau labai domėjaus,tai turguj pirkti netinka, kad ir labai gražūs, reikia turėt sumontavimo firmoje sertifikatus su EU atitinkančioms normomis, ir dar ten visokių taisyklių (...kartu su trumposiom lempom degt negali..)

intar
2012.09.09, 16:21
Taip, išrašė sertifikatą. Vsio zakonno, kaip sakoma.

vygants
2012.09.09, 17:08
Pagal nuorodą, ta firma dabar rašo, kad įmontavimas 140 lt (dabar), Tai Tau visa suma gavosi kažkur apie 500 lt?
Žinai, dabar reikia laukt iš Tavęs žinių kiek jos degs, ar neperdegs greit. Kiek mačiau, daugelis važinėja jau su viena kita perdegusia lempute bet tos gali būt turguj pirktos. Gal iš firmos europietiškos pirktos ilgiau degs. Beje, o yra atskirų lempučių perdegimo atveju, ar vėl koplektą pirkt reiks?

intar
2012.09.09, 17:46
380lt bendro gavosi. Į kitą mašiną iš jų jau ~2 metus isidėjas, dar jokių problemų nelenda.

Aidas
2012.09.09, 20:38
prajuokinai ... turguje ta pati produkcija , tik be tokio didelio antkainio .
Pagal nuorodą, ta firma dabar rašo, kad įmontavimas 140 lt (dabar), Tai Tau visa suma gavosi kažkur apie 500 lt?
Žinai, dabar reikia laukt iš Tavęs žinių kiek jos degs, ar neperdegs greit. Kiek mačiau, daugelis važinėja jau su viena kita perdegusia lempute bet tos gali būt turguj pirktos. Gal iš firmos europietiškos pirktos ilgiau degs. Beje, o yra atskirų lempučių perdegimo atveju, ar vėl koplektą pirkt reiks?

Arnas
2012.09.09, 20:52
prajuokinai ... turguje ta pati produkcija , tik be tokio didelio antkainio .

Turbut norejei pasakyti pvmo :)

Daranius
2012.09.09, 22:44
O sertifikatus išrašė? Kainadar su protu..nors patys pasidarytumėm pigiau.
Anksčiau labai domėjaus,tai turguj pirkti netinka, kad ir labai gražūs, reikia turėt sumontavimo firmoje sertifikatus su EU atitinkančioms normomis, ir dar ten visokių taisyklių (...kartu su trumposiom lempom degt negali..)

nereikia jokio sertifikato. Svarbu, kad būtų atitinkamas žymėjimas, atstumas išlaikytas pagal normatyvus ir degtų atskirai - be gabaritų. Tiesa, grybaujam - DRL tema yra išskirta...

Tagas
2012.09.10, 16:55
O gal tiesiog reiktu zibintus nusipoliruot, nes kazkodel as, su jusu aprasomom bedom, susidures nesu... Nu rimtai, man cia modelio darkymas ir tik pasijuokciau toki pamates. Pats nusipirkau drl'us, kaip ir pas visus, ir mastysiu, kaip anuos nugrust kuo giliau, kad diena nesimatytu...

Trioškis
2012.09.10, 19:33
O gal tiesiog reiktu zibintus nusipoliruot, nes kazkodel as, su jusu aprasomom bedom, susidures nesu...

Tai iki parduotuvės ir atgal pavažiuot ir man pakako apšvietimo, tuo labiau dar nuo gatvės apšvietimo stulpų šviesumo dadėdavo. Bet kai reikia kokius 600 ar 800 km susukt rudenio naktį, tai poliruok ne poliravęs.... Apie poliravimus ir visokias pagalbines priemones buvau rašęs senąjame forume. O, kad III-ko žibintai nifiga nešviečia - tai patvirtintų 90% III-kus vairavusių / varuojančių forumiečių.

Girinis
2012.09.10, 21:55
O, kad III-ko žibintai nifiga nešviečia - tai patvirtintų 90% III-kus vairavusių / varuojančių forumiečių. Patvirtinu- nešviečia.

Tagas
2012.09.10, 22:04
Aha, o dabar isigilinam, kam tie "svieciantys paktronikai" buvo sumesti, ogi del "mokejimo po 30lt uz pamirsima", tai snekam ar apie butinybe ar apie patoguma? Jau verciau susigrezt i prieki zibintus kaip islandai, ir praktiskiau ir graziau...

Girinis
2012.09.10, 22:12
Na..Ir 30 mokėt nereikia, o jei dar normaliai šviečia, tai kur bėda? O atrodo labai padoriai. Pats tas. Be reikalo apie "parktronikus"..Šitie nepriskiriami prie beskonybės ir mandrumo.. Mano nuomone..

Tagas
2012.09.10, 22:17
ok, dlia vkusa i cvet tovarisci net :) Man tik keista klausyt, kad Jums lemputės perdegineja, kad nešviečia, asmeniškai aš chrysleri turiu 3 metus, bet keičiau tik vieną kartą ir tai, galinę lemputę :)

Girinis
2012.09.10, 22:22
Keista, vienok..Niekas nėra perdegę per čior znajet kiek metų. Bet lempučių pripirkęs tai krūvas ir vis "geriau plieskiančias"- rezultato nėr.. Tik aplink visi kaimynai mano lemputėm važinėja :)

Tagas
2012.09.10, 22:34
Aš vat prisiskaičiau šios temos, nusipirkau, kaip kažkas iš čia esančių, tų už 9$, bet vien dėl to, kad pažiūrėt, ar pasijaus ekonomiškumas:)

busas
2013.01.03, 20:40
Sveiki

pagelbekite!! viena priekine akis labai blankiai pradejo degti , nei ilgos nei kiti perjungimai nereaguoja, suprantu uzgestu ,tada lempa reiktu keisti, farose gi nera gabaritu.gal kas susidure? judinau is galo kontakta tai arba dar labiau prigesta arba siek tiek ryskiau,bet geltonai dega

Zydrius
2013.01.04, 13:34
Sveiki

pagelbekite!! viena priekine akis labai blankiai pradejo degti , nei ilgos nei kiti perjungimai nereaguoja, suprantu uzgestu ,tada lempa reiktu keisti, farose gi nera gabaritu.gal kas susidure? judinau is galo kontakta tai arba dar labiau prigesta arba siek tiek ryskiau,bet geltonai dega

Problema su minusu (zeme) lemputes. Ilgom ir trumpom tas pats laidas. Ieskot kur paluzes jis, ar nupuves jau beveik....

busas
2013.01.04, 16:37
laba dekou
o gal koki laida kur nauja nuo akumo pratempti? kaip gydosi paprasciau tokios ligos?

Zydrius
2013.01.04, 20:43
laba dekou
o gal koki laida kur nauja nuo akumo pratempti? kaip gydosi paprasciau tokios ligos?

Reikia prasekti pagal schema ir surasi, pradedant atgaline tvarka nuo lemputes. Jei per sudetinga - kreiptis pas tos srities koki meisteri tada, kad pamacytu.
Pajunges nuo belekur, gali prisidaryt problemu daugiau tik.... ;)

Gintazas
2013.01.11, 17:04
Sveiki,gal kas nors gali atreguliuoto taivanietiskus lesinius priekinius zibintus,nes Jonavoje niekas nesugeba.
is tikro prie situ zibintu reikia nagus prikisti, kitaip is tikruju neina spindulio sureguliuoti - meta "debesi" (HORIZONTALI LINIJA SU "LAIPTELIU",O VIRS "LAIPTELIO" kur turi buti tamsi naktis :) BALTAS DEBESIS,kas jau turi susimontaves, neymanoma jo nematyti), NERA GRAZIOS LINIJOS butent del sio "debesio" apziura nepraleidzia (nebent varo uz "pinigus"). "Pagydimas" labai paprastas:ziurekit iseme lempute. toje dalyje kuri formuoja "nupjovima" centre yra aliuminine plokstelyte(kaip armonika), ji prisukta varzteliu. Tai vat ja reikia ismesti ir isukti atgal kuo trumpesni varzteli,kad skyles nebutu.
Pats susitvarkiau ir dabar net su xenonais apziura pravarau be problemu. Del siu zibintu su xenonais irgi turiu gera ideja, kuria pas save pasidares

driusa
2013.01.11, 20:34
is tikro prie situ zibintu reikia nagus prikisti, kitaip is tikruju neina spindulio sureguliuoti - meta "debesi" (HORIZONTALI LINIJA SU "LAIPTELIU",O VIRS "LAIPTELIO" kur turi buti tamsi naktis :) BALTAS DEBESIS,kas jau turi susimontaves, neymanoma jo nematyti), NERA GRAZIOS LINIJOS butent del sio "debesio" apziura nepraleidzia (nebent varo uz "pinigus"). "Pagydimas" labai paprastas:ziurekit iseme lempute. toje dalyje kuri formuoja "nupjovima" centre yra aliuminine plokstelyte(kaip armonika), ji prisukta varzteliu. Tai vat ja reikia ismesti ir isukti atgal kuo trumpesni varzteli,kad skyles nebutu.
Pats susitvarkiau ir dabar net su xenonais apziura pravarau be problemu. Del siu zibintu su xenonais irgi turiu gera ideja, kuria pas save pasidares

tai pasidalink... ar gaila?(nunu)

darunas
2013.04.10, 16:52
kur gauti pirkti priekinius zibintus europinius 3 kartos kraisleriui ?

Aidas
2013.04.10, 19:02
turiu . po 150 lt . 865649110 Aidas

sheikhas
2016.01.25, 12:13
pam param. susidėjau kinietiškus LED lempas į III'ko faras, pasirodo ir iš jų galima kažką išspausti. Šviečia kokius x3 ryškiau nei visokie oasram philips halogenai su deklaruojama +90 ar +120 ryškumu.

Tik yr problema, radijai nepatinka, šnypštalai visokie lenda :( Kas nors įsivaizduoja, kaip tai galima būtų išspręsti?3059

Daranius
2016.01.25, 12:33
pam param. susidėjau kinietiškus LED lempas į III'ko faras, pasirodo ir iš jų galima kažką išspausti. Šviečia kokius x3 ryškiau nei visokie oasram philips halogenai su deklaruojama +90 ar +120 ryškumu.

Tik yr problema, radijai nepatinka, šnypštalai visokie lenda :( Kas nors įsivaizduoja, kaip tai galima būtų išspręsti?3059

o naktį per lietų kaip?:)

sheikhas
2016.01.25, 14:26
nakty super, kada gi jas jungt :D jei ne naktį, o lietaus dar nemačiau

o dėl šnypštesių gal kokį filtrą reikėtų ant radijo maitinimo laido pakabint? Kažkas skundės kad DLR'ai trukdo, kažką išsprendė?

sukceno
2016.01.25, 17:58
pam param. susidėjau kinietiškus LED lempas į III'ko faras, pasirodo ir iš jų galima kažką išspausti. Šviečia kokius x3 ryškiau nei visokie oasram philips halogenai su deklaruojama +90 ar +120 ryškumu.

Tik yr problema, radijai nepatinka, šnypštalai visokie lenda :( Kas nors įsivaizduoja, kaip tai galima būtų išspręsti?3059

kaip reikalai su spindulio kryptimi? ką sako TA?
kokie nors EU žymėjimai yra?

sheikhas
2016.01.25, 20:34
TA nieko nesako ir nesakys, nes iki jų tokios technologijos dar neatkeliavo :D kadangi nėra tos aiškios trumpų šv. linijos su kampu.

Šnabždesius panaikinau ferito ritėmis http://i.ebayimg.com/00/s/MTE4MlgxNjAw/z/wKEAAMXQyY1TSYcl/$_35.JPG

Nuotraukoj keleivio pusėj XENCN H4 4300K 12V 60/55W Gold Diamond Light (Up to 120 % more light) , kurios švietė kažkiek ryškiau už OSRAM Night Breaker (Up to 90 % more light) v.s. COB H4 LED 30/18W 6000K (30w 3200lm high beam; 18w 1800lm low beam)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1521_1106189242727361_7860962430439161796_n.jpg?oh =de64f48d29e3f24faee3ac31f03c65b6&oe=572D031E

Arnas
2016.01.25, 21:10
O nera taip, kad akina smarkiau, bet sviesa issiskaido belekur bet ne ten kur reikia ir realiai matomumas blogesnis....?

Daranius
2016.01.26, 07:27
O nera taip, kad akina smarkiau, bet sviesa issiskaido belekur bet ne ten kur reikia ir realiai matomumas blogesnis....?

man ir tas parūpo ar neprašo priešais važiuojantys persijungti į trumpas, nes pastaruoju metu ir pastebėjau kad atvaro su kažkokiom akinančiom lempom ir būna labai nepatenkinti dar jei kas priekaištų turi...

tomas2010
2016.01.26, 08:34
O kaip policija i tokias sviesas reguoja?nebus taip kad panaikins tech apziura per koki reida??nes cia gaunas kad vaziuoji kaip su xenon'ais!

sheikhas
2016.01.26, 13:59
Manot man pačiam nerūpi, pats nelabai kenčiu visokius kreivomis lempomis :) Susidėjęs pats pusvalandį ratais vaikščiojau aplink ir prie sienos stačiau. Artimų LEDinių šviesos srautas net mažiau sklaidosi nei halogeninių. Jau 3 diena važiuoju anksti rytais ir vakarais, kol kas nieks nemirksi.
3061

PS. šiaip ten dar dafiga niunasų, kinietis blogu kampu ledus sudėjęs, reik modifikuot. Kas keisčiausia, kad perka jas masiškai ir tik vienas kitas pastebi tai. Nugrežiau iš kiniečio 50% refound'ą (daugiau prašyt sąžinė neleido, kad ir su trūkumais, bet geras pusvalandis krapštymosi ir ok)

sukceno
2016.01.26, 16:41
fotkėj nuo Led ant kelio mažiau šviesos

sheikhas
2016.01.26, 17:58
fotkėj nuo Led ant kelio mažiau šviesos

fotkėj taip, arti mažiau, toliau normaliau, šiaip ar taip kiek kitoks šviesos srauto fokusavimas gaunas.. Šyvakar lijo, rūkas ir marmalas ant kelio. Likau visai patenkintas rezultatu.

sukceno
2016.01.28, 07:18
kam pyygiai tuningo reik?
http://abilene.craigslist.org/pts/5389142210.html

Audriusas
2016.01.28, 09:08
kam pyygiai tuningo reik?
http://abilene.craigslist.org/pts/5389142210.html

Ir kur jas det, i siuksliu deze, cia amerikinis variantas.

sukceno
2016.01.28, 09:35
dauguma su amerikoniškom važinėja, deda papildomus ir viskas. Kiba naujiena čia kokia :hammer:

sheikhas
2016.01.28, 10:14
Pygiai, bet kažkur texaso tyruose :) kol atskristų, būt nebepigiai ir perdarinėt reikėtų, vietoj atbulinio posūkį su geltona lempute + papildomas atbulinio, neverta tiek dėt pastangų

sukceno
2016.01.28, 13:25
ko jūs neršiat, originalias gi tai perdarinėjat. Tai jungtys tiks tos pačios jau perdarytos.
atskridimas apie 15-20, tai kur jau pigiau rasi.
O ir valins žymiai geriau ir kuro gal mažiau ims. (be)

Mcu
2016.02.15, 23:30
Galvoju ir aš įsigyti ledines lempas gal jau kas yra testavęs tokius ledus? Vienos lempos parametrai. H7 Cree LED 40W 4800LM (http://ru.aliexpress.com/item/Rocket-R3-H11-80W-9600LM-H7-Cree-LED-Headlight-Conversion-Kit-Driving-Lamp-Bulb-Xenon-Motorcycle/32472722958.html?spm=2114.30010308.3.35.Spn6io&ws_ab_test=searchweb201556_2,searchweb201644_3_505 _506_503_504_301_9905_502_10001_10002_10016_10017_ 10010_10005_10011_10006_10003_10004_401_10009_1000 8,searchweb201560_2,searchweb1451318400_-1,searchweb1451318411_6449&btsid=35abbef4-d68a-4ba5-9406-17050575d15f)

BOSAS
2016.02.16, 06:52
paziurim


https://www.youtube.com/watch?v=4wQ7Oa2aof4

Raimislt
2016.02.16, 09:49
OPTIMA reklama (app) Pradėjo gerai tik užbaigė .... Ypač 9:48....
Šia tema diskusija pabaigos neturi....