PDA

Žiūrėti pilną versiją : Neatleidžia priekinių stabdžių kaladėlių



driusa
2011.08.19, 18:58
Sveiki, problema tame kad kad neatsileidžia priekiniai stabdžiai.Aš pats galvoju kad pagrindinis cilindras knisa protą, bet prieš pradedant ardyt gal išgirsiu ir kitokių nuomonių.

arunka
2011.08.19, 19:49
man buvo taip pat,tai uzteko "pramankštint" stumokliukus suporte,išėmiau kaladėles,ikišau porą lentučių plonesnių už kaladėles ir nuspaudžiau stabdžius.poto sustumiau atgal rankiniu budu(su domkrato pagalba):D,taip kelis kartus pakartojau ir viskas susitvarkė(ok).

PlymouthV6
2011.08.20, 09:00
Pas mane irgi klynas keleivio pusej. Supporto stumokliukas uzkepes. Keiciau, bet nepadejo, toks pat buvo :) Jei bandysi mankstinti, daryk atsargiai - stumokliukai trupa akyse, kai bandai suspausti.

Zydrius
2011.08.20, 09:06
Driusa, pas mane yra "irankis" su sriegiu (Bosas leido nusikopijuoti), su juo sukant varzta labai patogu sustumti stumokliuka, nebus jokios galimybes sutrupinti, galiu paskolinti. Dar reikia issiplauti viska (kreipianciasias, ivores), ir prasimankstinti pradziai, generaliskai sutepti specialiu tepalu dalis. Turetu pamacyti.

TomasK
2011.08.20, 10:38
aš pats susikūriau spec įrankį : du 8 ar 10 varžtus... :) Naujas stūmuokliukas kainavo 45Lt. Kadangi man užstrigo važiuojant, nutariau iškart pasikeist, o ne laukt antro karto... :)

BOSAS
2011.08.20, 11:02
Sveiki, problema tame kad kad neatsileidžia priekiniai stabdžiai.Aš pats galvoju kad pagrindinis cilindras knisa protą, bet prieš pradedant ardyt gal išgirsiu ir kitokių nuomonių.

Kai busi netoli prasuk isgirsi ir kitokiu nuomoniu :)

PlymouthV6
2011.08.20, 12:44
Tai gal galima tas kitokias nuomones paviesinti? Yra zmoniu, kuriems taip pat aktualu, tik ne taip netoli prasukti pro sali :D

AERO_DD
2011.08.20, 17:20
Pas mane buvo tas pats. pagr.st.cilindra perrinkau(visos naujos manzetes)-nepadejo.,perrinkau supporta(su atjungtu stab.zarneliu vaikstojo "su vieno pirsto",o tik pajungus--klinas!). Tai va,paskui radau kas buvo-- banaline uzrudijo homutas,kuris laiko stabd. zarna nuo supporta(homutas prisuktas ar privirintas prie amortiko stojkes).Jis Uzrudijes viduj suspaude zarna ir skystis negalejo normalej gryzti--todel ir buvo klinas.(senam forume apie tai rasiau). Remontas paprastas: su zubilo ir plaktuka padasriau taip, kad kad zarnas lengvai buvo galima prasukti sitam homute,paskui viska nuo rudziu nuvaliau ir pastaciau ji i savo vieta. Ir paskui padariau tas pats su kita priekini rata,nes ten irgi jau zarnas buvo biske prispaustas....nenorejau jau laukti kai bus klinas.

driusa
2011.08.20, 20:41
Ačiū kolektyvas už patarimus bandysiu tvarkyt.Vėliau parašysiu kas ir kaip.(agree)

driusa
2011.08.21, 14:28
Na ka viskas kaip ir aišku. Cilindriukai visiškai užkirmyje, teks keisti kitais.

Zydrius
2011.08.21, 17:12
As pirkau galini is http://www.stabdziudalys.lt/
Sukileliu pr.63, Kaunas
Tel. (605) 39884

P.S. Usko nesiveza smulkmiu stabdziams.

lerunas
2018.05.13, 06:54
Klausimas dėl vojaus 2.5 crd stabdžių. Pakeičiau naują pagrindinį cilindriuką (made in kitaicai). Pavažiuoji kažkiek, užspaudžia kalades ir ant visų keturių ratų gali "kiaušinius kepti" ABS dirba kaip ir normaliai. Per koją baladoja. Stabdžių lemputė nedega. Sustojai degimą išjungei, pora minučių pastovėjai ir važiuoji kaip nieko nebuvę.. Gal kas kokią mintį mestels.

sheikhas
2018.05.14, 13:38
bent jau III'iukai kentėdavo nuo metalinio st.žarnelės laikiklio prie amortizatoriaus, kuris pagavęs rūdžių, atsisluoksniuodavo ir užspausdavo žarnelę. Į cilindriuką su slėgiu praeina, atgal slėgis iš kart nenusimeta. Atlaisvinus problema išnykdavo.

GGT
2018.05.16, 00:20
Klausimas dėl vojaus 2.5 crd stabdžių. Pakeičiau naują pagrindinį cilindriuką (made in kitaicai). Pavažiuoji kažkiek, užspaudžia kalades ir ant visų keturių ratų gali "kiaušinius kepti" ABS dirba kaip ir normaliai. Per koją baladoja. Stabdžių lemputė nedega. Sustojai degimą išjungei, pora minučių pastovėjai ir važiuoji kaip nieko nebuvę.. Gal kas kokią mintį mestels.

Kai uzspaudzia ratus - atleisk vamzdelius nuo pagrindinio stabdziu cilindro. Jei ratai atsipalaiduos - kaltas pats cilindras. Jei ne - teks atleidineti nuo ABS bloko. Taip gali tekti nueiti iki pat ratu cilindruku...
O kodel reikejo keisti pagrindini cilindra ?

lerunas
2018.09.01, 11:00
O kodel reikejo keisti pagrindini cilindra ?[/QUOTE]

Kai bėdos ieškai tai bandai keisti viską paeiliui. Buvo pakirmiję priekinių ratų cilindriukai, pakeičiau naujais. Dabar stabdžio pedalas nusispaudžia beveik iki dugno. tada tik pradeda stabdyti. Norint nuorinti sistemą iš kairio priekinio ir galinio dešinio skystis nebėga. Sako keisti ABS bloką.

grinbergenas
2018.10.28, 20:20
Dingsta vairo stiprintuvo skystis. Niekaip nerandu kur leidžia.
Gal žinot kaip sutvarkyt bėdą? Arba koki pasiūlykit servisa vilniuj kur man surastų bėda už normalią kainą

Vienuolis
2018.10.31, 14:30
O randi skysčio ant žemės? Nes jei nevarva, tai skystį greičiausiai rasi guminėse gofruotose traukių apsaugose. Vienu žodžiu, nusibaigė tavo kolonėlės. Gali bandyt čia į servisą važiuot https://toptis.lt/automobiliu-remontas/vairo-koloneliu-remontas/vairo-koloneliu-restauravimas/ arba nuvažiuok į betkurį kitą servisą.

BOSAS
2018.10.31, 18:32
Dingsta vairo stiprintuvo skystis. Niekaip nerandu kur leidžia.
Gal žinot kaip sutvarkyt bėdą? Arba koki pasiūlykit servisa vilniuj kur man surastų bėda už normalią kainą

Kokia kaina yra normali?

AutoDJ
2021.09.06, 16:34
Pabandyk kreiptis į meistrus, per čia esu radęs gerų https://motointegrator.com/lt/lt/autoservisai/service-10-stabdziu-sistemos-remontas?query=Lietuva

vindas
2022.01.20, 13:45
Labas,

kur buvo problema? Ir kiek kainavo taisymas?