PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3,8 Ltr 3.8 netraukia, įtariu automatą



Remyga7
2020.01.31, 12:48
Sveiki, help :)
2005m 3,8 benz/dujos. "nevalina", prieš 3,8 turėjau 3,3 ir 2,4 automatus. Toks jausmas, kad jie vaziavo geriau. O dabar situacija tokia: iki ~120 isibegeja neispudingai, o nuo 120 tik i pakalne. Pasiekus 130-135 lygiam kelyje greiti palaiko, bet vos tik nezymi ikalne ir pradeda letet. Tada mini gaza, bet vos begejasi. Jei mini ir ilgiau laikai apsukas 3500-4000 tada kazkas atsitinka ir trauka isvis dingsta ir pradeda mirkset checkas. Atleidus ir davus pailset vel vaziuoja. Zinau kad laikas keisti duju purkstukus, bet itariu kad tai maziau susije, nes benzu daro taip pat.
Ar gali buti, kad kazkas su deze? Tepalus matavau ant karsto, rodo kad yra :)
Sita auto pirkau pries metus ir nzn kada buvo keisti dezes tepalai. pradet nuo tepalu keitimo? Ar gal kur nors moka ivertinti situacija, kad nekeist puse nereikalingu daliu.
Geriau ne "auksciausia pavara"
AČIŪ

Audriusas
2020.01.31, 13:29
Jei variklis netraukia tai nelabai susije su pavaru deze. Pas mane 3.8 daba su sipuotom padangom is vis sunku vaziuot, jei daugiau gazo duodi tai ratai prasisuka neimanomo vaziuot :D Diagnostika pirma daryk, neveltui "Check engine" uzsidega. Ir kai duodi gaza apsukos kyla bet nevaziuoja ar kaip?

Raimislt
2020.01.31, 14:53
Pradžiai tepalų ir purkštukų keitimas.
P.S.Variklio kompas adaptuojasi nuo dujų kompo.

Darukas
2020.01.31, 14:57
Gali būti EGR problemos, katalizatorius užsikišęs ir kitokios bėdos.

Remyga7
2020.01.31, 19:43
Labu. Labai labai laaaaaabai noreciau pralekt su tavo 3.8, nes daugiau nesu ciupinejes. diagnostika klaidu nerodo (arba mano ziuretojas meistriukas visiskas *****). ga;ima sakyt kad "mini tapke" ir nevaziuoja....

Remyga7
2020.01.31, 19:44
Pradžiai tepalų ir purkštukų keitimas.
P.S.Variklio kompas adaptuojasi nuo dujų kompo.

Bet jei su benzu panasiai? tai benzas nuo duju nesamoniu irgi susgadino?
PS kur protingai pasikeist dezes tepalus?

Remyga7
2020.01.31, 19:46
Gali būti EGR problemos, katalizatorius užsikišęs ir kitokios bėdos.

pas mane lyg isvis nera EGR .... o katalyza ziurejom 4-turiese ir nusprendem kad neuzsikises :)

Remyga7
2020.01.31, 19:47
Labu. Labai labai laaaaaabai noreciau pralekt su tavo 3.8, nes daugiau nesu ciupinejes. diagnostika klaidu nerodo (arba mano ziuretojas meistriukas visiskas *****). ga;ima sakyt kad "mini tapke" ir nevaziuoja....

Cia buvo TO Audriusas. Sorry uz netvarka forume ;) Naujokas :D

Raimislt
2020.01.31, 20:23
Bet jei su benzu panasiai? tai benzas nuo duju nesamoniu irgi susgadino?
PS kur protingai pasikeist dezes tepalus?
Taigi aiškiai rašiau : adaptuojasi variklio kompas nuo dujų kompo.
Kiek susidūręs tai protingiausiai keičia tepalus "Aukščiausia pavara".

Raimislt
2020.01.31, 20:27
pas mane lyg isvis nera EGR .... o katalyza ziurejom 4-turiese ir nusprendem kad neuzsikises :)
Į katalizatoriu nežiūrėti reikia o tikrinti parametrus.