PDA

Žiūrėti pilną versiją : Atitarnavęs 2002 Dodge Grand Caravan 3,3



Acadas
2020.06.01, 18:54
Sveiki,
mano Dodge Grand Caravan baigė tarnybą :). Labai jau pavargo kėbulas, o ir su elektra kažkoks siurprizas ištiko - užgesau važiuodamas ir nebesikuria (nuo pernai). Remontuoti jį prasmės nematau. Norėčiau, kad jis nebestovėtų pas mane ant kiemo. Supirkėjai siūlo centus (visi nori uždirbt).
Mašina nesmarkiai nauja :D, ar dar yra prasmė bandyti paleisti dalimis? Gal kažkas kažko ieško konkrečiai? ŠIUO MOMENTU dar neardau, tiesiog svarstau variantus. Kaip minėjau, mašina nebevažiuoja. Padangos neblogos žieminės (yra kažkokios vasarinės, būklės nepamenu, reikia žiūrėt), pilnas bakas :lol: bioetanolio. Visi žibintai ir langai savo vietoj. Jei kam įdomu - papasakosiu plačiau - mašina pas mane seniai, kaip ir žinau apie ją kažką (mėgėjo lygmeny aišku). Iki mirties važiavo, gedimas 99,9999999% elektrinis.

tunks
2020.06.01, 22:45
jei netingi ardyt gabalais, kieme uzdengto apardyto laikyt, tai apsimoka. neaisku ant kiek pavarges, bet ten jei yra normalios dureles, kapotai , sparnai iseina su veju, ir jau gauni sroto pinigus. viska kitka ka parduodi jau pliusas. likucius paskui i metala atiduodi ir dar euras kitas gaunas

Audriusas
2020.06.02, 08:50
Labas domina generatorius jei normalios bukles. Kokia kaina?