PDA

Žiūrėti pilną versiją : Sunkiai važiuoja į kalną, trukčioja



paulenz
2011.09.08, 15:58
Sveiki,
Gal turi kas protingų minčių,kas galėtų būti?
Voyager 1996, 3.3 su tiesiog dujom.
Dažnai ne visi cilindrai dirba ir dažnai trukčiot pradeda, ypač važiuojant į kalną tai pasireiškia. Tiek ant dujų, tiek ant benzo. Buvau Frikcijoj, diagnostika nieko neparodė, tai sako, reikia viska keist iš eilės, pradedant žvakėm, žvaklaidžiais ir žiūrėt. Bet taip viska keičiant pakeisiu daug gerų dalių ir pinigai bus išmetami į balą.(bang)
Gal kas nors įsivaizduojat, kas galėtų būti?
Kiek naudojaus paieška, tai radau, kad holo daviklis gali būti,bet Frikcijoj sakė,kad tikrai ne,nes holo davikliui neturėtų įtakos įkalnė. :cry:

Zydrius
2011.09.08, 19:12
Sveiki,
Buvau Frikcijoj, diagnostika nieko neparodė, tai sako, reikia viska keist iš eilės, pradedant žvakėm, žvaklaidžiais ir žiūrėt. Bet taip viska keičiant pakeisiu daug gerų dalių ir pinigai bus išmetami į balą.(bang)


Laidus reiktu itarti labiausiai. Pasitikrinti pats juos gali nemokamai, su vandeniu uzpurksdamas tamsoje.

ramuz
2011.09.09, 08:50
manau gali but variantas kad padavineja benza kartu su dujom.. man toks variantas buvo su mondeo...

paulenz
2011.09.09, 16:43
Na vistik pakeičiau žvakes ir žvaklaidžius ir problemos nebėra, viskas oki. :) Ačiū už nuomones. :)