PDA

Žiūrėti pilną versiją : del signalizacijos ir kitu privalumu



aprioris
2011.08.08, 17:22
turiu pora klausimu
1. jei kas turit adaptyvine signalizacija(tai signalizacija kuri dirba per orginalu masinos pulteli), ir kieno visos durys darinejasi su pulteliu. ar jos jums darinejasi uzrakinus masina,tai yra pridavus signalizacija.
nes pas mane tai jos darinejasi, o mazas sunus sugeba kartais raktais pazvanginti ir baisu kad nuspaudes duru knopke jas atidarys ,o as to net nezinosiu.
2. ar kas pasidare kad yjungus signalke uzsidarytu langai?

Arnas
2011.08.08, 21:56
Jei yra adaptyvas, atidarant duris signalke turetu automatiskai issijungti. Pulteli reikia saugoti nuo jaunuju techniku. Nesaugu ir siaip, nepigus daiktas ;) :)

aprioris
2011.08.09, 07:43
uz pultely antra mokejau 40 lietuvisku, aisku ne nauja.
o del signalizacijos atsijungimo tai dar net nebandziau ar atsijungia ar ne

Trioškis
2011.08.09, 14:01
turiu pora klausimu

2. ar kas pasidare kad yjungus signalke uzsidarytu langai?

Mano treciuke ta funkcija padaryta prie negamyklinės signalizacijos prijungus papildomą modulį, kuris skirtas šiai funkcijai atlikti.

Ieva
2012.04.29, 22:26
Aš su klausimu. Ko tais sustreikavo mūsų mašiniuko (T&C 2002 Limited) vairuotojo pusės keleivio durys. Važiuojant automatiškai nebeužsirakina ir nesirakina su pulteliu (viskas užsirakina, išskyrus tas duris). Kas čia galėjo nutikt ir kaip "gydyt"? Ačiū iš ankto uz pagalbą.

Arnas
2012.04.29, 23:19
Aš su klausimu. Ko tais sustreikavo mūsų mašiniuko (T&C 2002 Limited) vairuotojo pusės keleivio durys. Važiuojant automatiškai nebeužsirakina ir nesirakina su pulteliu (viskas užsirakina, išskyrus tas duris). Kas čia galėjo nutikt ir kaip "gydyt"? Ačiū iš ankto uz pagalbą.

Tikrinti ar i spyna ateina centrinio uzakto signalas.
Jei ne - ieskoti kur nutruko. Jei ateina - arba keisti spyna arba isideti uzdarymui papildoma centrinio uzrakto varikliuka .

echo
2012.05.03, 14:14
Pas mane irgi sustreikavo centrinis,spaudžiant užrakinimą signalinis garsas yra,bet durys nesirakina,nei vienos.Saugikliai visi sveiki,nors gal žinot kuris tiksliai yra centriniui ?

echo
2012.05.03, 15:45
ups,nebereikia,radau pats.Saugiklis turi IOD žymę saugiklių dėžės dangtelyje.P.S. čia jei kam nors dar prireiks, tą saugiklį reikia ištraukti kokį 10 sek. ir įstatyti atgal.Turėtų suveikt,man padėjo.

Donatasu
2012.05.19, 13:30
Pas mane buvo centrinio beda. 2005 TC, 3.8. Nei ish shio nei ish to nebeveikia centrinis, nei pulteliu, nei ish vidau ant duru esanciu mygtuku. Klaida šita nuiminejau nuimdamas klemus, kai pagaliau uzhnervavo ishsiaishkinau iki galo. Butent 2005 TC yra problema Softe, kuri tvarkoma perpuchiant visa nauja softa (kur šitas "bagzas" ishtaisytas), tokia paslauga man atliko SilberAuto, tai kainavo 140Lt. Kol kas problemu nebebuvo.

Šoferis
2012.05.19, 13:58
Sveiki pas mane ir tokia beda kad jau 2 kartus radau duris adaras bet pulteli tai 2 kart reik paspaust norint atidaryti o cia palieki prie pardes ir randi adarom durim stovint kokiu vaistu reiktu imtis?

BOSAS
2012.05.19, 15:01
Gal bilobil
http://www.krka.biz/media/img/mediji/novice/2005/bilobil.jpg
:D

Arnas
2012.05.19, 17:20
Sveiki pas mane ir tokia beda kad jau 2 kartus radau duris adaras bet pulteli tai 2 kart reik paspaust norint atidaryti o cia palieki prie pardes ir randi adarom durim stovint kokiu vaistu reiktu imtis?
Atkreipk demesi, kai paspaudi uzdaryti duris, jos davaziavusios iki beveik galo gali vel pradet vaziuot atgal. Buna kartais taip, jei masina kaip nors kreiviau atsistoja, durim gal sunkiau vaziuot ir jos tai supranta tai kaip kliuti ir atidaro atgal. Arba pats per daug pulta priminkai.

aprioris
2012.05.20, 21:55
bet signalizacija tada yspetu kad durys praviros,aisku jei ji yra ydeta(ne gamykline).
gali but kad uzrakte stringa mechaniskai liezuveliai ir privaziave durys neprisitrauke,man taip ziema buvo su keleivio durim.bet signalizacija uzrakinus papypsedavo kad yra kaskas negerai.

Figis
2013.12.11, 19:56
Sveiki, nekuriant naujos temos, klausiu čia. Yra toks niuansas, užrakinus/atrakinus auto pulteliu nebūna pyptelėjimo ir šviesos nesumirksi, kai atidarai duris iš vidaus, pypsi, reiškia signalizacija kaip ir yra, bet kodėl nėra pyptelėjimo ir avarinio mirgtelėjimo užrakinus/atrakinus auto? gal turit kas kokiu pasiūlymų? :)

Trioškis
2013.12.11, 20:26
Sveiki, nekuriant naujos temos, klausiu čia. Yra toks niuansas, užrakinus/atrakinus auto pulteliu nebūna pyptelėjimo ir šviesos nesumirksi, kai atidarai duris iš vidaus, pypsi, reiškia signalizacija kaip ir yra, bet kodėl nėra pyptelėjimo ir avarinio mirgtelėjimo užrakinus/atrakinus auto? gal turit kas kokiu pasiūlymų? :)

Tokie padaryti nustatymai "BCM'e", kuriuos galima keisti pasijungus diagnostinį prietaisą.

Figis
2013.12.11, 20:43
gal zinai kur siauliuose galetu man juos pakeisti?

Trioškis
2013.12.11, 20:59
gal zinai kur siauliuose galetu man juos pakeisti?

Žinau. Paskambink rytoj, numeris profilyje. Pabandysiu padėt.

AERO_DD
2013.12.11, 23:23
O ant lubu kur yra kompas., gal ten kazakas meniu buvo isjunges sita funkcija ir viskas...ten daug nustatymu(tik nezinau ar pas visus limitedus galima keisti parametrus ar tik pas USA)

provokator
2013.12.12, 08:58
placiau gal galima? kaip i ta meniu ilekt?:)

wongas
2013.12.12, 13:05
Niekaip...Man rodos, kad tik limited gal klystu.. pas tave LXI

provokator
2013.12.12, 13:37
as zinau kas pas mane ;) o kaip pas ltd ilekti ta meniu? nubegsiu,pabandysiu pas save,ir atsakysiu i tavo abejone ar klysti ar ne :)

Figis
2013.12.12, 16:30
Na va trioskis paziurejo, tai isejo padaryti tik sumirgsejima, pyptelejimas nepasidare, tikriausiai europiniams nera tokio navaroto. O del virsui to kompo, nera ten tokios funkcijos, visokiu pilna, bet tokios nera europiniam modeli. :)

Darukas
2013.12.12, 16:41
Aš irgi pasigendu to pyptelėjimo užrakinant, kas buvo senesniam modelyje.

Figis
2013.12.12, 16:49
Aš irgi pasigendu to pyptelėjimo užrakinant, kas buvo senesniam modelyje.

Tai jeigu pas tave amerikonas gal iseitu ji su kompu padaryti, pas mane kai europinis tai nesigauna.

Darukas
2013.12.12, 19:08
Mano irgi europinis. Nedidelė bėda, tiesiog buvau priprates . Dabar kartais atrodo, kad neužsirakino ir reikia dirstelti į dureles.

provokator
2013.12.12, 22:37
nu blin,kai uzsirakina tai ir be pyptelejimo girdisi kaip spynos uzsisauna,kaip su sklasciais :D

Trioškis
2013.12.14, 14:59
Gal dar kas iš "europinių" savininkų parašytų, kaip jų "voniose" su garsais įjungiant ir išjungiant signalizaciją. Man kyla viena mintis, kurios be didesnio kiekio informacijos patvirtinti negaliu. O mintis tokia:

Du tūkstančiai kažkelintais metais, Europos sąjungoje buvo išleista direktyva, kad transporto priemonėse įmontuotos apsaugos sistemos negali skleisti garsinio signalo ir trigdyti aplinkinių ramybės, išskyrus plėšimo ar vagystės atvejus. Todėl netgi buvo uždrausti "mikrobanginiai" tūrio davikliai, nes priėjus prie mašinos jie jau sureaguodavo ir būdavo įjungiami trumpi garsiniai perspėjimo signalai.

Todėl "europiniuose" modeliuose ir pavyksta suaktyvinti tik "vizualinį", t.y. posukių sumirksėjimo signalą.

Aidas
2013.12.14, 17:18
2006 crd jungiasi be garso , tik mirksi .

Darukas
2013.12.14, 17:20
Pas mane tyli.
Užraktas veikia pakankamai tyliai, ne visada girdžiu.
O kaip mirksėjimą priprograminot? Ant lubų kompo, ar reikia prisijungti per OBD ?

rimvius
2013.12.14, 19:28
pas mane irgi tik sumirksi.O,programuojasi su pulteliu.

Arnas
2013.12.14, 23:14
Pas mane tyli.
Užraktas veikia pakankamai tyliai, ne visada girdžiu.
O kaip mirksėjimą priprograminot? Ant lubų kompo, ar reikia prisijungti per OBD ?

Ant lubu. Bet ne pas visus yra ta opcija.

rimvius
2013.12.16, 11:27
Pas mane tyli.
Užraktas veikia pakankamai tyliai, ne visada girdžiu.
O kaip mirksėjimą priprograminot? Ant lubų kompo, ar reikia prisijungti per OBD ?

Cia nuoroda is rusu forumo:http://forum.chrysler-dodge.ru/index.php?showtopic=120340&st=0&p=1324031&#entry1324031 ten aprasyta kaip ka programuot/

wongas
2013.12.16, 16:02
as zinau kas pas mane ;) o kaip pas ltd ilekti ta meniu? nubegsiu,pabandysiu pas save,ir atsakysiu i tavo abejone ar klysti ar ne :)

Ir kuom baigėsi mūsų pasirodymas ?

provokator
2013.12.16, 18:23
na niekas taip ir nepasake kaip ieinama i ta meniu ant lubu... :-x

BOSAS
2013.12.16, 21:49
Paprasciausiai per menu mygtuka. Jis virsutineje konsoleje taip ir pavadintas
tik ne pas visus buna tos galimybes

provokator
2013.12.16, 21:51
va cia konkretu. nera tokio pas mane,wongas neklydo :)

AIRENI
2014.01.28, 09:57
Sveiki,reikia pagalbos,auto CHRYSLER GRAND VOYAGER 2002 3.3l,automatine,isijungia signalizacija,nusodina akumuliatoriu,pulteliu isjungti neina,nustoja kaukus tik atjungus akumuliatoriu nuo laidu,kas tai galetu buti?Is anksto dekoju.

Tadas4x4
2014.01.28, 10:34
Prie signalizacijos turi buti mazas raktelis, su juo atrakini susirades sirena(juodas daiktas kuris kelia triuksma) tada vaziuoji pas meistrus. Pati signalizacija dazniausiai turi maza akuma, jis skirtas uzmaitinti signalizacija, jei nuimami klemai nuo pagrindinio akumo. Manau jam batai, arba trumpas kazkur.

AIRENI
2014.01.28, 10:50
Prie signalizacijos turi buti mazas raktelis, su juo atrakini susirades sirena(juodas daiktas kuris kelia triuksma) tada vaziuoji pas meistrus. Pati signalizacija dazniausiai turi maza akuma, jis skirtas uzmaitinti signalizacija, jei nuimami klemai nuo pagrindinio akumo. Manau jam batai, arba trumpas kazkur.

Aciu uz atsakyma,bet dar noriu paklausti,o kur stovi tas mazas akumas signalizacijos,o "batai" akumuliatoriui?

Deimkr
2014.01.28, 11:51
nebutinai kalta signalizacija, gal mašinos akumuliatorius eina į pabaigą, nejuk tos signalizacijos ir pamatysi, ar kas pasikeis? Kiek supratau tavo sirena neturi akumuliatoriaus nes kitaip nuėmus klemos jos nenutildysi, o kauks kol išsikraus, vidinis akumuliatorius.

rrenaldas
2014.01.28, 15:21
Sveiki, Chrysler Town and Country, 2005 m. 3.8. Įjungus signalizaciją sumirksi šviesos ir girdisi garsinis signalas. Atrakinus raktu ir atidarius duris sirena nekaukia. Ar čia tokia jau tokia gamyklinė signalizacija ar kažką dar galima suprogramuoti, kad įsibrovus į automobilį suveiktu garsinis signalas.
Ačiū

mafo
2014.01.28, 20:20
Sveiki, Chrysler Town and Country, 2005 m. 3.8. Įjungus signalizaciją sumirksi šviesos ir girdisi garsinis signalas. Atrakinus raktu ir atidarius duris sirena nekaukia. Ar čia tokia jau tokia gamyklinė signalizacija ar kažką dar galima suprogramuoti, kad įsibrovus į automobilį suveiktu garsinis signalas.
Ačiū

Na pas mane 2002 - signalizacija kaukia atidarius duris, nemanau, kad tavasis galetu elgtis kitaip... keista kažkaip būtu :)

Arnas
2014.01.30, 16:44
Sveiki, Chrysler Town and Country, 2005 m. 3.8. Įjungus signalizaciją sumirksi šviesos ir girdisi garsinis signalas. Atrakinus raktu ir atidarius duris sirena nekaukia. Ar čia tokia jau tokia gamyklinė signalizacija ar kažką dar galima suprogramuoti, kad įsibrovus į automobilį suveiktu garsinis signalas.
Ačiū

99% kad pas tave nera signalizacijos ;)

rrenaldas
2014.01.30, 18:09
Tada reiks dėti signalizaciją, kad vaikiškų kėdučių ir teliko ilgapirščiai neišluptu:cry: Gaila kad tik reiks prie rakto dar pultelį kabinti nes adaptyvinę signalizaciją Vilniuje niekas nenori apsiimti dėti.

romaas
2014.01.30, 21:29
Tada reiks dėti signalizaciją, kad vaikiškų kėdučių ir teliko ilgapirščiai neišluptu:cry: Gaila kad tik reiks prie rakto dar pultelį kabinti nes adaptyvinę signalizaciją Vilniuje niekas nenori apsiimti dėti.

geriausia signalke - nieko nepalikineti vertingo, o jei pamatys viduje kazka geresnio, jokia signalke nepades pries narkomanus

Figis
2014.01.31, 10:42
Sveiki, Chrysler Town and Country, 2005 m. 3.8. Įjungus signalizaciją sumirksi šviesos ir girdisi garsinis signalas. Atrakinus raktu ir atidarius duris sirena nekaukia. Ar čia tokia jau tokia gamyklinė signalizacija ar kažką dar galima suprogramuoti, kad įsibrovus į automobilį suveiktu garsinis signalas.
Ačiū

Pas mane taip pat, kazkur skaiciau, kad taip ir turi buti, jeigu tu uzrakintum pulteliu ircatrakintum automobili is vidaus nesu raktu, tada jinai kauktu, nes jeigu atrakini raktu, spyna atpazina imo ir isjungia signalizacija. :)

mafo
2014.01.31, 11:28
Tuomet siūlyčiau patikrinti viską paprastuoju būdu. Sėdat į mašiną užsirakinat ir tiesiog atidarot duris pasinaudodami rankenėle. Jei kaukia vadinasi yra signalizacija, jei ne vadinasi jos nėra arba kažkur yra gedimas. Pas mane tokiu būdu atidarant kaukia.

AIRENI
2014.02.19, 12:48
Sveiki,pakeiciau akuma,pavazinejau savaite ir vel ta pati problema,buvau pas meistra,sake kalta signalizacija,bet kadangi ji ideta gamykline ,tai nieko neina padaryti,nelabai noreciau sutikti,manau kad yra dar iseitis,gyvenu S.Airijoje nedideliam miesteli,meistru pasirinkimas mazas,kur reiketu pirmiausia ieskoti problemos,kad nuvaziavus pas meistra galeciua konkreciai paaiskinti priezasti.Aciu

ramuz
2014.02.19, 13:06
manau reikėtų pačiam bandyt pradėt tikrint, atjungiant po saugiklį ir stebint poveikį bendram įtampos kritimui, galbūt kažkas tiesiog srebia.. nemanau kad signalizacija kalta.. mano ex buvusiam.. trumpino pats saugiklių blokas, nes buvo kentėjęs per avariją..pakeitus viskas su akumo iškrovimu baigėsi..


Sveiki,pakeiciau akuma,pavazinejau savaite ir vel ta pati problema,buvau pas meistra,sake kalta signalizacija,bet kadangi ji ideta gamykline ,tai nieko neina padaryti,nelabai noreciau sutikti,manau kad yra dar iseitis,gyvenu S.Airijoje nedideliam miesteli,meistru pasirinkimas mazas,kur reiketu pirmiausia ieskoti problemos,kad nuvaziavus pas meistra galeciua konkreciai paaiskinti priezasti.Aciu

awdrius
2014.02.19, 19:20
gali būti ir užvedimo spynele

rrenaldas
2014.03.10, 13:45
Sveiki,

Įsidėjau signalizaciją ir pradėjau gailėtis. Žodžiu atidarius vairuoto arba keleivio duris kartais be priežasties suveikia šoninių durų pritraukėjai, plius atrakinus raktu ir atidarius bagažinę nesuveikia signalizacija, reiks važiuoti aiškintis ir vėl gaišti laiką. Kitas dalykas elektronikos pagalba atidarius duris kitas galima atidaryti tik jas uždarius t.y. su pulteliu vienu metu abiejų durų atidaryti negaliu, plius jei atidarytos vairuotojo ar keleivio durys su pulteliu šoninės durys neatsidaro.
Čia taip turi būti ar man dedant signalizacija pridirbo?
Ačiū

BOSAS
2014.03.10, 13:52
Cia jau kazkas dedant nepavyko.

Daranius
2014.03.10, 20:36
tikrai matyt kažką elektrikas ne taip padarė, nes teko turėti panašios patirties...

AIRENI
2014.04.02, 13:50
Sveiki,vel griztu prie tos pacios problemos del signalizacijos,gal galit kas nors tiksliai aprasyti kur ji randasi,kaip prieiti ir kaip ja atjungti,nes jau nervai nelaiko naktim isijungia ir kaukia,dabar pries einant miegoti atjungiu akumuliatoriu,o ryte vel prijungiu.Aciu visiems is anksto(CHRYSLER GRAND VOYAGER 2002 3.3l,automatas)

Mexanikas35
2014.05.02, 17:11
Sveiki, gal galit kas papasakot, kaip priristi pulteli su atrakinimo/uzrakinimo, duru atidarymu/uzdarymu, bagazines atidarymu ir PANIC mygtuku, jei dabartinis pultelis yra tik su atrakinimo/uzrakinomo mygtukais.

iGince
2014.05.02, 17:36
Sveiki, gal galit kas papasakot, kaip priristi pulteli su atrakinimo/uzrakinimo, duru atidarymu/uzdarymu, bagazines atidarymu ir PANIC mygtuku, jei dabartinis pultelis yra tik su atrakinimo/uzrakinomo mygtukais.

O del ko nusprendei kad visos tos funkcijos yra tavo auto, kurios yra naujam rakte???? O jei visos yra, tai važiuok pas raktininkus arba pas auto elektronikus, kas turi prisijungimas rakto pririšimui. :)
Jei norėsi važiuoti į Kauną, galesiu duoti tel nr.

Mexanikas35
2014.05.02, 19:41
Sonines durys tai tikrai yra bagazines nera nes ne amerikonas o kaip pirkau tai buvo tik vienas pultelis.man ne rakta pririst reike o signalizacijos pulteli pas mane raktas seno tipo

dzenkus
2017.03.06, 18:26
Sveiki
Ir as turiu problema su gamykline signalizacija,pas mane grand voyger 2001 3.3 benzinas,kai uzrakinu su pulteliu,tai po minutes pradeda pypinti,tada isjungiu pulteliu ir vel ijungiu,tai kazkur po minutes vel pradeda pypinti ir taip kokius tris kartus,tada po trecio uzdarymo su pulteliu,viskas susitvarko ir nepypsi,cia vyksta gal pora dienu iki tol viskas buvo gerai,kol nebuvau neuzklimpes misko keliukuose,gal kazkoks molis ar nuo duobiu nusimuse kokie laidukai ar kas dar nors,gal pas ka nors taip buvo nutike ir pasidalintu problemos istaisymu ar isvis reiktu atjunkti signalizacija,kad nereiktu zaisti.Aciu uz atsakymus

Daranius
2017.03.06, 21:00
Sveiki
Ir as turiu problema su gamykline signalizacija,pas mane grand voyger 2001 3.3 benzinas,kai uzrakinu su pulteliu,tai po minutes pradeda pypinti,tada isjungiu pulteliu ir vel ijungiu,tai kazkur po minutes vel pradeda pypinti ir taip kokius tris kartus,tada po trecio uzdarymo su pulteliu,viskas susitvarko ir nepypsi,cia vyksta gal pora dienu iki tol viskas buvo gerai,kol nebuvau neuzklimpes misko keliukuose,gal kazkoks molis ar nuo duobiu nusimuse kokie laidukai ar kas dar nors,gal pas ka nors taip buvo nutike ir pasidalintu problemos istaisymu ar isvis reiktu atjunkti signalizacija,kad nereiktu zaisti.Aciu uz atsakymus

gali būti dėl išsidėvėjusių durų atidarymo daviklių lizdų.

dzenkus
2017.03.07, 21:27
Siandien pabandziau tik su raktu uzrakint,o ne su pulteliu,tai po kokiu 3 minuciu pradejo pypinti,o po 5 minuciu nutilo,nezinau ka ir daryt,autoelektriko klausiu,tai ir konkreciai nepasako :oops:

dzenkus
2017.03.07, 21:33
Ir kur tie duru atidarymo davikliu lizdai randasi,kaip jie atrodo,visiskai zalias :)

busas
2021.02.09, 09:37
turetu ir pas mus buti panasaus ?

https://files.fm/f/4dpy3beyb

Raimislt
2021.02.10, 11:40
RU ir Chine turi.

Dziugesiukas
2021.02.10, 16:02
turetu ir pas mus buti panasaus ?

https://files.fm/f/4dpy3beyb

Turejau EN kalbancia signalizacija. Tik moterisku balsu ir kitokiais zodziais ;)

Raimislt
2021.02.10, 18:25
turejau en kalbancia signalizacija. Tik moterisku balsu ir kitokiais zodziais ;)

n18 ?
:D