PDA

Žiūrėti pilną versiją : kas per daviklis prie galinio vaizdo veidrodelio



aprioris
2011.08.11, 14:04
kas prie priekinio stiklo per daviklis prie galinio vaizdo veidrodelio?
ir dar kaskoks daviklis stovi skydelyje kur akiniams susideti (virsui )

AndriusA
2011.08.11, 16:25
Galimas daiktas: 1. akis distanciniui atrakinti/užrakinti. 2. Siustuvas automatiniams vartams IR ryšys. 3. Šviesos rezistorius nuo kuriuo valdosi veidrodelių pritamsinimas/pašviesinimas. Pas mane tokios akies nera, bet skirtingu modeliu masinose jos atlieka skirtinga funkcija. O kur akiniai tai pas mane yra žalias pašvietimas kuris nukreiptas i radios vieta ir i grindys tarp vairuotojo ir keliaivio. Šis daiktas tikrai patogus važiuojant nakti ir visiskai neblaško. Jei yra galimybė nuotraukytė idėk.

aprioris
2011.08.11, 16:52
galimas daiktas kad ten vartams valdyti distancinio akis.
http://img2.oplius.lt/beta.plius.lt/images/anns/autoplius/lengvieji-automobiliai/17164/6/chrysler-town_country_2282899_big.jpg
va ta skyle juoda ,kas ten per velnias. ten stovi kaskoks foto daviklis, ka jis daro
ir dar ar tokiu laiku galima suzinoti ar sildymas sedyniu veikia?
nes pas mane yjungus kaskaip jokio skirtumo ner ar yjungtas ar ne. gal jos veikia tik kai aplinkos temperatura zema ar kaip kitaip. gal ilgiau laukt reikia?

ru22
2011.08.11, 18:09
Pas mane per ta skylutę lemputė apšviesdavo tą vietą kur gėrimai sudėti :) Pačio šviesos srauto nesimato tik tas laikiklis apšviestas būdavo žaliai ;)

AndriusA
2011.08.11, 21:13
galimas daiktas kad ten vartams valdyti distancinio akis.
http://img2.oplius.lt/beta.plius.lt/images/anns/autoplius/lengvieji-automobiliai/17164/6/chrysler-town_country_2282899_big.jpg
va ta skyle juoda ,kas ten per velnias. ten stovi kaskoks foto daviklis, ka jis daro
ir dar ar tokiu laiku galima suzinoti ar sildymas sedyniu veikia?
nes pas mane yjungus kaskaip jokio skirtumo ner ar yjungtas ar ne. gal jos veikia tik kai aplinkos temperatura zema ar kaip kitaip. gal ilgiau laukt reikia?

Iš tos skylutes tai tikrai žalia šviesa skinga tai faktas ir neginciajamas :)

Arnas
2011.08.11, 23:44
Pas mane per ta skylutę lemputė apšviesdavo tą vietą kur gėrimai sudėti :) Pačio šviesos srauto nesimato tik tas laikiklis apšviestas būdavo žaliai ;)
butent ;) .

aprioris
2011.08.14, 06:50
reiks ziuret ,kai laisvesnis busiu. reiks programoj susirast kas kaip pajungta ir pasimatuot

aprioris
2011.08.14, 06:53
dar vienas klausimas , o kaip veikia sviesos nustacius ant A (auto) ta rankenele, skaiciau manuale ,bet suspainiojau.ar jos auto ysijungia ar auto issijungia. ar kaip

PlymouthV6
2011.08.14, 12:20
Blogai skaitei manuala. Paskaityk dar. O ir siaip tema buvo ne apie sviesas ir sildomas sedynes.

aprioris
2011.08.18, 08:11
del to zalio diodo kada jis turi zibeti .nes pas mane neziba, yjungiu gabaritus ir vidiny apsvietima vistiek neziba

AndriusA
2011.08.18, 08:15
del to zalio diodo kada jis turi zibeti .nes pas mane neziba, yjungiu gabaritus ir vidiny apsvietima vistiek neziba

Žalias diodas žiba užvedus varikli.

PlymouthV6
2011.08.18, 09:52
O jei neziba, tai reikia pasikeisti ta lempute/dioda.