PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3.6 Ltr Dega 2016 xenon balstai.



saciokas
2020.11.19, 21:45
Sveiki. Ar man vienam taip pasisekė, kad ištisai apsemia balastus ir jie aišku sudega. Kaip sprendžiat lempų sandarumo problemas? Keičiat lempas, sandarinat ar dar kitaip "upgreidinat"?

Dziugesiukas
2020.11.19, 22:56
Sveiki. Ar man vienam taip pasisekė, kad ištisai apsemia balastus ir jie aišku sudega. Kaip sprendžiat lempų sandarumo problemas? Keičiat lempas, sandarinat ar dar kitaip "upgreidinat"?

Sveikas. Jeigu lempos EagleEyes, tai leidzia vandenuka per ta ratuka is virsaus, kuriuo reguliuojasi sviesos aukstis. As tiesiog ji su izoliacija apklijavau. O balastus isdziovinus man jie vel veike! Bent jau tas kinietiskas uz 20eur veikia vis dar, o originala ismeciau, deja.

AERO_DD
2020.11.20, 21:15
Yra žibintams skaidrus hermetikas "Don deal" gali su ji praeitį visa stiklo perimetro, sujungimo stiklo su korpuso. Dar patikrink kad nebūtų uzsikimses ventiliacijos guminės zarneles,lempuciu uzdengancios guminės tarpinės, kamsteles., jeigu igreztos gabarytos žibinto tai ir senos sone uzklijuotos gerai žiūrėk kad ten būtų sandaru, dar blokai bijo kinietiškų lempuciu(cia50/50%) ir teoriškai blokai bijo įtampos šokinėjimo, blogo kontakto. Pradėk nuo ventiliacijos - korpuso sandarumo ir toliau...